0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Luna Evanns

  • II kursas
  • *
  • 77
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • L+V will never be together
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #180 Prieš 2 metus »
Na ką gi Luna ir vėl lauke tik pati mergaitė labiau norėjo tiesiog sėdėti bibliotekoje ir skaityti kokia nors labai įdomią knygą arba bent jau kol Evanns čia, kad jai niekas netrukdytų. Na ir štai Lunai einant po pievą jos žvilgsnį užkabino tik pas žiobarų vaikus matytas daiktas ,bet pačiai Evanns tėvai deja naudotis juo neleisdavo sakydavo, kad tai tik žiobarams skirtas daiktas. Todėl Luna be galo džiaugėsi pagaliau gavusi progą pati  jį išbandyti . Jeigu tiesa tai aš nelabai atsimeni kaip šitai vadinasi ,bent jau man kol kas tai nelabai ir rūpi.  Po kiek laiko Luna pagaliau atsisėdo ant supynių. Tik tai aišku aš šimtus kartų mačiau kaip tai daro kiti, bet kaip tai padaryti pačiai aš neįsivaizduoju. Dar kurį laiką Evanns tiesiog sedejo neįsivaizduojama ką ir kaip daryti toliau ir kaip deja kol kas niekieno nė buvo..
Sono fuori di testa, ma diverso da loro
E tu sei fuori di testa, ma diversa da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #181 Prieš 2 metus »
Mergina sėdėjo ant sūpynių. Sūpynės judėjo pirmyn, atgal, pirmyn, atgal. Richter tiesiog nežinojo ką daugiau gali daryti. Kol kas jos gobtuvas gerai slėpė jos violetinius plaukus, bet kas bus jei kas nors pamatys? Juk ji norėjo nusidažyti tik plaukų galiukus! Greičiausiai taip nutiko dėl mano per šviesiai nubalintų plaukų pamąstė Richter atsidūsdama ir pasitvarkydama savo gobtuvą. Zoey nesumąstė kaip galėtų juos kitaip paslėpti. Na, nebent vėl bandyti juos perdažyti, bet tai būtų kiek kvailoka idėja. Tada dažai gali nusiplauti ir plaukai gali atrodyti dar baisiau nei atrodo dabar.
Kišenėje violetinių plaukų savininkė suspaudė peiliuką. Jis buvo aštrus, puikiai pjovė. Dabar buvusi blondinė mąstė apie tai, kad galėtų nusipjauti plaukus ežiuku, bet tai būtų dar kvailesnė idėja. Apskritai ką Zoey mama pagalvotų apie tai? Ji tikrai nebūtų patenkinta. Ji būtų pasibaisėjusi Zoey. Dėl šių minčių merginos skruostų nuriedėjo keletas karčių ašarų.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #182 Prieš 2 metus »
Dori vaikštinėjo po kiemą. Ji galvojo apie tai, kad šie metai yra daug aktyvesni nei praeiti. Mendel mokėsi vis sudėtingesnių burtažodžių, pradėjo žaisti kvidičą, jos pažįstamų ratas taip pat labiau prasiplėtė. Tačiau tuo pačiu atsirado ir priešų, kurių praeitais metais nebuvo. Tiek kvidiče, tiek savam koledže. O kur dar visos tos nesąmonės su Dori tėvais. Atostogos pamažu artėjo. Kaip Dori nenorėjo grįžti namo!
Galvodama apie tokius dalykus klastuolė ėjo ežero link. Ji žiūrėjo į tolį, tačiau nieko nematė: buvo paskendusi savo mintyse. Tačiau kažkoks garsas, monotoniškas, tartum bandė pakrutinti dvylikmetės smegenis.
Mendel grįžo į realų pasaulį ir prieš save pamatė sūpynes, ant kurių suposi mergina. Mergina buvo užsidengusi galvą gobtuvu, tačiau akimirką ji gobtuvą pasitaisė ir iš po jo sušmėžavo violetinė plaukų sruoga. Dori aiktelėjo. Ją taip žavėjo spalvoti plaukai! Žinoma, ne Nikolės, nes antrakursė nekentė rožinės spalvos. Tačiau violetinė buvo tikrai pakenčiama. Susižavėjusi tamsiaplaukė priėjo prie merginos. Kodėl ji plaukus slepia? Būtų įdomu pamatyti visus!
- Labas, - tarė Dori. - Man patinka tavo plaukai!

