0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #15 Prieš 5 metus »
Elijah jautėsi šiek tiek pasimetęs, juk ne taip, kaip reikia suformulavo sakinį, juk omeny turėjo pulti ne iš pasalų, o jis norėjo pasakyti, kad žino, kad čia kažkas yra, tačiau yra kaip yra.. Mergaičiukė, kuri atrodė ganėtinai vyresnė irgi buvo kažkokia keista, didelės iltys buvo matyti pro šypseną, pamačius dantis galima sakyti vampyrė, tačiau išvydus akis, tikrai nea, vampyrų akys raudonos, o čia ryškiai mėlynos spindėjo tamsoje, kuri supė juos. Kokia jos rasė? - susimąstė grifas.
- Taip, biškį ne taip išsireiškiau, tikrai nebūtum, - nelabai noromis prakalbo berniukštis. - Tai labas, ką čia veiki, juk pakankamai tamsu jau? - su smalsumu stebėdamas keistą mergiotę pradėjo kažką burbėti, tačiau noro šiuo metu nebuvo, nes slėgė savi rūpesčiai ir prisiminimai, kurie vaikinui buvo labai skausmingi ir liūdni, todėl naujų pažinčių, kažkaip nesinorėjo.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #16 Prieš 5 metus »
Stovėdama prieš berniuką mergina atidžiai jį stebėjo. Lauke buvo tylu, tad mėlynakė puikiai girdėjo, kaip plaka jo širdis, net gi jautė, kaip jis kvėpuoja. Kaip ir Luna, berniukas irgi atidžiai stebėjo merginą, tačiau mėlynakė nebejautė pavojaus, tik jautė atidų žvilgsnį ir susierzinimą, jog kažkas sudrumstė jo ramybę. Penktakursė puikiai žinojo, kaip tai erzina, juk ir ji pati miške vaikštinėjo norėdama pabūti ramiai. Atsipalaidavusi Luna atvirto į žmogų, tačiau vistiek išliko budri. Netrukus ją pasiekė berniuko balsas.
-Šiek tiek per ilgai užsibuvau miške, aš puikiai matau tamsoje, be to turiu puikias iltis, tad drąsiai galiu vaikščioti tamsiai. O tu ką čia veiki? Ieškai vietos, kurioje galėtum pabūti ramiai ir viską apgalvoti?-mergina įsmeigė savo žvilgsnį į berniuką:Atrodai nuliūdęs ir pavargęs,ar kas nors nutiko?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #17 Prieš 5 metus »
Vaikinukas tikėjosi, kad mergina išeis ir vėl jis liks vienas su savo mintimis, tačiau ne, net nesimatė, kad ta mergiotė norėtu išeiti  ir palikti Elijah viena. Na kodėl man taip, ir kiekvieną kartą... - susirūpino berniūkštis. Melynaakė atrodė draugiška ir šilta, tačiau atėjo ne laiku ir turbūt ji tai jautė, nes Chris'o susirūpinęs veidas viską pasakė.
- Na tiesa sakant atėjau pabūti ramiai, be jokio triukšmo, nes irgi puikiai matau tamsoje ir turiu iltis, dėl to irgi nieko nebijau, o dieną iš mokyklos išeiti nelabai galiu dėl saulės tiesioginių spindulių, kurie man pavojingi. - Dawson niekada nemėgo, kai kažkas gilindavosi gyliau į jo jausmus nei reikia, nes jis išsipasakodavo tik labai artimiems žmonėms, o ne kažkokiems nepažįstamiems. - Taip pavargęs, nes tas triukšmas mokykloje vargina, o kur dar pamokos, - jau šiek tiek slūgstant nerimui ir susierzinimui tarė grifas, nes suprato jog ši mergina ne iš kelmo spirta ir nesiruošia išeiti. - Gal nori prisėsti? Kuo vardu? Aš Elijah, Elijah Chris Dawson. Be to matau rase turi, tik nelabai suprantu kokią?
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #18 Prieš 5 metus »
Mergina atidžiai klausėsi berniuko.
