0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1964
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Dafydd IH istorija
« Prieš 3 metus »
Pirmiausia pasakau: Tai, ką čia parašysiu, yra visiškai nuoširdu. Žinau, kad yra nekaip galvojančių apie mane, tačiau jeigu jūs esat paminėti geruoju, I do mean it. Net jeigu ir netikit.

Šiek tiek skaičių:
Registracijos data: 2018-02-03
Veikėjų skaičius: 8 (be dabartinių: Stevie Green, ištrinta, nes taip ir neprilipo, vietoj jos susikūriau Elliw; Fiadh o'Ceallachain, ištrinta, nes atsirado Mulungu idėja; Kate Hall, susikurta, kai pirmą kartą nuėjau į MM, vietoj jos susikūriau Deoiridh ("ant viršaus", t.y. Kate nebuvo ištrinta))
Postų skaičius (naktis iš 2021-01-10 į 11): 2030 iš dabartinių personažų. Beveik 700 iš Stevies, gal kiek virš 200 iš Fiadh. Galima sakyti, beveik 3000.
Pabuvotų koledžų skaičius: 5 (varlyno negaliu neįskaičiuoti į koledžus).
Profesoriautų sezonų skaičius: dabar 6-tas.
MM departamentų, kuriuose dirbau, skaičius: 3.
Bendras laikas, kiek išdirbau MM: ko gero, apie 7 mėnesiai.
Elliw turimų teleskopų skaičius (naktis iš 2021-01-10 į 11): 142.
Žmonių, su kuriais meet'inau, skaičius: 12.

Kodėl tai rašau?

Noriu, kad mane čia prisimintų. Man čia buvo smagu, turiu daug gerų prisiminimų. Ir noriu, kad tie, kurie turi apie mane vienokią ar kitokią nuomonę, nesilaikytų jos įsitvėrę. Pasikartosiu: viskas, kas čia parašyta, yra nuoširdu.

