0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

neptunica

-Informacija-
« Prieš 4 metus »
Svarbiausia informacija mokiniams

  • Pamokos RPG pranešimai turi būti rašomi lietuviškais rašmenimis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).
  • Forume griežtai draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius, taip pat įvairius jų išvedžiojimus (pvz. tik dalį žodžio, „nukandant“ žodžio galūnę, dalį raidžių pakeičiant žvaigždutėmis ar kitais simboliais), kai iš konteksto yra aišku, koks žodis turėtas omenyje.
  • Pamokos RPG pranešimai turi būti rašomi trečiuoju asmeniu, būtuoju kartiniu laiku.
  • Pamokos RPG pranešimas turi būti ne trumpesnis, nei 600 simbolių (be tarpų).
  • Draudžiama rašyti keletą pranešimų iš eilės iš to pačio veikėjo, kai nėra praėjusi para nuo paskutinio pranešimo.
  • Pamokos RPG pranešimų skyryba:
    • Jūsų personažo mintys išskiriamos pasviruoju šriftu.
    • Visi burtažodžiai išskiriami paryškintu šriftu.
    • Žodžių pabrėžimas išskiriamas brūkšniu po jais.
    • Pokalbiai su kitais personažais išskiriami pagal visas lietuvių kalbos dialogo skyrybos taisykles.
  • RPG pamokų temose galite rašyti tik už savo personažą, t.y., negalite aprašyti kito dalyvaujančio pamokoje veikėjo minčių, jo reakcijos į jūsų paleistus kerus, ar atsakymo į jūsų žodžius. Kiekvienas kuriame savo personažą ir už jį esame atsakingi tik patys.
  • RPG pamokų temose aprašinėti, kaip veikėjas eina į klasę ar vėluoja, galima tik prisiminimo forma.
  • Pamokos RPG pranešimuose negali būti minimi jokie vulgarūs ar ne visoms amžiaus grupėms skirti dalykai.
  • Pamokos gali būti RPG ir laisvojo stilių.
  • Laisvojo stiliaus pamokoje gali būti iki 5 teorinių klausimų. RPG stiliaus pamokoje iki 2 teorinių klausimų.
  • Pamokoje galima gauti iki 14 taškų. 4 už teorinę ir 10 už praktinę dalį.
  • Pamokų vertinimas:
    • Teorinės dalies vertinimas:
      Pamokoje už atsakymą į vieną teorinį klausimą galima gauti nuo 0 iki 2 taškų:
      • 0 taškų – jei į teorijos klausimą atsakyta neteisingai.
      • 1 taškas – jei į teorijos klausimą atsakyta iš dalies teisingai.
      • 2 taškai – jei į teorijos klausimą atsakyta teisingai.
    • Praktinės dalies vertinimas:
      • Už vienos pamokos praktinę dalį (nepriklausomai nuo to, kiek praktikos užduočių atliekama) mokinys gali būti įvertintas maksimaliai iki 10 taškų
  • Už pasikartojančius atsakymus pamokos teorinėje dalyje taškai nebus skiriami.
  • Atliekamose namų darbų užduotyse negalima minėti forume egzistuojančių personažų vardų, koledžų ar koledžų simbolikos minint, jog tai susiję su koledžu, nebent profesoriaus užduotis reikalauja kitaip. Apie atliktas arba tuo metu daromas namų darbų užduotis taip pat nepatartina diskutuoti viešai matomose vietose, tokiose kaip Pelėdynas, nes tai darbus tikrinančiam profesoriui gali sukelti neaiškumų, įtarimų ar paprasčiausiai jį klaidinti.
  • Vertinimų lentelė:
    • Nuostabiai (N) - 9-10 taškų.
    • Geriau nei tikėtasi (G) - 7-8 taškai.
    • Vidutiniškai (V) - 5-6 taškai.
    • Prastai (P) - 3-4 taškai.
    • Siaubingai (S) - 1-2 taškai.
    • Trolis (T) - 0 taškų.
  • Jei manote, kad Jūsų pamokos ar namų darbas buvo įvertintas nekorektiškai, dėl to reikia kreiptis į atsakingus asmenis pagal nustatytą tvarką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Neptunica Ameshville »

*

Anmeya

Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Neptunica Ameshville pranešimas

 Labadiena.

