0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Charlotte Blood

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #15 Prieš 14 metus »
Čia turbūt vienas siunkiausių klasymų. man. Aš jų tiek daug žiūriu, kad visų net nepamenu.
Aišku, galių keletą išskirti, bet sunkiai. Labai patiko "Svynis todas". Labai labai. Dar daugelis Hp dalių, Hard Candy, Prozac nation, Requiem for a drem. Paskutiniai du labai sukrečiantys, įtraukiantys. Per abu sėdėjau ir negalėjau atsitraukti, jie taip prikausto dėmesį. O ypač kai supranti kaip siaubinga yra tai, kas juose rodoma..

*

Marqrit Boleyn

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #16 Prieš 14 metus »
mano mėgiamiausi: Svynis Todas, Aš esu Semas, 14.99 euro, Poteriada, Žiedų Valdovas, Ten Kur Nuneša Sapnai, Dogvilis, Interviu Su Vampyru, Septynios Sielos, 23, Šeštasis Pojūtis, Sėkmė Avansu, Forestas Gampas, Lopas Adamsas  ((:

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #17 Prieš 14 metus »
Žmonėėėės! Pagaliau! Dabar jau įsijungiu ir žiūrėsiu Saulėlydį... Pagaliau!

*

Neprisijungęs Sayuri Qinzu

  • *
  • 167
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • - perfection
Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #18 Prieš 14 metus »
Saulėlydį aš irgi tik neseniai mačiau. Asmeniškai - nusivyliau. Knyga kokiais 80% geresnė, žinau, kad visuomet taip būna, bet nedažnai būna, kad filmas taip nuviltų perskaičius knygą.

*

lukas

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #19 Prieš 14 metus »
Man tai patiko šie:
Veidrodžiai, Tamsos riteris, Amerikietiški pyragai, Gelbėkit mus nuo Evos. Paskutinis tai geras buvo ;D

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #20 Prieš 14 metus »
Aha ;D Žvengiau, kai rodė.

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #21 Prieš 14 metus »
va katik su mama žiūrėjom mano sesers globėją kine, tai aš asmeniškai tikėjausi daugiau, užtad mano mama praverkė filmą :D Ai va, labai patiko tas vaikinukas sergantis liaukemija ir tas kitas brolis kur gražiai piešia ^^

*

versapypce

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #22 Prieš 14 metus »
Mano iš megiaumiausiu tai būtų šokis hip-hopo ritmu, Skubėk mylėti, Twilight ( bet kad nusibodęs) , Hp ,  Ir japoniškų pora pvz : Nana, Boys with flowers, Nobuta wo produce. ;}

*

Megan Lanson

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #23 Prieš 14 metus »
Ir Megan nusprendė pasireikšti. Tai vat, mano mėgstamiausi filmai būtų Sweeney Todd, Mergina su trūkumais, Silence of the lambs (Avinėlių tylėjimas), Beautiful mind (Nuostabus protas), Requiem for a dream (Rekviem svajonei). Paskuitinis filmas mane paveikė ir net labai. Žiauriai gražiai perteikta narkotikų priklausomybė ir tie du etapai - pakilimo ir nusileidimo žemyn, kai svajonės byra, byra, byra. Dar visai patiko filmas Big nothing, labai suveltas, bet lengvai žiūrėjosi. Hmz, kai prisiminsiu dar - parašysiu.

*

Alisa Vandormon

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #24 Prieš 14 metus »
ar kasnors iš jūsų matė ,,Poniutė kaime''?Nerealu!Bridžita Džouns ieško meilės sniegynuose,pasakyčiau.O man tai neaišku-ko jūs taip tą Saulėlydį giriat?Filmas kaip filmas...Nu jo,aš tai irgi pradžioj maniau,kad ten bus žmonijos perversmas.Bet...Neišdrįsiu pasakyt ''nieko gero",tiesiog tikėjausi daugiau.

*

Narcisa

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #25 Prieš 14 metus »
Turiu LABAI daug mėgiamų filmų, bet pats mėgemiausias šią akimirką yra "Tuštybės mugė".

*

Ashley Kath

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #26 Prieš 14 metus »
Boot Camp (2007m.) Man tai žiauriai patiko <333 nu nerealus išties...ir kiek žiaurokas, nes žinai akd tikrai taip buvo... Patariu pažiurėt, nesigailėsit ;D  ;)

*

eris2

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #27 Prieš 14 metus »
o kaip jums dar ir 2012????geri efektai

*

Neprisijungęs Mija SouthWest

  • ***
  • 91
  • Lytis: Moteris
Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #28 Prieš 14 metus »
Eternal sunshine of the spotless mind, Requiem for a dream, Candy, Before sunset, Before sunrise, Life is beatiful, Pianist.

*

Izabelė Irisė

Ats: Mėgstamiausi filmai
« Atsakymas #29 Prieš 14 metus »
Saulėlydis, Haris Poteris, Drugio Efektas, Slėpynės, Baleto bateliai, Nešantys žinią, Namas prie šaltojo upelio. Lyg tais tiek tepamenu dabar :D