Taigi. Apie forumą sužinojau iš jam skirtos Facebook grupės. Susidomėjau ir atėjau. Verta pastebėti, kad net atėjusi į forumą buvau "sena", t.y., ko gero, gerokai vyresnė nei dauguma iš jūsų (tuo metu man buvo 23). Neturėjau jokių expectations dėl koledžo, tad nei nusivyliau, nei apsidžiaugiau: patekau į GG. Man iš karto parašė Sorenas, ir esu jam už tai dėkinga. Pakvietė prisijungti prie GG chat'o, įsilieti į komandą. Tai ir padariau. Tikrai nesigailiu tai padariusi, į komandą, manau, įsiliejau. Galbūt buvo gaila to, kad ilgą laiką bendravau tik su GG. Kitų koledžų visai nepažinojau (apie tokį daiktą kaip pelėdynas sužinojau negreitai, be to, iš pradžių net nebuvo jauku rašyt).
Po kokių trijų mėnesių susikūriau antrą veikėją (Matthew). Jis turėjo būti nevykėlis, bet tai iki galo atsiskleidė tik jam tapus profesoriumi, o pirmą kartą į tą vietą nuėjau berods kitų metų žiemą (t.y. po beveik metų forume). Norėjau astro, negavau, tad tapau MI profe. Vėliau gavau astro, tačiau vis tik neprilipo ir pasiėmiau herbo, kur tebesu iki šiol (turėjau 3 sezonų pertrauką).
Tais pačiais metais per Kalėdas susikūriau dar du veikėjus. Vienas iš jų - neįmanomas šlykštynė Dafydd (hm, gal ir nekeista, kad jis man dabar yra artimiausias veikėjas). Kita - taškų kalikė Fiadh. Jos istorijos beveik nebuvo, tad nekeista, kad neilgai ir teišgyveno. Dafydd buvo kas kita, man patiko su juo rašyti. Kai į forumą atėjo Aleksas Gilbert, man pasirodė, kad jis kopijuoja Dafydd, tad buvo nelabai smagu. Vis dėlto ir pačiai nepatiko, kai sužinojau, kad Kupidonas Monro yra kiek panašus į mano pikčiurną Dafydd, nes galėjo atrodyti, kad pati nukopijavau idėją. Vis dėlto tikrai to nedariau, tiesiog taip išėjo. Šitoj vietoj norėčiau padėkoti Mionai Herai už tai, kad ji labai padėjo man išvystyti šitą veikėją. Ji (turiu omeny veikėją) sugebėjo įžvelgti kitokią Dafydd pusę ir labai gali būti, kad jeigu ne ji, jo gyvenimas būtų pasisukęs visai kita linkme. Visų pirma, jeigu Miona nebūtų Dafydd atstūmusi, jis nebūtų kritęs į tokią duobę, kad buvo išmestas iš mokyklos ir apsigyveno kanalizacijoje. Iš duobės jam padėjo išlipti Mayra Wallflower ir čia turiu padėkoti jos autorei, nes tie RPG (kurie nėra vien tik vulgarūs dalykai, atvirai sakant, toks teigimas mane gerokai skaudina) labai suartino mane su šituo veikėju, ir dabar jis man yra labai svarbus (bet čia nesiplėsiu).
Taip ir buvau su 4 veikėjais, kol 2019 balandžio mėnesį atėjau į MM4. Tam reikalui susikūriau Kate Hall. Ji visai nebuvo vystyta, tad nenuostabu, kad nebelikus laiko darbui MM ją sunaikinau. Taip atsirado Deoiridh. Kiek prisimenu, iš karto padariau ją animage ir laikiau tai savo klaida, nes viskas ėjo per tai, tad kaip žmogus ji ilgą laiką nesivystė. Vis dėlto supratusi tą klaidą daugiau laiko skyriau jai kaip žmogui, tad galiausiai kažkas išėjo (bent jau pati taip manau).
Dalykas, kurį privalau paminėti prie Deoiridh, yra varlynas. Tai yra veikėjų, turinčių varles, grupelė. Ilgainiui tapome ne tik tais, kurie gali atsinešti į pamoką varlę. Ne, tapome atskiru koledžu, kuriame visada galima pasiskųsti ar pasiguosti (ypač mėgstu pasiskųsti, kai mano kursiokė ir kolegė skundžiasi, kad jos draugė skundžiasi). Ačiū visoms varlėms, kad esat. Kurkt.
