0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 821
 • Varliokas
Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #60 Prieš 4 mėnesius »
Zoey augina varlę?! apsidžiaugė Deoiridh, bet staiga širdį užplūdo apmaudas: draugė būtų galėjusi leisti savo varlei prisijungti prie žaliaodžių kompanijos ir paversti profesorių pamokas dar didesniu pragaru! Dabar buvo jau paskutiniai grifės mokslo metai Hogvartse, kažin ar jos dar suspės šitaip smagiai praleisti laiką pamokose…
Na, bet dabar taip pat buvo pamoka ar bent jau kažkas panašaus į tai. Tiesa, profesorė buvo ji pati, kas neleido nė pagalvoti apie varlių kankinimą. Būtent dėl to geminio kerai negalėjo būti naudojami dauginti šioms žaliaodėms.
- Kitą kartą suorganizuosiu tau sraigių, - išsišiepė Deoiridh. Jai išties buvo smagu taip leisti laiką. Nuoširdžiai tikėjosi, kad ir Zoey jaučiasi bent kiek smagiai. Atrodė, kad jos nuotaika yra nebloga, o tai buvo kaip tik tai, ko ir reikėjo. Norėjosi padėti draugei ne tik moksluose, bet ir paprasčiausiai pasijusti geriau.
- Visai gudru, - sukikeno. - Bet yra vienas atvejis, kada evanesco išties praverčia. Kai susimauni per nuodus ir vaistus ir nenori rodyti profesorei savo nesąmonių. Tiesa, nė karto neišbandžiau, nes paprastai per nuodus ir vaistus su varlėmis leidžiame laiką profesorei ant veido.
Deoiridh prisiminė, kaip prieš keletą metų su keliolika varių užpuolė profesorę Hopes. Dabar tai atrodė kiek keista - vis dėlto ji nebuvo visiškai bloga. Gal toks susimąstymas reiškia, kad mergina baigia užaugti? Tai jau ne!
Išsitraukusi lazdelę nukreipė ją į plunksną ir susikaupė. Neprisiminė, ar kada naudojo kerus, kuriuos pasiūlė dabar, tad nesijautė visiškai užtikrinta. Kas nutiks, jeigu plunksnų pasidarys tiek, kad jos paskęs?..
- Geminio, - galiausiai ryžosi ir bakstelėjo į plunksną. Nieko neįvyko, tad teko pakartoti kerus. O tada nutiko tai, ko škotė ir bijojo - plunksnos pradėjo daugintis tiesiog nevaldomu greičiu, netrukus nukrito ant žemės ir pradėjo sklisti po visą biblioteką.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 164
 • Taškai: 0
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #61 Prieš 4 mėnesius »
Gera nuotaika tiesiog tvyrojo ore. Zoey buvo labai smagu. Visi šie burtai su Deoiridh pagalba buvo smagūs ir įdomūs. Richter mąstė, kad jos draugė būtų puiki profesorė.
- Gerai. Lauksiu kito karto, beje, - pasakė violetinių plaukų savininkė. Ji tikrai būtų norėjusi ir vėl bandyti mokytis kartu su Deoiridh. Tiesa, tai greičiausiai nepasikartos, kadangi jos draugė baigs Hogvartsą ir bendrauti bus kiek sunkiau.
- Na, taip tada manau, kad kerai gali praversti, - tarė sukikendama. - Oho, čia turėjo būti tikrai smagi pamoka. Gaila tuo metu stengiausi išvengti pamokų lankymo, Markizas mielai būtų sudalyvavęs tokioje veikloje. Jam patinka krėsti išdaigas, kurios man sukelia problemas, - pasakė mergina nusišypsodama. Iš tiesų, Markizas buvo nuostabus augintinis, kuriuo švilpė skųstis tikrai negalėjo. Jis buvo jos geriausias klausytojas, nors nieko jai ir neatsakydavo. Nors dažniausiai geriausias klausytojas ir yra tas, kuris nieko nesako. Tas kuris leidžia išsikalbėti ir išsirėkti tiek kiek geidžia tavo sužeista širdis.
Mergina smalsiai stebėjo varlės savininkės judesius. Klausėsi ir kerų tarimo, kad žinotų kaip teisingai ištarti, kurį skiemenį pabrėžti ir panašiai, tačiau vos kerai suveikė, violetinplaukė suprato, kad jai jų naudoti tikrai nereikės. Visa biblioteka skendo plunksnose.