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #183 Prieš 2 metus »
Po kelių minučių Richter išgirdo balsą. Tylus prancūziškas keiksmas paliko jos lūpas. Ji greitai nusivalė savo skruostus ir pasitvarkė savo gobtuvą. Nesitikėjo, kad kažkas ateis prie sūpynių tokiu metu. Juk įprastai žiemą mokiniai sėdi pilyje arba žaidžia ant užšalusio ežero, tad čia prie šių sūpynių žmonių nėra.
Richter mintys virte virė. Ji pasimetė. Nežinojo ką dabar turėtų atsakyti merginai esančiai šalia. Juk ji pamatė jos plaukus, bet nereagavo blogai. Tai gal viskas bus gerai?
Galiausiai ji susiprato, kad reiktų padėkoti. Violetinių plaukų savininkė giliai įkvėpė. Tikėjosi, kad jos balsas nepasirodys per daug drebantis. Ji nelabai norėjo, kad kažkas žinotų, jog ji verkė.
- Labas, - tyliu balsu ištarė. - Ačiū. Iš tiesų neseniai juos nusidažiau, - sumurmėjo tai kiek garsiau. Nežinojo kodėl užsiminė apie tai, kad plaukus nusidažė neseniai. Juk ji nenorėjo bendrauti su žmonėmis? Nors iš tiesų norėjo, tik nepripažino to.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #184 Prieš 2 metus »
Dori nežinojo, kaip į ją reaguos mergina. Šiais metais antrakursė nuolat buvo pasiruošusi kovai, nes negalėjai žinoti, iš kieno lūpų į tavo pusę pradės plūsti keiksmai arba skrieti kerai. Tiesa, iš tos merginos violetiniais plaukais burnos iš tiesų išėjo kažkoks kitos kalbos keiksmas, tačiau jis nebuvo skirtas Dori.
Klastuolei pasirodė, kad mergina prieš tai verkė. Bet ji nebuvo tikra. Pastaruoju metu Mendel pati dažnai prie kitų prisikabindavo, bet jai kažkodėl pagailo šitos merginos.
- Nejaugi? Pati nusidažei? - paklausė.
Dori buvo įdomu, kaip reikėtų nusidažyti plaukus magišku būdu. Kuo toks dažymas skiriasi nuo žiobariško, kiek laiko dažai nenusiplauna ir ką daryti, jeigu tu spalvotų plaukų nebenori. Tačiau mergaitei buvo gėda šito klausti, jau ir taip pastoviai visiems skundžiasi, kad jos tėvai - suknisti žiobarai ir kad per juos dvylikmetė nežino daug įvairių dalykų. Todėl dabar tamsiaplaukė tik atsirėmė į supynių turėklą ir laukė, ką sutikta mergina pati papasakos apie plaukus.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #185 Prieš 2 metus »
Violetinplaukė nusitraukė savo gobtuvą, kadangi suprato, jog mergaitė stovinti šalimais nieko nedarys ir nieko blogo apie plaukus nesakys. Tai suteikė mergaitei kažkokio pasitikėjimo pačiai savimi. Iš tiesų jei netgi nebeatrodė, kad sprendimas nusidažyti plaukus buvo keistas ir kvailas. Tai juk patiko ne tik pačiai Zoey, bet ir kažkam kitam. Tai žingsnis į priekį. Labai didelis žingsnis į priekį.
- Taip, nusidažiau pati. Kadangi mano plaukai buvo šviesūs, dažai labai gerai nudažė plaukus. Iš tiesų netgi nenaudojau magijos. Ir šiaip man labiau plaukus patinka dažyti be magijos. Taip smagiau. O tu irgi norėtum nusidažyti plaukus? - pasidomėjo žalsvų akių savininkė pažvelgdama į tamsiaplaukę merginą. Iš tiesų jai prieš dažant plaukus reikėtų juos nusibalinti, kad dažai geriau dažytųsi ir spalva būtų gražesnė bei ryškesnė.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #186 Prieš 2 metus »
Kai mergina nusitraukė gobtuvą, pasimatė visas plaukų grožis. Dori tai labai patiko. Kaži, kokia spalva ji pati nuspręstų dažytis plaukus? Ar išdrįstų nusidažyti visą galvą? Vargiai. Daugų daugiausia - plaukų galiukus. Vadinasi, ši mergina drąsi, pamanė klastuolė.
