0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Markas Moore

  • Burtininkas
  • ****
  • 499
  • Lytis: Vyras
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #30 Prieš 3 metus »
 Kaip Markas tikėjosi pareiti iki savo kabineto ramiai! Deja, Likimas jam buvo numatęs kitokių planų. Vos pasukęs į kitą koridorių, profesorius susidūrė su Adelės globėju. Tai, kad mergina paveikta sustingdymo kerų, nuslėpti nuo akylo (o toks jam pasirodė Juanas) žmogaus sunku, tad vaikino iš dalies nenustebino kunigo reakcija. Juano balsas nuaidėjo tuščiu koridoriumi, o Markas kuo ramiausiai stovėjo ir žiūrėjo į vyriškį. Net ir šiam grasinant Azkabanu (ak, būtų puiki proga klyksmais susipažinti su giminėmis) garbanius neketino lengvai atiduoti merginos. Išties, ar nebūtų keista, jei kunigas dirbtų su teisėsauga? Markas atsiduso.
-Ir iškart prie Azkabano. Ir dar sako, kad vaikai - tai ne jų tėvai. Juanai, leisk man nunešt Adelę į kabinetą. Arba Ligoninės sparną. Ir pasidėk lazdelę, nieko blogo nežadu daryti, tiesiog... Nenorėjau, kad ji man akis iškabintų,-su menka šypsenėle veide, garbanius sekė akimis kiekvieną kunigo judesį.

*

Juan Martin de la Cruz

Ats: Koridoriai
« Atsakymas #31 Prieš 3 metus »
  Kunigas pavartė akis, šis cirkas jam jau buvo nusibodęs. Buvo akivaizdu, jog profesorius labai mielai sustingdė jo globotinę, o dabar dar ir nešėsi nežinia kur. Kaip kokį daiktą, savo nuosavybę. Ne, Juanas nebuvo nusiteikęs tokioms išdaigoms. Net bijojo pagalvoti, kas būtų buvę, jeigu neslampinėtų koridoriais, o kaip durnius pats ieškotų Adelės, tokiu atveju ji jau seniausiai būtų kur nors pradanginta. Ir vien tik Marko dėka.
  Vyras žengtelėjo priekin, arčiau vaikino su žaliaplauke. Nesiruošė jam leisti pasisavinti septyniolikmetės. Bent jau ne šiandien. Išvis niekada. Išsitraukė savo erškėčio lazdelę, kad ir kaip to nenorėjo, sumurmėjo kerus, apakinusius vaikiną, ir staigiai perėmė sustingusią Adelę iš jo rankų. Kiek jis šiandien kartų perlipo per visus savo principus, įsitikinimus ir religinius mokymus. Nekentė to, jog turėjo panaudoti kerus prieš Adelės vyruką, tačiau viskas tik dėl jos, tiesa? Žinoma, kad dėl jos.
  Lyg juoduojanti šmėkla, Martinas nubildėjo laiptais žemyn, skuodė link pilies išėjimo, o iš jos ištrūkęs, buvo belikę vykti į Meksiką. Taip, į Meridą. Žaliaplaukę uždaryti į vienuolyną, jog pagaliau susivoktų, kokias nesąmones darė visą laiką. Jai pačiai bus į naudą. Gal sugebės ir savo baklažaninį berniuką užmiršti. Savaime. Kaip nors. Juanas nebuvo sadistas, ypač prisiminimų atžvilgiu. Netrukus, kunigas ir jo globotinė pranyko iš Hogvartso ribų, palikdami vargšą Marką vienui vieną. Be Adelės. Jo žiburėlio.

*

Neprisijungęs Markas Moore

  • Burtininkas
  • ****
  • 499
  • Lytis: Vyras
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #32 Prieš 3 metus »
 Juaną Markas nuvertino. Žinoma, kad nuvertino - kunigą pažinojo vos kelias valandas. Bet kerų, apakinusių jį kelioms sekundėms, tikrai nesitikėjo. Per tas kelias akimirkas dingo Adelė iš jo rankų ir girdėjosi tik skubūs, nutolstantys žingsniai. Markas liko vienas.
 Tarsi šiandien nepakako visko. Vaikinas nesivijo Adelės globėjo. Suprato, kad tai - beprasmiška. Jis ir vėl vienas. Adelė jį paliko. Ne, Adelę iš jo atėmė. Prakeiktas Juanas. Negi tas kunigas nesupranta, kad jis vis tiek merginą suras? Markas nusijuokė. Ne, jis taip lengvai nepasiduos. Ir nepamirš. Juanas sumokės už šitą poelgį. Niekas iš jo neatims Adelės.
 Trūkinėjanti užtvanka, ant kurios visą vakarą svyravo profesorius, pagaliau negrįžtamai sugriuvo. Išties, kur riba tarp meilės ir beprotybės?

