0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

domutis

Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #120 Prieš 3 metus »
Matėsi ,kad mergaitė pyko. Bet Domantui buvo visvien. Po akimirkos Grifas išgirdo klausimą.
-Taip norėjau pasėdėti.,-Maloniai atsakė Grifas.
Po šio klausimo mergaitė toliau skaitė savo knygą ,bet po akimirkos ji vėl uždavė Grifui klausimą.
-Aš esu Domantas Varnanagis iš Grifų Gūžtos jau sakiau atėjau pabūti.,-Maloniai tikėdamasis ,kad ji nesijuoks iš Grifo pavardės atsakė į klausimą.
Vovere Krisina? Keistas vardas ,bet ne keistesnis už mano pavardę.
Merginos veido bruožai buvo labai gražūs ,o jau plaukai... Ne buvo žodžių kokie gražūs.Tikra Varniukė ir knygagraužė tokia pat kaip ir aš. Na varniukai yra varniukai jie nuolat skaito ir mokosi. Domantas neturėjo nieko blogo prieš kitus mokyklos koledžus.
-Ruošėsi egzaminams?.,-Paklausė Grifas.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #121 Prieš 3 metus »
Kai Domantas atsakė į mergaitės užduotus klausimus.Pirmakursė perskaitė knygą ir pasiėmė visai kitą.,,Žvaigždynai ir jų reikšmės''. Viršelyje buvo nupiešti du žvaigždynai lokio ir avino.Galėjo ir kitokius pasirinkti. Galvojo Vovere.Kai ji atsivertė pirmą puslapį išgirdo Domanto klausimą.Kodėl jam tai yra svarbu. Ir pusbalsiu atsakė:
-Taip ir  ne.Aš ruošiuosi astronomijos egzaminui ,bet už tad nori pagilinti transfiguracijos,kerėjimo ir apsigynimo nuo juodosios magijos žinias.
Atsakiusi į klausimą atsivertė knygą bei praleido turinį.Man nebūtina žiūrėti knygos sudėties. Ir pradėjo ramiai skaityti.Kai jau buvo praėjusi valandą ji užvertė knygą ir paklausė grifo.
-Gal nori draugiško dvikovų turnyro.Žinau sakysi ,kad esu per jauna kovoti su tavimi ,bet prašau atsakyk.
Mergaitė suprato ,kad pasakė visiška nesąmonę.
Pasaulis mane stebina.

*

domutis

Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #122 Prieš 3 metus »
-Supratau.,-Atsakė Domantas.
Grifas atsistojo ir nuėjo prie lango ,bet turėklų. Domantas išgirdo kitą klausimą kurį jis labai pribloškė. Gal jei gyvent atsibodo na jei nori aš nieko prieš.
-Na... Gerai ,bet su dvikovos etiketu.,-Atsakė Grifas.
Na ir kvaila mergiotė nesupranta ,kad aš moku daugiau kerų ,bet su tokiomis pamokmis Hogvartse visko gali mokėti. Domantas iš apsiausto išsitraukė lazdelę ateičiai. Kaip reikia sugalvoti kautis su septintakursiu ,bet jei ji tikrai to nori tegul. Domantas galvojo kokius čia kerus panaudoti ,kad mergaitės labai nesužeisti ,nes jei Grifas sužeis pirmakursę lėks iš Hogvartsą keturiomis.
-Jei tu susižeisi ne mano kaltė.,-Pasakė Domantas.
Astronomijos bokšte iš tiesų yra pavojinga atlkti dvikovą.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #123 Prieš 3 metus »
Jos skaitymą nutraukė Domantas uždavęs gan keista klausimą .Mergaitė padėjo knygą ant žemės ir tvirtai ištarė:
-Tai žinoma ,kad su dvikovų etiketu.
Kaip septinta kursis jis tikrai ne pats protingiausias . Blogai mąstė apie Domanta mergaitė.Pagalvojusi ,kad niekaip toliau neis skaityti ji padėjo knygą į kuprinę.Kai norėsiu paskaitysiu. Sugalvojo pirmakursė.Po to ji išgirdo Domanto argumentus.Ko jis bijo ar mano ,kad aš nemoku nei vieno burtažodžio. Pasipiktino Vovere.Ir gan piktai ištarė:
-Galvoji ,kad aš nieko nežinau nesi jaudink aš žinau ką darau.
Pasakiusi suprato ,kad truputi perlenkė lazdą.Pagaliau iš apsiausto kišenės ji pasiėmė lazdelę.Ir tyliai paklausė:
-Kas pradės?
Uždavusi klausimą ji atsistojo ir pradėjo laukti ką jis sakys.     
Pasaulis mane stebina.

