0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • III kursas
 • *
 • 176
 • Taškai: 0
 • Lytis: Moteris
 • How do you run from what's inside your head?
Ats: Stogas
« Atsakymas #540 Prieš 3 savaites »
Po ilgo laiko ir begalės išlietų ašarų Meghan nurimo. Gal dėl to, kad jai paprasčiausiai baigėsi ašaros. Juk kad ir kaip skaudėtų ir kad ir kaip norėtųsi verkti, ankščiau ar vėliau išsikvėpi ir nebegali lieti ašarų. 
Meg mintys vis dar klaidžiojo tarp praeities, realybės ir dar nežinia ko. Kad ir kaip stengėsi, švilpiukė negalėjo nusiraminti. Nors ir bandė save įtikinti, kad tai buvo būtinoji gintis ir, kad jei ji nebūtų to padariusi, Evelina ir ji pati būtų nukentėję, Meg vis tiek jautėsi kalta. Jautėsi žudikė. Jautėsi nusikaltėlė. O svarbiausia, jautėsi vieniša. Iki šiol ji turėjo bent jau Dori. Tačiau dabar Meghan neabejojo, kad jos draugė nebenorės su ja turėti jokių reikalų.
Dori prabilus, švilpiukė pakėlė savo ašarotą veidą į draugę ir klausėsi, ką ji kalba. Nors rudaplaukės protas tikino, kad Dori kalba tiesą, jos jausmai atsisakė tai suprasti. Mergaitė dar labiau pasimetė. Ji nebegraužė savęs, tačiau ir nesijautė gerai. Meg iš vis nebesuprato, ką jaučia ir ko ne. Bent jau Dori manęs nepalieka. Kol kas.
Nors Meghan mintys vis dar buvo toli, seni geri išlavinti įgūdžiai neapvylė. Kažkas šmėstelėjo švilpiukei virš galvos ir po sekundėlės ji jau buvo ant kojų sugniaužusi kumščius. Rudaplaukė dairėsi, akimis ieškodama testralių, nors nakties tamsoje įžiūrėti juodą testralį buvo nelengva. Meg apžvelgė visą stogą ir lėtai patraukė tolyn. Tuoj už kampo pamatė nutūpusi tamsos gyvūną.
- Dori! - garsiai sušnabždėjo švilpiukė. - Jis čia!
Death wants you to be terrified, but the scariest thing is wanting death.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • III kursas
 • *
 • 541
 • Taškai: 10
Ats: Stogas
« Atsakymas #541 Prieš 3 savaites »
Pagaliau ji nustojo verkti, pamanė antrakursė, mat jau nebežinojo, ko griebtis. Jautėsi kažkaip nesmagiai, kai draugė šitiek ašarojo ir nepajėgė liautis.
Netrukus Meg sukluso. Nuėjo už kampo. Ir sušnibždėjo, kad jis čia.
- Kas? - nesuprato dvylikmetė. - Oi! Jau?
Dori prisiminė, ko jos vis tik čia atėjo. Buvo jau pamiršusi testralius. Mergaitė nuėjo prie Meg. Ir vėl pajuto tą keistą jausmą, tartum ramumos ir didybės. Šalia jų buvo testralis, bet Mendel nebuvo lemta jo išvysti. Trumpaplaukė ištiesė ranką ir testralį paglostė, tačiau tai pavyko ne iškart, mat nežinojo, kurioje vietoje tiksliai testralis yra. Tikiuosi, tu ne tas pats testralis, kuris paliko mus su Gloria tiems hovilkams, susiraukė Mendel, nes jeigu tas pats, tai aš tave nudėsiu. Ar tai padariusi tave pamatyčiau? Dori atitraukė ranką nuo padaro. Pajuto kažkokį kartėlį prisiminusi tą naktį, o labiausiai - areštą magijos istorijos kabinete.
Minutė kita ir Dori jau laikė savo rankose žirkles. Įbruko jas draugei į rankas.
- Galėčiau nukirpti ir aš, bet tu jį matai... - ėmė teisintis. - Sakyk, ar ne per mažos žirklės? Dėl Merlino barzdos, kokio dydžio tas jo nagas? Jeigu sužinosiu, kad šitas testralis mane paliko miške, tai aš jam ne tik nagą nukirpsiu, bet... nežinau.
Dori užsigalvojo. Rimtai susimąstė. Ar nukirpus testralio nagą ji tą nagą pamatys? Ar tik laikys rankoje, jaus jį, bet akys neregės nieko?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 savaites sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • III kursas
 • *
 • 176
 • Taškai: 0
 • Lytis: Moteris
 • How do you run from what's inside your head?