 Kaip jau visi suprantate, šiemet jums dėstau Kerėjimą ir kaip visad norėčiau priminti Švietimo ministerijos reglamentuotą tvarką.

 
  • Šiemet įvyks 3 pamokos ir bus įkelti 4 arba 5 namų darbai. Mokslo metų pabaigoje jūsų lauks egzaminai.
  • Pamokose pageidaučiau matyti mokinius, susipažinusius su forumo taisyklėmis. Labai tingintiems žemiau yra įkelti pagrindiniai dalykai.
  • Forumo aplinkoje tikimasi pagarbos visų narių atžvilgiu.

 Tai, ką turite žinoti:

Pamokos.
  Pamokų metu gali būti tik teorija, teorija su praktika arba tik praktika. Pamokos vyksta profesorių nustatytomis datomis. Už nusižengimus profesorius jums gali paskirti areštą.
Namų darbai.
  Namų darbų atlikti neprivalote, tačiau darydami juos atsižvelkite į tai, ko prašoma užduotyje. Netinkamai atliktos užduotys vertinamos 0 taškų.
Keletas žodelių nuo manęs:

  Pastabos ir įvairūs įsiterpimai pamokoje bus rašomi oranžine spalva. Tikrinkitės savo postus ar nebūsiu palikusi pastabos.
  Areštų tikiuosi skirti jums ne teks, o jei teks, tai sveiki atvykę į virtuvę. Elfai visad bus laimingi gavę pagalbos. 
  Nebūkite enciklopedijomis ir vikipedijomis. Originalumo niekas neišvarė.
  Jeigu į pamoką nusprendžiate prisijungti jau praėjus teorinei daliai, galite rašyti, kad miegojote arba dar kažką veikėte prieš tai, tačiau buvote klasėje.
  Jeigu kyla klausimų, drąsiai atsiųskite pelėdą į A.Ž.

Sėkmės pamokose ir namų darbuose.

Roana Amneta pranešimas

Dar vieni metai, bet vėl aš
Kas su manimi jau pažįstamas, taip, vėl kerėjimas.
Kažko naujo čia mažai atrasite, tad jeigu skaitote Forumo taisykles ir dalyvavote praėjusiais mokslo metais Magiškų gyvūnų priežiūros pamokose jums užteks paskaityti apie vertinimo kriterijus.

Pranešimai:
1. Pranešimų ilgis pamokos praktikoje (mano reikalavimas):
    Bent 2 pranešimai po 1200 simbolių
    arba
    Bent 3 pranešimai po 600 simbolių.
2. Sėdėtojų prie lango dėmesiui. Klasėje langai yra tik prie profesoriaus stalo.
3. Po jūsų pranešimais pastabos bus rašomos žalsvai mėlyna spalva.
4. Nebūkite enciklopedijomis, jūsų personažai turi pilną teisę klysti - galite susprogdinti plunksną, pateikti neteisingą atsakymą, netyčia nuversti stalą arba pastumti kitą mokinį. (Tačiau perspėju, kad stiprių smurto ir turto gadinimo scenų netoleruoju).
5. Už kitus veikėjus, jeigu jie ne NPC (non-playable character) rašyti draudžiama.
6. Ne'double'postinkite. Palaukite bent 24 valandas nuo jūsų paskutinio pranešimo arba paprašykite kitų mokinių bei profesoriaus kažką parašyti pamokoje.
7. Į pamokas registruotis nereikia.