-Turbūt nelengva, kai nuolat turi saugotis saulės spindulių ir jausti kraujo alkį...nors tai suteikia ir privalumų, tuomet žmonės tavęs bijo.-Šyptelėjo berniukui. Jam prakalbus apie pamokas ir triukšmą esantį pilyje mėlynaakė nuoširdžiai jį užjautė. Turėdama vilkolakės klausą ji daug garsiau viską girdėdavo, tad išbūti ten kartais tapdavo tikras pragaras. Galbūt dėl to šiuos metus ji praleido už Hogvartso ribų, o dabar vis dar vengia eiti į pamokas. Lunos mintis pertraukė berniuko pasiūlymas.
-Aš Luna Gardner, vilkolakė, Pusmėnulio vilkų gauja.-Tariant gaujos vardą Luna viduje pajuto kaltę, ji paliko savo gaują, išėjo net neatsisukdama. Giliai viduje juto gaujos instinktą, tačiau nuolat jį nustumdavo šalin. Ji nebus gera vadė, bent jau ne tokia, kokios reikia jos gaujai.-Aš verčiau jau eisiu, paliksiu tave pabūti vieną,-nusisukusi nuo berniūkščio mergina pasuko pilies link.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #19 Prieš 5 metus »
Elijah darėsi ramiau ši mergina jį kažkuo sudomino, ji nebuvo tokia, kaip kiti, kurie dabar miega pilyje.
- Taip, tas alkis žudo, tačiau tėvas mokė ji tramdyti ir man tai jau išeina. - pažvelgęs į mergaitę stovinčią šalia nusišypsojo vaikinukas. Chris labai greit suprato, kad sutiko panašią į save, todėl dėl savo elgesio prarast tikrai nenorėjo. Ji vilkolakė - susimąstęs berniūkštis nužvelgė mergina, kiek dar čia įvairių rasių yra. Dawson' ui atslūgo nuo širdies, kad jis čia toks ne vienas ir tokių yra daugiau.  Čia į jį ne taip keistai visi žiūri, kaip ten tarp tų žiobarų.
- Tu vilkolakė, aš vampyras, kiek čia dar tokių yra? - Elijah nenorėjo, kad mergina išeitu, - neišeik, palauk, tu matau vyresnė, papasakosi man daugiau visko apie šią mokyklą, atvažiavau čia tik šiemet, tačiau jaučiuosi nesuprastas, visi žiūri, kaip į kitokį.. - nejautęs kiek visko pasakė, berniukštis atsistojo ir nuėjo arčiau Lunos.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #20 Prieš 5 metus »
-Dar šiek tiek praktikos ir kantrybės ir puikiai galėsi tramdyti alkį,-šyptelėjo berniūkščiui. Jo akyse mergina įžvelgė supratimą ir susidomėjimą. Jį sudomino, tai kad čia yra daugiau tokių, kaip jis. Tokių, kaip jie. Jam paprašius neišeiti mėlynaakė sustojo, o netrukus šalia jos atsistojo ir Elijah. Jis norėjo sužinoti kuo daugiau, o Luna buvo pasiruošusi jam viską papasakoti.
-Tokių, kaip mes yra daugybė. Be tavęs yra dar septyni vampyrai, su kuriais manau turėtum susibendrauti greitu metu,-šyptelėjo,-po pilį vaikštinėja dar keli vilkolakiai, velos, yra demonas, chimera, sirena ir laumė. Taip pat yra žmonių, kurie keičia pavidalą naudodami magiją.-Elijah pasakius, kad jis čia jaučiasi kitoks, rudaplaukė šiltai jam nusišypsojo,-Tu nesi nesuprastas, į tave visi kitaip žiūri, nes tavęs nepažįsta, nežino kas tu, tačiau greitu metu apsiprasi, susirasi draugų ir net nepajusi, kaip įsiliesi į aplinką.-drąsindama pažvelgė berniukui į akis,-Be to iškilus bėdai ar norėdamas pasikalbėti, gali bet kada susirasti mane.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #21 Prieš 5 metus »
Luna berniūkščiui tikrai patiko, ji buvo kitokia, ne kaip visi, mokėjo suprasti, padrąsinti ir paguosti vienu metu. Elijah džiaugėsi, kad ši mergina ji supranta ir netgi drąsina. Ji turbūt nelabai supranta kas yra alkis, kai vampyras trokšta kraujo, tačiau vistiek užjaučia ir taip vaikinui padeda ji tramdyti, tas alkis tiesiog nuslūgsta.  Luna neišėjo, ji sustojo ir pradėjo pasakoti apie rases, kurių čia yra..
