0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Angelina Presley

Mano nuomone būtų galimybė tik tada, jeigu būtų užfiksuota nuotrauka ar vaizdo įrašas ir informacinių technologijų pagalba patalpinta internete arba vienas iš burtininkų tai paskelbtų internete ir įrodytų. O, kad žiobarai patys tai suvoktų informacinių technologijų pagalba mano nuomone - neįmanoma, nes internete ar informacinėse technologijose nėra įtikinančių argumentų.

*

Anmeya

Manau, kad taip. Magijos pasaulyje yra nemažai burtininkų, kilusių iš žiobariškų šeimų. Neatmestina galimybė, kad tėvai, sužinoję apie vaiko gabumus, galėtų pabandyti internete tai išpopuliarinti, o vaikas verčiamas tėvų būtų panaudojęs magiją įrodymams.

*

Aleksas82

Taip, iš žiobariškų šeimų ar įvaikintas vaikas būtų priverstas tėvų parodyti magiją, o ją nufilmavę ir įkėlę į youtube, facebook ar twitter grėstų didelis pavojus burtininkams. Taip pat tai gresia netyčia užfiskavus neatsargų burtininką buriantį žiobarų pasaulyje. Po šių įrodymų burtininkai būti priversti demonstruoti magiją viešai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Aleksas Gilbert »

*

kablelis

Taip, nes internete galima rasti bet kokią informaciją, tad norint būtų galima išplatinti ir šią. Straipsniais, video ir panašiai. Tačiau turint omenyje, kiek netikros informacijos yra internete, sakoma per žinias ir t.t., žinia tikriausiai sklistų sunkiai, nes dauguma žmonių, ko gero, manytų, kad tai nėra tikra.

*

Neprisijungęs Camille Cornet

 • II kursas
 • *
 • 206
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Manau, kad taip, nes kai burtininkai ateina į stotį 9 3/4, tai iš žiobarų gali tai pastebėt arba kai burtininkai užeina į skersinį skersgatvį. Manau, kad žiobarai galėtu, net nusiųsti šnipą. Aišku atsirastu žmonių kurie sakytu, kad tai netiesa. Bet jeigu būtų taip, kad įrodytu per internetą ar per žinias ar patys žiobarai tai pastebėtų. Tai gali kilti didžiulis skandalas todėl mums reikia būti labai atsargiais.
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Kaya Yew

 • I kursas
 • *
 • 33
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Noriu valgyt
Taip, bet tik tada, jei būtų užfiksuota konkrečių įrodymų. Pavyzdžiui, koks žiobaras slapta nufilmuotų savo kaimyną burtininką naudojantį magiją ar užfiksuota neatsargių burtininkų veikla.

*

Fiadh o Ceallachain

Taip, tačiau tokia tikimybė yra labai nedidelė. Šiais laikais plinta daugybė sąmokslo teorijų (Flat Earth ir panašiai), dėl to žmonės taip paprastai tuo nepatikėtų, net jeigu tai būtų paskleista internete ar per žinias. Daugelis žmonių greičiausiai manytų, kad tai yra tiesiog dar vienas triukas. Dėl to labiausiai tikėtina, kad susiburtų panaši tikinčiųjų grupė, kokia yra Flat Earth ir kitų sąmokslo teorijų. Visą visuomenę įtikinti būtų be galo sudėtinga.

*

Melijandra Julija Lorijan


Angelina Presley - 2 taškai
Roana Amneta - 2 taškai
Aleksas Gilbert - 2 taškai
Stevie Green - 2 taškai
Camile Cornet - 2 taškai
Kaya Yew - 2 taškas
Fiadh o Ceallachain - 2 taškai


4. Ar burtininkai galėtų sukurti kažką panašaus į žiobarų kompiuterį/kompiuterių tinklą? Argumentuokite ir nesikartokite.

Atsakymai iki rugpjūčio 4 dienos 22:00

*

Aleksas82

Taip, nes jau dabar iš burtininkų pusės matome labai daug išradimų, tokių kaip: laiko atsuktuvas, skraidančio šluotos ir t.t.
Gal tas kompiuteris ir nebūtų panašus į žiobarų dabartinį, standartinį, bet tai bus tokią pačią reikšmę atliekantis daiktas.

*

Angelina Presley

Taip, kadangi laikraščiuose jau yra judantis vaizdas tai su kompiuteryje esančiais video jau kaip ir būtų viskas padaryta. Tik manau, kad burtininkų kompiuteriai būtų kitokie. Turbūt kažkas susije su magija. Gal kompiuteris būtų atrakinamas burtų pagalba ar kažkas panašaus, ar net naudojant kompiuterį reiktų magijos. Taip pat manau kompiuteriai būtų gaminami magijos pagalba

*

Neprisijungęs Camille Cornet

 • II kursas
 • *
 • 206
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Manau, kad taip, nes burtininkai jau daug ką turi, kad sukurti kompiuterį. Be to mes turim jau daug išradimų kurie galėtu, net pagerinti žiobarų kompiuterį. Jei vis dėl to mes sukurtumėme kompiuterį tai manau, kad jis visiškai nebūtu panašus į žiobarų, gal tik kelios funkcijos. Burtininkai ji padarytu tikrai daug patogesnį ir manau, kad kompiuteris susietu su burtažodžiais.(bet jeigu lygiai tokį patį tai manau, kad burtininkams to nereikia)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Camille Cornet »
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

kablelis

Ne. Klausime yra pabrėžiama, kad kompiuteris turi būti panašus į žiobarišką. Būtent tokio burtininkai sukurti negalėtų. Visų pirma, jam yra reikalinga elektros energija, kurios burtininkai nesupranta. Be to, burtininkams toks daiktas net nėra reikalingas. Galbūt jiems pavyktų sukurti atitikmenį, tačiau jis būtų visiškai nepanašus į žiobarišką variantą.

*

Neprisijungęs Sofija Orel

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Teoriškai tai įmanoma ir netgi dar papraščiau nei žiobarams, nes burtininkų žiniasklaidos funkcijos jau dabar gana panašios į internetą, tik be griozdiškų įrenginių ir sudėtingų mechanikos sprendimų.
Kita vertus, teoriškai tai tikriausiai neįvyks, nes magijos pasauliui, nei kompiuteriai, nei internetas nereikalingi, todėl vargu ar kas varginsis naudoti magiją kurti kažką be ko galima puikiausiai apseiti.

*

Melijandra Julija Lorijan

Visi gaunate po 2 taškus, išskyrus Camille Cornet, nes tikslesnių argumentų nepateikei. Gauni 1 tašką.


5. Burtininkai gali pasirinkti vieną žiobarišką informacinių technologijų priemonę, kuri palengvintų jų gyvenimą. Kokią priemomę jie galėtų pasirinkti?

Argumentuokite ir nesikartokite.

Atsakymai iki rugpjūčio 5 dienos 22 valandos

*

GKA

Telefoną. Telefonas palengvintų daugelio darbų atlikimą. Turint internetą galima būtų greičiau rasti reikiamos informacijos nei knygose. Taip pat galima būtų legnviau bendrauti ir nevarginti pelėdų laiškų pernešimu.