Po kiek laiko (2020 balandį ar gegužę) nutariau, kad noriu Elliw. Stevie nelipo (tuo metu neįsivaizdavau, ką gali veikti suaugę veikėjai, tad "neleidau" Stevei baigti Hogvartso, bet tai, manau, buvo klaida), tad ją ištryniau ir susikūriau Elliw. Ko gero, iš karto kyla klausimas apie teleskopus. Kodėl? Kaip? Tiesą sakant, nežinau. Atsimenu, kad rašiau, kaip ji atėjo į ANJM manydama, kad ten yra astronomija, tačiau iš kur atsirado visas tas teleskopų reikalas, nebežinau. Manau, kad Elliw tam tikra prasme yra labiausiai "pasisekęs" mano veikėjas. Ko gero, daugelis pasirašytų RPG su ja, dauguma ją žino ir t.t.
2020 vasarą vėl grįžau į MM. Už tai norėčiau padėkoti Mionai Herai: ji paprašė pagalbos su MM2, sutikau. Pati ten tikrai nebūčiau ėjus, nes visada atrodė, kad MM2 yra nuobodžiausias departamentas visatoje. Ir vis dėlto ilgainiui pradėjo patikti, dėl to yra šiek tiek skaudu, kad viskas baigėsi tuo, kuo baigėsi. Pripažįstu, kad galbūt neturėčiau iš išmetimo "tyčiotis", tačiau tai man šiek tiek padeda. Ir turiu pasakyti: jeigu gerai supratau, už ką buvau išmesta, poelgio nesigailiu ir padaryčiau tą patį. Į MM iš pradžių leidau Fiadh, kas skamba kiek juokingai, nes ilgainiui ji buvo pasidariusi visiška verksnė. Na, sakykime taip, netinkama auroro darbui. Planavau ten leisti Dafydd, tačiau norėjau leisti jam pabaigti Hogvartsą (ironiška: jis jo taip ir nebaigė, nes spontaniškai nutariau jį išmesti, ir adminai leido tą padaryti), o Mionai pagalbos prireikė anksčiau. Išmetusi Dafydd leidau jam kiek pagyventi kanalizacijoje. Tada jau buvo Mulungu idėja, tad reikėjo sunaikinti Fiadh, ką Mayra labai paslaugiai ir padarė.
Taigi susikūriau Mulungu. Pasistengiau, kad jis pakliūtų į GG. Turėjo būti galybę draugų turintis personažas, kuris, beje, parašė netgi RPG su Arwen. Vis dėlto tai visiškai nenusisekė (Mulungu, ne RPG su Arwen), tad nutariau pradėti iš naujo. Dėl asmeninių priežasčių perkėliau jį į KL (vėliau, siekdama, kad VN nelaimėtų taurės, perkėliau ten ir Elliw). Paties šito veiksmo nelaikau klaida ir jo nesigailiu. Vis dėlto jaučiuosi taip, tarsi bent dalis GG mane už tai laikytų išdavike. Išduoti nieko nenorėjau, turėjau savų priežasčių padaryti tai, ką padariau. Galiausiai išėjo taip, kad esu pasimetusi: GG savęs nelaikau, bet KL irgi tarsi ne visai. Ar šituo klausimu esu niekas? Galbūt. Iš taškų lentelės atrodo, kad esu KL, bet, tiesą sakant, nematau būtinybės save kažkur priskirti. Ir vis dėlto Kobra-20 man patiko.
Vasarą kilo mintis atgaivinti interviu su forumiečiais, mat kai tai buvo padaryta, įvyko tik vienas, ir tai buvo prieš dvejus metus. Nežinau, ar mano daromi interviu patobulėjo, tačiau aš, reikia pastebėti, kiek padrąsėjau, mat iš pradžių apie gyvą interviu ir pagalvojus nebūčiau. Beje, mano daromų interviu nebebus.
Dar toks įdomesnis faktas apie mane yra tas, kad po pusės metų forume išvažiavau iš Lietuvos (4 mėnesiai Olandijoj ir daugiau nei metai Australijoj). Tad nekeista, kad visi mano meet'ai įvyko nuo 2020 liepos iki 2020 lapkričio. Įdomu tai, kad paskutinis meet buvo su Arwen (interviu Magijos Žinioms).