Kai violetinių plaukų savininkė ėmė pasakoti apie plaukų dažymą, antrakursė šiek tiek nusivylė. Kurių galų raganai dažyti plaukus žiobarišku būdu? Nebent... nebent ji tokia, kaip ir aš? Turi suknistus tėvus žiobarus? Kodėl ji per tiek laiko neišmoko visko atlikti magiškais būdais? Dori galvojo. Jai patinka. Ji juk sakė. Jai taip smagiau.
- Ee... Aš norėčiau, bet pradžiai tik plaukų galiukus ir net nežinau, kokia spalva, - atsakė į klausimą.
Greičiausiai raudona, bet ši svajonė liks neįgyvendinta, nes tada atrodysiu kaip sumauta grifė.
- Turbūt pasirinkčiau žalią spalvą, - svarstė Mendel.
O jeigu būčiau varnė, tai mėlyną, pati sau šyptelėjo.
- Sakai, dažyti plaukus be magijos smagiau? Kodėl? Ar esi dažiusi plaukus ir magišku būdu? Kaip tai padaryti? - užvertė klausimais pašnekovę.
Dori susimąstė. Nemažai jos pažįstamų vertino žiobariškus daiktus ar veiklą. Kurių galų, antrakursė negalėjo suprasti. Ji to tiesiog nekentė.
- Žinai... Aš... aš labai nemėgstu visų žiobariškų dalykų, - ėmė atvirauti. - Mano tėvai yra žiobarai. Jie mus laiko kažkokiais išsigimėliais, o visi, kam apie tai papasakoju, ima man pamokslauti. Pamatysi, viskas susitvarkys, turėtum gerbti savo tėvus, be be be, - parodijuojamu tonu pasakojo.
Mendel atsiduso.
- O aš žinau, tiesiog žinau, kad nieko gero nebus... Tiesiog...

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #187 Prieš 2 metus »
Zoey pasitvarkė savo plaukus, kad jie kristų kitu kampu. Norėjo, kad jie uždengtų kaklą ir skruostus. Nenorėjo, kad mergaitė stovinti šalia matytų jos išsikišusius kaulus. Juk pastaruoju metu Zoey vis praleisdavo pusryčius, pietus ar vakarienę Didžiojoje salėje. Dėl to Richter tyliai atsiduso ir kiek stipriau pasisupo.
- Dažyti plaukų galiukai atrodo tikrai gražiai. Kažkurią vasarą buvau nusidažiusi galiukus melsva spalva, - tarė šypteldama Richter. Iš tiesų plaukai buvo vienintelė neskaudi tema Zoey. Savo plaukus ji mėgo, mėgo jų spalvotumą.
- Žalia prie juodų plaukų manau, kad tiktų. Tik vėliau nusiplovusi atrodo kaip dumblių mėlyna/žalsva, - sumurmėjo Richter trumpai šypteldama. Dumblių mėlyna/žalsva iš tiesų neatrodė tragiškai, kartais tokia spalva netgi tikdavo prie Zoey nuotaikos.
- Dažau plaukus be magijos, nes taip ilgiau užtrunka ir man pačiai labiau patinka. Esu dažius magijos būdu. Teužtenka pasakyti kerus ir plaukai nudažyti. Bet taip juk nuobodu ar ne? - paklausė Zoey pažvelgdama į mergaitės akis. Ji vis dar jautė baimę, kad galbūt juodaplaukė kažką mestels jei ar panašiai. Zoey jautė tokią baimę prie visų žmonių.
- Ak, mano teta žiobarė. Ji išmetė mane iš namų todėl, kad lankau Hogvartsą, - ištarė Zoey lėtai pažvelgdama į dangų. Nenorėjo dabar apsiverkti, kad ir kaip būtų sunku. - Su jais tau sunku ar ne? Tikrai nemalonu kai tau vis priekaištauja dėl magijos, - tarė violetinplaukė atsidusdama. Ši situacija jai buvo puikiai pažįstama.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #188 Prieš 2 metus »
Dori pasirodė, kad mergina pabandė plaukais kažką užmaskuoti, tartum pasislėpti. Tada dvylikmetė pastebėjo, kad violetinių plaukų savininkė turi kažkokį randelį ant skruosto ir yra nenormaliai liekna. Kažkas jai ne taip, pamanė Dori, tačiau savo veide nustebimo neparodė. Jai visada buvo įdomūs žmonės, kuriems kažkas negerai, tačiau jau iš patirties žinojo, kad būnant įkyriai ar kamantinėjant nieko neįmanoma pešti.