Ats: Stogas
« Atsakymas #542 Prieš 3 savaites »
Meghan vos nenusijuokė garsiai, kai Dori paglostė orą.
- Jo ten nėra. - pasakė draugei ir pati ištiesusi ranką paglostė stovintį testralį.
Jis atrodė ramus ir pakankamai geranoriškas. Meg pažvelgė į jo akis ir nustebo. Jos kažkuo švilpiukei priminė Quentin. Gal savo tamsumu, o gal paslaptingumu. O gal tuo, kad testralis buvo nežemiškas ir paslaptingas gyvūnas. Toks, kokius mėgo tamsiaplaukis vaikinas. Mergaitė nejučia šyptelėjo ir ranka perbraukė per džemperį, kurį dabar buvo apsivilkusi. Jis buvo gerokai per didelis Meg, tačiau jai tai nerūpėjo. Džemperis priminė naktį, kurioje susipažino su Quentin. Švilpiukė žinojo, kad kada nors džemperį reikės grąžinti, tačiau kol kas ta diena dar nebuvo atėjusi.
Iš prisiminimų Meghan sugrąžino Dori balsas ir staiga rudaplaukės rankose atsiradusios žirklės. Mergaitė krūptelėjo ir tik tada prisiminė, ko jos čia atėjo. Švilpiukė atsargiai priklaupė prie testralio ir, raminamai šnibždėdama jam, nukirpo vieną nagą. Testralis prunkštelėjo, tačiau nieko blogo nedarė. Matyt, buvo geranoriškas. O gal tiesiog testraliai nejautė, kada jiems kerpa nagus. O gal tai vis Quentin ir jo džemperis. Jis sakė, kad saugos mane. Ir tai daro net nebūdamas šalia... švilpiukė nusišypsojo. Tada susivaldė ir atsistojusi ištiesė draugei nagą ir žirkles. Nors prisiminimai apie paslaptingąjį tamsiaplaukį kiek išsklaidė niūrią mergaitės nuotaiką, pažvelgusi į draugę ji vėl viską prisiminė. Meghan giliai įkvėpė ir jos plaučiai vėl prisipildė nakties ir Quentin kvapo. Kiek nurimusi Meg pažvelgė į Dori.
- Turime nagą. Einam? - paklausė jos.
Death wants you to be terrified, but the scariest thing is wanting death.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • III kursas
 • *
 • 541
 • Taškai: 10
Ats: Stogas
« Atsakymas #543 Prieš 3 savaites »
Ačiū Merlinui, Meg paėmė žirkles ir nukirpo tam gyvūnui nagą. Dori žvilgtelėjo. Nagą ji matė. Jis buvo didelis ir šlykščios tamsiai pilkos spalvos.
Meg jau buvo kiek nusiraminusi, galbūt net užsigalvojusi. Dori džiaugėsi, kad draugė jai papasakojo tai, kas įvyko mergaitėms dar net nesimokant Hogvartse.
- Ačiū, Meg, kad buvai atvira su manimi ir papasakojai, kas buvo įvykę. Viskas bus gerai, tikrai. Tu dėl to nekalta, - tamsiaplaukė paglostė švilpiukei petį.
Dori įkvėpė vėsaus nakties oro. Jai patiko būti ant stogo. Patiko ir tai, kad čia atskrenda testraliai, nors jų mergaitė ir nematė. Čia jautėsi tokia erdvė, galybė ir didybė.
Antrakursė pagalvojo apie tai, kuo mergaitėms dar reikės apsirūpinti norint išvirti tą eliksyrą.
- Testralio nagą jau turime. Mėnulio akmens miltelių aš turiu. Vienaragio plauką irgi. Beliko gauti arbalašo lašų ir ir pušų spyglių ekstrakto. Žinai, tą ekstraktą aš pagaminsiu, - pasisiūlė Mendel, mat nenorėjo atsisakyti progos apsilankyti uždraustajame miške. - O tu pabandyk nukniaukti arbalašo lašų. Šitiems reikalams kartais pasitarnauja elfai, - mirktelėjo prisiminusi, kaip iš jų gavo ugninės, kai ketino su Davidu virti eliksyrą, kuris padėtų vogti ir ugninė buvo pagrindinė to eliksyro sudedamoji dalis. - Einam, - atsakė draugei ir mergaitės dingo nuo stogo.