*

domutis

Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #124 Prieš 3 metus »
Tai aišku ,kad moki.
-Pradėk tu aš tavęs nebijau.,-Maloniai atsakė vaikinas.
Laukdamas kol mergina paleis kokius kerus. Pasiruošė apsiginti. Na pažiūrėsim kaip tu laimėsi šią draugišką dvikovą. Grifas buvo įstikinęs ,kad jis laimės.
-Bet neužbėkim įvykiams už akių.,-Sau tyliai pasakė Grifas.
Domantas tik dabar atkreipė dėmesį į mergaitės lazdelę. Jos lazdelė kaip mano pusbrolio vaiduoklio.
O Grifo beržinė lazdelė nebuvo panaši nei į vieno žmogaus Hogvartse. Ji lyg išskirtinė. Grifas jau buvo nusprendęs kokius kerus paleis į mergaitę po jos puolimo ,net turėjo planą kaip padaryti ,kad kerai atsimuštų į merginą. Tikiuosi ji pro Astronomijos bokštą neiškris. O jei ir iškristų tam yra Aresto Momentum kerai.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #125 Prieš 3 metus »
Išgirdusi ,kad grifas nori ,kad ji pradėtu mergaitė truputi išsižeidė.Aš jam parodysiu ,kad nesu tokia kaip jis galvoja. Tad ji nuėjo į bokšto galą.Ir ramiai pasakė:
-Aš stovėsiu šiame gale ,o tu kitame.
Tame gale buvo pora langų.Tikriausiai neiškrisiu iš lango. Galvojo pirmakursė.Jai dabar reikėjo sugalvoti
tinkama burtažodį kuris galėtu padėti jai įveikti septinta kursi.Aišku buvo labai sunku ji gal valandėlę galvojo bei mąstė.Po ilgų galvojimų ji pagaliau sugalvojo tinkama burtažodį.Nežinau ar jis pavyks esu jį bandžiusi
tik kartą ir jis buvo ne ypač sėkmingas 
. Abejojo varniukė.Bet jau nusprendė tai jau ir jis bus jos pirmasis burtažodis kurį ji sakys.Tad pasiruošusi įkvėpė oro ir tvirtai ištarė:
-Arresto Momentum.
Ištarusi atsikvėpė ir žiūrėjo į Domantą.
Pasaulis mane stebina.

*

domutis

Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #126 Prieš 3 metus »
Domantas atsimušė nuo kerų. Pavyko. Domantas atsuko mergaitei nugarą.
-Kaip pirmakursei visai neblogai,-Pagyrė Domantas mergaitę.
Atsukimas nugarą kai ką reiškė. Domantas pagalvojo valandėlę kokius kerus paleisti. Jei draugiška dvikova baisių kerų paleisti negaliu. Domantas staigiai atsisuko ir tarstelėjo.
-Everte Statum.
Tikėdamasis ,kad kerai pataikys į merginą atsiduso. Kodėl nepaleidau Serpensortia ,bet tada būtų suveikęs šnypštūno instiktas ir būčiau gyvatę užsiundęs. Tuo metu į Domantas rankas įkrito laiškas ,o virš merginos praskrido Narciza. Ačiū Narciza. Mintyse padėkojo Grifas ir padėjo laišką ant Astronomijos bokšto grindų. Žiūrėdamas ar kerai pataikys į merginą Grifas nuleido lazdelę.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #127 Prieš 3 metus »
Mergaitė net nepastebėjo kaip Domantas ją nugriovė ir ji nukrito ant šaltų ir kietų astronomijos bokšto grindų.Kai pagaliau Vovere galėjo atsisėsti ji pajuto ,kad susitrenkė galvą ir ją labai skaudėjo.Tad vienuolikmetė suaimanavo:
-Ai...mano galvą.
Toliau visiškai neturiu nuotaikos kautis kartu su tuo grifu. Nusprendė pirmakursė.Ir tada pajuto ,kad kažkas praskrido pro jos pakauši.Po to varniukė suprato ,kad tai buvo pelėda.Ji atnešė Domantui laišką.Ir nuo tos akimirkos ji nejudėjo tik tai stebėjo grifo judesius.Ir po ilgo tylėjimo mergaitė pagaliau paklausė:
-Ar čia tavo pelėdą ar tu tiesiog ją pasiskolinai ?
Mergaitei atsakymas buvo akivaizdus ,bet jinai norėjo šiek tiek pokalbį pakreipti į savo pusę.
Pasaulis mane stebina.

