0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

neptunica

 Visai šalia kerėjimo klasės, kurioje vyko beveik visos pamokos, buvo šio dalyko profesoriaus kabinetas. Palyginus su klase, šis buvo ne toks ir didelis. Užėjus iškart galėdavai pastebėti didelį, kaip ir kerėjimo klasėje, langą. Kairėje, prie sienos stovėjo ąžuolinis, kaip durys, stalas. Šis dažnokai buvo apkrautas mokinių namų darbais ar kitais svarbiais popieriais. Priešais stalą, prie kitos sienos, stovėjo didelė spinta su kerėjimo vadovėliais, žinynais, įvairių žymių kerėtojų biografijomis. Patį spintos viršų puošė magiškas laikrodis, suskambantis prieš kiekvieną kerėjimo pamoką ir taip primenantis profesoriui jau "nešdintis" iš minkštos sėdynės ir laukti mokinių šalia esančioje patalpoje.

*

Giliai

Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Lėja mastė apie ką tik atėjusią, arba tiksliau ką tik pribrendusią mintį. Ta mintis varnanagei nedavė ramybės. Mintis buvo apsilankyti kerėjimo profesorės kabinete. Lėja galvojo paprašyti profesorės ją papildomai pamokyti. Šiaip antrakursei kerėjimas sekėsi gerai. Ji ir pamokoje regis neblogai pasirodė. Tik dabar Lėja suprato, kad kerėjimo pamokoje rinkosi lengviausius, arba savo jau išbandytus burtažodžius. Viena Lėjos pusė prieštaravo šiam sumanymui, mergaitė bijojo, bet kartu ir jautė, kad jeigu nenueis gali neišlaikyti kerėjimo egzamino. Juk profesorė atrodo visai nebloga, ypač paklusniems mokiniams. Drąsino save Lėja. Galiausiai mergina jau ėjo link kerėjimo kabineto. Jos paleisti rudi plaukai gražiai bangavo nugara. Mergina priėjo prie kabineto ir sustojo. Ji giliai įkvėpė ir pasibeldusi įžengė į kabinetą.
- Laba diena, - truputį virpančiu balsu pasisveikino Lėja.

*

neptunica

Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
  Neptūnė sėdėjo savajame kabinete ir taisė mokinių namų darbus. Atsidususi, profesorė žvilgtelėjo į pro langą. Šis buvo pasidengęs į šerkšną panašiu sluoksniu, tad beveik nieko nesimatė. Šioji žiema buvo neįtikėtinai šalta lyginant su ankstesnėmis, kai Eimešvilė žiemas praleisdavo Ministerijoje arba namuose. Ji tiesiog atprato nuo šio stingdančio šalčio. Tai jai buvo vienintelis pasiteisinimas, kodėl ji dabar sėdėjo patalpoje apsirengusi taip, lyg gyvena kokiame šiaurės ašigalyje. Susimąsčiusios kerėjimo profesorės klausą sudirgino pasibeldimas į duris. Negi Gilbert savo noru atėjo atsiprašyti? Atsisuko į atėjusią žmogystą. Tai nebuvo Gilbertas. Šiek tiek suraukusi antakius Nika nužvelgė atėjūnę. Netrukus ir prisiminė kas ji. Antrakursė Lėja Vils, kuriai ji leido paglostyti Ezavą. - Sveika. - Pasisveikino su varnanage ir žvilgtelėjo į miegantį penkiametį drakoną. Atėjo dar sykį paglostyt jo ar kažko nori iš manęs? - Kažkas nutiko? - Šyptelėjo mokinukei.