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #33 Prieš 3 metus »
Jaunoji švilpė vaikščiojo po Hogvartsą ieškodama kokios nors saptos vietelės. Vieną ji jau buvo radusi tai yra kambariukas po laiptais. Ten ji susipažino su maloniu vaikinuku. Jo vardas buvo Domantas ir jis atvyko iš labai įdomios šalies - Lietuvos. Mergaitę ta šalis sudomino. Ji ieškojo informacijos bibliotekoje žiobarų skyriuje, bet nieko naudingo nerado. Bemąstydama jį slystelėjo koridoriuje dėl kažkokios balos. Mergaitė suraukė savo antakius ir pamatė, kad susiplėšė pėdkelnes bei susižeidė kelį. Jos akyse pasirodė keletas ašarėlių. Jai skaudėjo kelį, o iš jo dar bėgo ir kraujas. Zoey ranka pasivalė savo koją, bet kraujas nestojo. Mergaitė susiraukė ir iš kišenės sijone išsitraukė skepetaitę kuria mergaitė apsirišo žaizdą. Tada ji atsisėdo koridoriuje ir atsidūso.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #34 Prieš 3 metus »
Mergaitė laiminga vaikščiojo po koridorius ,nes jis vedė į varno nago bokštą.Ji norėjo kuo greičiau atlikti namų darbus ir ieškoti informacijos apie tą keistą raktą kurį ji rado požemiuose.Bet netikėtai ji pastebėjo mergaite kuri sedėjo koridoriaus krašte.Vovere prie jos priėjo ir paklausė:
-Kas buvo gal kažkas atsitiko?
Mergaitė sprendžiant iš apsiausto buvo iš švilpynės koledžo gal tokio pačio amžiaus kaip Vovere.Ji turėjo šviesius plaukus ir žalsvas akis.
-Sveika aš esu Vovere Krisina ,o koks tavo vardas,-pasisveikino pirmakursė.
Tikriausiai pagalvojo ,kad esu keistuolė. Mąstė vienuolikmetė.Gal ji pasiklydo ar neranda kelio  . Spėliojo pirmakursė.Ir pastebėjo kelias ašaras ir pagalvojo ,kad tikrai pasiklydo.
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #35 Prieš 3 metus »
Mergaitė sėdėjo ant žemės ir trynė savo kelį. Jai kažkodėl degino žaizdą ir ji nežinojo kodėl taip yra.  Ji mąstė apie ėjimą į ligoninės sparną, bet nusprendė, kad geriau pasėdės čia koridoriuje ir galbūs kas nors čia ateis. Staiga ji išgirdo balsą. Jos spėjimai apie atėjimą pasitvirtino.
- Amm aš paslydau ant kažkokios balos ir prasikirtau savo kelį, tad man jį skauda ir iš jo teka kraujas, - pasakė mergaitė ir atsiduso. Švilpukė nusivalė ašaras ir lėtai atsistojo nuo žemės.
- Labas. Aš esu Zoey Ricter. Ką veiki šitame koridoriuje? - paklausė Zoey ir susirišo savo plaukus į dailią arklio uodegą. Galbūt ji susidraugs su Vovere ir Zoey turės naują draugę? Aišku švilpė nelabai mokjo užmegsti naujas pažintis, bet ji nors bandydavo tai daryti labai dažnai.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #36 Prieš 3 metus »
Vovere išgirdusi kodėl švilpė verkia truputi apsidairė ir tolėliau pamatė bala.Tikriausiai ji ant jos paslydo jai reikėtu į ligoninės sparną  . Mąstė pirmakursė.
-Jeigu tu jį prasikirtai kelia ir bėga kraujas tai reiškia ,kad žaizdą yra rimtą.Ir tau reikia į ligoninės sparną,-ramiu  tonu viską pasakė varniukė.
Pasakiusi ji išgirdo jos vardą ir klausimą.Ir atsakė:
-Aš esu iš varno nago ,o šis koridorius veda į varno nago bokštą ,-padarė pauzė ir uždavė klausimą,-o ką tu čia veiki?
Tikriausiai pagalvos ,kad esu be galo nemandagi . Galvojo vienuolikmetė.Ir toliau sekė Zoey judesius.Gal pavyks susidraugauti ,nes kol kas draugų turiu mažai. Galvojo Vovere.Bet greitai tokiais mintis atmetė ,nes jai dabar daugiausiai rūpėjo mokslai ir nieko kito.
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #37 Prieš 3 metus »
