0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Klara Mondeu

  • II kursas
  • *
  • 13
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Negyvenk būtuoju laiku, gyvenk būsimuoju
Klaros gyvenimas iki Hogvartso
« Prieš 6 metus »
Taigi norėjau pradėti rašyti savo veikėjo istorija iki Hogvartso. Veiksmas vyksta ateityje . 2056 metais, tai yra mano veikėjo epocha. Jei patiks rašykite atsakymus -nuomones ir kelsiu po dalį per 2-3 dienas.

Dienoraštis

Laukiu nesulaukiu kol gausiu laišką iš bent vienos burtų mokyklos į kurią stoju. Tai vienintelė nepakitusi vieta po karo. Džiaugiuosi ,kad ir vėl galiu rašyti, mano šeima vis dar gyva , o mažoji laputė Merida tebevaikšto aplink kojas. Daug kas pasiketė, žmonės,spalvos, šypsenos. Vaikai mokykloje elgiasi tarsi robotai, žiobarai keičiasi. Jie tampa bejausmėmis mašinomis,priklausomi nuo elektronikos. Na ,o spalvų nebeliko, liko papilkėję medžiai ir parudavusi žolė. Nebėra gėlių,prireiks laiko iki kol viskas atsigaus.  Šypsenos,na jos tebešvyti burtininkų veiduose kurie dar giliai širdyje mato kitą pasaulį, tačiau žiobarų akyse jos užgeso.
Pastorosios dienos neatrodė tokios niurios, nes jau po savaitės mano dešimtasis gimtadienis. Tai reiškia kad liko tik metai iki to laiko kai iš čia pabėgsiu. Ši šlykšti bendruomenė mane slegia. Mama sako ,kad aš tik vaikas ir negaliu nieko suprasti, bet aš suprantu. Aš suprantu kad mūsų vis mažiau, vis mažiau laimės. Dėkui dievui mano draugužė Lelija nepakito, be jos nemanau ar šypsočiausi. Tačiau dienos slenka ir manęs manyje vis mažiau. Beveik nebeliko popieriaus, pergamento, liko tik kvailos rašymo "plančetės". Sunku išreikšti mintis dirbtiniam intelektui. Man jau darosi sunku jausti. Nežinau ar ištversiu dar metus čia.
Bet laimingas mėnulis tebe švyti mano akyse ir gyvūnai tebėra šioje tamsoje. Taigi aš šypsosiuos ,aš nepaliksiu savęs. Juk vis dėl to, visi stebėsime kaip kada nors nukrinta saulė... 

Atleiskite jei yra klaidų kurių nepastebėjau :( :(
Ir manau kitą veiksmą pasakosiu iš šono, o ne dienoraštyje ;)
Ir mes stebėsime kaip galop nukrinta saulė...