Pamokų vertinimas:
Praktinėje pamokos dalyje galite gauti iki 10 taškų. Maksimaliu balu vertinami pranešimai, kuriuose įvykdomi visi kriterijai:
   • Atliktas darbas (4 t.);
   • Įdomus ir originalus pranešimas (2 t.);
   • Laikomasi Forumo taisyklių (2 t.);
   • Pranešimų ilgis (reikalavimai nurodyti aukščiau) (2 t.).
[Įdomus ir originalus pranešimas - nepasikartojantis su kitais pranešimais darbas. Pavyzdžiui jei viename pranešime mokinys susprogdina plunksną, savo pranešime to nebedarykite - geriau nuverskite stalą.]
[Atliktas pamokos darbas nebūtinai privalo būti užbaigtas ir idealus.]

Namų darbų vertinimas:
1. Darbai, neatitinkantys užduoties reikalavimų AR darbai, kuriuos išsiduodate padarę  - vertinami troliu (0 taškų).
2. Namų darbų vertinimas:
    • Ilgis (2 t.)
    • Darbo atlikimas (4 t.)
    • Kitų reikalavimų įvykdymas (jeigu prašoma paminėti kerų pavadinimą ir spalvą, nepamirškite jų paminėti) (4 t.)

Kita informacija:
1. Areštų gavimo šiame sezone paprašyčiau vengti. Manau nei vienas nenorime savęs varginti betiksliais rpg. Vis tik, jei labai norite arešto personažo vystymui, galite siųsti man pelėdą (A.Ž.)
2. Pamokų ir namų darbų datos bus surašytos į tvarkaraštį, tačiau jos gali keistis.
3. Nesupratus pamokos ar namų darbo užduoties nebijokite parašyti man A.Ž., juk daug maloniau pasitikslinus ir gerai atlikus darbą gauti 10, nei savo nuojauta vadovaujantis padaryti klaidų ir gauti žemesnį pažymį.
4. Jeigu namų darbo komentaras dėl žemesnio pažymio jūsų netenkina - parašykite man, būtinai paaiškinsiu jūsų klaidas detaliau.

Jeigu ką nors pamiršau paminėti, paskelbsiu naujame pranešime.
Geros vasaros ir sėkmingų mokslo metų!

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Roana Amneta »

*

Anmeya

Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Dėl asmeniškų priežasčių kerėjimo III pamokoje artimiausiomis dienomis gali būti nepaskelbta nauja užduotis.

*

domutis

Ats: -Informacija-
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Sveiki visi!
Šiemet Kerėjimą dėstysiu aš. Kas manęs nepažįsta užeikite į mano profilį ir pasiskaitykite. Kadangi nesiruošiu čia rašyti ilgiausios Kristaus litanijos (taisyklių) jas galite pasiskaityti patys. Apačioje papasakosiu apie pamokas ir visą kitą.

Pamokos

1. Šiemet pravesiu dvi RPG stiliaus pamokas ir vieną laisvojo stiliaus (Dėl tvarkos kaip vyks nežinau)
2. Visi dirbsite po vieną.
3. Pranešimų ilgis:
  • 1 Postas 3100 simbolių.
  • 2 postai 1500 simbolių.
  • 3 postai 700 simbolių.
(Pasilieku teisę keisti šiuos nuostatus)
4. Štai ką vertinsiu: (Praktikos postai)
  • Originalumas (2t.)
  • Ilgis (4t.)
  • Atlikas darbas (3t)
  • Forumo taisyklių laikymasis (1t.)
5. Įsiskaitykite į mano pranešimus ,kad nereiktų taisytis.

Namų darbai.

Namų darbų įvertinimas:
  • Kaip atliktas darbas. (Atmestinai ar puikiai. Pasistenkite. Pievų rašymo nevertinu.) (5t.)
  • Darbo ilgumas (Ar įvykdyti ilgio nuostatai) (2t.)
  • Reikalavimų įvykdymas (Ar viskas padaryta ką paprašiau) (3t.)
  • Gramatika (1t.)
1. Jeigu jūsų netekina jūsų įvertinimas rašykite į PM paaiškinsiu kodėl taip skyriau. (Tai galioja ir pamokoms)

Kita informacija.

