0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #15 Prieš 9 metus »
Fasas su lengva šypsena žiūrėjo į Gemmą, kai ji pareiškė:
 - Aha, nepilnamečiai ir geriam alkoholi! - Ji priekaištingai nužvelgė Fasą. Tada jos šypsena tapo paslaptinga ir ji sušnibždėjo, - nebijok. Tavo gėralų paslaptis saugi. Aš ir pati kartais mėgstu išlent taurelę vieną kitą...
- Nu čia dabar,- pratrūko kvatoti Fasas.- Kad aš retkarčiais išgeriu liepų viskio, mano tėvai žino. Ir be to, jis visiškai nestiprus, reikia išlakti visą statinę, kad pasigertum.
Gemma beveik nesiklausydama tęsė:
- Klausi, ką čia veikiu. Na, aš pabėgau nuo savo tėvų. Jie mane užkniso: verkia ir verkia dėl tos kvailos sesers - juk galėtų susitvardyt, tuojau bus metai, kaip ji mirė! Kartais, kai jų paklausau, atrodo, jog jie norėjo, kad būtų gyva ji, o ne aš. Aišku, jei būčiau mirus aš, jie būtų galvoję atvirkščiai, bet vis vien... Ir dar pradėjo nesąmoningai kaltinti mane jos mirtimi, o aš juk negaliu taip prieit ir pasakyt, kad iš tikrųjų tą padariau! Mane išplaktų maišiklyje... A, o sėlinau prie tavęs dėl to, nes esi labai nenuspėjamas ir nuogąstavau, kad štai imsi ir užsipulsi mane dėl nieko.
Fasas pasižvalgė aplink ir susiraukė.
- Negi pusei mano...
 Staiga Gemma susimąsčiusi atsistojo ir nuėjo prie baro staliuko. Užkalbino baisųjį barmeną, Fasas gerai girdėjo, ką jam pasakė. Ir vos vos susilaikė nepradėjęs kvatoti. Barmenas išsiviepė ir įpylė į stiklinę kažkokio briedo, kurio net spalva nebuvo kaip škotiško liepų viskio. ,,Gal koks prastas amerikietiškas byzalas..." - pamanė Fasas. Tada nuėjo prie baro ir užkalbino savo pusbrolį Mantą.
- Va - turiu pavaišinti šitą mergaitę.- mostelėjo į Gemmą.- Paduok gal to paties, ko ir man - škotiško liepų viskio. Ir gal sausainių.
Fasas šelmiškai mirktelėjo Mantui. Tasai pažiūrėjo į Gemmą ir išgirdo, ką sakė mergaitė:
- ... aš Faso draugė.
Tada abu tyliai nusijuokė. Fasas, paėmęs iš Manto viskį ir sausainius, sumokėjo jam ir palydėjo Gemmą atgal prie apskrito staliuko.
- Tą byzalą, kurį davė tas senis, iškart pilk pro langą,- patarė Fasas.- Tas barmenas baisus nevala. Ir padavė tau net ne škotiško liepų viskio, o amerikietiško, prasto kaktusų... trauktinės, ar kažko panašaus. Briedas, vienu žodžiu.
Tada Fasas prisiminė ir pratęsė tai, ko nepabaigė anksčiau, Gemmai staiga išėjus:
- Keitė vis verkšlena, koks aš bejausmis, tu galvoji, kad aš nenuspėjamas beprotis, kai užsipuoliau Keitę, ar ne?- jis palaukė nebylaus Gemmos linktelėjimo.- Aš buvau supykęs, kad ji nukniaukė mano apsiausto skiautę ir kažką su ja būrė. Jau minėjau mokslo metų baigimo puotoje, kad su tokiu smulkiu, bet žmogaus dažnai naudojamu daikteliu galima pridaryti tam žmogui LABAI DAUG bėdos. Ligą, kančias, mirtį. Keitė jau senokai keistai elgiasi, todėl aš įtariau tai. Bet dabar,- nejaukiai paėmė nuo stalo stiklinę su viskiu,- paaiškėjo, kad ji užleido man Sergėtojo užkeikimą. Nesuprantu, kodėl. Tarp kitko, jeigu susipykai su tėvais, gali pagyventi pas mane. Namas didžiulis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Primrose Anna Volkova

  • I kursas
  • *
  • 19
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • ne
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #16 Prieš 9 metus »
Sėdėdama ir nuklydus savomis mintimis, mergaitė išgirdo kažką atėjus į užeigą. Kiek tingiai atsisukusi, pamatė kažkokį vaikiną su keistu padaru, tačiau nepriteikus daug reikšmės nusisuko. Nelabai klausėsi ką atėjūnas bare šnekėjosi, bet išgirdusi malonesnį balsą kaip atsaką vaikinui, atsisuko. Jau buvo spėjęs prieiti kitas barmenas, atrodantis žymiai patikimiau ir maloniau. Atsidususi pakreipė akis į savo sultis. Na ir sėkmė. pamanė ši. Neilgai trukus, ši išgirdo žingsnius link savo pusės, o paskui ir "Labas Primrose". Kiek nustebus, kilstelėjusi antakius atsisuko, nejaugi šitoj landynėj yra ją pažįstančių?  Mergina atsisukusi, neiškart suprato kas čia sveikinosi, kiek įsižiūrėjusi į vaikino bruožus lyg ir prisiminė jau jį kažkur mačiusi, bet matyt senokai. Dar kiek pamąsčiusi šiek tiek išsižiojo. Tai buvo Fasas, jau žymiai pauggęs. Šie ko gera paskutinį kartą matėsi kai jai tebuvo kokie septyneri gal. Merginai keistoka pasidarė kad šis ją pažino, mat ypatingai daug šie ir nebuvo matę vienas kito, nors ir giminės iš motinos pusės.
