0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Agnė Šarauskytė

Katy pagaliau suprato, kad reikia atversti lapelį, nes laiko nebuvo per akis. Mergaitė atvertė lapelį ir ten buvo parašyta ,,Tvarstis, savas riešas". Norit pasakyti turiu tvarsį uždėi ant savo riešo? Ar jūs juokus mėgstat? Tai yra vienintlis dalykas, kuris man nesiseka. AAAAA! Mergaitė norėjo surėkti, bet susilaikė ir pradėjo galvoti, kur ji gali rasti tvarstį. Katy ilgai negalvojus suprato, kad jis turi būti klasės gale, dėžėje. Gerai, kad Katy žinojo kas yra tvarstis, nes senelis jai pasakojo apie kelis žiobarų daiktus. Juk pačiam vienu momentu teko dirbti su žiobarais. Mergaitė nužingsniavo į klasės galą ir iškart, neieškojus surado tvarsį. Pirmakursė apsidžiaugus nupėdino prie savo stalo ir atsisėdo.Tai pats durniausias dalykas, bet bent jau išmoksiu po šios praktikos susitvartyti ranką. SAUU! Katy tvarstį pasidėjo ant stalo. Šalia jo padėjo ir savo ranką, ant kurios bandys uždėti tvarstį. Aš turiu tai padaryti!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Katy Valdorf »

*

Agnė Šarauskytė

Katy paimė tvarstį nuo stalo ir laikė jį virš rankos, ant kurios žada dėti tvarstį. Man pavyks! Aš galiu! Taigi čia nėra taip sunku! Prisimink ką tave senelis mokė? Prisimeni? ŠAUNUOLĖ!!! Mergaitė labai šnekėjosi su savimi, nes ji bijojo, kad jai gali nepavykti. Katy pradėjo dėti tvarstį antrankos ir vinioti, kol jo nebeliks. Vyniojimas nėra toks lengvas, kai turi tik vieną ranką, bet pirmakursė susikaupusi vis tiek norėjo pabaigti darbą. Katy vyniojo, vyniojo, kaip galo nėra, taip nėra. Pasirodo, mergaitė nė trupučio neapviniojo, nes viniojo vietoje. Jūs gal juokaujat? Aš padvėsiu! NEE! Tau pavyks! Turi pavykti! Katy viską pradėjo iš naujo. Grifukė viniojo aplink savo ranką baltą tvarstį vis pasižiūrėdama ar tikrai apvyniojo ir po 15 minučių jai pavyko! Parodžiusi profesoriams Katy susirinko daiktus ir paliko klasę.

*

kablelis

- Hrr... - suburbėjo Stevie, perskaičiusi savo užduotį. Na, kas gali būti neįdomiau?! Atlikti užduotį žiobariškai pati sau atsakė į klausimą grifė ir kiek pralinksmėjo. Laimei, jai nereikės tos skiautės "karpyti" ar kaip ten tas žodis... Tarsi aš nemokėčiau tokio paprasto burtažodžio vis tiek rado prie ko prisikabinti mokinė.
Itin nenoriai ji nušliaužė iki klasės galo, kuriame rado sudėtas drabužių skiautes. Norėjo rasti kokią įdomesnę - vis būtų kiek smagiau dirbti. Deja, visos skiautės buvo vienspalvės, tad nieko įdomaus sugalvoti rudaplaukei nepavyko. Galiausiai pasiėmusi nedidelę mėlyną skiautę ji grįžo į savo suolą. Ten plačiai nusižiovavo.
- Di... fin... ndo, - žiovulys kelis kartus pertraukė burtažodį, tad nereikia stebėtis, kad nieko neįvyko. Stevie susiraukė. Jeigu nesugeba padaryti tokio paprasto dalyko, ką ji iš viso čia veikia?!