0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Olivia Legrand

 • ***
 • 45
 • Lytis: Moteris
Apžvalgos bokštas
« Prieš 2 metus »
Vienas iš aukštesnių Hogvartso bokštų, besidriekiantis dešinėje mokyklos pusėje, šalimais kitų dviejų, kiek žemesnių bokštelių. Ilgame koridoriuje po kaire puse prasideda spiralinė laiptų virtinė vedanti į šio bokšto viršų. Laiptais pakilus į apžvalgos bokšto teritoriją matoma nedidelė patalpa su keliomis apdaužytomis plytelėmis ir neįprastais paveikslais. Bokšto stogas pilnai uždengtas, patalpą puošia tik du langai - vienas į vakarų pusę, kitas į pietų. Langai maži, kvadratiniai, tačiau turintys dideles palanges. Bokšto teritorija iš ties nėra jauki, tačiau atsiveriantis vaizdas į apylinkes yra gana užburiantis. Tai tikriausiai vienintelis pliusas apleistojo bokšto patalpoje.

----

Gerokai po pietų. Laikrodžio rodyklė mušė lygiai penktą valandą vakaro. Klaidžiodama klaidingais mokyklos keliais jaunoji burtininkė užmatė paslaptingus laiptus, kurių galo nė nesimatė. Pasidavusi smalsumui, žingsnis po žingsniu kilo aukštyn, it gyvatė vyniotųsi aplink medžius. Laiptų iš ties buvo daug, dešimtimis, tad minimalus fizinis išsekimas privertė mergaitės širdį plakti greičiau ir žengusi paskutinįjį žingsnį giliai įtraukė oro, mat deguonies šiek tiek pritrūko kelionės metu. Pakėlusi akis prancūzaitei atsivėrė horizonto peizažas pro bokšto langus. Liv iš kart pajautė šilumą viduje, nes naujai atrasta vieta buvo iš ties miela širdžiai. Bokštą gaubė ramybė, tyla. Viskas ko reikėjo vienatvei. Šyptelėjusi Legrand kelis kartus apėjo patalpą ratu, tyrinėdama, tačiau po keliolikos minučių sustojo ties pilies bokšto langu, žydrą žvilgsnį patalpindama į šviesų dangų, kur saulė jau kabojo vakarų pusėje, mat langai tebuvo du. Viename iš jų nebuvo matyti nieko neįprasto. Labai gaila, jog netemsta. Naktis mielesnė ir artimesnė mergaitei, tačiau vaizdas vis vien driekėsi įstabaus grožio. Kalnai, vandens čiurlenimas, tylus vėjo kuždesys. Tai vieta, kurioje juodaplaukė gali dvasiškai atsigauti nuo viso patirto streso naujoje aplinkoje - mokykloje. Kad ir kokio tvirto charakterio bebūtų, Liv vis dar pakankamai maža ir reikia ilgesnio laiko adaptuotis visiškai nepažįstamoje aplinkoje, tarp svetimų žmonių. Perbrauksi delnu palangę, patikrino purvo kiekį. Dėkui Dievui dulkių nebuvo, tad žydraakė ramiai atsisėdo, atrėmė nugarą į šaltą sieną ir kurį laiką tiesiog spoksojo į horizontą, mėgaudamasi ramybę.