Mergaitė smalsiai stebėjo Varno nago koledžo mokinę. Jos kelis jai jau nebebuvo svarbus, kadangi dabar ji norėjo susidraugauti su mergaite.
- Aš labai abejoju, kad prakirtau kelį. Tai tik nusibrozdinimas ir nieko daugiau, - pasakė Zoey numodama į tai ranka. Juk nupjauti kojos tai nereiks ar ne?
- Ohhh tiksliai. Na, aš nelabai gaudausi Hogvartse, tad atleisk, - greitai išpyškino žodžius Richter. - Aš čia tiesiog vaikščiojau, o tada paslydau. Taigi gal eikime kitur? - pasiūlė Zoey su plačia šypsena švytinčia ant veido. Ji norėjo, kad Voverė taptų jos drauge, kadangi mergaičiukė nors ir buvo švilpė. Jai tiesiog nesisekė bendrauti ir viskas. Ji atsiduso. Tai buvo dar vienas ženklas, kad jai nevieta Švilpynėje, o gal ir Hogvartse.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #38 Prieš 3 metus »
-Na man neatrodo tokia jau paprastą reikėtu bent ją patikrinti,- truputi pasimetusi pasakė mergaitė.
Ir klausėsi ką sakė Zoey išgirdusi ,kad ji čia nesusigaudo truputi nustebo.Argi kai tėvai nepasakojo apie kelias Hogvartso vietas . Galvojo Vovere.Ir truputi susidomėjusi paklausė:
-O ar tau tėvai šį ta nepasakojo apie pagrindines Hogvartso vietas ?
Viską pasakiusi susirūpino ,kad pasakė šiek tiek per skaudžiai.Ir greitai atsiprašė:
-Atsiprašau už savo klausimą jis nuskambėjo tikrai skaudžiai.
Išgirdusi ,kad Zoey nori eiti kitur prisiminė apie paslaptingus raktus ir ,kad norėjo apie juos sužinoti bibliotekoje.Tad tyliai pasakė:
-Na norėjau aš nueiti į bokštą atlikti namų darbus ir po to eiti į biblioteką ,bet gal iš pradžių nueinam į ligoninės sparną ir apžiūrim žaizdą,- pasiūlė Vovere Zoey.
Ir apsidairė aplink koridorių.
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #39 Prieš 3 metus »
- Na, gal ji ir kiek stipresnė nei nubrozdinimas, bet nieko čia tokio. Juk neatviras lūžis ar nekokia praskelta galva, - pasakė blondinukė. Jai žaizdos visada būdavo nesvarbios, kadangi susižeisdavo ji tikrai nedažnai. Išgirdusi kitą Voverės klausimą Zoey išleido tylų atodūsį.
- Mano mama mirė kai buvau maža, o tėčio nepažįstu, nes jis paliko mane ir mama kai tik aš gimiau, - tarė Richter. O teta jai tikrai nepasakojo apie Hogartsą. Juk jos ateitis tai jos dukra, o Zoey yra nesvarbi grandis.
- Viskas gerai, - sumurmėjo tyliai melsvų akių savininkė ir sumirksėjo, kad nepradėtų verkti. Ji verkdavo dažnokai. Tada mergaičiukė pajudino kelį ir sukando lūpą,kadangi jai skaudėjo žaizdą.
- Supratau. Na, gali nueiti, o aš manau eisiu į Švilpynės bendrąjį kambarį. Į ligoninės sparną tikrai nereikia, man viskas gerai, nesirūpink, - pasakė mergytė ir nusišypsojo šypsena, kuri turėjo nuraminti galimai naują draugę.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #40 Prieš 3 metus »
Vovere suprato ,kad nepavyks Zoey įtikinti nueiti į ligoninės sparną.Tad ji tik pasakė:
- Jeigu tau neskaudą ir nelabai kraujuoja tada gal tikrai nereikia į ligoninės sparną.
Pasakiusi ji pažiūrėjo į žaizdą.Iš jos jau nebėgo kraujas.Kai Vovere išgirdo ,kad Zoey mama yra mirusi jinai tyliai paklausė:
-O...labai užjaučiu o, kas tave prižiūri ar gyveni globos namuose?
Aš visada galvodavau ,kad mano šeimą yra neįprastą . Mąstė vienuolikmetė.Ji labai gailėjosi kaip blogai atsitiko Zoey.Bet tada pastebėjo kaip Zoey sukando lūpą varniukei tai pasirodo šiek tiek įtartiną.Nes kaip ji buvo girdėjusi ,kad kas sukanda lūpą dažniausiai jam skaudą.Tad pirmakursė įtariai paklausė:
-Ar viskas gerai ar niekas neskauda ?
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #41 Prieš 3 metus »
