0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

 • Magijos Ministras
 • *
 • 1164
 • Lytis: Vyras
 • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
MM2 informacija
« Prieš 3 metus »

Departamento vadovas:
Selena Isabella Lawrenz.

Departamento darbuotojai:


Departamento veikla:
 • Gaudyti forumo narius, nusižengiančius taisyklėms;
 • Rengti ataskaitas apie nusižengusius asmenis;
 • Pranešti apie nusižengusius asmenis teisėjams;
 • Kas mėnesį ir sezono gale vadovas turi pateikti Ministrui savo ir darbuotojų veiklos ataskaitą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Fasiras von Sjuardas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Elizabeth Luanna Maier

 • Juodosios magijos specialistė
 • ***
 • 84
 • Lytis: Moteris
 • I run rivers in rain
Ats: MM2 informacija.
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Sveiki, kviečiu susipažinti ar dar sykį prisiminti atnaujintas forumo taisykles.

Jos galioja ir pelėdynui, tad prašau jame nevartoti necenzūrinių žodžių, gerbti kitus forumo narius bei rašyti lietuviškais rašmenimis.
glaciers melting in the dead of night
and the superstars sucked into the supermassive

*

Neprisijungęs Melisa Keyes

 • Burtininkė
 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • net durniam aišku, kad metalas neskraido
  • wattpad
Ats: MM2 informacija.
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Sveikučiai!
Esu naujoji šio departamento vadovė jau nuo lapkričio mėnesio. Super prašau visų laikytis šio forumo taisyklių, nes kitaip aš supyksiu ir visus sugaudysiu. Nejuokauju.
Taigi, brangieji, laikomės visų taisyklių, o jeigu kažkas nelabai aišku ar pastebėjote kokį pažeidimą RPG post’uose, ar pelėdyne kokias patyčias - rašykite man ir viską išspręsime kartu!
Kai žiūriu aukštyn, nors neturiu akių.

*

varpelis

Ats: MM2 informacija.
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
  Dėmesio!

  Atsižvelgiant į tai, jog kartais gavus įspėjimą už kokį nors pažeidimą Pelėdyne yra mėginama sukelti konfliktą, noriu visiems priminti, jog jeigu jums yra neaišku, už ką gavote įspėjimą, arba manote, kad gavote jį be priežasties, turėtumėte kreiptis į administraciją arba jos atstovus (globalų moderatorių ar už sritį, kuriai būtų galima priskirti jūsų pažeidimą, atsakingus ministerijos darbuotojus: ministrą, MM2, MM4, MM6, MM9 ar MM10 vadovus).

  Bandymai įžiebti konfliktą ir neapykantos skatinimas Forume yra nepagarbus elgesys visų forumiečių atžvilgiu, taip pat jie nepadės pasiekti savo tikslo ar gauti norimos informacijos.
  Magijos Ministerija ir Forumo administracija tikisi abipusio sutarimo ir bendradarbiavimo.

*

varpelis

Ats: MM2 informacija.
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Naujienos

  Įvesta nauja taisyklė (pranešimų 7-oji), kuri liečia RPG nekilnojamą turtą.
  Nuo šiol, kuriant naują temą reikės atsižvelgti, kad vienam personažui gali priklausyti tik vienas pastatas arba pastatų kompleksas (pavyzdžiui Ronio Vizlio ferma ar Drako Smirdžiaus dvaras).
  Negalima Hogvartse ir jo apylinkėse kurti pastatų, priklausančių personažams, arba tokių, kurie ten realiai negalėtų egzistuoti (pavyzdžiui, Poterio namas prie Hogvartso ežero, Bažnyčia kvidičo aikštėje, Namų elfų gelbėjimo centras Uždraustajame miške).
  Kitose vietose gali atsirasti personažams priklausantys pastatai, tačiau jie turi atitikti logiką ir lentos aprašą (pavyzdžiui Godriko Dauboje negali būti namo, kuris yra Londone).
  Be Forumiečio, kuriam priklauso tema, sutikimo negalima rašyti į jam priklausančio pastato temą, nebent temoje nebuvo rašyta daugiau kaip 3 metus.
  Panaikinus vieną personažą, kuriam priklausė koks nors pastatas, ir susikūrus naują, norint sukurti namus naujam personažui, reikia pertvarkyti senojo pastato temą. Temą pertvarkyti į naujo personažo namus arba į bendro naudojimo pastatą, personažui nepriklausantį (pvz., Rufo Skrimdžero namą perdaryti į Skrimdžero muziejų).
  Taip pat yra įvesta ir kitų pakeitimų, susijusių su RPG vietovėmis. Platesnę informaciją rasite čia.