-Sveikas..-pratarė šiam atsisėdus. Kiek nežymiai šyptelėjo, visgi smagu jai buvo matyti kažką pažįstamo, bet tuo pačiu ir keista. Pusbrolis jau nebebuvo toks kokį jį atsiminė, paaugęs ir išgražėjęs beabėjonės, o juk tokiam amžiui labiausiai ir pasikeičia žmonės - paauglystė.
-Ką čia..-jau norėjo klausti, tačiau prie jų prisijungė kažkokia mergina, iš pažiūros vos vyresnė už šią.Primrose prisimerkus žvilgtelėjo į ją, galima sakyti kiek priešiškai, taip visada ji maždaug žiūrėjo į nepažįstamus ne vietoje ir ne laiku atsiradusius jos akiratyje. Šiems bekalbant apie alkoholį nepilnamečiams, Rosė pasirėmė galvą ranka ir stebėjo vykstantį veiksmą. Varnanagėj berods protingi renkasi.. kiek pašaipiai pamąstė Rosė.

credit : @bluemavor

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #17 Prieš 9 metus »
Džeinė pravėrė smuklės duris ir įėjo į vidų.
-Man vieną ugninės,-paprašė barmeno.
Kažkaip šiandien jai norėjosi kažko stipraus. Pasiėmusi bokalą mergina priėjo prie apvalaus staliuko, stovinčio prie lango. Atsisėdo prie Faso, Nikki ir vienos nepažystamos merginos.
-Labas,-pasisveikino juodaplaukė.
Jos juodoji pantera Naktis linksmai urgztelėjo, pamačiusi Džeinės draugus.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #18 Prieš 9 metus »
Fasas baigė kalbėti ir užsivertė liepų viskio. Gemma, turbūt vis dar mąstė, ką čia pasakyti, o Ahadas baigė ėsti savo mėsą ir prigulė prie pat Faso. Kažkoks nerangus diedas užmynė ligeriui ant uodegos, todėl tasai suurzgė išgąsdindamas bjaurybę ir patraukė uodegą nuo kelio. Dėl gausėjančių lankytojų ir pamažu nuo vasariškos saulės įšylančių akmeninių sienų bare tapo labai maloniai šilta. Tokia šiluma ir jaukus žmonių klegesys tiesiog bandė užliūliuoti pritilusį Fasą. Be to, kažkuris barmenas paleido kažkokią foninę muzikėlę. Ji nebuvo tranki, matyt buvo mėgstama vyresnio amžiaus žmonių. Užsimąstęs vaikinas pažiūrėjo į barmenus, pastebėjo ten stovinčią merginą, apsivilkusią juodą suknelę. Ji pasiėmė iš barmeno ugninės, tada atėjo prie staliuko. Pagaliau grifas atpažino ją - tai buvo Džeinė. Su juoda suknele atrodė gražiai... Fasas nusipurtė: matyt išgertas liepų viskis pradėjo kažką negražaus šnibždėti į ausį.
- Labas, Džeine,- nusišypsojo jai Fasas. Kai pro šalį ėjo padavėjas, Fasas jį sustabdė ir paprašė atnešti dar stiklinę škotiško liepų viskio ir kažko skanaus: sausainių ar ledų... Ir staiga vaikinas kai ką prisiminė. -  O nepyk, Primrose, kad nesupažindinau. Tai Džeinė, mano bendrakursė, ir Gemma, šiaip pažįstama bendramokslė. Džeine, Gemma, tai mano pusseserė Primrosė.