I need a break. Jau sulaukiau klausimų, ar visam laikui. Nežinau, negaliu pasakyti. Ir dalį RPG, kuriuos rašau, pabaigsiu (jeigu nori žinoti, ar RPG su tavimi įeina į tą sąrašą, parašyk asmeniškai (į Dafydd), tačiau neįsižeisk, jeigu pasakysiu NE). Ar pabaigsiu tvarkingai profesoriauti šį sezoną? Bandysiu. Po to, kai aną sezoną turėjau 100 % efektyvumą, nesinori visai nusivažiuoti (nors kažkodėl atrodo, kad jau tą padariau).

Aš tikiuosi, kad nesu blogas žmogus, nors šito nežinau. Nelaikau savęs įdomia ar "faina" asmenybe. Bet čia man buvo smagu, tik nieko nėra amžino. Laikas padėti tašką. Ar po jo atsiras naujas sakinys ar visas puslapis - kol kas pasakyti negaliu. Ačiū tiems, su kuriais rašiau, ačiū tiems, kurie mano rašymą vertina ne visiškai neigiamai. Atsiprašau tų, kuriems sukėliau neigiamų emocijų - ar tai įvyko šiandien, ar kai tik atėjau į forumą.

Jeigu sugebėjai perskaityti visą šitą tekstą, kurio atsiradimą lėmė mano emocijos (kurių nesuprantu), ir turi klausimų, klausk. Jeigu taisyklės nedraudžia (atvirai sakant, nežinau), gali komentuoti čia. Gali klausti PM (Dafydd). Gali neklausti nieko. Gali pamiršti, kad toks Dafydd šitame forume iš viso egzistavo.

Peace.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Dafydd Carwyn Llewellyn »

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Dafydd IH istorija
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
TELESKOPŲ GARBĖS LENTA

Jasmine Diana Amneta x3
Nojus Erikas Amneta x5
Cessiondi Shetaka Khanna x1
Rafael Beaumont x22
Roana Amneta x2
Mayra Llewellyn (Wallflower) x2
Fiadh o'Ceallachain x1
Wrena Alder x5
Amira Eliadė x3
Sigurd Eddi Hallgrimsson x11
Ashton Hughes x1
Olivia Rose Winter x1
Miona Hera x1
Mayran Wallflower x1
Arwen Evenstar x7
Bastiano Zuccarelli x1
Elzė Merė Smitherson x1
Elijah Chris Dawson x1
Gerda Marqeen x27
Willy Phoenix x1
Nikolė Parker x5
Sabrina von Sjuard x1
Kaylie Mateo x1
Amelija Harmon x1
Žana Mokslinčė x5
Žaneta Froz x1
Anya Rue Russell x7
Sabrina Spellman x1
Tomasz Mickiewicz x6
Abigailė Nestrof x1
Elodie Gold x3
Liucija Andersson x2
Morgan Lindsey x19
Alisa Luna Bergman x8
Aviana Wallflower x1
Brett O'Connor x1
Raya Maires x3
Britta Hailey Lawrenz x1
Selena Isabella Lawrenz x1
Noah Erick Wolfhard x1
Noelė Angelica Harper x5
Dori Mendel x3
Gloria Clarke x5
Melody Moondragon x1
Benjamin Dawson x1
Vėtrūnė Kristė de Leighi x5
Auris Senkleris x9
Roma Keit x16
Andrew Elijah Roux x1
Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith x1
Tobias Liam Walters x1
Džeimsas Peledinis x2
Vegard Saeterhaug x1
Levanda Marchetti x5
Coraline Williams x1
Jennifer Emma Henderson x2
Alrisa Fuentes x1
Mulungu Kinyonga x1
Graham Murphy x1
Aleksas Senkleris x1
Badis Smudge x1
Brendanas O'Connor x1

Nori patekti į šį garbingą sąrašą? Žinai, ką reikia padaryti!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Elliw Gwawr Dwynwen Goff »
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1964
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Dafydd IH istorija
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Dafydd istorija