*

varpelis

Ats: MM2 informacija.
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Aktualu naujiems Forumo nariams

  Atsižvelgdamas į tai, kad daugelis naujokų - žmonių, esančių forume mažiau nei 6 mėnesius, rašydami pranešimus pažeidžia Forumo taisyklių Pranešimų skilties 8 taisyklę:
Citata
Žinutė turi būti ne trumpesnė, nei 600 simbolių (be tarpų). Žinutės ilgis rodomas po žinute, ją rašant. RPG temos žinutėje atpalaiduokite fantaziją: aplink jūsų personažą yra ir lauko/vidaus detalių, jis mato ir dangų, ir kitus žmones, turi mintis ir penkis jutimus - nebūkite banalūs. Žinutės kaip „Arwen atsistojo ir išėjo iš klasės“ nėra įdomios nei jums, nei kitiems.
  Norėčiau perspėti, kad įvairūs formatavimo kodai, nurodyti žemiau yra pridedami prie simbolių skaičiaus rašant pranešimą, tačiau neįskaičiuojami pranešimą paskelbus, todėl tikrindami simbolių kiekį savo pranešime, patikrinkite, ar paskelbtame variante netrūks simbolių.
[b][/b]
[i][/i]
[u][/u]
[quote][/quote]
[img][/img]
 

*

varpelis

Ats: MM2 informacija.
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Forumo taisyklės papildymas

Kaip jau buvo minėta MM5 lentoje esančioje Anoniminių klausimų administracijai temoje, papildyta
Pranešimų 11-oji taisyklė. RPG temose buvo draudžiama naudoti sagos „Haris Poteris“ personažus, nuo šiol galima naudoti veikėjus, kurie nebuvo vieni iš pagrindinių, pavyzdžiui, Skersinio Skersgatvio prekybininkai, Akilanda, vaiduokliai, madam Pomfri ar madam Pensnė.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

 • Magijos Ministras
 • *
 • 1164
 • Lytis: Vyras
 • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Ats: MM2 informacija.
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Forumo taisyklių atnaujinimai

   Pranešu, jog Forumo taisyklėse buvo atlikti keturi atnaujinimai:
 • Į kategoriją „Vartotojų paskyrų taisyklės“ buvo pridėta 2-oji taisyklė: „Jei prie forumo nori prisiregistruoti daugiau nei vienas kartu gyvenantis asmuo, apie tai reikia pranešti administracijai. Papildomas paskyras galima registruoti tik gavus administracijos patvirtinimą.“
 • Kategorijoje „Pamokos“ buvo paredaguota 2-oji taisyklė: „Vertinti savo paties dalyvavimą savo personažų pamokose bei atlikti savo kurtus namų darbus griežtai draudžiama.“ Tai reiškia, kad profesoriai su savo kitais personažais gali dalyvauti savo pamokose, tačiau tik RPG, o ne taškų rinkimo tikslais.
 • Iš kategorijos „Pranešimų taisyklės“, 7-osios taisyklės buvo iškeltas popunktis ir paverstas 8-ąja taisykle: „Negalima rašyti į kito forumiečio personažui priklausantį pastatą be to forumiečio sutikimo, nebent pastate nebuvo rašyta daugiau kaip vienerius metus.
 • Į minėtą kategoriją pridėta 9-oji taisyklė: „Pastatų, priklausančių personažams, temos, kuriose per vienerius metus po jų sukūrimo nebuvo parašyta bent 10 RPG pranešimų, yra perkeliamos į archyvą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Fasiras von Sjuardas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Juan Martin de la Cruz