*

Giliai

Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
 Atsakius į Lėjos pasisveikinimą profesorė paklausė ar kas nors nutiko. Nors antrakursė matė, kad profesorė maloniai nusiteikus nejaukumas niekur nedingo. Mergina bijojo profesorės reakcijos ir dar bala žino ko. Varnanagė žvilgtelėjo į ramiai miegantį drakoną, pirmą kartą gyvūnas Lėjai nekėlė nė menkiausio susidomėjimo. Mergina pažvelgus į kerėjimo profesorę pradėjo lėtokai kalbėti:
- Na, aš pamaniau, kad... - Lėja giliai įkvėpė ir greitai išbėrė likusius žodžius. - Manau, kad mano kerėjimo žinių nepakanka, kad su jomis neišlaikysiu egzaminų. - po trumpos pauzelės antrakursė pabaigė savo mintį - Norėčiau, kad papildomai mane pamokytumėte. - Lėja nutilo laukdama atsakymo. Staiga pro kabineto duris įžengė klastuolis. Varnanagė iškarto atsisuko į duris, klastuolis buvo Aleksas Gilbert. Lėja kiek dvejodama žiūrėjo į jį. Kiek ji buvo girdėjusi Aleksas buvo užsitarnąves ne itin gerą vardą, tačiau Lėjai tokio klastuolio elgesio nebuvo tekę patirti. Kiek padvejojus ji ne itin garsiai ištarė:
- Labas, - mergina neįsivaizdavo kaip į tokį, pakankamai draugišką pasisveikinimą su klastuoliu reaguos profesorė, bet nusprendus, kad su besalygiškai visais reikia būti mandagiai ir draugiškai nurimo. Klastuolis buvo atėjas atlikti arešto ir tai Lėją nežinia dėl ko truputį nustebino. Pasigirdus keistam garsui ir Aleksui atsiprašius dėl užkimimo antrakursei pasidarė įdomu, ji nusprendė, kad tai kažkas įdomesnio nei užkimimas. Lėja vėl pasižiūrėjo į profesorę laukdama ką ši pasakys.

*

neptunica

Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
  - Gerai, pagelbėsiu tau su tuo, panele Vils. - Nusišypsojo Lėjai ir žvilgtelėjo į Aleksą. - Vis dėlto pasirodei atlikti arešto. - Kilstelėjo antakį. Nesitikėjo, kad toks nepaklusnus mokinys turės ryžto pasirodyti. Turėjo vieną mintį kokį areštą jam paskirti, tačiau šioji mintis išgaravo laikui bėgant. Tad dabar reikės griebtis savo kūrybiškumo ir kažką sugalvoti, kas tikrai pamokytų šį ketvirtakursį. - Išmaudysi mano drakoną. - Pažiūrėjo į Ezavą. Šį jau seniai reikėjo maudyt, kad ir kaip šis nekentė maudynių. - Be burtų panaudojimo. - Pasunkino arešto užduotį. - Leidžiu šiam kartui pasinaudoti prefektų vonia. Gali eiti paruošti ją. - Parodė Gilbertui duris.
  - Ką gi, Lėja, ko norėtum išmokti? Mačiau praėjusią pamoką tau nesisekė wingardium leviosa.

*

Giliai

Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
 Profesorei pasakius, kad ji padės Lėjai antrakursė lengviau atsiduso. Kadangi kerėjimo profesorė pradėjo aiškinti Alekso areštą varnanagė neskubėjo įsiterpti. Ji tylėdama stovėjo ir klausėsi ką sako Ameshville. Išgirdus klastuolio areštą Lėja nejučia išplėtė akis. Maudyti drakoną tikrai neatrodė viliojanti užduotis - net gyvūnų mylėtojai. Varnanagė stebėjo ką darys Aleksas. Gerai, kad aš nesiveliu į ginčus su profesoriais. Pagalvojo mergina.
- Sėkmės, - tyliai šnipštelėjo klastuoliui Lėja.
 Pabaigus aiškinti Gilbert areštą profesorė kreipėsi į Lėją.
- Gal ir neblogai būtų, - prakalbo varnanagė profesorei paminėjus wingardium leviosa kerus. - bet norėčiau pamėginti ką nors truputį sudėtingesnio, jeigu galima, - atsargiai pratesė Lėja ir vėl ėmė laukti profesorės atsakymo nužvelgdama kabinetą.