~ Alone, by herself she built the kingdom that she wanted ~


*

Neprisijungęs Ethan Durwell

 • I kursas
 • *
 • 8
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Paskirstymo kepurės sprendimas buvo iš ties įdomus ir netikėtas. Varno Nagas. Įdomu kaip reaguos tėvai į tokias naujienas? berniuko galvoje praskriejo mintys, ir šis trumpam sustojo koridoriuje apsidairydamas. Lentelė, su rodyklėle į viršų, kuri skelbė, jog toje pusėje puikuojasi apžvalgos bokštas sudomino Ethaną. Galiausiai nusprendęs ten ir patraukti, tamsiaplaukis pradėjo lengvu žingsniu kilti laiptais, kurie nepasirodė dideliu iššukiu, mat berniukas buvo atletiškas. Jeigu būtų gimęs žiobaru, greičiausiai būtų koks nors sportininkas. Nauja mokyklos aplinka jį kiek glumino, tačiau Durwell niekada nesakė naujiems nuotykiams ir atradimams ne. Ši mokykla slėpė daug, bent jau toks buvo berniuko įsitikinimas, ir jam knietėjo per mokslo metus atrasti kuo daugiau. Galiausiai pasiekus viršų, Ethanas kiek atsikvėpė apsidairydamas. Patalpa buvo gan paprasta, bet vis gi čia buvo ir šiek tiek papuošimų, įskaitant du keistus paveikslus, kurie šiuo momentu nejudėjo. Nors čia ir buvo tylu, vis gi vaikinas nebuvo čia vienas. Netoliese sėdėjo, panašu, jog jo amžiaus mergaitė. Klastūnė. greitai mintyse padarė išvadą tamsiaplaukis dėl jos aprangos, kuri buvo juodai žalia. Ethanas buvo įsitikinęs, jog bet kurią sekundę mergina jau pastebės jį, tad lėtai pradėjo žingsniuoti link mergaičiukės, mat ši buvo užėmusi geriausią vietą pasisedėjimui.
- Neprieštarausi jeigu prisijungsiu? - Kilstelėjo antakius Durwell sukryžiuodamas rankas po krūtine kol laukė atsakymo. Vis gi jaunajam burtininkui niekada netrūko pasitikėjimo savimi, ir užvesti kalbą jam niekada nebuvo problema.
~Throw me to the wolves~
~And I'll come back leading the pack~
*

Neprisijungęs Olivia Legrand

 • ***
 • 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Akimis lėtai bėgiodama nuo kalnų prie vandens, o nuo vandens prie dangaus. Pakreipusi galvą į šoną išgirdo žingsnius, kurie prognozavo naujos ir nepažįstamos personos pasirodymą. Dar nespėjusi išvysti asmens mergaitė pavartė akimis. Atrodo, jog ši ramybės taip ir nesulauks. Dar vienam berniukiškam balsui nuskambėjus bokšto patalpoje, Legrand atsiduso. Tikriausiai dar vienas eilinis bailys. Pamatys kokiame aukštyje esame ir neš užpakalį kuo toliau nuo bokšto.
- Gal ir tu apsiverksi? - suburbuliavo mergaičiukė ištardama kiek retorinį klausimą, kurio nepažįstamasis galėjo nė nesuprasti, - jeigu pasakyčiau, kad negali prisijungti, tu išeitum? Nemanau, tad kokia prasmė tokio klausimo? - prunkštelėjusi žydraakė įžūlokai pakėlė antakius. Vaikai tarpusavyje išgirdę neigiamą atsakymą dažniausiai įmantriausiais būdais bandydavo atsikirsti, užsispirdavo, įžeidinėdavo, tačiau neigiamo atsakymo nė už ką nepriimdavo. Persimetusi nepaklusnias garbanas per pečius, kaštoninių plaukų savininkė delnais įsirėmė į palangę ir pagaliau atsuko žvilgsnį į nematytą berniuką. Vaikio apranga išdavė, jog šis iš varno nago koledžo ir mergaičiukė tik dabar susimąstė, jog pateko į Klastūnyną. Nors Liv visai nesureikšmino pačių koledžų, jų savybių bei pavadinimų, tačiau puikiai suvokė kokia bus mamos reakcija. Galbūt kurį laiką reikėtų apie tai nutylėti? Papurčiusi galvą prancūzaitė kaip įprastai nužvelgė nepažįstamąjį, jo veido bruožus, aprangą, akis, stovėjimo pozicija. Pirmasis įspūdis - ne iš kelmo spirtas vaikis, bet kaži ar išvaizda neklaidina. Vienu ar kitu atveju tamsiaplaukė draugų neieškojo.
~ Alone, by herself she built the kingdom that she wanted ~