- Niekada negalvojau, kad bibliotekoje galėsiu maudytis plunksnose, - pasakė nusijuokdama švilpė.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 821
 • Varliokas
Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #62 Prieš 4 mėnesius »
Tai, kad dabar buvo smagu, išties džiugino. Neatrodė, kad Deoiridh ir Zoey yra artimos draugės, tačiau ši pamoka buvo kažkas, kas leido patikėti, kad jos tokiomis gali tapti. Žinoma, tai buvo paskutiniai grifės mokslo metai Hogvartse, bet juk ir po to galima parašyti laišką, ar ne? Parodyti, kad prisimeni draugę, kad ji yra reikalinga ir branginama. Draugų sąrašas buvo visiškai trumpas, tad škotė mielai pridėtų į jį ir šią ramią, bet smagią švilpę.
Tai, kad ji lauks kitos pamokos, šiek tiek trikdė. Ar bus laiko dar vienai pamokai? Galbūt reikėtų kartu ruoštis egzaminams? Bet ar Deoiridh sugebėtų būti naudinga mokantis rimtus dalykus?.. Laimei, Zoey prašneko apie savo varlę, kas, žinoma, buvo paprastesnė tema nei egzaminai ir mokslai.
- Man patinka Markizas. Manau, būtų puikiai tikęs į kompaniją, - nusijuokė Deoiridh, bet širdį ir vėl persmelkė liūdesys. Jau tuoj tuoj ji nesusitiks su prie ežero gyvenančiomis varlėmis, nebeužšoks jokiems profesoriams ant veido… Ar suaugusiojo gyvenimas nėra pernelyg nuobodus? Ar ji galės ir toliau kvailioti ir taip pralinksminti niūrią dieną?
Vis dėlto kol kas galėjo apie tai negalvoti. Biblioteką užplūdusios plunksnos tikrai nebuvo nuobodu. Buvo šiek tiek neramu, kad jas užtiks koks piktas profesorius. Bet viską čia tvarkyt? Tai jau ne, būtų pernelyg nuobodu ir suaugėliška. Be to, kas įtars, kad tai padarė Deoiridh? Ji taip retai lankydavosi bibliotekoje, kad įtarmai tikrai kristų ant kitų mokinių galvų. Kokių nors gerų vaikučių, kurių gyvenimas yra pakankamai nuobodus, kad jie mokytųsi. Niekas neįtars Zoey, ar ne? susirūpino Deoiridh ir suprato: geriau jau nešdintis iš čia, kol niekas neprigavo.
- Klausyk… - nelabai ryžtingai pratarė. Nenorėjo sugadinti smagaus laiko kartu, bet pakliūti visai nereikėjo. Tik jau ne dabar, kai reikia mėgautis paskutinėmis dienomis Hogvartse. - Gal vis dėlto jau eime iš čia?
Pasičiupusi keletą plunksnų grifė ryžtingai nubrido išėjimo iš bibliotekos link. Šypsena atsirado veide, ir Deoiridh knygų karalystę paliko būdama visai patenkinta.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 164
 • Taškai: 0
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #63 Prieš 4 mėnesius »
Violetinplaukę aplankė liūdesys. Jos draugė juk jau greitai baigs Hogvartsą, o Zoey liks čia. Iš draugių jai liks tik Dori su kuria mergina bendrauja kiek mažokai. Reikės pradėti bendrauti su ja daugiau pagalvojo Richter pavardės nešiotoja.
- Kada nors kai susitiksime, galėsiu atsinešti jį. Manau, kad jis norės susipažinti su tavo Matt. Greičiausiai jie sutars gerai, - pasakė mergina. Markizas iš tiesų buvo gana draugiška varlė tik labai jau mėgdavo kur nors pasidėti ir pabėgti. Nors su tokia varle jos gyvenimas buvo tik smagesnis. Jei ne Markizo išdaigos greičiausiai ji būtų pabėgusi ir iš vaikų namų, ir į Hogvartsą greičiausiai nebebūtų sugrįžusi.
- Aha, jau pats laikas būtų nešdintis iš čia, - pasakė Zoey nusijuokdama ir pasiimdama keletą plunksnų kaip Deoiridh. Bus prisiminimams pamąstė violetinių plaukų savininkė pasitvarkydama savo plaukus ir išeidama iš bibliotekos.