Kai merginos nusisuko, Fasas patikrino kišenę: joje buvo dar septyni galeonai, užtektinai, kad galėtų dar sooočiai privaišinti merginas. Žinoma, vaikinas visų pinigų išleisti neketino, bet pavaišinti kažkuo skaniu jautė pareigą. Greitai priėjo padavėjas, atnešė gal pusę kilogramo sausainių ir kažkokių užsienietiškų saldumynų, ir Fasui liepų viskio. Staiga vaikinas pastebėjo, kad barmenas Mantas atneša pelėdą.
- Šita beldėsi pro langą,- kilstelėjo pečius pusbrolis. - paskaičiau adresą, tai ji neša tau.
- Ačiū, Mantai,- nustebęs padėkojo Fasas. Tada išlankstė laišką:
Citata
Fasai, nemanyk, kad tau atleidau. Bet mums reikia pasikalbėti. Šiandien vidurnaktį parke. Ateik vienas. Žinai, kad negaliu tavęs nuskriausti. Keitė
Fasas abejingai nužvelgė raštelį ir šyptelėjęs perdavė Džeinei.
- Kaip manai, suteikti jai tokią garbę, ar ne?- pašaipiu tonu paklausė. Kalbėjo ironiškai, bet viduje mąstė: ,,Kokio velnio jinai mane kviečia? Aišku, kad jinai manęs nuskriausti negali, bet tas jos brolis... gal ir reiktų nueiti..."
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #19 Prieš 9 metus »
Džeinė nusišypsojo Faso pusseserei.
-Sveika, Primrose, malonu susipažinti,-pasakė juodaplaukė.
Mergina paėmė iš Faso raštelį. Perskaitė raštelį. Ji susiraukė.
-Ji nori, kad tu ateitum vienas pas ją vidurnaktį?-susimąsčiusi tarė Džeinė.-ką, po velnių, ji sumąstė? Manau, turėtum nueiti ir išsiaiškinti. Nepamiršk to medaliono, kur tau daviau. Per jį galėsim susisiekti.
Juodaplaukė susimąsčiusi pažvelgė pro langą.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #20 Prieš 9 metus »
Fasas susiraukęs darsyk permetė laišką akimis. Išgirdęs, ką sakė Džeinė, rimtai linktelėjo.
- Apie medalioną pagalvojau. Jį būtinai pasiimsiu. Tik klausimas, ar lakštingala pas tave gali nukeliauti akimirksiu, ar skris ilgai, kaip laišką nešanti pelėda?- tai turėjo nuskambėti juokingai, bet Fasas klausė rimtai.- Ir dar vienas, labiau retorinis klausimas: kodėl būtent vidurnaktį? Skamba prietaringai, bet ir jos brolis, gali būti vilkolakis, o tokie ir persiverčia į žvėris tą valandą.
Fasas laikydamas lapelį kairėje rankoje, su dešine paėmė ir išgėrė viskio. Gan aštrus jo skonis visada puikiai apmaldo nervus. Faas staiga dar kai ką sugalvojo. Kai Džeinė baigs, kalbėti, būtinai tą pasakys. Fasas žvilgtelėjo į laikrodį. Jau šešios vakaro...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #21 Prieš 9 metus »
Džeinė vėl atsisuko į Fasą.
-Taip. Jei tu siųsti žinutę, pasuk medalioną du kart. Lakštingala išlys, ir, kai pasakysi jai, ką ji turi pranešti, vėl įlys į tavo medalioną ir išlys jau manąjame,-paaiškino juodaplaukė.
Mergina gurkštelėjo ugninės. Nieko įpatingo. Buvo ragavusi ir stipresnių gėrimų. Vėl pastatė bokalą ant stalo.
-Dėl vidurnakčio... Nežinau. Manau, Keitė tiesiog mėgsta dramatizuoti,-tarė Džeinė.
Ji gūžtelėjo pečiais. Fasas- animagas, jis apsigintų nuo vilkolakio.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Gemma Mirror

  • II kursas
  • *
  • 26
  • Taškai:
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #22 Prieš 9 metus »
 - Na, nežinau Fasai, - atsakė Gemma prieš ateinant Džeinei, - manau, kad aš tau būsiu didelė našta - kaip dvylikmetė, valgau daug, ir tavo mama gali iššvaistyti daug maisto produktų ant tokios rajūnės kaip aš. Laimei, kad mano greitas metabolizmas... Beje, ačiū už gėrimą, aš tikrai galvojau, kad tu pažįsti tą senį, o ne tą jauną pardavėją...