Ats: MM2 informacija.
« Atsakymas #8 Prieš 11 mėnesių »
Forumo taisyklių atnaujinimai

1. Kategorijoje ,,Pamokos" pridėta 5-oji taisyklė: ,,Jei mokinys RPG pranešime ne prisiminimų forma aprašo, kaip ateina į klasę arba vėluoja, profesorius, parašydamas pastabą po netinkamu RPG pranešimu, turi pareikalauti, kad mokinys jį pataisytų."

2. Kategorijoje ,,Pamokos" pridėta 15.6-oji taisyklė: ,,Mokiniui, už profesoriaus perspėjimo, skirto pagal 5 pamokų taisyklę, nepaisymą ir savo RPG pranešimo nepataisymą iki pamokos galo, turi būti sumažintas RPG pamokos vertinimas 1 tašku."

3. Kategorijoje ,,Pranešimai" pridėta 4-oji taisyklė: ,,Prieš kurdami naują temą savo iniciatyva pagalvokite ar tikrai planuojate joje kurti RPG istorijas. Prieš 1 mėnesį sukurtos temos ir neturinčios nei vienos RPG istorijos yra perkeliamos į archyvą."

4. Kategorijoje ,,Pranešimai" pridėta 11-oji taisyklė: ,,Pradėti rašyti RPG Pasaulio lentoje (už Hogvartso ribų) mokinio personažui galima tik atostogų metu (rašomame RPG turi atsispindėti vasaros atostogos) ir per pirmąsias sezono antro mėnesio 3 dienas (rašomame RPG turi atsispindėti žiemos atostogos). Vasaros ir žiemos atostogų metu už Hogvartso ribų pradėti rašyti RPG gali toliau tęstis ir joms pasibaigus."

5. Kategorijoje ,,Pranešimai" pridėta 16-oji taisyklė: ,,RPG pamokų temose aprašinėti, kaip veikėjas eina į klasę ar vėluoja, galima tik prisiminimo forma, kad tai negriautų bendros pamokos RPG istorijos (kai klasėje darbas jau būna pasistūmėjęs, nėra logiška įsiterpti su postu, kuriame aprašomas pats ėjimas į klasę). Visi pamokoje dalyvaujantys mokiniai jau yra klasėje."

*

Juan Martin de la Cruz

Ats: MM2 informacija.
« Atsakymas #9 Prieš 11 mėnesių »
Forumo taisyklių atnaujinimai

Kategorijoje ,,Pranešimai” pakeista 11-oji taisyklė:
,,Mokinio personažui rašant RPG Pasaulio lentoje, jame turi atsispindėti vasaros, Kalėdų arba Velykų atostogų metas. Kitas laikas galimas tik tuomet, kai rašoma dėl itin svarbių priežasčių. Pasaulio lentoje rašyti RPG, kurio veiksmas vystosi mokslo metų laikotarpiu ir kuriame pats mokinys savo iniciatyva (be žemiau išvardytų svarbių išorinių priežasčių) išvyksta už Hogvartso ribų, nėra leistina. Galimos išvykimo už mokyklos ribų priežastys:
 • Ypač sunkios ir Hogvartso ligoninės sparne neišgydomos traumos (šiuo atveju personažo būklė turi būti ypatingai sunki, kadangi ligoninės sparne paprastai pagydoma daugelis pasitaikančių sužalojimų ar ligų).
 • Stiprūs įvykiai personažo šeimoje (pavyzdžiui, laidotuvės ar kiti rimti nutikimai, kai neišvengiamai privaloma pamatyti artimuosius).
 • Metų praleidimas nesimokant Hogvartse (tokiu atveju draudžiamas dalyvavimas Hogvartso pilies, Pamokų, Koledžų, Apylinkių lentose).
 • (dėl daugiau galimų priežasčių kol kas dar svarstoma)“
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 mėnesių sukūrė Juan Martin de la Cruz »