*

Neprisijungęs Ethan Durwell

 • I kursas
 • *
 • 8
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Sulaukęs įžūlių atsakymų, Ethanas nusijuokė, nė kiek nepriimdamas to į galvą. Atvirkščiai, Durwell kiek apsidžiaugė, nors to neparodė. Pagaliau, nors vienas žmogus, kuris sugeba kalbėti mano kalba. Jo galvoje nuskambėjo pačio berniuko balsas. Replika apie verksmus greičiausiai buvo užsilikusi iš velniai žino kur, nors iš Ethano stovėsėnos ir viso kito tikrai galėjai pasakyti, jog vaikis ne tokio tipo. - Šio klausimo esmė yra mandagumas, brangi Klastuole. - Šyptelėjo Durwell atsikirsdamas, o ir malonesnio kreipinio nelabai turėjo, mat viskas ką žinojo apie mergaitę priešais tai jos koledžas. Mergaičiukės išvaizda buvo gana miela ir akį traukianti, bet buvo panašu, jog jos charakteris toks pat "kietas" ir įžulus kaip ir pačio Ethan'o. Sekundei mergina pasirodė susimąsčiusi. Berniukas maždaug galėjo nuspėti dėl ko taip yra. Vis gi visiems naujokams buvo kiek nerimo ir minčių. Durwell, nors ir buvo jaunas, bet jau pasižymėjo puikiu žmonių skaitymu. Jų mimikos, kūno kalba, pozos išduodavo begalę dalykų, ir Varniukas tas "bangas" vis sugebėdavo pagauti. - Kad jau neatsakei į mano pirmą klausimą, galbūt atsakysi į šitą. - Lėtai palingavo galva tamsiaplaukis, petimi atsiremdamas į bokšto struktūrinę koloną, ir savo tamsų žvilgsnį užfiksavo į mergaitę - Koks tavo vardas? Aš Ethanas- Prisistatė berniukas, kiek parodydamas savimi pasitikinčią šypseną, ir trumpam žvilgtelėjo pro langą, bet greitai grąžino žvilgsnį į gyvačiukę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Ethan Durwell »
~Throw me to the wolves~
~And I'll come back leading the pack~
*

Neprisijungęs Olivia Legrand

 • ***
 • 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
Metusi iš galvos mintis apie kepurės suteiktą koledžą, Legrand tik gūžtelėjo pečiais, kiek papurtydama galvą. Sutelkusi dėmesį į berniuką, kuris vis šmaikščiai ir mandagiai bandė užvesti pokalbį, klastuolė pavartė žydras akis, kurios iš ties buvo didelės ir ryškios.
- Tu neatstosi, taip? - pakėlusi antakius paklausė mergaitė, tačiau nelaukusi atsakymo, kūnu pasisuko į naujoko pusę. Panašu, jog vaikis ir pats pirmo kurso naujokėlis, bandantis užvesti naujų ryšių ir nebūt vienišas naujoje aplinkoje. Na, bet iš išvaizdos berniukas atrodė dvejais metais vyresnis, negu turėtų būti. Gana aukštas, plačių pečių, normalaus kūno sudėjimo. Daugelis jo metų berniukų buvo itin žemi ir kūdučiai.
- Aš Olivia, - ramiu balso tonu prisistatė juodaplaukė, tačiau rankos neištiesė. Suaugusiųjų ritualas paspausti ranką naujoms pažintims iš vaikiškos patirties atrodė kvailas ir bereikšmis. Kodėl neužtenka pasakyti savo vardo? Kvaila.
- Atskridai pakranksėti į bokštą? - po keletos sekundžių tylos pasigirdo klausimas iš mergaitės lūpų, kurį netrukus palydėjo ir aukštas mergaitiškas juokas. Prancūzaitė pritaikė paiką juokelį priskirtam vaikio koledžui - varno nagui, tačiau klausimas neskambėjo piktai. Galbūt kiek sarkastiškai, tačiau neįžeidžiai. Krizenimui atslūgus, mergaitės veidą puošė pasitikėjimo savimi kupina šypsena. Įdomu, ką vaikis atsakys. Įžeis? Įsižeis pats? O gal šaus kažką atgalios?
~ Alone, by herself she built the kingdom that she wanted ~