Dori klausėsi, ką besisupanti mergina pasakoja apie plaukus. Regis, ši tema jai patiko. Dori nesutiko su tuo, kad nusidažyti plaukus vienu lazdelės mostu yra nuobodu. Tai kaip tik yra šaunu, pamanė Mendel, tačiau nieko nesakė. Širdyje kilo troškimas imti ir pabandyti. Tačiau taip rizikuoti ji nedrįs, nes o jei burtažodis nepavyks, kas tada? Jeigu viena kita sekundė ir Dori liks, pavyzdžiui, plika?
- Gal ir nuoboda, - kažkas viduje liepė pritarti merginai, nors iš tiesų Mendel nuomonė ir buvo kitokia.
Kai mergina prabilo apie savo tetą, Dori sukluso. Tai jai pasirodė įdomiau už plaukus.
- Nejaugi? - susidomėjo klastuolė. - O... o kur tavo tėvai? - maniškiai ir turbūt tuoj mane iš namų išmes. - Ir kur tu dabar gyveni?
Mendel iš savo kišenės išsitraukė vorą. Džo ėmė vaikščioti ant jos delno.
- Taip, su jais nelengva. Ačiū Merlinui, kad reikia juos matyti tik per atostogas.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #189 Prieš 2 metus »
Richter visą laiką labai įtemptai mąstė ir rinko žodžius. Juk negalėjo pasakyti: plaukus dažausi žiobarišku būdu todėl, kad tai mane atgraso nuo savižudybės. Ne, taip ji tikrai išgąsdintų galbūt būsimą draugę. Taip. Ji norėjo turėti draugę. Tai buvo gili jos svajonė paslėpta po tokiomis mintimis kaip: ,,Aš niekam nereikalinga". O įdomu ar tamsiaplaukė norėtų būti mano drauge? savęs mintyse paklausė Zoey. Tik dabar suprato, kad nežino merginos sėdinčios šalia vardo. Dėl to violetinių plaukų savininkė kiek raustelėjo.
- Atleisk, kad pamiršau paklausti, bet.... Kuo tu vardu? - su pauze paklausė žalsvų akių savininkė merginos. Jai buvo įdomu sužinoti kuo galbūt būsima draugė vardu.
Išgirdusi kitus klausimus iš trumpaplaukės Zoey sumikčiojo. Jai nebuvo negirdėti šie klausimai ar kas. Ji buvo prie jų pratusi, tačiau vis tiek labai nemėgo šių temų. Ypač antrojo klausimo temos.
- Mano tėtis..., - nutilo. - Aš jo nepažįstu. Jis tiesiog paliko mane su mama, - užbaigė sakinį giliu atodūsiu. - O mama... mirusi, - su karteliu ir gniužulų gerklėje ištarė. Kiek pasitvarkė savo plaukus - taip bandė suvaldyti nerimą jos galvoje. Jis graužė mergaitę iš vidaus.
- Gyvenu Prancūzijos vaikų namuose. Kartais jie mane siunčia į Londone esančius vaikų namus. Taip jie mane visą vasarą mėto iš vienos vietos į kitą, - tarė. Nenorėjo labiau plėstis, kadangi tai buvo labai skaudi tema.
- Na, manau, kad nors su jais ir sunku, jie tave myli. Ir laukia grįžtančios namo... Gal su laiku apsipras ir su magija. Kartais žiobarams juk ateina protingos mintys į galvą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #190 Prieš 2 metus »
Tikrai, mes viena kitai net neprisistatėme!
- Aš esu Dori, - nusišypsojo Mendel. - O tavo koks vardas?
Dori stebėjosi. Labai daug jos sutiktų žmonių Hogvartse arba negyveno su tėvais, arba jų neturėjo. Ar ir Dori greitu metu papildys šias gretas?
Besiklausydama pašnekovės pasakojimo Mendel jautė, kaip jai yra sunku. Ne vienas asmuo jau yra pasakojęs mergaitei apie savo sunkumus. Tačiau šios merginos pasakojimas kažkaip palietė dvylikmetę. Jai nereikėjo apsimesti, kaip jai yra gaila. Mat gaila buvo iš tikrųjų.