*

Juan Martin de la Cruz

Ats: MM2 informacija.
« Atsakymas #10 Prieš 11 mėnesių »
Forumo taisyklių atnaujinimai

Kategorijoje ,,Pranešimai" pakeista 21-oji taisyklė:,,Jeigu RPG temoje RPG istorija nėra pabaigta, tačiau paskutinis atsakymas buvo parašytas seniau kaip prieš 8 dienas, naują pranešimą joje gali rašyti ir tie personažai, kurie nedalyvavo ankstesnėje, nepabaigtoje istorijoje."

*

Juan Martin de la Cruz

Ats: MM2 informacija.
« Atsakymas #11 Prieš 11 mėnesių »
Forumo taisyklių atnaujinimai (again)

Kategorijoje 'Pranešimai' 21-oji senoji taisyklė paliekama nepakeista, tačiau administracija prašo išlikti supratingiems ir nelaikyti temų ilgą laiką mažai aktyvių, ypač, jei į jas nori rašyt kažkas kitas.

*

Neprisijungęs Miona Hera

 • Burtininkė
 • ****
 • 235
 • Lytis: Moteris
Ats: MM2 informacija
« Atsakymas #12 Prieš 10 mėnesių »
Forumo taisyklių atnaujinimai

Kadangi neseniai vykdytoje MM5 apklausoje visi dalyvavę forumiečiai apie naująją taisyklę pasisakė teigiamai, kategorijoje „Pranešimai“ įvesta 8-oji taisyklė: „Naujai sukurtoje RPG temoje per mėnesį turi būti parašyti bent 5 RPG pranešimai neskaitant temos aprašymo, kitu atveju tema bus perkelta į archyvą. Ši taisyklė negalioja veikėjams priklausančio nekilnojamo turto temoms.“

Ši taisyklė bus taikoma naujai sukuriamoms temoms.

*

Neprisijungęs Miona Hera

 • Burtininkė
 • ****
 • 235
 • Lytis: Moteris
Ats: MM2 informacija
« Atsakymas #13 Prieš 9 mėnesius »
Forumo taisyklių atnaujinimai

Dėl sąžiningumo forumiečių, gavusių galių bei rasių leidimus iš MM4, atžvilgiu kategorijoje „Personažai“ įvestas trečios taisyklės trečias punktas:
Forumiečiai gali naudoti išgalvotus burtažodžius, tačiau tie burtažodžiai neturėtų jiems suteikti galių, prilygstančių toms, kurias suteikia MM4 departamentas. Dalinės išimtys taikomos tik legilimantijai ir animagijai.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Burtininkas
 • *****
 • 765
 • Lytis: Moteris
Ats: MM2 informacija
« Atsakymas #14 Prieš 8 mėnesius »
Forumo taisyklių atnaujinimai

MM5 buvo vykdyta apklausa, kurios metu buvo siekiama išsiaiškinti, forumiečių nuomonė dėl pranešimų skilties trečiosios taisyklės bei atsakyta į kelis su šia taisykle susijusius klausimus.

Naujasis pranešimų skilties trečiosios taisyklės variantas skamba taip:

„Rašant į temą:
1) Jei tai – ne RPG tema, privaloma atsižvelgti į jos pavadinimą bei pirmajame pranešime pateiktus klausimus bei informaciją.
2) Jei tai – RPG tema, privaloma atsižvelgti į jos pavadinimą bei vietovės aprašymą, tačiau aprašymu nebūtina sekti aklai – kai kurios detalės jūsų veikėjo matomoje aplinkoje gali logiškai skirtis bei keistis, ypač, jei toje vietoje jis lankosi nebe pirmą kartą.“