0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Victoria Julia Saeterhaug

• I kursas
  • *
  • 14
  • Taškai:
Ats: Kambarys iki pareikalavimo
« Atsakymas #915 Prieš 1 savaitę »
Šį nuostabu laiką po visų pamokų Victoria Julia kaip ir visada kartu su savo katinuku Damiano išėjo pasivaikščioti. Na ką gi eiliniai nuotykiai ir vis tik atrodo, kad aš jau čia mačiau visiškai viską tiktai kas iš to? Aš vistiek nekenčiu šios vietos. Varniukė ėjo ir mąstė ir tikėjosi, kad,  bent jau šį kartą jos niekas neužkalbintų , juk kuo mažiau kontaktų tuo geriau. Mergaitė ėjo trečio aukšto koridoriais ir pagaliau radusi tą paveikslą kurio Victoriai Juliai taip reikėjo ji užsimerkė. Na ką gi padarom tai jeigu žmonių kalbos yra teisingos tuomet tai privalo suveikti. Užsimerkusi Varno nago mokinė prisispaudė prie savęs  katiną ir pradėjo eiti pro jį ir galvoti apie tai ką jai reikia. Po kiek laiko atsimerkė ir suprato,  kad ji ten kur reikia. -Taip! Man pavyko aš tai padariau! - Šaukė pirmakursė ir nuleido savo katinuką Dami ant grindų,  bet po kiek laiko pastebėjo tai,  kad mergaitė čia  buvo ne viena. Kartu su Vic dar čia buvo berniukas kažkur panašaus amžiaus kaip ir pati  Varniukė. Victoria Julia Seaterhaug užvertė akis į viršų tik klausimas ar tai pastebėjo berniukas. Šaunu to dar tik ir betrūko! Kodėl šitoje mokykloje aš niekur ir niekada nusugebu pabūti viena? Jaunoji Seaterhaug greitai išsitraukė savo lazdelę dėl viso pikto ir atsiduso. -Ech...Sveikas ką čia veiki? - Vien tik iš mandagumo paklausė Vic.