*

Alekas Argent

Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Kai pirmasis šiaurys vėjas nusprendė paglostyti vyro kelnių kišenes Argentui teko nežymiai krūptelėti bei garsiai užplūsti pirmą sutiktą praeivį keiksmais. Tiek ir iš to mokytojavimo bei profesoriaus algos. Trūks plyš ir vėl iš naujo baladokis po direktorės langais arba kaip visiems žmonėms įprasta siųsk laišką, jog pareiški motyvuotą norą dėstyti mokiniams antrus metus iš eilės. Aišku, šį kartą buvo sunkiau. Tiek daug kritikos išklausė Argent ausys, jog net miegas paėmė. Jau žiobauti buvo pradėjęs, bet viskas baigėsi ir štai dabar senasis kabinetas vėl atsidavė vodkos dvoku. Hogvartso pilis tarytum jau ruošiesi miegoti, tačiau bjauraveidis išgėręs pusę butelio velnio gėrimo nesiliovė dainavęs ar kitaip tariant bandęs dainuoti senas melodramas.
- Tegu sudegs viskas, kas dega
Tegu ištirps viskas, kas tirpsta, - užbliovė kerėjimo profesorius nebežinia kelintą kartą sudrebindamas langus, - Tegu sugrius viskas, kas griūva
Tik mūsų meilė niekada... - daina  nutrūko. Argent žagtelėjo, o gal atsiraugėjo trinktelėdamas galvą į stalą. Susikaupusius seilės nebetilpo burnoje, tad ant darbo stalo darėsi ne menka balutė. Trūko tiek ne daug, kad grįžtuvių šventėje pati svarbiausia persona užkrioktų lyg kalnų trolis, o kriokimą sustabdę būtų buvę tik sunkaus ryto aimanos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Alekas Argent »

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

 • Ateities būrėja
 • *****
 • 859
 • Lytis: Moteris
 • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
 Mayra šią išdaigą, jeigu galima tai taip pavadinti, planavo jau ilgai. Nešina kibiru, sklidinu žalsvo bei dvokiančio ežero vandens, klastuolė lėtai vilkosi koridoriumi, kai ją išgąsdino visiškai netikėtas kažkieno siaubingas baubimas. Merginos atmintis sakė, kad jokių trolių požemiuose nebuvo nuo Hario Poterio laikų, bet garsai, aidintys koridoriumi, nepriminė žmogaus ar bent jokios į žmogų panašios būtybės. Pridėjusi ausį prie durų, Mayra bandė įsiklausyti, kas ten ką rėkaują, kai suprato, tą baubimą visai neseniai girdėjusi per pamoką. Na, žinoma, čia ne žmogiška būtybė, o mielasis mūsų profesorius. Giminės girtuoklių suvažiavimui tikęs dainavimas kaip netikėtai prasidėjo, taip netikėtai ir dingo. Pirmiausiai pagalvojusi apie profesorių kažkur nusivertusį, klastuolė susijuokė, bet tada atplaukė mintis apie apsinuodijimą alkoholiu - žiobarai apie šį reiškinį mėgsta parėkauti kartais - o kokio pirmakursio traumuoti su Aleko lavonu net Mayra nenorėjo. Tyliai pravėrusi duris, klastuolė išvydo apgailėtinai juokingą vaizdą - pusiau išgertas butelius ir ant stalo gulintis profesorius, kuris turbūt ir traukė tas gerai žinomas užstalės dainas. Mintyse keikdama telefonų nebuvimą Hogvartse, Mayra su kibiru vandens, kurio dvokas rungėsi su profesoriaus, lėtai nuslinko prie stalo. Pauosčiusi butelį, klastuolė nugėrė kelis gurkšnius gėrimo dėl drąsos ir be jokių ceremonijų išpylė visą kibiro turinį ant pusiau gyvo profesoriaus.