1. Pastabas po jūsų pranešimais rašysiu mėlyna spalva.
2. Jei norite arešto rašykite į PM susitarsime.
3. Pamokų ir namų darbų datas surašysiu į tvarkarštį.
4. Pasistenkite sekti šitą ,,Informacija,, lentą.
5. Būtinai klyskite (nebūkite vunderkindai.)
6. Jei kas neaiškų drąsiai klauskite į PM.
(Jei ką pamiršau parašysiu apačioje)

Gerų jums mokslo metų!
Prof.Domantas Varnanagis.                                           
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Domantas Varnanagis »

Ats: -Informacija-
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
Laba diena.
Esu naujoji Kerėjimo profesorė- Žana Mokslinčė. Apie mane daugiau galite sužinoti mano RPG ar tiesiog parašę į asmenines žinutes.
Norėjau, kad jums šie mokslo metai nebūtų painūs, todėl apačioje galite pamatyti visą informaciją.

                                               INFORMACIJA
Pamokos
1. Šiais matais žadu vesti daug pamokų (bent po vieną per savaitę).
2. Dažniausiai dirbsite po vieną, tačiau jeigu yra labai didelis noras galite dirbti ir kartu. Tik parašykite man, kad nebūtų jokių nesusipratimų.
3. Pranešimų ilgis nėra nustatytas. Rašykite kiek norite, mažiausiai 600 simbolių.

Namų darbai

1.Namų darbai yra NEPRIVALOMI (jeigu jų nepadarysite nieko neatsitiks).
2.Kolkas namų darbų naužduodu, tačiau greitai laukite naujos užduoties ar net kelių.
3. Namų darbus vertinu pagal kriterijus (jie gali keistis). Yra try kriterijai:
Citata
1. Gramatika (2 t.), originalumas (
3 t.), reikalavimų vykdymas ir užduoties atlikimas laiku ir tinkamai (5 t.).

Visa kita
1. Pastabas po jūsų pranešimais rašysiu violetine arba raudona spalva.
2. Visada galite man parašyti asmeniškai, visada atsakysiu.

Geros likusios dienos ir gerų metų,
Profesorė Žana Mokslinčė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Žana Mokslinčė »
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

Ats: -Informacija-
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Laba diena,
Jeigu yra aktyvių moksliukų mokinių, kurie dalyvaujate mano keistoje II kerėjimo pamokoje, kviečiu paskubėti. Manau, kad matėte, kad pamokos praktinė dalis turi būti atlikta iki gruodžio 17 dienos, 15:00, tačiau pakeičiau laiką į gruodžio 16 dienos, 15:00.
Pagarbiai Žana.
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

Ats: -Informacija-
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
Praktikos dalis iki 2020.12.28 15:00
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Britta Hailey Lawrenz

  • Burtininkė
  • ***
  • 74
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
Sveiki, pratęsiu pamoką iki 03-14.

*

Neprisijungęs Britta Hailey Lawrenz

  • Burtininkė
  • ***
  • 74
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Sveiki, brangieji mokinukai. Man ir vėl pasitaikė garbė dėstyti šį nuostabų mokslą, Kerėjimą.
Trumpa informacija bei reikalavimai mano pamokose bei namų darbuose:


Pamokos:
-Galite krėsti išdaigas, tik prašau apie tai prasinešti ir viskam turėti ribas. Nenorėčiau, kad mano klasė pavirstų tikra kiaulide.
-Taškų už praktikos neatlikimą nenuimsiu: man svarbiausia, kad pamokos nebūtų taškų kalimo vieta.
-Savo pamokose reikalauju trijų postų, kurių minimaliausias ilgis 600 simbolių. Man nesvarbu, kiek parašysite, svarbiausia bent šis skaičius simbolių.
-Jei parašėte ne tris postus, o mažiau, gausite atitinkamą skaičių taškų:
  *Vienas postas: 3 taškai
  *Du postai: 6 taškai
-Taip pat pamokų postuose vertinu ir kitus dalykus, tokius, kaip orginalumas, kūrybiškumas (už tai pridėsiu po tašką), gramatika (jeigu žodyje po keturias klaidas ir nieko neina perskaityti, atsiprašau, bet nuimsiu taškelį).

