0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #30 Prieš 3 metus »
  Šiuo metu jau net nesuskaičiuoju kelintą kartą skaitinėju, Alan Marshall parašytą knygą „Aš moku šokinėti per balas".
  Šios knyga pradžia nėra labai linksma, gal būt net gi liūdna, tačiau kuo toliau tuo labiau autoriaus parašyta istorija tampa linksmesne, nes gi neviskas pasaulyje, taip blogai.
  Knygos autorius vaizduoja kitokio vaiko pasaulį, jo sunkumus, emocinius ir fizinius. Berniukas iš tikro yra labai stiprus ir perdėtas suaugusiųjų gailestis jam daro tikrai ne pačią geriausią įtaką.
  Perdaug neišpasakosiu, nes nebus įdomu skaityti, vis gi knyga turėtų sulaukti daug dėmesio, kadangi manau, kad turi stiprią žinutę kiekvienam knygos skaitytojui, o berniuko noras gyventi įprastą gyvenimą negali palikti abėjingų.  ;)


P.S knyga ištikro įtraukia nuo pat pirmo puslapio, dėl to yra dar lengviau ją perskaityti :D
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Žana Mokslinčė »
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #31 Prieš 3 metus »
Šiuo metu skaitau E.Lockhart knygą "Melagiai". Rekomendaciją šiai knygai gavau ne tik iš draugės, bet ir iš interneto. Knyga savo savotiškumu įtraukė nuo pat pirmo sakinio. Nors dar net nebaigiau skaityti, tačiau jau suprantu kodėl įvertinimai tokie geri. Labai greitai skaitos ir yra įtraukianti.
my morning face:

*

Neprisijungęs Ala Poter

  • I kursas
  • *
  • 11
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Žirgai mano gyvenimas
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #32 Prieš 3 metus »
Haris Poteris ir Azkabano kalinys  (KL2) (trečią kartą :D)

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 872
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #33 Prieš 3 metus »
Kate Quinn „Alisos tinklas“

Įdomi, įtraukianti knyga. Veiksmas vyksta dviem laikotarpiais - per Pirmąjį pasaulinį karą ir po Antrojo pasaulinio karo. Nors ir nelabai mėgstu, kai į dabartį įterpiami praeities įvykiai (dažnai jie mane trikdo ir iš pradžių sunku suprasti, kaip jie susiję su dabartimi), bet šioje knygoje praeities įvykiai daug įdomesni, už dabarties. Dabartyje pagrindinė personažė ieško karo metu dingusios savo pusseserės. Jai padeda Pirmojo pasaulinio karo šnipė, kurios istorija pasakojama praeities skyriuose.

*

jacobsaeterhaug

Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #34 Prieš 3 metus »
Yuval Noah Harari ,,Sapiens'' Glausta žmonijos istorija

Knyga išties įtraukianti ir įdomi, pirmas puslapis tiesą sąkant boring, bet toliau knyga tiesiog pasakiška. Puslapių nedaug apie 400. Knyga negrožinė todėl ne visiems gali patikti.  Aprašoma apie žmonių atsiradimą, mokslą ir daug įdomių dalykų

*

Neprisijungęs Sofija Išmintė

  • I kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #35 Prieš 3 metus »
"Haris Poteris ir Netikras princas" ir "Gėrio ir blogio mokykla pagaliau ilgai ir lamingai"
 (GG2) (ŠV2) (VN2) (KL2) (angel) @) :P :D ;D ;) :)

*

Neprisijungęs Danielis Lorijanas

  • Burtininkas
  • ***
  • 135
  • Metamorfmagas
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #36 Prieš 3 metus »
Brandon Sanderson "The Well of Ascension"


*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

  • VI kursas
  • *
  • 125
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #37 Prieš 3 metus »
Šiuo metu skaitau ,,Haris Poteris ir Netikras Princas". Nors manau, kad kiekvienas, esantis šioje svetainėje, jau yra perskaitęs šią knygų seriją ne vieną kartą, bet! vistiek rekomenduoju:) O0
"Lazanija - ne maistas, o gyvenimo būdas." - Katherine Silverstone.

*

Neprisijungęs Jessica Moony

  • III kursas
  • *
  • 98
  • Taškai:
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #38 Prieš 3 metus »
Anna Sewell
"Juodasis Gražuolis"

*

Neprisijungęs Ausmėja Wolf

  • I kursas
  • *
  • 13
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #39 Prieš 3 metus »
Haris Poteris ir Netikras Princas   
ir
Drakono Raitelė
Piešimas, filmai, kompiuteris, knygos

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #40 Prieš 3 metus »
Adam Kay "This Is Going to Hurt". Visas Grey's Anatomy serialas vienoje knygoje.
my morning face:

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

  • VI kursas
  • *
  • 125
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #41 Prieš 3 metus »
Šiuo metu skaitau Stephenie Meyer ,,Vidurnakčio saulė''. Mane ši (Saulėlydis) knygų serija laaaaabai užkabino, taip lengvai skaitosi. Rekomenduoju perskaityti visiems, kuriuos traukia vampyrai:)
Taip pat, jeigu jums "Twilight" filmai pasirodė cringe, galiu patikinti, jog knygos yra toli gražu ne tokios pačios:)
"Lazanija - ne maistas, o gyvenimo būdas." - Katherine Silverstone.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #42 Prieš 2 metus »
John Green - Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos

Knyga labai įtraukianti ir jau įtrauką į mano mėgstamiausių knygų TOP10
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Sabrina Wolfhard

  • Burtininkė
  • ***
  • 125
  • Kiekvienas zuikis laukiamas kerėjimo pamokose
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #43 Prieš 2 metus »
,, Anė iš Žaliastogių"

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

  • VII kursas
  • *
  • 243
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #44 Prieš 2 metus »
Gimtadienio proga močiutė nusivedė į knygyną (čia penktadienį (04-30)) ir leido išsirinkti knygą. Maniau imsiu "Klampynių kronikos 3, pamiršti dievai", bet jos nebuvo, o mano akis patraukė kita knyga - "Saulėlydis". Prisiminiau matytą filmą ir kaip jis mane suintrigavo, todėl pasiėmiau ją. Grįžus namo įkritau į tą knygą ir nepajėgiau iš jos išlipti. Buvo taip įdomu! Per vieną vakarą perskaičiau ~194 puslapius. Kitą dieną skaičiau irgi daug, bet ne tiek, o vakar pasiekiau 300, bet labai gerai pamenu, kaip smarkiai susipykome su tėčiu vakar, kai jis užsirūstino, kad neinu miegoti, o skaitau knygą. Tada atėmė knygą ir taip dar labiau mane įskaudino... Bet šiandien skaitysiu vėl ir tikiuosi baigti visą knygą ;D
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti