0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *
 • 933
 • Lytis: Moteris
 • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Tai, jog teks kada nors bandyti pasiversti, kokiu nors gyvūnu nešviečiant pilnačiai ir esant klasėje, mergina nė nebūtų pagalvojusi. Buvo įpratusi, jog pavidalą tenka pakeisti tik tuomet, kai danguje karaliauja pilnatis, o dabar, regis, teks pasitelkti mintis ir visą valios jėgą, kad žmogaus kūnas pasikeistų į kokį nors žvėrį. Tikiuosi, kad kokiu nors triušiuku nepavirsiu... Užvertusi knygą Luna kilstelėjo galvą nužvelgdama klasėje esančius mokinius ir klausydamasi šių balsų. Regis, į transfigūracijos pamoką nusprendė ateiti ir Elride su Elijah. Tik rodos, abu jaunuoliai nesutarė, nes šių neitin malonūs balsai vos netrukus perskrodė kabinetą. Papurčiusi galvą mėlynakė patogiau įsitaisė ant kėdės ir užmerkė ryškiai mėlynas akis bandydama susikaupti. Deja, klasėje aidintys balsai visiškai nepadėjo tam. Stengdamasi nekreipti į tai dėmesio mergina užsidengė ausis rankomis kartu paskandindama safyrines akis tamsoje. Netrukus vaizduotė ėmė piešti kalnuose gyvenančią pumą. Šios rausvai geltonas kūnas ilsėjosi ant gana aukštos uolos. Atmerkusi ryškiai mėlynas akis juodaplaukė apsidairė. Žvilgsnis užkliuvo už ant kelių padėtų rankų, na, o tiksliau letenų. Žmogiškos rankos buvo virtusios vieno didžiausio plėšrūno galūnėmis. Tyliai nusijuokusi Luna kilstelėjo rankas apžiūrinėdama naująsias kūno dalis. Buvo keista matyti vietoj penkių žmogaus pirštų, penkis plėšrūno pirštus ir juose esančius aštrius nagus. Kelis kartus išskleidusi ir suskleidusi nagus mergina šyptelėjo ir norėdama išbandyti savo letenas, perrėžė stalo paviršių. Ant šio liko ryškios įdrėskimo žymės. Patenkinta šešiolikmetė pakarotojo savo veiksmus dar kelis kartus, kai supratusi, jog pamoka netrukus baigsis, sušnibždėjo burtažodį. Galingos pumos letenos dingo akimirksniu. Atgavusi savo kūno galūnes varnė kelis kartus sugniaužė rankas į kumščius ir išsitraukusi burtų lazdelę mostelėjo šia sutvarkydama sudraskytą stalą. Vos po akimirkos šis ir vėl atrodė, kaip naujas. Atsilošusi į kėdės atkaltę mėlynakė ėmė stebėti klasėje esančius mokinius.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

kablelis

Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Stevie su lengva nuostaba klausėsi profesorės, kai ji kalbėjo apie praktiką. Nors užduotis atrodė tikrai įdomi, ketvirtakursė nemanė, kad ji yra pasiruošusi tokiam darbui. Ką jau kalbėti apie jaunimėlį pagalvojo grifė, turėdama omenyje jaunesnius už save mokinius.
Tačiau reikėjo galvoti ne apie tai. Teko išsirinkti gyvūną. Pirmiausia Stevie galvojo apie miško žvėris. Vis dėlto po kurio laiko tuščio spoksojimo į sieną grifė prisiminė seną norą skraidyti. Paukštis! šovė į galvą mintis. Žinoma, mokinė nesusimąstė apie tai, kad jai greičiausiai nepavyks pavirsti paukščiu, tad ji jau svajojo apie tai, kaip skraidys.
Stevie nedvejodama pasirinko erelį. Jai visada patiko šie paukščiai, tad nebuvo ką čia ir galvoti. Tačiau tada jau teko pasukti galvą. Ką man daryti, kad pavirsčiau ereliu? galvojo grifė. Kurį laiką į galvą neatėjo jokia mintis. Tačiau tada balselis galvoje sušnibždėjo, kad tiesiog reikia labai susikaupti.
Stevie užsimerkė. Ji matė erelį mintyse ir įsivaizdavo esanti jo viduje. Erelis skrido virš ežero. Vaizdas buvo be galo nuostabus, tad Stevie netrukus pradėjo tiesiog grožėtis tuo, ką mato, o ne įsikūnyti į paukštį. Ji prigavo save betinginiaujančią, tad skubiai papurtė galvą ir sukūrė vaizdą iš naujo. Šį kartą ne tokį įspūdingą.
Po kurio laiko Stevei pasirodė, kad jos pastangos nebus bevaisės. Mergaitei atrodė, kad ji tapo lengva kaip plunksnelė ir galbūt netgi ji jau skrenda. Šis suvokimas gerokai išgąsdino grifę. Ji krūptelėjo ir nusirito nuo kėdės, kurią buvo pasiėmusi iš klasės kampo. Stevie skubiai pašoko, tikėdamasi, kad niekas nepastebėjo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Stevie Green »

*

Fiadh o Ceallachain

Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
Fiadh per teoriją paminėjo kaip tik tai, kas yra praktikos tema. Tai taip nustebino pirmakursę, kad ji kurį laiką sėdėjo išsižiojusi ir beveik negirdėjo, ką kalba profesorė. Mergaitė tik suprato, kad jai teks bandyti pavirsti gyvūnu. Kaip aš galiu tai padaryti? gerokai nustebo grifiukė. Aš iš viso burti nemoku, ką jau kalbėti apie animagiją! Tačiau dirbti teko. Fiadh nedvejodama pasirinko plekšnę. Ji ir pati nežinojo, kodėl, bet ši žuvis jai patiko, o vandens gyvūnus šiaurės airė mylėjo nuo pat mažos vaikystės.
Pirmiausia Fiadh prisiminė, kaip tiksliai turi atrodyti jos išsirinktas gyvūnas. Tada pažvelgė į savo rankas. Aha. Jos turi tapti pelekais pagalvojo mergaitė ir nutarė, kad tai būtų nebloga pradžia. Grifiukė įbedė žvilgsnį į rankas ir bandė minčių galia pakeisti jų išvaizdą. Žinoma, nieko neįvyko. Pirmakursė net neįsivaizdavo, kaip tai turi įvykti. Ji jautėsi visiškai beviltiškai, dėl to po kelių minučių nustojo stengtis ir nutarė geriau nieko nebedaryti.