  Kai atėjo Džeinė, Gemma su ja ramiai pasisveikino labasu. Kai Fasas pristatė savo pusseserę, pasakė:
 - O, man taip nuostabu su tavimi susipažinti. Nė kiek neabejoju, kad tapsime geriausiomis bendrautinėmis, - ji nežinojo, kodėl taip šneka, bet kažkas staiga užėjo, ir tas kai kažkas liepė jai šnekėti kaip kokiai debilei. Tikriausiai čia nuo alkoholio, - o ši pažintis mūsų gyvenimus nušvies aštuoniomis spalvomis. Nedrįstu abejoti, kad įgysime gyvenimiškos patirties.
  Ji labai nusistebėjo, kai tas jaunesnis padavėjas atnešė Fasui pelėdą ir laišką - Ir kas gi jam galėtų rašyt? Tačiau Fasas padavė raštelį paskaityt tik Džeinei, nors iš pasakymo ,,Ji nori, kad tu ateitum vienas pas ją vidurnaktį?" suprato, kad kalbama apie kažkokią merginą, tikriausiai apie Keitę, norinčią susitikti su Fasu vidurnaktį. O jis man dar sakė, kad Keitė jo tikrai neįsižiūrėjus....
  Ji siurbtelėjo iš savo stiklinės to bizalo ir pajuto, kaip vaizdas sukasi akyse.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #23 Prieš 9 metus »
Fasas šyptelėjo. Nuo gero škotiško liepų viskio ir Džeinės kalbų pasidarė žymiai drąsiau. Tada Fasas pasilenkė ir Džeinei kažką sušnibždėjo. Dabar jau viskas puiku. Staiga Fasas išgirdo kalbant Gemmą, kuri labai mandagiai patylėjo, kol Fasas kalbėjo su Džeine:
- Na, nežinau Fasai, - tarė Gemma - manau, kad aš tau būsiu didelė našta - kaip dvylikmetė, valgau daug, ir tavo mama gali iššvaistyti daug maisto produktų ant tokios rajūnės kaip aš. Laimei, kad mano greitas metabolizmas... Beje, ačiū už gėrimą, aš tikrai galvojau, kad tu pažįsti tą senį, o ne tą jauną pardavėją...
Fasas šyptelėjo.
- Prašau, į sveikatą. Šiaip mūsų namuose visada gamina elfas. Iš vienos bulvės ir mėsos gabaliuko jam pavyksta pamaitinti kartais net šešis žmones. Jis daug buria.- atsakė Fasas. Dėl maisto tikrai nebūtų jokių problemų. Fasas nelabai norėjo priimti daug žmonių į savo namus, bet pasirūpinti drauge jautė pareigą.- O tau kur tu dėsies, jeigu tėvai šitaip?.. - staiga Fasas pamatė, kad Gemma svyruoja. Vos vos nuslėpdamas šypseną, paklausė:- hm... o tu kartais ne per daug išgėrei? Paėmiau tikrai stipraus gėrimo...
Bet žinoma, vaikinas nepaminėjo, kad norėdamas papokštauti, be žodžių Manto paprašė paduoti dvigubai stipresnio viskio, negu pats gėrė. O išgirdęs Gemmos kalbėjimą su Primrose, Fasas jau išsišiepė.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #24 Prieš 9 metus »
Džeinė nusijuokė, išgirdusi Gemmos kalbėjimą.
-Atrodo, padauginai,-pasakė mergina.
Juodaplaukė išgėrė visą ugninę ir kiek susvyravo.
-Oi, kaip čia viskas sukasi,-sukikeno žaliaakė.
Ji papurtė galvą. Pasidarė kiek geriau.

((Ok, žmonės, prisijungsiu tik vakare arba ryt, iki ;)))

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Gemma Mirror

  • II kursas
  • *
  • 26
  • Taškai:
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #25 Prieš 9 metus »
 - Dar pasvarstysiu tavo pasiūlymą, - jai kažkodėl atrodė, kad Fasas nenori jos priimti į namus(O kas norėtų priimti mergaitę, su kuria susitinki tik antrą kartą?). - O be tėvų gyvensiu čia... Žinoma, po antro kurso jau sugrįšiu atostogoms - juk negali gedėti du metus... Na, bent jau mano tėvai tikrai negalės, jie šiaip nėra tokie labai emocionalūs žmonės ir tikriausiai mano seserį bus absoliučiai užmiršę.