Mergaitė beveik visada laimėdavo visus ginčus. Išskyrus tuos, kurie buvo su mama kai ji dar buvo gyva, kadangi mama ir išmokė ją laimėti ginčus.
- Taip, tikrai nereikia. Džiugu, kad nuomonės pagaliau sutapo, - pasakė mergaitė ir sukikeno nusišypsodama. Ant žaizdos kraujas jau buvo sukrešėjęs.
- Na, kadangi gyvų giminių turiu tai mane augina mano teta, kuri nekenčia manęs. Ji turi dukrą už kurią turiu daryti namų darbus ir pyksta, kad ji nepateko į Hogvartsą, o aš patekau, - tarė rimtai ir išleido tylų atodūsį. Ji vis labiau ir labiau ilgėjosi savo mamos ir jų nuostabaus namelio užmiestyje.
- Ne, man tikrai viskas gerai. Žaizda jau sukrešėjo, tad viskas tikrai gerai, - pasakė sukąsdama dantis ir nusišypsodama. Ji nemėgo kai jos gailėdavosi ir panašiai. Tai juk laikymas silpna, o ji tokia nėra.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #42 Prieš 3 metus »
Ji įdėmiai klausėsi ką sakė Zoey ir kol ji kalbėjo nieko nesakė kol pagaliau prabilo:
-Labai užjaučiu ką tau tenką patirti.Bet man jau reikia eiti.
Nors ir Vovere jau turėjo eiti ji nei truputi nejudėjo ji tiesiog žiūrėjo į Zoey.Gal man jos paklausti ,o gal ne. Svarstė varniukė.Ir vis tiek jinai nepajudėjo ,nes ji taip norėjo Zoey to paklausti,bet labai bijojo ,nes klausimas būtu keistas.bet pagaliau pasiryžusi tai pasakyti ji tyliai ištarė:
-Am... Zoey ,- pirmakursė taip bijojo to paklausti tad padarė pauzę,- ar esi girdėjusi tokį vardą.
Ir mergaitė su žodžiais iš kišenės išsitraukė raktus ir parodė Zoey.Kur buvo parašyta.
Citata
Marint Lee
. Gal ji kažką žinos apie šį keistą vardą. Spėliojo pirmakursė.Ir raktus įsidėjo į kišenę.   
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Vovere Krisina »
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #43 Prieš 3 metus »
Richter pavardės nešiotoja tiesiog išleido atodūsį ir daugiau nieko nebesakė.
- Aš jau pripratusi, bet ačiū. Na, ir man manau jau reiktų judėti. Mano Markizui reikia duoti musių, -pasakė mergaitė. ji tikėjosi nepasirodyti keista tuo. Juk varles dabar augina daug kas. Greitai Voverė parodė mergaitwi kažkokį lapelį. Blondinukė susimąstė. Ji ėjo per savo smegenų įvairiausias vietas ir prisiminimus, bet, deja, neprisiminė nieko.
- Ne, deja, apie šį vardą girdžiu, tad niekaip negaliu tau padėti. Atleisk, - pasakė mergaitė ir atsirėmė į siena, kadangi jai labai skaudėjo žaizdą. Ji nesuprato kodėl taip yra, bet žinojo, kad naujai draugei nieko nesakys. Nenorėjo, kad jos nauja draugė jaudintusi dėl jos ir panašiai.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Koridoriai
« Atsakymas #44 Prieš 3 metus »
Kai Vovere išgirdo ,kad žodį muses ji sutriko ir Vovere Zoey paklausė:
-Ar tu turi varlę ?Ar ta jas mėgsti ?,-uždavė kelis klausimus vienuolikmetė.
Kodėl dabar visi turi tas varles ? Paklausė savęs mergaitė.
Išgirdusi ,kad Zoey nieko nežino apie tą niekur negirdėtą vardą ji truputi nuliūdo ir pasakė:
-Gaila ,bet vis tiek ačiū.
Ko aš čia klausinėju juk pati žinau ,kad niekas Hogvartse jo nežino. Pyko ant savęs mergaitė.Ir išgirdo laikrodžio dūži.Jau antrą valandą. Stebėjosi varniukė.Pirmakursė pasiėmė savo kuprinę ir užsidėjo ant pečių.Ir nusišypsojo.
-Zoey manau mums abiem jau reikia eiti manau kažkur mes dar susitiksim,- padarė trumpą pauzę,- tai iki.
Ir mergaitė laimingą nuėjo link varno nago bokšto.Prie koridoriaus galo dar pamojavo Zoey.Tikiuosi dar su ją susitiksiu . Pagalvojo Vovere .Ir nuėjo.
Pasaulis mane stebina.