*

Neprisijungęs Ethan Durwell

 • I kursas
 • *
 • 8
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Judviejų žvilgsniams pagaliau susitikus, tamsiaplaukis kiek kilstelėjo galvą į viršų, lyg vertindamas mergaitę, nors to nebandė daryti. Šiai pateikus klausimą, berniukas lėtai papurtė galvą, ir kiek nusijuokė - Dešimt taškų Klastunynui, atspėjai -. Vis gi jeigu jau labai nesiriš kalba, varniukas planavo duoti ramybę šiai kiek keistai, bet savotiškai žaviai naujai personai. Sužinojęs ir klastuolės vardą, Durwell kiek atšliejo nuo kolonos ir lėtai prisiartino, atsisėsdamas šalia. - Nieko tokio, jeigu vadinsiu tave Liv? Kiek patogiau - Šyptelėjo tamsiaplaukis, kiek pasitvarkydamas savo apsiaustą, kuris po truputį garankščiavosi dėl to, jog buvo prispaustas Ethano svorio, kai šis atsisėdo. Sulaukęs kandaus klausimo, Durwell ir pats nusijuokė kartu su mergiatę, bet laukti atkirčio žaviai mėlynakei ilgai neteko - Galbūt, o tu čia atšliaužei pašnypšti ant kitų? - Kilstelėjo antakius berniukas, lyg tai būtų buvęs malonus klausimas, nors turėjo būti suprantama, jog viskas juoko formoje. - Tu iš Prancūzijos, taip? - Dabar jau nebe apsimestinai maloniai paklausė Durwell, mat mergiatės akcentas, nors ir nebuvo labai žymus, vis gi išdavė ir jos gimtinę. Pačio Ethano žodžius pastoviai palydėjo britiškas akcentas, gan taisiklingas, ir nesunkiai suprantamas. Galbūt jo visos kandžios replikos ir pajuokavimai skambėjo dar "šikniškiau" dėl jo akcento.
~Throw me to the wolves~
~And I'll come back leading the pack~
*

Neprisijungęs Olivia Legrand

 • ***
 • 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
- Man dešimt taškų, o tu atsilieki, varniuk, - mirktelėjusi tarstelėjo tamsiaplaukė, mat praeidama koridorius, matė iškabintų koledžų surinktų taškų skaičius. Deja, bet Varno nagui sekėsi prasčiausiai. Sulaukusi įžeidimo, dėl gyvačiokiško koledžo, mergaitė papūtė lūpa.
- Žinok, aš galiu ir į snukį duot, - pakėlusi antakius rimtu balsu perspėjo žydraakė. Kai kurie vaikai Olivią laikė itin berniukiško būdo dėl jos drąsos ir įžūlumo, tačiau iš tiesų prancūzė tebuvo aršaus charakterio ir galbūt labiau subrendusi nei jos amžiaus vaikiai. Mergaitė mėgo vienatvę, ramybę, o ne paikus žaidimus, kuriais užsiimdavo kiti vienuolikmečiai. Berniukui iš kart sutrumpinus jaunosios burtininkės vardą, ši tik gūžtelėjo pečiais, mat neprieštaravo tam.
- Mane visi vadina Liv, - palinksėjusi ramiai atsakė tamsiaplaukė, užsikišdama nepaklusnią plaukų sruogą už ausies. Vešlūs plaukai nuo ankstyvosios vaikystės trukdydavo. Pastovus lindimas į akis, nosies bei skruostų kutenimas, tačiau gavusi iš mamos pasiūlymą patrumpinti tamsius, blizgius, banguotus ir vešlius plaukus, Legrand nedvejodama atsisakė tokio siūlymo. Ilgi ir gražūs plaukai, tai moters grožio simbolis. Reta mergina tokio grožio ir žavesio atsisakytų. Sulaukusi kilmės klausimo, Olivia net rauktelėjo kaktą, nes dažniausiai klausimas skambėdavo su kitokia formuluote. Retas, kuris atpažindavo prancūzišką akcentą.
- Taip. Jeigu tiksliau, tai iš pačio Paryžiaus. Turėjau mokytis Biobetonso magijos akademijoje, bet neturiu supratimo kaip patekau čia, - prunkštelėjusi suburbuliavo mergina, atsakydama į klausimą. Žydraakė iš ties troško mokytis gimtajame mieste, nes magijos mokykla visai netoli nuo pačiojo Paryžiaus, bet deja, atsidūrė Hogvartse.
- Tavęs net klaust nereikia iš kur esi, - kaip teiginį tarė brunetė ir sunėrė rankas po krūtine. Britiškas akcentas viską išdavė ir jo sumaišyti su jokiu kitu tiesiog neįmanoma. Tikriausiai vienintelis akcentas, kurį atpažintų net ir keturmetis.
~ Alone, by herself she built the kingdom that she wanted ~


