0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Mano giltinė pasiklydo
« Prieš 6 metus »
Sveiki, šiame skyriuje kelsiu savo humoristinę, lengvą istoriją, "mano giltinė pasiklydo". Tikiuosi, jums patiks, ir labai laukiu komentarų!
Jau čia ir dabar keliu pirmąją dalį.

*Nuostabus dalies pavadinimas*
Aš nieko prieš, jeigu žmonės truputį vėluoja. Sakykim, valandą ar dvi. Bet mano giltinė vėlavo jau savaitę.
Va, šiais laikais jau ir numirti ramiai neleidžia niekas. Per visą šią savaitę bet koks žmogus jau būtų miręs, o aš nemiriau.
Jau visą savaitę noriu iškeliauti į kitą pasaulį, o štai mano giltinė vėluoja. Aš nežinau, kur ji užtruko, bet kai ji ir vėl atsiras, ją tikriausiai išmes iš darbo.
Štai pirmadienį buvo taip:
Nuėjau į vonią, susiradau savo peiliuką ir jau norėjau pjauti, bet pamačiau, kad visas peiliukas aprūdijęs. O aš juk nenoriu kraujo užkrėtimo! Tai išmečiau aš tą peiliuką ir nuėjau žiūrėti televizoriaus.
Antradienį:
Paskambinau savo mamai ir paprašiau, kad pagamintų kokį nors valgį ir man atneštų. Ketinau supilti į jį žiurknuodžius ir mirti paskutinį kartą skaniai pavakarieniavus, tačiau nieko iš to neišėjo, nes mano mama atnešė troškintų pupelių, o aš jų nemėgstu, tai nevalgiau.
Miela giltine,
Jei šitai skaitai ir nesi pasiklydusi, labai prašau, bent trumpam atsitrauk nuo pokemon go ir ateik pas mane į namus. Prisiekiu, netoli mačiau eevee, tad po mano mirties galėtum atšvęsti su nauju pokemonu.
((Daugiau- wattpad @-kaciukas- ))

LAUKIUUUU NUOMONIŲ! Dalis gana sena, todėl čia dar apie tuos pokemonus :D

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○