Dafydd motina Susana Llewellyn jo besilaukdama ištekėjo už Bryan Davies (ir tapo Davies) ir apsigyveno nedideliame miestelyje Velse. Jie abu buvo velsiečiai.
Kai Dafydd gimė, atrodė, kad tai bus normali šeima. Vis dėlto kai berniukui buvo dveji, gimė antrasis Susanos ir pirmas Bryan (jis nebuvo Dafydd tėvas) sūnus Culhwch. Bryan iš karto parodė, kad įsūnis jam nėra reikalingas, o tikrasis sūnus buvo dievinamas ir lepinamas. Susana porą metų bandė ginti savo sūnų Dafydd, kurį galbūt mylėjo, nors jo tėvo klausimas ilgą laiką buvo gūdi paslaptis visiems, turbūt įskaitant ir ją pačią. Vis dėlto Dafydd nuo pat vaikystės pajuto įtėvio nemeilę, tad pasidarė piktas. Kai jam buvo maždaug ketveri, motina atvirai parodė nepageidaujanti šito vaiko. Į globos namus neatiduotas tik dėl to, kad Susana nenorėjo pakliūti į akiratį teisėsaugai: gyveno nedideliame miestelyje, tad paprasčiau buvo vaiką palikti namuose.
Vis dėlto Dafydd nuolat sulaukė neapykantos ir paniekos: galėjo būti bet kada išmestas iš namų, neleista grįžti kelias dienas, kaltinamas dėl bet kokio niekniekio ir pan. Culhwch buvo lepinamas ir mylimas; jis taip pat pradėjo nekęsti įbrolio.
Kadangi Susana buvo ragana, buvo galima tikėtis, kad Dafydd sulauks kvietimo į Hogvartsą. Taip ir nutiko, ir tai tapo tam tikru išsigelbėjimu visai šeimai: berniukas gavo pabėgti nuo nekenčiamų žmonių, o šeimai nereikėjo kęsti to nereikalingo padaro savo namuose.
Per pirmuosius gyvenimo metus Dafydd išmoko tik nekęsti ir būti nekenčiamas. Dėl to mokykloje draugų nesusirado, ieškojo būdų, kaip sugriauti pamokas ir visus pažeminti. Tai jam sekėsi pakankamai neblogai: nebuvo nė vieno, kurį pavadintų draugu, o daugelis (galbūt netgi visi) profesorių troško, kad Dafydd jų pamokas praleistų.
Vis dėlto trečiame kurse kažkas pasikeitė. Žiobarotyros pamokoje reikėjo apsikeisti dovanomis su bendramoksliu. Jam į porininkus pateko iki tol nepažįstama grifė Miona Hera. Su dovana nepersistengęs vaikinukas tikėjosi viską pamiršti, tačiau dar keli netyčiniai susitikimai buvo labai svarbūs. Mionai rūpėjo, kodėl Dafydd yra toks, koks yra. Prie tokio rūpesčio nepratęs vaikinukas nenorėjo nieko atskleisti, tačiau ilgainiui suprato, kad jam patinka tai, kad ji rūpinasi. Įsidrąsino šiek tiek atskleisti apie save ir galiausiai suvokė: ta mergina jam patinka. Išdrįso netgi pakviesti į burtų trikovės turnyro šokius. Prieš juos turėjo susitikti ir pasikalbėti, bet į tą susitikimą Dafydd nueiti taip ir neišdrįso. Per šokius pavyko atsiprašyti, pašokti ir susitarti dėl dar vieno susitikimo. Miona atėjo, ir Dafydd prisipažino kažką jai jaučiąs. Atvirai sakyti, kad myli, bijojo, tačiau to, ką pasakė, užteko, kad Miona atstumtų. Tai vaikiną palaužė. Tuo metu jam buvo aštuoniolika metų, tačiau jis buvo septintame kurse (penktą ir septintą kursą kartojo po du kartus).