*

kablelis

Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #18 Prieš 2 metus »
Tik užsimušti man ir tereikia pagalvojo Stevie, vėl atsisėdusi ant kėdės. Po kurio laiko ketvirtakursė pašoko. Ji suprato, kad sėdėdama pernelyg įsigilina į vaizdą, kurį sukuria mintyse. Tad Stevie kurį laiką stovėjo ir visiškai nieko nedarė. Ji tiesiog bandė išvalyti mintis.
Po kiek laiko galva atrodė visiškai tuščia. Tad Stevie mintyse nupiešė erelio vaizdą. Kadangi jis buvo išskleistais sparnais, mergaitė pakėlė rankas. Jautėsi be galo kvailai, tačiau atrodė, kad tai gali padėti. Grifė nedrąsiai žingtelėjo žingsnį į priekį. Žinoma, jokių sparnų ji neįgijo.
Po kiek laiko ramaus stovėjimo Stevei pasirodė, kad jos ranka keistai palengvėjo. Mergaitė buvo girdėjusi, kad paukščių kaulai yra tuščiaviduriai, tad mintyse sukirbėjo viltis: pavyko? Labai atsargiai atsimerkusi Stevie nustėro: jos ranka buvo plunksnuota! Grifė norėjo apžiūrėti šį reginį iš arčiau, tad pajudino plaštaką akių link. Deja, vos pajudinus ranką visos plunksnos išnyko. Ketvirtakursė nusikeikė. Tikėjosi, kad niekas neišgirdo, tačiau buvo labai apmaudu. Ką gi, darysime iš naujo apmaudžiai pagalvojo Stevie ir vėl užsimerkė.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 679
 • Lytis: Moteris
 • meow
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #19 Prieš 2 metus »
-Pažiūrėti vadovėlį?-Elridė piktai nužvelgė iš nežinia kur atsiradusi vaikinuką, čiupo knygą ir metė ją į Elijah.-Jei toks gudras pats eik ir žiūrėk tam vadovėly,-taip pasakiusi ji nusuko žvilgsnį, nes nenorėjo, kad tas nelemtas berniūkštis gadintų jai pamoką ir neleistų susikaupti, juk ir taip negebėjo to padaryti, o čia dar burzdukuliuojantis padaras lenda...
-Aha, sėkmės susimaunant, pamaiva,-dirbtinai nusišypsojusi Elijah, kai šis vėl ėmė kalbėti Grifiukė giliai atsiduso ir nužvelgė mokinukus esančius klasėje. Ar tikrai ji buvo viena tokia nemąstanti? Nors, mergiotė netikėjo, kad Elijah pasiseks, juk jis ir taip ne žmogus, kam jam dar į gyvūną verstis... Išvis, ar kitos rasės padarai gali būti animagais?
-Ačiū už pagalba, dabar gali dingt,-įsmeigusi akis į vaikinuką Grifė norėjo urgzti, nepatiko jai jis, nepatiko, kad jis buvo šioje pamokoje, tačiau visgi jo žodžių paklausė. Elridė užsimerkė ir stengėsi susikaupti. Ji stengėsi kauptis į norą tapti gyvūnu, tačiau jos mintyse vis atsidurdavo nesusijusios mintys, ar kažkokie klausimai. Šitaip prasėdėjusi mažiausiai dešimt minučių mergaitė atsimerkė. Niekas nebuvo pasikeitę, niekas, o ji buvo pikta ir nusivylusi savimi. Baltapūkė nežiūrėjo, kaip sekasi Elijah, nebežiūrėjo, kaip sekasi kitiems. Ji tiesiog atsitraukė kuo toliau nuo žmonių, priėjo prie sienos ir įrėmusi kaktą į sieną žiūrėjo į vieną tašką. Grifė vis dar nenutuokė, kaip ji gali virsti gyvūnu, neįsivaizdavo, kaip kitiems vaikams tai pavyko, jai darėsi silpna vien mąstant apie tai.
-Aš galiu...-tyliai sumurmėjusi panosėj mergaičiukė vėl užsimerkė, stengėsi kauptis ir šį kartą mąstyti tik apie tai, kad ji nori virsti gyvūnu, nesvarbu kokiu, svarbu, kad būtų gyvūnas.
Pamoka ėjo į galą, o viskas, ką mergaičiukė pajuto tai kažkokį silpnumą. Jai visiškai atsibodo ši pamoka, tad paauglė vėl atsimerkė ir atsisėdo ant žemės.

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • VII kursas
 • *
 • 209
 • Taškai:
 • We’re dancing on tables
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #20 Prieš 2 metus »
Torė lėtai žingsniavo į klasę. Žiovulys atrodė galėtų ją parversti čia ir dabar. Mergaitė praėjusią naktį niekaip nesugebėjo užmigti. Nors iš tiesų net nesistengė. Knyga buvo tiesiog per daug įdomi, kad paliktų ją nepabaogtą. Trys žingsniai, žiovulys, keturi žingsniai, žiovulys. Galiausiai pasiekė klasę ir įžengė vidun. Pasisveikinusi su mokytoja atsisėdo į galinį suolą ir sekundei užmerkė akis. Tik sekundei. Garsai ausyse pagarsėjo, lyg kas būtų paspaudęs pagarsinimo mygtuką. Torė papurčiusi galvelę atmerkė akis. Dabar visai netinkamas metas miegoti. Kur jau ten. Ta mokytoja ir taip kelia baimę, baisu, kad jei užmigs, atsibus tik kokioje laboratorijoje paversta į pelę. Mergaitė suvokė, kad jau nespėjo atsakyti į teorinį pamokos klausimą. Kaip tai nutiko? Juk galėjo prisiekti, kad buvo užsimerkusi vos kelias sekundes. Juk tikrai negalėjo taip greitai užmigti. Suolai pasislinko į klasės kraštus, o Torė greitai atsisėdo ant vieno iš stalų ir atsivertė profesorės nurodytą vadovėlio skyrių. Nieko įdomaus. Kur ten bus įdomu. Ta pati sausa informacija. Na, tiesa, kiek įdomiau negu mūšių datos ar kokios neįdomaus barzdoto senelio nuotraukoje gyvenimo istorija. Reikia tik greičiau perskaityti, kad galėtų pradėti linksmąją dalį.
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Sebastianas Azrielis Herondeilas

 • VII kursas
 • *
 • 139
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • How would I tell her that she's all I think about?
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #21 Prieš 2 metus »
Sebastianas žingsniavo koridoriumi link transfigūracijos kabineto. Niekas nei nebūtų pasakęs, kad vaikinukas visą naktį net akių nesumerkė. Nesivartė lovoje paskendęs nemigos kančiose. Ne. Tiesiog nebuvo laiko miegoti. Nebūtum radęs jo ir pilyje. Kaip gerai, kad niekas jo nepastebėjo. Na, tik kambariokus įtikino jo neišduoti.
Rudaakis atsisėdo netoli lango. Nesivargino atsakinėti teorijos klausimo.  Žinoma, atsakymą žinojo, bet kuo ypatinga ši pamoka, kad turėtų eikvoti savo jėgas? Sebastianas klausė bepezančių bendramokslių. Kai kurie taip jaudinosi kalbėdami, kad net mikčiojo. Nevykėliai. Kai galiausiai profesorė pasakė tą įprastai nuobodų monologą, Azas atsivertė vadovėlį. Per daug nesigilino į tekstą, bet teks bent kažką veikti praktikoje - visai nenori skristi iš Hogvartso dėl blogo lankomumo. Varno Nago prefektas nesuprato kam pamokose mokytis temą apie animagiją. Tiems nevykėliams net ir sapnuose būtų neįmanoma padiversti. Na, gal ir yra keletas išimčių, bet... Sebastianui šovė į galvą mintis. O galbūt ir pavyktų. Juk sliekai, uodai ir musės taip pat gyvūnai. Ir kaip linksma. Žmonės juos tiesiog pritrėkštų kai šie nusileistų pailsėti ant žmogystos odos.
I've been in love. It's painful, pointless and overrated.

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • VII kursas
 • *
 • 209
 • Taškai:
 • We’re dancing on tables
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #22 Prieš 2 metus »
Kuo toliau skaitė tuo įdomiau darėsi. Nesuprato, kodėl anksčiau pasirodė taip neįdomu. Jos galvoje iš karto pradėjo atsirasti įsivaizdavimai, kuriuose Torė pavirtus kokiu nors gyvūnu. Kaip Torė juos vadina - scenarijai. Tačiau nereikėjo įsisvaigti prieš laiką. Mergaičiukė viską perskaičiusi padėjo vadovėlį į šalį ir atsisėdo ant žemės. Turi visiškai susikaupti. Mieguistumą, kuris taip kankino varnę dabar buvo net sunku įsivaizduoti. Keturioliolikmetė stipriai užsimerkė galvodama apie save gyvūno kailyje. Kokiu gyvūnu norėtų tapti? Galbūt kate? O gal kiškučiu? Ne, jai patiktų pasiversti lape. Mergaitė galvojo ir bandė įtikinti savo kūno ląsteles persimainyti. Nejautė jokių pasikeitimų. Žvilgtelėjo į veidrodį. Į ją vis dar žvelgė ta pati Torė. Ketvirtakursė atsiduso. Velniava. Na, kodėl negalėtų tiesiog imti ir pasisekti? Tamsiaplaukė apžvelgė klasę. Vienos merginos buvo pasikeitusios rankos, kita plasnojo drakono sparnais. O Torė tiesiog nusiminusi sėdėjo ant žemės. Ji dar kartą susikaupė ir užsimerkė. Stengėsi iš visų jėgų. Bet niekas nepasikeitė. Mergaitė tik dar labiau nusiminusi pasiėmė ir atsivertė vadovėlį nuspręsdama taip palaukti pamokos galo. Ne kokia iš jos animagė.
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

 • Burtininkas
 • *****
 • 646
 • Lytis: Vyras
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #23 Prieš 2 metus »
- Pažiūrėk, gal rasi naudingos infor.. - nebaigęs sakinio pajautė kaip ši atskrenda tiesiai į jį. - Nuostabu, tu gal proto netekai, - gana linksmu balso tonu išspaudė Chris' as, kažkaip buvo keista, kad tokia nuotaika, kartais net pamiršdavo, kad profesorės kėdėje sėdi motina.
- Prireiks, - gana ramiai burbtelėjo Chris' as, tačiau buvo akimirka, kai šis patikėjo merginos žodžiais, išvis, kaip įmanoma tapti animagu per kelias valandas, kai kitiems prireikia kelių mėnesių ar net metų, o šis dar ir vampyras. Turbūt tas net negali būti, tačiau bandyti reikia.
- Prašom, - pašaipomis atsakė vampyras ir nužingsniavo toliau tos kvailos mergiūkštės į pat klasės galą kur stengėsi susikaupti, užsimerkė ir išsivaizdavo didelį, narsų liūtą, klajojantį dykumoje.. Tačiau kas iš to, jis tik svajojo, o trokšti tapti ir svajoti yra du skirtingi dalykai, atsimerkęs jis apsidairė, vieni mokiniai ką nors prisiaugino, o šis..
Nieko nelaukęs Elijah susikaupė ir užsimerkė, koncentravosi į liūtą, bandė prasiskverbti į jo vidų, tačiau nesėkmingai, nors gal tai tik pradžia, vaikino kūną nukrėtė šiurpias ir apėmė silpnumas, rodėsi, kad šis tuoj nualps, tačiau ne, netikėtai jam pradėjo skaudėti viršugalvį, kur pridėjus ranką jautėsi ausys, kurios netrukus pradingo..
- Kas čia per nesąmonė ką tik įvyko? - Sau po nosimi burbėjo Chris' as, ir atsisėdęs ramiai ėmė gyliai kvėpuoti ir džiaugtis, kad tos ausis pranyko.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Sebastianas Azrielis Herondeilas