Antrakursė susidomėjo, kodėl mergina yra siunčiama iš vienų vaikų namų į kitus. Kurių galų tai daryti? Juk vaikas tuomet neturi nei pastovių draugų, nei pastovios erdvės. Tačiau šiandien ji apie tai paklausti nedrįso. Matė, kad violetinių plaukų savininkei apie tai kalbėti yra labai sunku, todėl tarė:
- Aš gyvenu Londone. Kai būsi jame ir tu, per atostogas galėsime susitikti, - šyptelėjo.
Dori ir vėl išgirdo tuos žodžius, kad jos tėvai ją myli. Kad jie apsipras. Tai sakydavo praktiškai visi, tikriausiai vienintelė Meg jai nebrukdavo į galvą šitų nesąmonių. Kita vertus, o ką kiti jai daugiau galėjo pasakyti? Tiesiog... tiesiog Dori žinojo, kad viskas nebus taip paprasta. Ji jautė, kad kažkas yra ne taip. Negalėjo pasakyti, kas. Negalėjo prognozuoti, kas bus. Tačiau kažkas jau dabar buvo blogai. Bet skųstis dėl savo tėvų tiems, kurie išvis jų neturi... na, Dori nesivertė liežuvis to daryti.
- Tikriausiai, - numykė. - Gal nori palaikyti mano vorą? - ištiesė ranką su Džo, tačiau voro nebruko, nes nežinojo, ar mergina juos mėgsta, ar jų nebijo.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #191 Prieš 2 metus »
- Aš esu Zoey, malonu susipažinti, - pasakė mergina šypteldama. Ji džiaugėsi, kad susipažino su mergina. Jei nebūtų susipažinusi, greičiausiai vis dar nervintųsi dėl plaukų ir dėl kitų dalykų, kurie vis yra jos mintyse. Iš tiesų mintys labai negeras dalykas(ypač tada, kada jos labai labai stipriai apkrautos neigiamomis mintimis).
- Šią vasarą, tikiuosi būti Londone. Na, tikiuosi būti Londono vaikų namuose, kadangi praeitą vasarą buvau Paryžiaus vaikų namuose, - ištarė Zoey kiek pamąsčiusi. Ji niekada nebūdavo tuose pačiuose vaikų namuose dvi vasaras iš eilės, tad labai tikėjosi, kad šį kartą bus Londone. Iš tiesų Londonas jai ėmė patikti, bet Paryžius vis tiek užėmė pirmą vietą jos širdy.
- Vorą? - kilsteldama antakį paklausė. Richter vorų nebijojo, tačiau tai nebuvo patys maloniausi jai padarai. Zoey susimąstė.
- Vorą norėčiau palaikyti. Mėgsti egzotinius gyvūnus ar ne? - pasidomėjo vis tik nusprendusi, kad vorą palaikyti norėtų.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #192 Prieš 2 metus »
- Man taip pat malonu susipažinti, - mirktelėjo.
Dori stebėjosi, kad buvo tokia gera. Nesuprato kodėl, tačiau Zoey atrakino kažkokią Mendel geraširdiškumo gyslelę.
Klastuolė apsidžiaugė, kai mergina sutiko palaikyti jos vorą. Ji atsargiai įdavė voriūkštį pašnekovei į rankas.
- Jo vardas Džo, - pristatė augintinį. - Mėgstamiausia šio veikla yra tupėti kišenėje, ropoti ant delno ir ėsti muses, - nusijuokė. - Iš tikrųjų net nežinau, ar išvis mėgstu gyvūnus, - susimąstė. - Nesu didelė jų mėgėja, tiesiog dar prieš pirmą kursą Skersiniame skersgatvyje įsigijau šį padarėlį, - gūžtelėjo pečiais. - Tiesa, aš sugebėjau jį pamiršti... Jis išbuvo mano lagamine ne vieną dieną, ačiū Merlinui, aš jį prisiminiau, ir nuo to karto jis gyvena mano kišenėje. Lydi mane visur, net į pamokas. Jis man yra brangus, - susimąstė. - Dar, žinoma, man patinka gyvatės. Bet, žinok, tikriausiai taip yra tik todėl, kad aš mokausi Klastūnyne, - pripažino ir stebėjosi, kad yra tokia atvira su Zoey. - Noriu būti klastuoliška, žinai, - pavartė akis. - O kaip tu? Ar tau patinka gyvūnai? Jei taip, kokie? Gal ir pati kokį nors augini? Beje, aš negaliu pakęsti paukščių, - pridūrė. - Kartą kažkokios merginos paukštis įsivėlė man į plaukus. Aš jį trumpam sustingdžiau, kad išsilaisvinčiau, bet toji mergina įsižeidė ir paskui paleido į mane dantų augimo kerus, įsivaizduoji? Paukščių nekenčiau jau nuo seniau, bet po to įvykio ėmiau neapkęsti dar labiau.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #193 Prieš 2 metus »
Zoey nuoširdžiai šypsojosi. Tai pirmi jos šypsenos kartai per keletą dienų. Iš tiesų buvo keista, kad Richter pavardės nešiotoja jautėsi laiminga. Ji jautėsi tiesiog gerai. Tas jausmas dabar jai atrodė toks nepažįstamas ir keistas.
