0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sayuri Qinzu

  • *
  • 167
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • - perfection
Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #30 Prieš 14 metus »
Dar keli labai geri: August Rush (lietuviškai: muzika, kuri mus suartino), Seven Pounds (Septynios Sielos)

*

Luis May

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #31 Prieš 14 metus »
Jo, August Rush pasakiškas, muzika ir šiaip. Haris Poteris, Žiedų Valdovas, Saulėlydis...

*

Dipsis

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #32 Prieš 14 metus »
Septynios sielos, labai sujaudino ir patiko..
Šiaip mano mėgstamiausi filmai yra:
Nummylietieji kaulai
Mano sesers globėjas
Septynios sielos
Alisa Stebukų šalyjr
Visos karibų piratų dalys
Visos hario poterio dalys

*

rulonaS

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #33 Prieš 14 metus »
Šiandien pažiūrėjau Zero II. Geriausias mano matytas LT filmas, Vėlyvis valdo! Ši dalis žymiai įdomesnė už pirmąją - rekomenduoju!  ;D
O šiaip filmų esu mačius tiek daug, jog net nesivarginsiu visų vardinti. Einu žiūrėti Angus, thongs and perfect snogging - jau mačiau, bet kadangi radau su LT subtitrais, žiūrėsiu dar kartą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Mery Fate »

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #34 Prieš 14 metus »
"Kuždesių sala" ;)

Nors is su DiCaprio (Titanic 2 :D), bet toks neholivudinis :) Dar iki dabar su Brone ginčijamės dėl to, kas ten iš tikro vyko :D

*

rulonaS

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #35 Prieš 14 metus »
Kuždesių sala!! Šitas irgi geras.
Aš manau, jog jį nusivedė į švyturį kaip nepagydomą ligonį kažkokiems bandymams, dabar jau nebepamenu kas tiksliai ten vyko. O ką tu?  :D

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #36 Prieš 14 metus »
Nu pabaiga tai pabaiga, bet kas vyko visą filmą? Man atrodo, kad jis tikrai maršalas, bet jį visokiais vaistais ir psichologiniai dalykais paveikė, ir jis buvo įtikintas, kad serga. O Bronė su mano seserim galvoja, kad jis tikrai buvo ligonis... Tai dabar siunčiuos knygą ir tikėsiuos, kad permetus akimis pabaigą bus aišku :D

Ir kas čia per grifė, drįsusi pasivadinti Lulu? :o

*

rulonaS

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #37 Prieš 14 metus »
Aš irgi manau, kad maršalas, nors kas ten žino... o jei ir knygoje bus palikta mažutė paslaptis? Beje, iš kur ją siuntiesi? Anglišką ar lietuvišką?
Nežinau! Radau ir žmogų pasivadinusį "Mery"... pikta, bet bent tiek gerai, jog forume nesireiškia
  :D

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #38 Prieš 14 metus »
4shared.com angliška. Nors lyg ir lietuviška yra išleista... Labai tikiuosi, kad rasiu atsakymą... Juk neveltui gale rodė švyturį. Vadinasi, jame tikrai kažkas yra. Gal tos lobotomijos vykdamos. Tada tikrai jam buvo meluojama, kad jis ne maršalas... Žodžiu, sukasi galva >:(

Dar geriau tai, kad pati nesireiškiu. Bet šiaip gadina vaizdą vien tai, kad grifį :-X

*

Dipsis

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #39 Prieš 14 metus »
Tą filmą ir aš žirūėjau..
Manau kad jis buvo ligonis, ir jis nebegalėjo daugiau gyventi žinojęs kad nužudę žmoną savomis rankomis.Todėl jis pasirinko mirtį...
Nes pats pripažino tai.
Nes tas sakinys "Kaip manai geriau gyventi kaip pabaisai, ar mirti kaip doram žmogui"

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #40 Prieš 14 metus »
Nu ar būtina pliurpt viską tiem, kas nematė filmo? Juk neveltui su Mery rašėm super mažu šriftu.

*

rulonaS

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #41 Prieš 14 metus »
Mane žiausriai sužavėjo Avys žudikės (Black Sheep). siap siaubiakais nesidomiu, bet sitas buvo geras.
Šitą mačiau, tik neištvėriau iki galo - atsibodo... nepavadinčiau jo siaubiaku, greičiau something like pjūklas-style, kur daug kraujo. Kokia buvo pabaiga?
Luri, kokios naujienos Shutter island knygos fronte? Kaip ten ištiesų buvo, ligonis jis ar ne? Mielai parsisiųsčiau, bet tingiu ją skaityti eng, kadanors nusipirksiu lietuviškai verčiau :D
Dar toks filmas Battle Royale. Gerai japonai pavarė! Daug kraujo, veiksmo ir "netikėta" pabaiga... girdėjau, jog yra ir antra dalis, bet ta antra dalis lėva. Gal kas matė antrą? Patiko? Noriu sužinoti ar visgi verta ją žiūrėt :D

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #42 Prieš 14 metus »
Atsisiunčiau, o ten, pasirodo, pjesė :D :D :D Tai patingėjau vėl ieškot :D

*

godux

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #43 Prieš 14 metus »
Kas matėt Paranormal Activity (Paranormalūs Reiškiniai) ;)? ŽIAURIAI įdomus, bet gana ir kraupus... @)

*

Nicole White

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #44 Prieš 14 metus »
Šiais metais tik Avatarą mačiau.O tarp kito,mane nervina sudėtingas siužetas.Bet jei tas filmas lengvas ir ne sunkiai suprantamas,tiesiog žiūri be minčių,kaip aš sakau,skanus,gal vertėtų nueiti.