*

Neprisijungęs Ethan Durwell

 • I kursas
 • *
 • 8
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
-Nesijaudink, neilgam. Gal jūsų ir nepavysim, bet grifus ir barsukus galim aplenkti - Nusijuokė tamsiaplaukis, ranką įsikišdamas į kišenę, kurioje apčiuopė lazdelę. Vis gi ši buvo gauta nesenai, ir Ethan'ui vis dar buvo įdomu ją tyrinėti. Šiai atsidūrus jo delnuose, berniukas pradėjo lėtai sukioti lazdelę bei ją apžiūrinėti, bet judviejų pokalbio nepaleido iš savo minčių srauto bei dėmėsio centro. Liv pagrąsinus, Ethanas tik prunkštelėjo, nes tai akivaizdžiai jo negąsdino. Žmonės su temperamentu jam kaip tik patiko, mat su šiais būdavo įmanomą bent kažką įdomaus nuveikti. Gavęs "leidimą" kreiptis į raganą trumpiniu, jaunasis burtininkas lėtai linktelėjo, šypteldamas pusę lūpų. Liv lyg ir nustebus po jo klausimo apie jos gimtinę, Ethanas kiek atrėmė nugarą į sieną, vieną koją užsikeldamas ant palangės ir šią sulenkė, jog netrugdytų bendraamžei. Šiai kiek plačiau atsivėrus ir papasakojus apie save, Ethanas įdėmiai klausė, kreipdamas dėmėsį į detales. Būtent taip vaikis visada bandydavo pažinti kitus žmones. Detalės gali būti svarbios, tą jis suprato puikiai. -Na, man Hogvartsas buvo logiškiausias pasirinkimas. - gūžtelėjo pečiais Durwell, mat tai buvo didžiausios šlovės pasiekusi magijos mokykla Anglijoje tai tikrai. Legrand taikliai pastebėjus jo kilmę iš akcento, nors tai buvo akivaizdu, berniukas palinksėjo, taip patikindamas, jog ši neklysta. -Aš iš Londono. Tad ir kelionė nebuvo ilga. Tau spėju iš Paryžiaus užtruko? - Pasidomėjo varniukas.
~Throw me to the wolves~
~And I'll come back leading the pack~
*

Neprisijungęs Olivia Legrand

 • ***
 • 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
- Būk realistas, gali likti ir paskutinis, - nusijuokusi tarstelėjo, nes tai iš ties buvo labai galimas variantas. Varniukai atsiliko nemažu taškų skaičiumi. Vaikiui išsitraukus savo pilką burtų lazdelę su raudonąją akimi, mergina kiek pavydžiai papūtė lūpas. Lazdelė išvaizda iš ties atrodė geriau už priskirtą žydraakei. Brunetei atiteko juoda, išraižyta, ne itin išvaizdi, tačiau iš ties patvari, elastinga raudonmedžio lazdelė.
- Gal ir tu būsi toks kvailas, kad grasintum burtais? - pakėlusi antakius retoriškai paklausė mergaitė. Pirmasis sutiktas vaikis sugebėjo grasinti Avados Kedavros kerais, kas atrodė kvaila. Nė vienas vienuolikmetis pirmakursis nesugebėto tinkamai atlikti uždraustojo burtažodžio. Gūžtelėjusi pečiais netrukus užvėrė šią temą, daugiau nepratardama apie tai nė žodžio. Naujasis pažįstamasis vis vien nieko nesuprastų.
- Taip, kelionė buvo ilga, nes skridome lėktuvu. Mama bijojo, kad mažesnioji sesuo gali neatlaikyti burtų spaudimo, todėl atmetė galimybė keliauti šokliu, - ramiai paaiškino tamsiaplaukė, tačiau kelione nesiskundė. Žiobarų sąlygos kelionėms iš ties buvo nuostabios. O ir vaizdai pro lėktuvo langą nepamirštami. Tiesa, tualetai tragiški ir baisiai burzgiantis, bet daugiau minusų mergaitė atrasti negalėjo.
- Atskridom iki Londono. O iš Londono kaip ir visi kiti - į peroną, - palinksėjusi užbaigė aiškinimus mėlynakė.
~ Alone, by herself she built the kingdom that she wanted ~


