0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Badis Smudge

  • Burtininkas
  • ***
  • 141
  • Lytis: Vyras
  • Prekeivis
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #15 Prieš 9 mėnesius »
Dėl neaktyvumo!!!


Pastebėjau mažą aktyvumą antroje kerėjimo pamokoje 1, 2 ir 3 kursui. Raginu šių kursų mokinius dalyvauti pamokoje.


Dėl registracijos į laisvo stiliaus pamokas!


Sveiki! Galbūt rugpjūtį padarysiu dvi laisvojo stiliaus pamokas visiems kursams. Pageidaučiau, kad į laisvojo stiliaus pamokas užsirašytumėte. Atsižvelgiant į tai, kiek bus užsirašiusiųjų, nuspręsiu ar daryti pamoką, ar nedaryti. Daryčiau jei užsirašytų bent 4 mokiniai. Užsirašymas labai paprastas, tiesiog parašykite man asmenine žinute, kad dalyvausite laisvo stiliaus pamokoje. Kol kas užsirašykite tik į vieną pamoką. Jei pamoka bus padaryta galės dalyvauti tik užsirašiusieji. Užsirašymų į pirmą laisvojo stiliaus pamoką lauksiu iki liepos 20 d.


Papildymas


Matau, kad į laisvo stiliaus pamoką aktyviai užsirašoma, todėl pamokoje galės dalyvauti ir neužsirašę mokiniai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Badis Smudge »
- Žinote, kaip mes sakome: "Paprastas lankininkas treniruojasi kol pataiko. Žvalgas...
- ...treniruojasi, kol niekada neprašauna", - užbaigė keliolika balsų.
Holtas mažumėlę susigėdęs šyptelėjo.
- A, kaip matau, jau girdėjot, - tarė.

*

Neprisijungęs Badis Smudge

  • Burtininkas
  • ***
  • 141
  • Lytis: Vyras
  • Prekeivis
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #16 Prieš 9 mėnesius »
Priminimas IV-VII kurso mokiniams

Primenu, kad rytoj baigiasi teorija IV-VII kurso mokiniams. Dar liko vienas neatsakytas klausimas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Badis Smudge »
- Žinote, kaip mes sakome: "Paprastas lankininkas treniruojasi kol pataiko. Žvalgas...
- ...treniruojasi, kol niekada neprašauna", - užbaigė keliolika balsų.
Holtas mažumėlę susigėdęs šyptelėjo.
- A, kaip matau, jau girdėjot, - tarė.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #17 Prieš 4 mėnesius »
1. Hogvartse pamokų vyksta daugiau, nei 3 per metus. Per savaitę yra kelios pamokos, kaip ir realioje mokykloje mums įprasti dėstomi dalykai. Tad jei sukuriu pamoką sezono pirmo mėnesio gale, nereiškia, kad tai apskritai yra pati pirma metų pamoka jūsų personažams. Metų laikas ar net mėnuo, kada vyksta pamoka, nurodomas mano post’e. Vadinasi, jeigu neparašau post’e, kad tai yra pirma ar paskutinė mokslo metų pamoka, papildomų pamokų buvo ar bus daugiau, tik jų mes neaprašinėjame.

2. Į pamokas personažai privalo eiti ir jų nepraleidinėja. Personažai neturi pasirinkimo teisės, į kurią pamoką eiti, o kurią praleisti. Taip pat negali rinktis, kuriuos ND daryti. Tokią teisę turite jūs, personažų kūrėjai. Tad nepriklausomai nuo to, keliose pamokose sudalyvavote kaip kūrėjai, jūsų personažai iš tiesų apsilankė visose, iki tol tais metais vykusiose pamokose. Todėl jūsų postuose negali būti rašoma, kad “x pagaliau teikėsi ateiti į kerėjimą”, “Iki šiol praleidęs visas pamokas, x pavasarį nusprendė pasirodyti pamokoje” ar panašių sakinių. Personažai ėjo į visas pamokas, tačiau ne visus jų pasirodymus pamokose jūs, personažų kūrėjai, nusprendėte aprašyti. Už tokius sakinius brauksiu taškus.

3. Aš, kaip Arwen personažo kūrėja, negaliu daryti jokios įtakos kitų profesorių pamokoms, profesorių personažų asmenybėms ir negaliu atleisti iš darbo kažkurio profesoriaus, nes tas personažas aiškiai parodo, kaip nemėgsta mokinių, jų pamokos yra žiaurios ar yra kažkokių kitų priežasčių, kodėl koks nors profesorius nepatinka mokiniams. Kažką galėtų padaryti personažas, bet tai neturėtų jokios įtakos profesorių personažų kūrėjams, nes vien dėl to, kad mokiniams jie nepatinka, savo personažų asmenybės jie nekeis. Todėl bent jau mano pamokose komentarų, kad Arwen (personažas) nieko nedaro, kad suvaldytų kitus profesorius, jų neatleidžia, kodėl priima negerus profesorius į darbą ir panašiai, norėčiau nematyti. Kaip jau minėjau, aš, kaip personažo kūrėja, šioje vietoje visiškai nieko negaliu pakeisti ir tokie komentarai mane skaudina. Nesvarbu, kad jie parašyti iš jūsų mokinių personažų perspektyvos.

4. Minimalios išdaigos, nelaimingi atsitikimai, barniai tarp personažų mano pamokose galimi, jeigu į tai nebus veliama Arwen. Reikėtų nepamiršti, kad Arwen personažui jau yra virš 80 metų, taip pat ji yra mokyklos direktorė ir gerbiamas asmuo, todėl kažkokia pagarba iš mokinių jos atžvilgiu turi būti. Jei jūsų personažai nežino, kas yra pagarba suaugusiam ir daug vyresniam žmogui, jie gali jausti baimę būdami bendroje patalpoje su direktore. Tad nepateisinsiu tokio elgesio su mano personažu, kokį kai kurie mokinių personažai demonstruoja su tam tikrais profesoriais.

5. Taškus pamokos dalyviams skirsiu atsižvelgiant į tai, ar yra atlikta pamokos užduotis, ar bent jau bandyta ją atlikti. Jei parašysite reikalaujamą postų kiekį, tačiau personažas visiškai nieko nedarys, o tik barsis su kitais ir krės išdaigas, deja maksimalaus balų kiekio negalėsiu skirti. Personažai ateina į pamokas tam, kad kažką išmoktų, o ne tiesiog praleistų smagiai laiką. Galite rašyti, kad personažas nepakankamai gerai įsivaizduoja norimą kerų rezultatą, negerai ištaria burtažodį ar kažką kitą negerai padaro ir dėl to nepavyksta toks rezultatas, kokį reikia pasiekti. Kažką personažas turi bandyti padaryti, jeigu norite, kad skirčiau taškų.

6. Jei kitas personažas pradėjo rašyti, kad kažkas jam nutiko (pvz. kerais pataikė į kokį nors daiktą ir jam kažkas nutiko), jūsų personažas neturėtų pulti visko tvarkyti ir taip gadinti pirmojo personažo susigalvoto istorijos plano. Nebent taip susitariate su to personažo kūrėju.

7. Jei norite pamokoje aprašyti kažkokį veiksmą, kuriame dalyvautų ir Arwen, parašykite PM arba Discord’e.