0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lusy Koper

  • I kursas
  • *
  • 12
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Mergaitė vardu Alisa
« Prieš 6 metus »
(Istorijoje yra paneigiama dalis faktų iš Hario Poterio knygų/filmų . P.S. istorijos tęsinius pasistengsiu kelti kas diena. )
                                                          Mergaitė vardu Alisa                          
                                               
                                                   1.     ŽADINTUVO SKAMBUTIS

Tai buvo  šaltas Rugsėjo rytas. Staiga suskambėjo žadintuvas ir Alisa šoko iš lovos .
-Pirmieji mokslo metai...,-su žibančiomis akimis ištarė ji ir nuskubėjo į vonios kambarį. Grįžusi apsirengė  visiškai naujais proginiais drabužiais kurie kvepėjo lyg alyvų žiedai kuriuos taip mėgo jos mama...
-Ak , mama, ...-atsidususi , su ašara veide ištarė Alisa.
Alisos mamą nužudė vienas iš mirties valgytojų. Niekas iki šiol nežino už ką ir kodėl? Žinoma tik tai ,kad tai nutiko per pirmąjį burtininkų karą Kai Alisa buvo dar tik kūdikis. O jos tėtis yra grynakraujis burtininkas.Jis dirba magijos ministerijoje ir užima magijos ministro vyriausiojo padėjėjo pareigas. Tiesą jo darbas Alisos visai nedomina ir apskritai magijos ministerija ne jos stilius.
Na štai pagaliau ji išsiruošė .Atrodė tiesiog  pritrenkiamai. Graži , pilkos spalvos suknelė , baltai pilko atspalvio pėdkelnės ir ilgas ,juodas hogvartso apsiaustas. Ji tikrai pasiruošusi tapti burtininke.
-Brangioji ateik į virtuvę pusryčių!-pasigirdo tėčio balsas iš virtuvės. Alisa pasileido bėgti laiptais žemyn.



(hogvartsas2) (GG3) (hogvartsas2) (GG3)

*

Neprisijungęs Lusy Koper

  • I kursas
  • *
  • 12
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Mergaitė vardu Alisa
« Atsakymas #1 Prieš 6 metus »
       (Sorry , kad taip ilgai nekėliau)                          

                                                   2.     Pusryčiai
Nudundėjusi laiptais žemyn pamatė iki ausų išsišiepusį tėtį .
-O mano aukseli atrodai nuostabiai !-mielu balsu ištarė tėtis.
-Ak... Pati žinau.- lyg ponia pasakė Alisa.
Staiga jie abu prisėdo valgyti pusryčius nuo kurių kvepėjo visi namai. Alisos tėtis vos tik pradėjo šlamšti uogienėje pamirkytą blyną ištarė:
-Alisa tik tu gerai mokykis vėliau galėsi užimti mano vietą magijos ministerijoje. O gal net ir magijos ministre tapsi?
-Ne! Tėti juk tu žinai , kad ministerija ne mano nosiai . Ir išvis kam apie tai šneki?-Piktai suriaumojo mergaitė.
Staiga ji atsistojo ir nuėjo į savo kambarį. Lipdama laiptais sau panosėje sušnabždėjo ,,Magijos ministerija! Gerai mokykis. Išviso kam aš gimiau?‘‘
Laukiu komentarų ! :)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Gabriel Payne »
(hogvartsas2) (GG3) (hogvartsas2) (GG3)