*

Neprisijungęs Ethan Durwell

 • I kursas
 • *
 • 8
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
-Ne mano stilius - Prunkštelėjo Ethanas, po Liv komentaro, jog gali taip ir likti uodegos galu. Pats koledžas tamsiaplaukiui rūpėjo kiek mažiau, buvo svarbiau jo pačio asmeniniai taškai, nors ir koledžui norėjosi padėti išlipti iš duobės. Sulaukęs komentaro dėl ištrauktos lazdelės, Durwell kiek suraukė antakius, pilnai pasukdamas galvą į klastuolę šalia. Įdomu, ką ji turi omenyje jo pačio galvoje nuskambėjo balsas, bet varniukas nusprendė tai ir palikti tik mintimi. Vis gi ne jo reikalas, ką veikė Liv prieš tai.
- Nors esu naturaliai gabus burtams, bet nematau prasmės jais švaistytis - trūktelėjo pečiais Durwell, atsakydamas racionaliai. Mergaitei pradėjus pasakoti savo kelionės ypatumus, Ethanas kiek nusišypsojo. Vis gi kalba rišasi. Kelionės lėktuvais buvo keistas būdas, ypač burtininkų šeimai,nes, kad Liv buvo grynakraujė buvo aišku.
- Turi jaunesnę sesę? - Pasidomėjo brunetas, galbūt kiek iš gilaus nuogastavimo, mat visada ir pats norėjo sesers ar brolio, nors tebuvo vienintelis šeimoje.
-Matant tavo būdą, galiu spėt, kad ir traukinyje sėdėjai viena savo kupė, rėkdama ant bet ko, kas atidarė tavo duris - Nusijuokė Durwell, nors juokelis buvo tikrai nepiktybinis, ir neskirtas įžeisti.
~Throw me to the wolves~
~And I'll come back leading the pack~
*

Neprisijungęs Olivia Legrand

 • ***
 • 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
Ilgą laiką nužiūrinėdama Ethan'o burtų lazdelę, mergaitė netrukus vėl nusuko žvilgsnį lango pusėn, kur buvo matyti iš lėto raudonuojantis dangus, dėl pasileidžiančios saulės. Milžiniškas, degantis dujų kamuolys įstabiai dažė rausvais ruožais mėlyną dangų. Ženklas, jog tuoj pradės temti.
- Oh, nejaugi nebūsi tas kvailys, kuris kiekvienoje pamokoje rodys savo paikus sugebėjimus? - prunkštelėjo mergaitė, vaikiui pareiškus, jog burtais nesišvaisto be reikalo. Dauguma jų amžiaus pirmakursių bandydavo profesoriams parodyti viską ką sugeba. Kaži ar Ethan'as nebus vienas iš jų.
- Ten ne sesuo, o mutavęs velnias, - burbtelėjo tamsiaplaukė. Sesuo buvo iš ties jaunutė. Artėjo dar tik trečiasis gimtadienis, bet jos ištisi klykavimai dėl kiekvieno dalyko varė namiškius iš proto. Panašu, jog kol mažoji Legrand dukra nesuaugs, su vyresnėle seserimi tikrai neras bendros kalbos. Vaikiški zirzimai Oliviai nėra priimtini. Varniukui pareiškus savo nuomonę, mėlynakė nusijuokė. Nejaugi iš tiesų atrodau tokia irzli?.
- Nieko negaliu padaryt, kad mėgstu vienatvę. Man nepatinka visos grūstis ir žmonių gausa, kaip kad yra mokykloje, - gūžtelėjusi pečiais pareiškė mergaitė. Galbūt mažosios klastūnės charakteris dar pasikeis, kaip bebūtų, bet vienuolikos metų asmenį dar tikrai galima laikyti vaiku. Galbūt Legrand tiesiog nemoka tinkamai bendrauti, rasti bendros kalbos, bendrų interesų su žmonėmis, dėl to ir mėgsta būti pati su savimi. Su savo mintimis, o ne kažkieno draugijoje.
~ Alone, by herself she built the kingdom that she wanted ~