*

Alekas Argent

Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Jau matėsi tamsa, o joje šviesa, ar kaip gi tai pavadintų žiobarų knygelės apie Dievą. Tačiau kur ne kur pasijautė drėgmė.
Apsisisiojau? - mieguistos mintys sapne pripildė Aleko galvą, o tada vyriškis pašoko. Berods Arwen siluetą išvydo, tad iš kart krustelėjo į kareivio pozą.
- Atleiskite, jūsų šviesybe, - pusgirtis balsas ir visiškai neracionalūs žodžiai išslįdo iš sausų lūpų, - tai yra, šviesiausioji direktore, tai yra,  direktore, tai yra, Arwen, - mikčiojo vyras, - aš tik čia užmigau. Nepasisekė išsivirti šampūno, - kvailai pasiteisino, (lyg būtų gėręs nekaltą šampūną) bet dabar kai žabalės išsiplėtė, o iš strioko makaulė tapo blaiva, siluetas persimainė į Bagiros ar kaip gi ją ten per pamokas vadino, - KVAILE! - Dabar mikčiojimą pakeitė riksmai. Argent vangiai susvyruodamas šoktelėjo klastuolės link bei be jokių ceremonijų skėlė antausį, - AR DAUNO SINDROMAS KANKINA? - nutęsė savo rėkimą. Veidas nuraudonyjo iš pykčio, antakiai susiėjo į gražų trikampį. Betrūko tik iš nosies einančių garų, bet šie deja nepasirodė. Kaip nuo komiksų viršelio nulipusio pykto dėdulės vaizdo nepagražino. Viskas atrodė taip absurdiška ir idiotiška.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Alekas Argent »

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

 • Ateities būrėja
 • *****
 • 859
 • Lytis: Moteris
 • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
 Gavusi antausį, Mayra sukando dantis. Ko dar galėjo tikėtis? Kol Alekas sugalvos kitą reakciją, jai ir pats ponas Dievas į maldas atsakys.
-Mielasis profesoriau, jums direktorės reikia? Kitą kartą žinosiu, pakviesiu,-pasibaigus riksmams apie visokius sindromus, Mayra tarė, įžūliai spoksodama profesoriui į akis. Lengva disociacija leido klastuolei nejausti viso skausmo, tad dar vienas antausis jos bebūtų išgąsdinęs. Pabando man dar kartą trinktelėt. Ši mintis buvo ne jos ir sekundėlę pasirodžiusį sumišimą, vėl pakeitė pyktis. Profesoriaus veidas buvo toks raudonas, kad galėjai prilyginti su žmogėdrų paveiksliukais iš knygų. Mayra bandė susilaikyti nesusijuokus, bet jai neišėjo. Jos juokas nuskambėjo kabinete ir mergina, bandydama nenukristi, atsirėmė į suolą. Alekas nebeatrodė toks baisus, visai kaip koks kaukas. Tereikia mokėti juoktis. Atsisėdusi ant suolo, Mayra, jau šypsodamasi ir tarsi pamiršusi apie neseniai jai skeltą antausį, tarė nebe baisiam žmogėdrai-profesoriui.
-Taigi, profesoriau, alkoholizmas kankina? Nes jeigu mane kankina visokie jūsų išgalvoti sindromai, o jus - meilė alkoholiui, gal galim vienas kitam padėti? Na, pavyzdžiui, aš jūsų nebežadinsiu, o dar ir atsinešusi pagalvę pridusinsiu,-prisidengdama netikėtai atsiradusiu dirbtiniu pasitikėjimu savimi kalbėjo Mayra. Jos širdis vis dar daužėsi nuo adrenalino antplūdžio, bet mintyse siautusi audra jau buvo nurimusi.