  Ji sėdėjo tyliai, tada susiprato, kad dar neatsakė į Faso klausimą ir Džeinės pasakymą.
 - Oi, ne, visiškai ne, - ji susiėmė, susikaupė, ir galvos sukimasis bei noras vemti baigės, - tiesą sakant, galiu išgerti ir dar, - ji vienu mauku išlakė stiklinę ir trenktelėjo ją ant stalo, - nors ne, gal geriau negersiu, - ji tai pasakė visai ne dėl to, kad buvo nepratus prie alkoholio, o dėl to, nes suprato turinti taupyti pinigus.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #26 Prieš 9 metus »
Fasas žvilgtelėjo į laikrodį. Septynios. ,,Kaip laikas greitai eina...". Vaikinas pasirąžė ir išgėrė paskutinį gurkšnį liepų viskio ir padėjo stiklinę ant stalo. Tada atsistojo. Džeinė, rodos, dar neketino niekur eiti, todėl Fasas nusprendė išeiti vienas. Jis atsiprašydamas šyptelėjo visoms trims merginoms ir tarė:
- Nepykit, bet jau turiu eiti. Jeigu kada keliausit pro Godriko Daubą, būtinai aplankykite mane. Primrose, tau tai privaloma,- pajuokavo vaikinas. Tada nepastebimai įmetė Gemmai į kišenę keturis galeonus. ,,Jai pravers..." pamanė Fasas. O kad neišsiduotų, tiek ilgai tylėdamas, pasakė:- Už vaišes aš sumokėsiu. Taigi iki, sėkmės jums.
Fasas šyptelėjo ir nuėjo. Prieš išeidamas užsuko prie barmeno ir padavė tris galeonus.
- O, jau išeini?- paklausė Mantas.
- Jau. Likimo jėgos šaukia,- ironiškai atsakė Fasas.- Laimingai tau, iki susitikimo.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #27 Prieš 9 metus »
Džeinė vėl papurtė galvą ir sukikeno.
-Iki, Fasai!-atsisveikino juodaplaukė.
reikia išsiblaivyti,-pagalvojo ji.
Mergina sumurmėjo burtažodį, ir svaigulys praėjo.
-Taip jau geriau,-atsiduso žaliaakė.
Ji atsistojo, delnais palygino savo juodą suknelę ir šyptelėjo merginoms.
-Iki, vėliau dar susitiksim,-atsisveikino mergina.-einu pasivaikščioti.
Džeinė atidarė smuklės duris ir nuėjo parko link.

Džeinė įėjo į smuklę.
-Man vaisinį koktelį.
Pasiėmė jį ir atsisėdo.
-Kur tas Fasas?
Ėmė jo laukti.
Doublepost.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #28 Prieš 9 metus »
Fasas nusileido Londono skersgatvyje, kuriame leidosi visada. Netoli snaudė benamis, vos nenubudo dėl hipogrifo sparnų šlamėjimo. Ahadas nerangiai nušoko nuo hipogrifės ir nupėdino paskui Fasą, o hipogrifai nuskrido. Fasas patikrino, ar kišenėse tebėra dešimt galeonų, o tada nuėjo tiesiai į ,,Kiaurą Katilą". Bare dar nebuvo daug žmonių. Vaikinas patraukė prie baro ir pasisveikino su pusbroliu.
- Sveikas.
- O, labas. Ko taip padažnėjo tavo vizitai į čia?- gyvai paklausė Mantas.
- Nežinau, tiesiog... ieškom Horokrusų, čia aptarinėjam planus. Gal dar ką pavyks ir nugirsti...- tarė Fasas. Mantas kilstelėjo antakius, kai išgirdo žodį ,,horokrusai", bet paskui palinksėjo galva.
- Gerai. Bet tėvukui tai nesakyk. Nesidžiaugs.
- Taigi. Gal to paties, ko ir vakar - liepų viskio duok.
Mantas įpylė.
- Štai.
Fasas sumokėjo ir nuėjo prie staliuko, kur jau sėdėjo Džeinė. Ji buvo jau nebe su žalia, o su tamsiai mėlyna suknele. Vaikinas kilstelėjo antakius. Kokio velnio taip dažnai persirenginėti... tamanė atsisėdęs šalia klastuolės.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #29 Prieš 9 metus »
Džeinė išvydo Fasą.
-Kas buvo parašyta tame laiške?-paklausė ji.
Juodaplaukė kai ką sumąstė.
-O dėl horukrusų... Gal pasidairysim senąjame juodoji name?-pasakė.
Ji atsigėrė kokteilio ir klausiamai pažiūrėjo į Fasą.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○