- Pasirodo aš čia ne vienas, - nusišypsojęs tarė vaikinukas ir susikišo rankas į kišenes. - Septyni vampyrai? Na gal greitu metu susipažinsiu, - pažvelgė į tolį ir atsigręžęs šyptelėjo mėlynakei.  Elijah čia pirmi metai, todėl jam taip ir atrodė, kad jis vienišas ir kiti į jį spokso, tačiau Gardner vaikinui viską paaiškino, taip, ji teisi, juk pirmi metai, o kiti manęs visiškai nepažįsta. - susimįslijo vaikinas šyptelėdamas merginai..
- Kiek daug šiandien sužinojau, ačiū tau, kad man šitiek papasakojai, nes galvojau, kad čia toks keistas tik aš vienas.. susirasti tave tai galėčiau, tik man sunkiai gali sektis, pilis didelė, o apylinkės irgi nemažesnės, - nusikvatojo jaunuolis. - O tu čia daug draugų turi? be to iš kurio koledžo ir kurso esi? Tiesa sakant atrodai vyresnė, - žvilgtelėdamas Lunai tiesiai į akis tęsė vaikinukas, - tačiau graži ir šiek tiek keistoka.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #22 Prieš 5 metus »
Berniūkštis pralinksmėjo Lunai pasakius, kad jis ne vienintelis vampyras esantis Hogvartse. Mergina puikiai žinojo, kaip turi jaustis Elijah. Pati būdama pirmakursė jautėsi kitokia, o dar tie klaidūs pilies koridoriai.
-Žinoma, kad susipažinsi, net gi lankydamas pamokas susirasi daug draugų,-šyptelėjo.-Nėra už ką,o dėl apylinkių ir pilies, čia visi dažnai klaidžioja ir pasiklysta, tačiau nesijaudink, keli kartai ir mokėsi visus koridorius, kambarius ir laiptus atmintinai.-drąsindama pažvelgė į pirmakursį.-Nedaug, tačiau svarbu ne kiekybė, o kokybė. Tad verčiau keli tikri, nei dešimtys netikrų draugų.-pažvelgė žemyn ir švelniai perbraukė ranka per plaukus juos pakedendama.-Aš iš Varno Nago, šeštame kurse, o tu? Dėkui,-šyptelėjo ir kilstelėjo galvą,-keistoka?-tyliai nusijuokė.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #23 Prieš 5 metus »
Mergina Elijah visada drąsino, kad ir ką jis besakytu, šįkart pastumėjo į priekį jaunuolį labai smarkiai, jis suprato, kad slapstydamasis nuo visų ir mėgindamas pabėgti nieko nesusiras, o tik jausis vienišas ir ilgėsis savo tėvo.. Taip pat neidamas į pamokas ar bandydamas nuo visų atsiskirti.
- Žinai, nors tave matau pirmą kartą, tačiau tu man išties padėjai, daug ką leidai suprast.. - su padekojančia šypsena pažvelgė į Luną. - O dėl pilies, taip ji išties labai didelė, tave čia susirasti, kai prireiks bus sunku.. - nerimastingu žvilgsniu  pažvelgė į merginą. - O kur tu čia dažniausiai tupi? - Norėdamas žinoti kur ją rast, kai jam bus be galo sunku pasiteravo vaikinukas. Daugiau jau nežinojo, ką jam daryti, nes ilgesys, draugų trukumas papraščiausiai jį slėgė ir jis jau turėjo kažkam pasipasakoti, su kažkuo pasikalbėti.
- Aš iš Grifų Gūžtos, dėja, aš tik pirmakursis... - nusišypsojo berniūkštis. - Taip, tu keistoka, - truputi susigėdo ir tęsė toliau, - priėjai, pradėjai bendraut su nepžįstamu, viską išklojai, keista. Tiesa, gal nori čia kur nors pasivaikščioti?