*

Alekas Argent

Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Kai ta mergiotė įstatė savo įžūlumo ir arogancijos kupiną žvilgsnį, Alekas vos susilaikė pirštais neišbedęs jos akių. Tačiau rankos drebėjo. Iš įniršio, noro ir dar daug veiksnių.
Antras smūgis? - susilaikė. Lėtai lyg susimąstydamas nuslinko per suolus. Už Mayros nugaros. Sustojo. Šleikščiai atsikrenkšdamas prakalbo. Balsas nuaidėjo po visą kabinetą. Išgąsdino net patį šio šeimininką, mat vyras menkai krūptelėjo:
- Kitą kartą tai man teks pranešti Arwen, jog gerbiamoji panelė Wallflower persirėžė riešus. Mirė ir tiek. Manau vienos klastuolės išnykimas iš šio pasaulio atneš tik naudos. Ar įsivaizduoji kaip palengvinčiau kitų profesorių darbą? - Alekas pajudėjo. Monotoniškai ritmingais žingsniais nuslinko šalia mergiūkštės. Čia savo ranką flegmatiškai pakėlęs uždėjo ant klastuolės petukų. Vis dar stypsojo už šios nugaros, kas įtampą kabinete augino šimtais tūkstančių procentų. - Atsakyk, baidyklėle, - Argent pasilenkė. Tyliai tai sušnibždėjo į Mayros ausį. Vėliau vėl sugrįžo į savo stovį. - Sakai alkoholizmas? Accio žodynas - Alkoholinė narkomanija, liguistas potraukis (priklausomybė) gerti alkoholinius gėrimus. Kitaip alkoholizmas gali būti apibrėžiamas kaip alkoholinių gėrimų vartojimas, trikdantis normalų žmogaus asmeninį, šeimyninį, socialinį ir darbinį gyvenimą? - pakėlęs antakį paskaitė. Tada Alekas užvertęs storą rašliavą, nesusilaikė. Pokštelėje su knyga per galvą. Netikėtumo ir jėgos nestokojo, - pasiimsi nuo mano stalo dantų šepetuką ir išveisi kabinetą. Kiekvieną angelę, plyšelį, grindis, palanges. Viską, - po ilgos pauzės, šį kartą ramiu balso tonu prašneko. Aišku, kas norėjo galėjo pajausti balse įtaigumą. Adolfo Hitlerio diktatoriškumo ir narcizsmo sielą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Alekas Argent »

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

 • Ateities būrėja
 • *****
 • 859
 • Lytis: Moteris
 • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
 Alekui, kaip kokiai senai, šlykščiai, alkoholiu dvokiančiai gyvatei šliaužiant Mayrai už nugaros, merginos oda perbėgo šiurpuliukai. Per daug visa ši situacija kėlė jai nemalonių prisiminimų ir labai netinkamas laikas buvo juos dabar išgyventi. Alekui prakalbus apie riešų persipjovimą, merginai tarsi panižo tiesias randų linijas ant rankų ir kojų. Tarsi tai būtų taip lengva. Sukandusi dantis, Mayra profesoriui nieko neatsakė. Į tolimesnes jo kalbas apie sąvokas, mergina nekreipė daug dėmesio. Net ir aklam būtų aišku, kad Alekui su alkoholiu didelės problemos, net nereikia čia jokių įmantrių žodynų. Iš storos ir sunkios knygos gavus į galvą, Mayrai barkštelėjo dantys ir pasimatė tamsios dėmės akyse, iš kurių nevalingai ištryško kelios ašaros. Uniformos rankove nusivaliusi jas, juodaplaukė pykčio kupinom akim pažvelgė į nuo pasitikėjimo savimi grasinantį sprogti vyrą, tada į vienišą, prie jos kojos paliktą kibirą ir tada atgal į mokytoją. Paėmusi kibirą, Mayra greitai atsistojo, užvožė jį girtuokliui ant galvos ir pasičiupusi nuo stalo kažkokią knygą kelis kartus gerai ja trinktelėjo. Skardinis kibiras skambėjo kaip bažnyčios varpai. Baigusi kankinti vargšę knygą, Mayra atsitraukė kelis greitus žingsnius atgal, link durų ir, išsitraukusi lazdelę, nukreipė ją į Aleką ir tarė:
-Petrificus Totalus.

