0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

ARR

Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #45 Prieš 2 metus »
Dan Brown „Meteoritas“
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Anya Rue Russell »

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #46 Prieš 2 metus »
Vanessa Walder - Aš ir nevykėliai
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Elodie Gold

  • III kursas
  • *
  • 91
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • La mer sent meilleur que toi. Tu pues.
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #47 Prieš 2 metus »
Vakar pabaigiau Ruta Sepetys "Druska jūrai", o dabar skaitau Ruta Sepetys "Kuždesių Fontanas". Bet aplamai pastaruoju metu labai šios autorės knygos traukia, "Tarp pilkų debesų" ir "Nelengvu keliu" turiu nuosavas - labai geros. Taip pat, neseniai perskaičiau irgi gera romantinę Francesca Zappia "Radau tave tarp žvaigždžių" knygą. :)
B r i g h t o n ,  U K

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #48 Prieš 2 metus »
Sarah J. Maas - A Court of Wings and Ruin
my morning face:

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #49 Prieš 2 metus »
Michelle Obama "Mano istorija"

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #50 Prieš 2 metus »
Saulėlydis:)



*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

  • VI kursas
  • *
  • 125
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #51 Prieš 2 metus »
J. R. R. Tolkien "Žiedų valdovas. Žiedo Brolija. Pirma dalis"
"Lazanija - ne maistas, o gyvenimo būdas." - Katherine Silverstone.

*

Neprisijungęs Jessica Moony

  • III kursas
  • *
  • 98
  • Taškai:
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #52 Prieš 2 metus »
Kimberly Brubaker Bradley - Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą

(Skaitysiu ir antrą dalį)

*

Neprisijungęs Arletė Russell

  • IV kursas
  • *
  • 96
  • Taškai:
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #53 Prieš 2 metus »
  J. Bernard Hutton „Šnipės“

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #54 Prieš 2 metus »
Rebeka Una - Šeštadienį, Aštuntą valandą
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Beata Pat

Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #55 Prieš 2 metus »
Alice Broadway - Juodvarnio žymė

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #56 Prieš 2 metus »
Gimtadienio proga močiutė nusivedė į knygyną (čia penktadienį (04-30)) ir leido išsirinkti knygą. Maniau imsiu "Klampynių kronikos 3, pamiršti dievai", bet jos nebuvo, o mano akis patraukė kita knyga - "Saulėlydis". Prisiminiau matytą filmą ir kaip jis mane suintrigavo, todėl pasiėmiau ją. Grįžus namo įkritau į tą knygą ir nepajėgiau iš jos išlipti. Buvo taip įdomu! Per vieną vakarą perskaičiau ~194 puslapius. Kitą dieną skaičiau irgi daug, bet ne tiek, o vakar pasiekiau 300, bet labai gerai pamenu, kaip smarkiai susipykome su tėčiu vakar, kai jis užsirūstino, kad neinu miegoti, o skaitau knygą. Tada atėmė knygą ir taip dar labiau mane įskaudino... Bet šiandien skaitysiu vėl ir tikiuosi baigti visą knygą ;D
Tai va, šiuo metu vis dar skaitau „Saulėlydžio“ sagą. Nuo gegužės pradžios pradėjau skaityti pirmą dalį, o dabar jau skaitau trečią - „Užtemimas“. Šiaip tikrai labai įdomi knygų serija, labai užkabinanti. Labai laukiu kol galėsiu skaityti paskutinę dalį („Brėkštanti aušra“) ir galiausiai šios serijos naujausią leidinį, kuriame visa istorija yra pasakojama ne Belos, o Edvardo - vampyro - akimis.
Saulėlydis:)
Kaip Tau ši knyga? Kiek jau perskaičiusi? ;D
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #57 Prieš 2 metus »
Tai va, šiuo metu vis dar skaitau „Saulėlydžio“ sagą. Nuo gegužės pradžios pradėjau skaityti pirmą dalį, o dabar jau skaitau trečią - „Užtemimas“. Šiaip tikrai labai įdomi knygų serija, labai užkabinanti. Labai laukiu kol galėsiu skaityti paskutinę dalį („Brėkštanti aušra“) ir galiausiai šios serijos naujausią leidinį, kuriame visa istorija yra pasakojama ne Belos, o Edvardo - vampyro - akimis. Kaip Tau ši knyga? Kiek jau perskaičiusi? ;D


Tai, man ši knyga yra nereali! Skaitau pirmą dalį, labai sudomino, tikrai pirksiu ir kitas, perskaičius kažkur 200 puslapių.



*

Neprisijungęs Aurora Gler

  • II kursas
  • *
  • 46
  • Taškai:
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #58 Prieš 2 metus »
Neseniai pabaigiau skaityti Judith McNaught romaną "Kartą ir Visiems Laikams". Rekomenduoju 14-15 metų amžiaus grupei. Man asmeniškai šita knygą kaikuriose vietose buvo per žiauri. Nesu pratus skaityti tokio žanro knygas, bet iš principo buvo labai įdomi ir man tikrai patiko. Įprastas suaugusiųjų romanas.
Istorija apie Džeisoną Fildingą - patrauklų, bet cinišką ir ambicingą aristokratą, su gilia žaizda širdyje ir Viktoriją Siton - nekaltą, nepatyrusią, tačiau tvirto būdo ir daug išgyvenusią merginą.
Veiksmas vyksta apie 1800 metus, Anglijoje ir Amerikoje.
Niujorko valstija, Portidžas.
Mirus Viktorijos tėvams, ji su sese Dorote tampa didžiuliu sunkumu senam tėvo draugui daktarui Morisonui. Jis suranda iki tol nematytas ir negirdėtas merginų gimines, kurios pasirodo, esą aukštos kilmės Anglijos aristokratai. Savanaudė močiutė - hercogienė Klermont jaunesniąją seserį Dorotę išsiveža pas save, o vargšelę Viktoriją palieka Čarlzui Fildingui - hercogui Atertonui. Gedulą vilkinti Viktorija išplukdinama į Angliją ir vėliau atsiduria šaltojo aristokrato, Čarlzo povainikio Džeisono Fildingo - markizo Veikfildo namuose. Iš pirmos pažiūros pasakytun, kad vienas kito jie ėmė nekęsti nuo pat pirmo susitikimo. Tik maža kas žino, kad Džeisonas pirmą kartą pažvelgęs į mėlynas, kaip dangus Viktorijos akis, joje kažką pamatė.
Čarlzas sau pažadėjo, kad bet kokiais būdais ištekins Viktoriją už savo sūnaus.

Toliau nebepasakosiu, nes labai daug veiksmo, bet tikrai siūlau paskaityti tiems kam tikrai patinka romanai ir XIX amžius.

*

Neprisijungęs Evelina Džonson

  • II kursas
  • *
  • 96
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Visi esame skirtingi ir tokie esame gražus
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #59 Prieš 2 metus »
Philip Pullman - Gintarinis Žiūronas.

Čia paskutinė knygų serijos "Jo tamsiosios jėgos" dalis. Dar yra "Auksinis kompasas" (pirma), "Aštrusis peilis" (antra).
Labai įdomios.
Smiling. Every day of life is something special. Give her a chance!