 • VII kursas
 • *
 • 139
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • How would I tell her that she's all I think about?
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #24 Prieš 2 metus »
Atmestinai perskaitęs prašomą informaciją, Sebastianas padėjo knygą į šalį ir dėl neaiškių priežasčių nusprendė tikrai pasistengti praktikos dalyje. Na, geriau pagalvojus, priežastys buvo akivaizdžios. Herondeilas tik norėjo dar kartą įrodyti jog yra geresnis. Vis dėl to meldėsi, kad tik nepavirstų į kokį mergaičių dievinamą pūkuotą katinėlį arba dar kokį žiurkėną. Berniukas atsistojo priešais veidrodį, kurį burtais dar padidino, kad matytų visą savo ūgį ir užsimerkė. Stengėsi kiek įmanoma labiau susikaupti. Atsimerkus nepastebėjo jokių pasikeitimų, na, matyt nebus taip paprasta. Velnias. Bet jam turi pasisekti, juk jis ne toks nevykęs kaip dauguma jo bendramokslių. Galbūt pavyktų geriau, jei įsivaizduotų konkretų gyvūną. Pirmiausiai į galvą šovė tigras, todėl keturiolikmetis pabandė iš visų jėgų įsivaizduoti kuo detalesnį gyvūno vaizdą. Tada atsimerkė ir pažvelgė į savo ranką bandydamas ją pakeisti. Kai jau buvo beveik bepasiduodantis ranką pakeitė tigro letena. Sebastianas Azrielis šyptelėjo sau po nosimi. Jam pavyko. Vos tik prarado ypatingą susikaupimą ranka vėl atsimainė. Sebastianas patenkintas atsisėdo ant suolo. Matot, vis tiek visada įrodo, kad jis ypatingas.
I've been in love. It's painful, pointless and overrated.

Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #25 Prieš 2 metus »
Nifora su vis didesniu pasitenkinimu stebėjo pamokos eigą. Tikrai nesitikėjusi tokių gerų rezultatų ji didžiavosi visais kuriem pavyko nors kiek pasikeisti.
- Šaunuoliai visi. Kaip pirmai tokiai pamokai visi puikiai padirbėjot. Dabar visi atsimainykit, pamoka jau eina į pabaigą. Praktika buvo tikrai nelengva, taigi visais jumis labai džiaugiuosi.
Profesorė išdidžiai nusišypsojo. Pamokos pradžioje jausto liūdesio dėl vangaus darbo, nė lašelio nebuvo likę. Galėjo kone sprogt iš pasididžiavimo.
- Kas dar neatsivertėt visų savo galūnių į žmogiškas ir kam sunkiai seksis atgalinė transfigūracija, ant mano stalo yra buteliukų su eliksyrais. Jie padės visiškai atgauti žmogišką pavidalą.
Nifora mostelėjo ranka savo rašomojo stalo link, kur stovėjo krūva mažų buteliukų, kiekvienam mokiniui po vieną.

Parašykit baigiamuosius postus. Sekmadienį užbaigiu pamoką.

*

Neprisijungęs Maja Patvel

 • Burtininkė
 • ***
 • 138
 • Lytis: Moteris
 • Viską galima įveikti su svajonėmis!
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #26 Prieš 2 metus »
Majai ši pamoka buvo labai įdomi. Mergaitė nenorėjo, kad ji taip greitai baigtūsi. Juk taip linksma būti ne tokiai, kaip esi pripratus. Bet mokinė suprato, jog jau greitai teks atgauti žmogišką pavidalą. Maja nusprendė paskutinį kartą pabandyti transfigūruotis. Ji susikaupė ir užsimerkė. Laukė ilgokai, bet staiga švyst ir ji beveik visa pavirto žirafa. Dar kartą užsimerkė - laukė, nieko nevyko. Mergaitė pabandė dar kartą, ir jau turėjo kiaulės šnipą. Grifukė atrodė labai juokingai -  turėjo avino uodegą ir ragus, kiaulės šnipą, žmogaus veidą, o visą kitą buvo žirafos. Dėja taip išdykauti nebeliko laiko. Maja turėjo pabandyti atbulinę transfigūraciją. Mergaitei tai atrodė kone taip pat įdomu kaip ir bandyti kuo nors pasiversti. Ir ji bandė. Bandė ilgai. Grifukė buvo pasiryžusi pati atgauti žmogišką pavidalą, tad labai stengėsi. Bet pamoka jau turėjo tuoj tuoj baigtis, o Maja dar turėjo ragus ir juodų lopų. Mergaitė su mažu nepasitenkinimu, kad visko neatliko pati priėjo prie buteliuko ir išgėrė skystį. Grifukė akimirksniu atgavo savo pavidalą.
Sunku būti savimi, kai nežinai kas esi