*

domutis

Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Prie kerėjimo klasės buvo kerėjimo profesoriaus kabinetas.Kabinetas buvo nedidelis palyginus su kerėjimo klase tai šluotų kambarys.Jame kabėjo visų Hogvartso koledžų vėliavos Grifų Gūžtos,Klastūnyno,Švilpynės ir Varno Nago ,bet įdomiausia jog Varno Nago vėliava buvo pati plačiausia ir didžiausia.Ant stalo buvo kalnas pergamento ritinėlių.Krėslas buvo didelis ir juodas.Ant vienos iš sienų kabėjo Albo Dumbuldoro ir Minervos Magonagal portetai.Šie profesoriai buvo senieji Hogvartso direktoriai.Domantas ėjo atiduoti namų darbų profesoriui.Priėjes kabinetą Domantas pasibeldė ir už durų pasigirdo Alohomora!.Durys atsivėrė krėsle sedėjo mažylytis profesorius.Profesorius pasakė Domantui užeiti.Domantas padėjo ant stalo namų darbus.Ir nuskubėjo į biblioteką.

*

Neprisijungęs Ariella Annė Brown

 • Burtininkė
 • ****
 • 289
 • Varno Nago vadovėッ
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Ankstus rytas, gal penkta valanda. Atsikėlusi Žana niekaip nebegalėjo užmigti, todėl ramiai apsirengė ir apsisiautė apsiaustą, ji susipynė dvi kasytes, ko ji niekada nedarydavo, niekada namaniau, kad turėsiu noro susišukuoti, tai visiškai nereikalinga. Pažvengusi į laikrodį pamatė kad jau šešta valanda, todėl ji ramiai pravėrė duris ir tyliai nutipeno kolidoriumi link kerėjimo pamokos kabineto, jis jai labai patiko. Ji visiems sakė, kad kerėjimas yra geriausia pamoka Hogvartse ir Žana dar nebuvo praleidusi nei vienos pamokos. Beeidama Mokslinčė matė dar kelis mokinius, bet į juos ji nekreipė dėmesio, svarbiausia atsisėsti į pirmą suolą, mąstė mergaitė.
Jeigu kas nors jį bus užėmęs aš į jį paleisiu Avadra Kadavra kerus.
All my troubles seemed so far away...

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • V kursas
 • *
 • 134
 • Taškai: 48
 • Pirmoji taisyklė - nėra jokių taisyklių
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Šiandien Vanesa kažkodėl (pati nelabai suvokė kodėl) nusprendė pirmoji atskubėti į kerėjimo kabinetą. Taigi Elizabet puse šešių jau buvo kabinete viena, vienut vienutėlė. Pirmiausia Von Chang įsitikinusi, kad nieko nėra, pabandė atsisėsti į mokytojo kėdę. Jausmas labai geras, tarsi iškart ji būtu tapusi profesore ir įgavusi didelę valdžią. Galiausiai kol ji taip mėgavosi "būvimu profesore" sukrebždėjo durų rankena - kažkas ateina. Klastuolė iškart šovė iš profesoriaus vietos ir šmurkštelėjo į pirmą suolą, nes jis arčiausiai. Pro duris įėjo mergina, pagal uniforma galima spręsti, kad iš Varno Nago. Klastuolė susierzino, tad  subliuvo:
- Ko tu čia bastaisi po mokyklą taip anksti? - tada suprato, kad pati taip pat ankstyva ir susigėdo, bet stengėsi to neparodyti. Jai pavyko, ji tikra aktorė, dažnai vaidina / slepia (netikras) emocijas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Elizabet Vanesa Von Chang »
Nėra nieko stipriau už norą gyventi