*

Neprisijungęs Ethan Durwell

 • I kursas
 • *
 • 8
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Liv žvilgsniui vis skanuojant jo burtų lazdelę, tamsiaplaukis kiek šyptelėjo, mat ir jam pačiam daikčiukas patiko. Ji tebuvo dešimties colių, nelanksti, tačiau tvirta. Pilkos spalvos, o gale, ant rankenos puikavosi rubinas. Na, bent jau Ethanas manė, jog rubinas. Išgirdęs klausimą iš merginos pusės, Durwell šyptelėjo, lyg patikindamas merginą
- Nesuprask neteisingai, ketinu dalyvauti tiek dvikovose, tiek ugnies taurės turnyre, jeigu toks pasitaikys mums čia besimokant, bet be reikalo nieko nebandau įrodyti. Santūrumas dorybė, ar ne? -
Kiek kilstelėjo antakius varniukas, mat buvo įdomu tamsiaplaukės nuomonė. Vis gi Durwell nujautė, jog joje galima rasti pašnekovę. Tiesiog reikėjo pralaušti pirminį jos "skydą". Išgirdęs Liv mintis apie jos pačios seserį, berniukas nesusilaikė nenusijuokęs. Taip, daug kas sakė, jog mažesnieji broliai ar seserys gali būti tokie. - Duok jai šansą, galbūt po metų jau bus kitokia. -
 Gūžtelėjo pečiais rudaakis. Kaip nekeista, Ethanas turėjo šį tą bendrą su paslaptingąją mėlynake.
- Taip, negaliu ginčytis su tuo. Nors ir esu bendraujantis, bet vienatvę irgi mėgstu. Bent jau yra laiko ir vietos pabūti su savimi. -
 Lėtai kalbėjo Durwell, apsiausto klostėse paslėpdamas burtų lazdelę.
~Throw me to the wolves~
~And I'll come back leading the pack~
*

Neprisijungęs Olivia Legrand

 • ***
 • 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
Varniukui pareiškus, jog šis ketina dalyvauti "Ugnies Taurės" rungtyse, tamsiaplaukė sukrizeno. Nors Ethan'as buvo klastuolės metų, šis tikrai labai pasitikėjo savo jėgomis. Pasitaisiusi besišlaistančius plaukus dėl stiprių vėjo gūsių sukelto skersvėjo, mergaitė pakreipė galvą į šoną.
- Nejaugi tikrai taip pasitiki savo jėgomis? Manai, kad taurė iš dešimčių mokinių atrinks būtent tave? - nepiktybiškai nusijuokusi paklausė mėlynakė. Visi šie Ethan'o ateities "norai" buvo kaip iliuzijos sukurtos vaikiškose mintyse. Stebėdama kiekvieną vaikio veiksmą, Legrand gūžtelėjo pečiais, - tas renginys yra visiška nesąmonė. Tarp dalyvių buvo ir nukentėjusių. Tai per daug pavojinga. Nesuprantu kodėl iš vis kai kurie mokiniai tokie kvaili, kad rizikuotų savo gyvybę, bandydama nežinia kam įrodyti savo ypatingus sugebėjimus, - prunkštelėjusi abejingai išsakė savo nuomone mergaitė, visiškai nebijodama, jog ji nė kiek nesutampa su varniuko nuomone. Tai asmeninės Olivios mintys ir jų niekas nepakeis.
- Neatrodai iš tų, kurie mėgsta vienatvę, - vaikiui užbaigus pasakoti apie save, iš karto pareiškė pirmąjį įspūdį. Ethan'as tikrai neatrodė iš "pilkų peliukų" būrio. Vaikis gana simpatiškas, komunikabilus ir neįprastai protingas, kaip savo metų burtininkas. Panašu, jog ateityje bus apipiltas vyresniųjų merginų dėmesiu, o vos parodęs savo galias taps vienu iš populiaresnių vaikių mokykloje. Jaunajai prancūzaitei atrodė, jog užmegzta naujoji pažintis su Ethan'u ilgai netruks, mat ši nemėgsta daug bendrauti, atvirauti ar kitaip išreikšti savo jausmų. Oliviai draugai nebuvo būtinybė, kaip kad kitam jos metų vaikiui.
~ Alone, by herself she built the kingdom that she wanted ~