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #24 Prieš 5 metus »
Vos prieš kelias akimirkas suirzęs ir nervingas, dabar Elijah atrodė linksmesnis ir draugiškesnis. Pamačiusi jo veide tikrą šypseną ir pati Luna nejučia nusišypsojo.
-Džiaugiuosi, kad galėjau kuo nors padėti. O mane beveik visada gali rasti Uždraustajame miške arba prie ežero.-Šyptelėjo berniūkščiui,-Jog esi pirmakursis neturi taip nusiminti, juk nei vienas čia atvykęs iš karto netapo penktakursiu ar profesoriu,-kilstelėjo galvą į dangų nužvelgdama juodą naktį,-žinoma,galim,-linktelėjo pritardama Elijah ir patraukė link Uždraustojo miško. Užklotas nakties anklode miškas atrodė dar baisesnis nei dieną. Rodos, medžiai tik ir ruošiasi tave sučiupti, o kas dar tyko už medžių, aklinoje tamsoje. Turbūt kiti būtų apsisukę ir lėkę kiek tik kojos neša, tačiau Luna su šypsena veide ėjo šalia Uždraustojo miško.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #25 Prieš 5 metus »
Taip, taip, tą mergiūkštė buvo labai panaši į Elijah, ji taip pat mėgo naktį, tamsą, Uždraustąjį mišką, į kurį vaikinas retkarčiais eina pasimaitinti. Miškas buvo tamsus ir pilnas pavojų, tačiau ne jiems, ne Elijah ir Lunai.  Šie vaikiai mėgo pavojus, kiti gal bėgtu vos čia priėja, tačiau ne jie.
- Tiesa sakant taip ir galvojau, kur daugiau galima sutikti merginą, kuri nebijo pavojų.. aišku ko bijoti kai gali apsiginti, - šyptelėjo vaikinas beeinant link Uždraustojo miško. Vaikinui buvo gera su kažkuo šiltai bendrauti, o ne kaip tą kartą su klastuoliu, kurį galima prisiminti kaip neišauklėta ir bjaurų berniūkštį, tačiau buvo ne laikas ir ne vieta apie jį galvoti.
- Norėčiau kai ko paklausti.. Kaip tu čia patekai, nes jei tavo tėvai vilkolakiai tai.. nebent kažkuris buvo burtininkas? - paklausė Chris' as pažvelgęs į šeštakursę.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #26 Prieš 5 metus »
Luna nuo pat mažens buvo drąsi ir bebaimė vilkiūkštė, juk neveltui puldavo stipresnius ir vyresnius vilkus. O tamsūs ir bauginantys miškai jai tebuvo tik žaidimas, tad eidama šalia Uždraustojo miško ji nejautė jokios baimės.
-Taip, merginos, kuri nebijo pavojų ir yra pasiruošusi pekąst gerkles visiems, kurie bandys pulti, tikrai nesutiksi pokylių salėje,-Nusijuokė ir žvilgtelėjo į Elijah. Berniukas linksmas ėjo šalia rudaplaukės, kas privertė Luną dar kartą nusišypsoti.
-Mano senelė naudojo magiją norėdama sustiprinti vilkų įkandimus, jų nuodus, galią ir visus pojučius, o vėliau visa tai perrėmė mama bandydama apsaugoti mūsų gaują ir kol kas jai puikiai sekėsi.-Luna ėjo kalbėdama įsmeigus žvilgsnį į tolį, į tamsą.-O tu kaip čia atsidūriai?