Namų darbai:
 Dažniausiai pačiame ND parašau, ko reikalauju iš jo, bet atminkite, kad visąlaik už orginalumo, kūrybiškumo ir pastangų kupinus darbus gausite aukštus balus (nekalbu apie tuos, kur atsakymai į klausimus ir atsakymas susidaro iš vieno žodžio). Taip pat norėtųsi sąžiningumo jūsų atžvilgiu. Be abejo, taisyklinga gramatika labai svarbi. Ir, aišku, ne iš si duo ki te.

Tikiuosi sulaukti nemažai aktyviai dalyvaujančių kerėjimo pamokose. Planuose yra trys pamokos ir penki ND, tad manau, kad savo planus man pavyks įvykdyti.

Sėkmės ir iki pasimatymo pamokose!

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Sveiki visi kurie netingi skaityti!

Šiemet atkeliauja naujoji kerėjimo profesorė Jennifer Emma Henderson. Noriu parašyti keletą aspektų į kuriuos turėtumėt atsižvelgti.

Pamokos:
1. Pamokose galite krėsti išdaigas, galite man pranešti, galite ne.
2. Praktika ir teorija (kuri bus tikrai retai) turi būti atliktos iki galo (turiu omeny, užduotis turi būti pabaigta, nors jeigu kartais liks neatliktas koks veiksmas, priklausant nuo mokinio aktyvumo taškų nemažinsiu.
3. Reikalauju trijų praktikos postų pamokoje. Ką reikės padaryti bus surašyta po postu.
4. Jeigu užduotis jums neįdomi, tai ir nedarykite, nes darymas dėl darymo nieko neduoda.

Namų darbai:

1. Vertinimas. Atsižvelgsiu ne tik į darbo atlikimą, bet ir į kūrybiškumą bei originalumą. T.y. jeigu norėsiu, kad kažką nupieštumėte vertinsiu ir patį piešinį.
2. Įvadinis namų darbas atsiras dar šiandien.

Jeigu kas neaišku rašykite į dc (Anyžius#8422)

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Sveiki, pamoką pratęsiu iki 12-14. Tie kuriems liko parašyti paskutinius post'us paskubėkit.

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Sveiki, norėjau dar pranešti dėl vertinimų:

Pamokoje atlikinėjant praktiką vertinu ne tik postų skaičių, bet ir praktikos atlikimą. Tai reiškia, kad jeigu parašei penkis postus, bet atlikai tik pusę praktikos gausi atitinkamai maždaug 6 taškus.

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Pamoką pratęsiu iki 01-11 dienos.

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Sveiki, norėjau pasakyti, kad mane šiek tiek nuliūdino neaktyvumas mano III kerėjimo pamokoje. Maniau, kad kadangi pamoka lengva bus daug dalyvaujančių. Dėl to pamoką lengvą ir dariau. Noriu pasakyti, kad pamokas ir taip pratęsinėju gan ilgai (visada po keletą dienų bent). Jeigu kas nors nespės atrašyti savo post'ų pamokos nepratęsinėsiu net jeigu bus prašoma. Taigi labai laukiu postų ir tikiuosi didesnio aktyvumo. Norėčiau, kad visi suspėtų atrašyti visus savo post'us.
Sėkmės ir ačiū
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Jennifer Emma Henderson »

*

Neprisijungęs Badis Smudge

  • Burtininkas
  • ***
  • 141
  • Lytis: Vyras
  • Prekeivis
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #14 Prieš 10 mėnesių »
Sveiki, mokiniai! Šį sezoną aš dėstysiu kerėjimą. Pamokos dažniausiai bus atskirai 1, 2, 3 kursui ir 4, 5, 6, 7 kursui. Namų darbai dažniausiai bus susiję su pamoka. Sėkmės moksluose!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Badis Smudge »
- Žinote, kaip mes sakome: "Paprastas lankininkas treniruojasi kol pataiko. Žvalgas...
- ...treniruojasi, kol niekada neprašauna", - užbaigė keliolika balsų.
Holtas mažumėlę susigėdęs šyptelėjo.
- A, kaip matau, jau girdėjot, - tarė.