*

Neprisijungęs Ethan Durwell

 • I kursas
 • *
 • 8
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Į savo ateities planų ir norų pareiškimą sulaukęs mielo sukrizenimo, brunetas ir pats kiek nusijuokė. Vis gi suvokė, kad iš šono galbūt tai skambėjo kiek arogantiškai ir per daug optimistiškai. Sulaukęs kelių klausimų, Ethanas lėtai gūžtelėjo pečiais, akis trumpam nusukdamas į langą, už kurio jau po truputį temo. Jau artėjo laikas traukti atgal į bendrąjį kambarį. Bet dar ne dabar. Dabar knietėjo dar pabendrauti su priešais sėdinčia brunete. Grįžęs mintimis atgal į pokalbį, Durwell galiausiai prabilo ir vėl
- Nesakiau, jog būtinai atrinks. Bet kad ir kaip bebūtų, savo vardą į taurę patalpinsiu. Vis gi žinau, kas per galia slypi kraujyje. Tad taip, gal net gi ir kiek per daug pasitikiu savo jėgomis, ir galbūt tau atrodau kaip paikas vaikis. Bet jeigu bendrausim, manau įtikinsiu tave priešingai -
 Šyptelėjo Varno Nago mokinys, numanydamas Liv mintis. Vis gi tai buvo jo šioks toks talentas. Liv pareiškus nuomonę dėl pačio turnyro, Durwell atsiduso - Tiesa, nelaimingu nutikimu buvo, kaip Poterio laikais su Sedriku. Bet nemanau, jog tai pasikartos. Užduotys be galo sudėtingos, bet normaliai prižiūrimos nėra mirtinos. O pats laimėjimas duoda tau ekstra atpažinimo. Ypač, jeigu nori vėliau užsiimti rimta veikla. Šio turnyro laimėjimas įrodo ne vien tavo kaip burtininko ar raganos galią, bet ir sumanumą, bei dar daugiau. -
 Galiausiai užbaigė tamsiaplaukis. Pasirodo jau ir Liv tapo kalbesnė, pakomentuodama dėl Ethano būdo. - Mėgstu ją protarpiais, ne visada. Tiesiog, gal tiksliau būtų sakyti, jog jos pasiilgstu, o kai pasiilgstu, tai ir ieškau. - trumpai paaiškino Ethanas, grąžindamas akis į pašnekovę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Ethan Durwell »
~Throw me to the wolves~
~And I'll come back leading the pack~
*

Neprisijungęs Olivia Legrand

 • ***
 • 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
Vaikio optimizmas tiesiog stebino. Atrėmusi nugarą į šaltą sieną, mergaitė kiek pakraipė galvą klausydamasi toliau paikų vaikio kalbų. Kiek sukrizenusi mėlynakė įžūlokai sunėrė rankas po krūtine.
- Galiu lažintis, kad dvikovose net aš tave įveikčiau, - nusijuokusi rimtai pareiškė tamsiaplaukė. Dažniausiai, kai asmuo būdavo šitaip įsitikinęs savo jėgomis, viskas įvykdavo atvirkščiai. Brunetė irgi nebuvo iš prastųjų burtininkių. Jos krauju tekėjo grynakraujų tėvų, senelių bei prosenelių burtininkų kraujas, tad savo jėgų mergaitė taip pat nenuvertino. Galbūt ne dabar, tačiau ateityje bus iš ties stipri raganaitė.
- Žiūrėk, kad po kelių metų pats netaptum tuo nelaimingu nutikimu, - nusivaipiusi ištarė, tačiau netrukus rauktelėjo kaktą, nes sakinys nuskambėjo itin keistai. Lyg Oliviai rūpėtų nepažįstamojo gyvybė.
- Ne, tai nebuvo rūpestis, tai tebuvo faktas, - pavarčiusi ryškias, mėlynas akis suburbuliavo tamsiaplaukė, nes jokių interesų neturėjo nepažįstamojo link. Vienas paikas pokalbis tikrai nepavertė Olivios jaunojo burtininko drauge. Akimirkai nusukusi akis į dangų, mergaitė akimis nuskenavo švelnios ir dar neryškios tamsos apgaubtą horizontą. Laikrodis, tikriausiai, jau mušė septintą arba aštuntą valandą vakaro, mat nebuvo pilnai sutemę, bet panašu, jog keliasdešimties minučių bėgyje sutems stipriai.
- Vienatvės negalima mėgti protarpiais. Tu arba ją mėgsti, arba ne, - netrukus mergaitės gal kiek meilus žvilgsnis grįžo prie jaunojo burtininko. Kalbai vėl pakrypus ties vienatve, Olivia kiek nustūmė į šoną visą irzlumą ir nežymiai nusišypsojo.
~ Alone, by herself she built the kingdom that she wanted ~