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #27 Prieš 5 metus »
Uždraustasis miškas traukdavo visus, tačiau ne visi čia eidavo, vieni prisibijodavo, kiti jautė, kad gali pasibaigti pašalinimu iš mokyklos, tačiau ką daryti jei ten yra tavo maistas, kuriuo tik ir tviskuliuoja gyvybė. Elijah pažvelgus skvarbiu žvilgsniu į mišką, jis jautėsi lyg patekęs ten..  Tik emocijos ir kūnas buvo čia šalia jo, tačiau mintys buvo ten, gilioje tamsoje su staugiančiais gyviais, kuriuos ir šią minutę Chris' as norėjo perkąsti, tačiau ne, jis negalėjo, jis turėjo mokytis tvardytis, be to vilkė buvo šalia jo, taip ji nebūtų pykusi ar ką, tačiau Elijah nenorėjo, kad tai matytu kiti, jis tai mėgo daryti vienas.. Staiga jis netgi pašoko, kai netrukus Luna pradėjo kalbėti, jis tik buvo ten, toje gilioje tamsoje, tačiau mergina jį sugrąžino čia, kur buvo jo kūnas..
- Dėl to ir sakiau, kad tu keistoka, kitos merginos tokiu metu jau miega, - nusišypsojo mėlynakei ir tęsė toliau. - Aš, aš čia atsiduriau nenoromis, - prisiminė vaikinas mamos ir tėvo barnius dėl šios mokyklos, dar prieš mamai paliekant Elijah.. - Mama buvo burtininkė, o tėtis vampyras, mama mane paliko, kai buvau mažas, o tėtis rūpinosi.. Jei nemeluojant, tėtis pradžioje nenorėjo, kad čia atvykčiau, bet vėliau sutiko ir džiaugėsi, kad esu gabus.. Tačiau, kai jis jau norėjo, kad čia būčiau, mokyčiausi, aš pats to nebenorėjau, bijojau nepritapti, kad esu kitoks.. nors ten irgi buvo ne pyragai, - prisiminęs liūdna vaikystę, vaikinas norėjo rėkti, tačiau pažvelgus į merginą esančią šalimais jis nusiramino ir nusišypsojo.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #28 Prieš 5 metus »
Kilstelėjusi galvą į dangų Luna išvydo priešpilnį apsuptą žvaigždžių, jau netrukus pasirodys pilnatis. Sustiprės visi vilkolakės pojučiai, o ypač agresija. Lunos atmintyje iškilo prisiminimai, kai senelė pasakodavo, kokias skerdynes ankščiau vilkai surengdavo per pilnatį. Mėlynakė galėjo tik įsivaizduot tai. Nuleidusi galvą ir vėl įsmeigus žvilgsnį į tolį ji klausėsi berniuko.
-Jei nebūčiau vilkolakė ir nemokėčiau valdyti kardo turbūt irgi tokiu metu miegočiau šiltoje lovoje.-nusijuokė.-Turbūt buvo skaudu...-Užjaučiamai pažvelgė į Elijah. Luna visą laiką augo su tėvais ir broliu, nė nenutuokė ką reiškia, kai tėvai išsiskiria.-Manau netrukus tu jau turėsi kalnus draugų ir net pamirši apie šį vakarą,-šyptelėjo berniukui.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva šalia uždraustojo miško.
« Atsakymas #29 Prieš 5 metus »
Elijah jau nieko nebenorėjo sakyti, nes jo skausmo dėl tėvų nieks nesupras, nieks nežino ką reiškia, kai mama susikrauna daiktus ir nieko nesakius naktį palieka savo mažametį sūnų ir vyrą, vaiko tėvą. Kad ir kokia užuojauta jam duoda, vaikinui nė kiek nepalengvėja, nes tas skausmas jį persekioja nuo pat mažens.. pamiršiu šį vakarą? Gal ji juokauja? šis vakaras pats geriausias mano gyvenime..
- Ką tu čia šneki, aš pamiršiu šį vakarą? Niekada, nes jis buvo išties pats geriausias mano gyvenime, seniai taip su kažkuo kalbėjau, pasakodavausi, iš tiesų tu pirma.. - prisipažino vaikinas merginai, - tu pirma, kuri panoro su manimi bendrauti.. juk nesu labai baisus? - nusišypsojęs tarė berniūkštis ir tęsė toliau. - Gal, gal kada ir susirasiu draugų, tačiau ne šiais metais, jie baigiasi.. - šyptelėjo Elijah Lunai prisiminęs, kad tuojau pasimatys su savo tėčiu. - Gal gali papasakoti kažką apie save, būtų įdomu sužinoti ką reiškia būti vilkolake? 
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“