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1964
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Dafydd IH istorija
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Netekęs vilties kažkaip ištempė vasarą ir grįžo į septintą kursą. Deja, žaizda, kurią paliko mylimos merginos neigiamas atsakymas, buvo pernelyg gili, taip pat pradėjo kamuoti baimė, kas nutiks, kai jis baigs mokyklą. Taigi Dafydd įsitraukė į nelegalų lazdelių pardavimų verslą. Apie jį kažkaip sužinojo profesoriai, be to, pridėjus nepagarbų elgesį su visais mokyklos asmenimis, vaikino laukė sunki ateitis. Jis buvo iškviestas į tuometinio koledžo vadovo kabinetą, kuriame sužinojo, kad yra pašalintas iš mokyklos. Nepaisant to, kad tokį sprendimą tarsi turėtų priimti direktorė, Dafydd apkaltino vadovą Marką Moore.
Teko palikti mokyklą. Vaikinas neturėjo kur dėtis, taigi apsigyveno Londono kanalizacijoje. Lazdelių verslas strigo, užsidirbti darėsi vis sunkiau. Dafydd įsitraukė į narkotikų verslą, kuris taip pat klojosi sunkiai. Vis dėlto kanalizacijoje pavyko išsilaikyti daugiau nei pusmetį, tuomet jis įsidarbino Magijos ministerijoje. Tikėtina, kad ten pateko tik dėl to, kad po Magijos ministerijos mūšio valdžioje buvo visiškas chaosas. Taigi Dafydd įsidarbino Magiškųjų įstatymų priežiūros vadovu. Darbas nepatiko, tačiau jis padėjo įsigyti normalaus maisto (t.y. nereikėjo misti žiurkėmis), taigi galima tverti. Tiesa, kurį laiką teko likti tuometinėje gyvenamojoje vietoje (t.y. Londono kanalizacijoje).
Rugsėjo mėnesį ministerijoje netyčia sutiko iš mokyklos pažįstamą Mayrą Wallflower. Tuo metu jos labai nekentė, tačiau susitikimas baigėsi tuo, kad mergina pastojo. Tris mėnesius Dafydd apie tai nežinojo, tačiau kai Mayra pranešė, suprato: jo vaikai yra šansas pradėti gyventi kitaip. Nieko kito be neapykantos nepažįstantis vaikinas pasijuto nuo to pavargęs ir norėjo bent pabandyti pajusti kitokius jausmus. Mayra ne tik pranešė apie vaikus, bet ir pasiūlė apsigyventi kartu ir vaikams gimus juos auginti. Dafydd priėmė tokį pasiūlymą, nors negalėjo patikėti, kad kvietimas yra nuoširdus.
Vaikino nesugebėjimas jausti nieko kito, tik neapykantą, labai apsunkino santykius, tačiau jis nuoširdžiai stengėsi. Ilgainiui pajuto mylintis Mayrą ir išdrįso jai tą pasakyti. Kadangi nebuvo atstumtas, laikėsi įsitvėręs gyvenimo galimybės.
Iki gimstant dvynukams Oliveriui ir Eliotui Dafydd suprato nebegalintis gyventi be Mayros, ji jam yra viskas. Nevykusiai pasipiršo mylimajai (tiksliau, negalėdamas tuo patikėti paklausė, ar Mayra nori tapti jo žmona). Kad vaikai gautų tėčio pavardę, dar iki jiems gimstant susirašė, kad Mayra taptų Llewellyn.
Dvynukams gimus sukilo senos baimės. Atrodė, kad mylimajai yra reikalingi tik vaikai, o jiems tėvas, kuris tokiu nemoka būti, taip pat nėra reikalingas. Jautėsi esąs šuniui penkta koja ir buvo beišeinąs iš namų tam, kad nusižudytų. Vis dėlto taip ir neišdrįso to padaryti ir pažadėjo sau: liks su šeima iki to laiko, kol vaikai atvirai pasakys, kad jiems tėvo nereikia. O kol kas buvo galima mėgautis gyvenimu su mylima mergina.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1964
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Dafydd IH istorija