- Džo gana orginalus vardas vorui. Vaje, jis tikrai ilgokai išbuvo lagamine. Gerai, kad jam viskas gerai, - tarė Zoey. Nutylėjo tai, kad voras galėjo numirti lagamine. Nenorėjo susipykti su nauja drauge. Na, ar jos nuliūdinti tokiu pasakymu. Juk tikrai nemalonu žinoti, kad tavo gyvūnėlis galėjo numirti.
- Bet gyvatės iš tiesų gana įdomūs gyvūnai. Na, bent man taip atrodo. Tiesa, gyvačių kartais šiek tiek bijau. Juk jos gali būti nuodingos...  Na, aš mėgstu varles. Jos man labai įdomios ir mielos. Pati auginu vieną vardu Markizas. Deja, jis šiandien liko Švilpynės mergaičių miegamajame. Jei norėsi kokį kartą jį galėsiu atnešti į pamoką ar kur kitur. Dar auginu šunį Dailę, kurią radau netoli Hogvartso. Tik, ją slėpti darosi vis sunkiau, - tarė mergina tyliai nusijuokdama. Iš tiesų su juodaplauke buvo labai lengva bendraut. Greičiausiai dėl gero pirmojo įspūdžio.
- Bet to paukščio šeimininkė labai neatsakinga. Manau, kad ji ir yra kalta dėl visų paukščio daromų nesąmonių - tokių kaip įsivėlimas į tavo plaukus, - sumurmėjo Zoey kiek pasibaisėjusi. Juk paukštis galėjo sugadinti Dori plaukus.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #194 Prieš 2 metus »
Dori susidomėjusi klausėsi Zoey pasakojimo apie gyvūnus. Kai violetinių plaukų savininkė pasakė, kad augina varlę, klastuolė iškart pagalvojo apie Deoiridh ir pradėjo mąstyti, ar ji, pasivertusi varle, galėtų susikalbėti su Markizu. O gal kada nors kalbėjosi? Apie animagus Dori nelabai ką ir težinojo. Reikės pasidomėti, nutarė.
- Gerai, aš norėčiau pamatyti Markizą. Aš nesu niekada lietusi varlės, - prisipažino. - Oho, ir tau pavyksta slapčia auginti šunį Hogvartse? Nieko sau! - susižavėjo. - Aš žinduolių didelė mėgėja nesu. Man prie širdies labiau visokie tokie šaltakraujai kaip driežai ir taip toliau. Manau, kad man patiks Markizas, - mirktelėjo. - O dėl to paukščio... Na, tai jau buvo senokai, bet šiaip jo, toji mergina galėtų ir labiau prižiūrėti savo kvailą sparnuotį.
Netrukus papūtė stiprokas vėjas. Mendel nupurtė šaltis. Dori žiūrėjo į Zoey ir stebėjosi pati savimi, kodėl yra su ta mergina tokia draugiška ir gera. Juk šiaip jau Mendel tikrai nebūdavo draugiškumo įsikūnijimas, ypač iš pradžių, ar ne? Tačiau pamačius Zoey kažkas širdy sukirbėjo, atrodė, kad tai merginai yra ir taip sunkoka. Tartum būtų slegiama kažkokių problemų. Nesupaisysi, kodėl, bet Dori norėjo tapti jos drauge ir padėti merginai jaustis linksmiau.
- Darosi šaltoka, - pasakė. - Gal eime į pilį? Galėsi plačiau papasakoti apie tai, kaip slepi tą šunį.
Dori ir Zoey nuėjo pilies link.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Dori Mendel »