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Vestuvinės nakties (tikrųjų vestuvių, o ne susirašymo) metu Mayra vėl pastojo, tad iškilo gyvenamosios vietos klausimas. Pora nutarė išsikelti į Sautendą, kur galės kurti šeimos namus. Tai Dafydd padrąsino ir paskatino jaustis šeimos dalimi, tačiau prieš pat išsikraustant jis buvo išmestas iš darbo Magijos ministerijoje. Tai jį labai palaužė, nors ir nesigailėjo: neabejojo esąs išmestas dėl to, kad niekam nepasakė apie tai kad Mayra nužudė jo motiną. Tačiau iš tiesų jautėsi visiškai sužlugdytas: Miona apsimetė, kad juos kažkas sieja, darbe nebuvo išgirdęs nė vieno priekaišto, o abiem atvejais staiga paaiškėjo, kad jis nereikalingas. Atsirado baimė, kad taip pat gali atsitikti ir namuose. Dėl to pasidarė dar tylesnis nei paprastai ir po persikraustymo ilgą laiką bijojo iškelti koją iš namų. Praėjus keliems mėnesiams po persikraustymo pasaulį išvydo mergytė Miriam Llewellyn.
Kažkuriuo metu atsirado Dafydd tėvas - jis apie sūnų nieko nežinojo, tačiau gavo užduotį išsiaiškinti, kur dingo Susana. Tuo klausimu susitiko su Dafydd ir papasakojo jam, kas jis toks. Tai vaikiną prislėgė - neabejojo, kad jeigu būtų žinoję vienas apie kitą, jų gyvenimas būtų buvęs geresnis. Vis dėlto ryšys neatsirado, ir po to susitikimo Dafydd su tėvu ir toliau nebendravo.
Praėjus porai metų Mayra pranešė Dafydd, iš kur jų šeimoje atsiranda pinigai - ji parsidavinėjo nežmogiškoms būtybėms. Tai buvo dar vienas smūgis, privertęs susivokti, kad jis dvejus metus sėdi namuose, kai beprotiškai mylima mergina turi save žeminti. Dafydd pasiryžo susirasti darbą, kad tik Mayrai nereikėtų taip su savimi elgtis. Nelabai ilgai trukus įsidarbino Gringotso banke lobių atkeikėju. Iš pradžių darbas atrodė įdomus, tačiau misijos užsienyje, kartais trunkančios ne vieną dieną ar netgi savaitę, labai slėgė: vaikinas gyveno su nuolatiniu ilgesiu širdyje.
Vaikams kiek ūgtelėjus šeima sulaukė žinios, kad Mayra laukiasi dar vieno mažylio. Dafydd pažadėjo sau būti geresnis tėvas nei buvo dvynukams ir Miriam. Prisiekė nebijosiantis bendrauti, kalbinti vaiką ir elgtis kaip tikras tėvas. Deja, vos gimęs berniukas, kuris Dafydd garbei turėjo būti pavadintas David, mirė, tėvui nespėjus jo nė palaikyti ant rankų. Nenorėdami laidoti sūnaus tuo vardu, ant ankapio užrašė Elijah Llewellyn. Ši netektis tapo stipria atskirtimi ir beveik sugriovė šeimą. Dafydd meilė Mayrai niekur nedingo, tačiau atrodė, kad jai skausmą reikia pergyventi vienai. Tai labai slėgė, ir beveik metus laiko jie gyveno tame pačiame name, tačiau tarsi atskirai. Per tą laiką dvynukams suėjo penkeri, ir jie pradėjo klausinėti, kodėl mama tokia liūdna. Viską papasakojęs Dafydd pajuto, kad Oliveris smarkiai pasikeitė, ir tai tapo dar viena priežastimi save kaltinti ir graužti.
Praėjus beveik metams po netekties viskas lyg ir stojo į savas vėžes. Mayra atsigavo, o netrukus pastojo - taip šeima susilaukė dar vienos dukters Hannah. Dar po metų Llewellyn šeimos laukė dar vienas pagausėjimas - sūnus, kuriam sėkmingai buvo suteiktas vardas David. Tai, kad šiuo vardu turėjo būti pavadintas neišgyvenęs mažylis, kiek slegia Dafydd, tačiau šiuo metu šeima yra laiminga.
Darbas yra pabodęs, tačiau Dafydd netiki, kad rastų kitą, dėl to lieka ten, kur yra. Nė kiek neabejoja, kad kai mažiausieji vaikai bus šiek tiek vyresni, norės ir daugiau atžalų - pamažu pradėjo kamuoti baimė, kas bus, kai vaikai užaugs ir paliks namus. Labai sunku patikėti, kad dvynukai jau po mažiau nei ketverių metų vyks į Hogvartsą.