*

domutis

Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #128 Prieš 3 metus »
Domantas nesitikėjo ,kad kerai pavyks. Grifas pribėgo prie mergaitės ir priklaupė.
-Nesusižeidei? Gal palydėti į ligoninę?,-Susirūpinęs paklausė Grifas.
Domantas per šią dvikovą nenorėjo sužaloti mergaitės ,bet iš dalies džiaugėsi ,kad jis laimėjo dvikovą. Pradėjo lyti ir žaibuoti. Pūtė menkas vėjelis. Čia darosi šalta reikia padaryti ,kad būtų šilčiau. Domantas priėjo prie pat astronomijos bokšto vidurio. Apžiūrėjo ar nėra kas galėtų užsidegti.
-Woodido.,-Tarė Domantas ir atsirado malkų krūvą paruošta laužui.
-Incendio.,-Laužas užsidegė.
Pasidarė šilčiau. Tikiuosi nesudeginsiu ko nors. Po pat šitos minties Grifas pamatė ,kad dega jo apsiaustas. Greitai ji nusivilkęs pradėjo jį trypti. Ugnis užsigesino ,bet apsiaustas buvo apgadintas. Grifas nukreipė lazdelę ir tarė:
-Reparo.
Nieko neįvyko. Gaila. Teks jį išmesti. Domantas kerais užgesino ugnį ir atsisuko į mergaitę laukdamas kokio atsako.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #129 Prieš 3 metus »
-Ne man viskas gerai gali nesirūpinti,- vis dar skaudančia galvą pasakė varniukė.
Dar be ko jis manim pradės rūpintis. Pamanė mergaitė.Kai ji pagaliau atsistojo pradėjo stebėti keistą Domanto cirką kuris atrodė niekada nesibaigs.Bet kai Domantas baigė pirmakursė paklausė:
-Kam tau tas laužas yra reikalingas jeigu tavo apsiaustą sudegino?
Gal šiek tiek per grubiai paklausiau . Pagalvojo Vovere.Ir galvodama nuėjo į kitą astronomijos bokšto pusę.Ten ji tiesiog nustebo išvydusi ,kad dega Domanto laiškas kurį ką tik atnešė kaip ir jo pelėda.Tad vienuolikmetė sušuko:
-Dega dega tavo laiškas dega !
Gal galėčiau pati tą ugnį užgesinti. Sumąstė mergaitė.Ir pasitikėdama savimi ji ištarė:
-Aguamenti.
Iš pradžių ji savo lazdelę nukreipė į laišką po to į laužą.Ji nenorėjo ,kad dar kažkas sudegtu .Viską baigusi nuėjo prie laiško jis buvo visas permirkęs.Tikiuosi jis nepyks
Pasaulis mane stebina.

*

domutis

Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #130 Prieš 3 metus »
Domantas vis dar gesino apsiaustą.
-Ačiū.,-Padėkojo Grifas,kad mergaitė užgesino ugnį.
Grifas paėmė karštą laišką.
-Auč,auč.
Grifas nukreipė lazdelę į jį.
-Papyrus Reparo.
Laiškas susitaisė. Smagu.
-Atleisk už šią sumaištį tiesiog norėjau padaryti šilumos.
Nusišypsojo. Gal man reiktų eiti? Domantas įsidėjo lazdelę į apsiaustą. Atsisėdės ant grindų pasiekė Voveres knygą apie apsigynimą nuo juodosios magijos. Nematyta knyga. Domantas ją atvertė ir pamatė turinį:
Citata
Turinys
3psl.Prakeiksmai ir jų padaroma žala
178psl.Prakeiksmų skirtumas nuo užkeikimų
300psl.Dažniausi užkeikimai ir prakeiksmai
Perskaitęs tik turinį atsistojo ir tarė:
-Vovere, aš gal jau eisiu.
Ir Domantas nubėgo atsronomijos bokšto laiptais žemyn.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Domantas Varnanagis »

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #131 Prieš 3 metus »
-Nėra už ką,- pasakė Domantui varniukė.
Ir po tų žodžių nieko nesakydama ir nedarydama žiūrėjo į grifą.Iš girdusi ,kad jis išeis pirmakursė atsisveikino:
-Tai iki kito karto.
Vienuolikmetė stebėjo kaip Domantas išeina iš bokšto.Ir pažiūrėjo į knygą kuris ją lietė.Ir paėmė į rankas.Įdomu kodėl jam ji rūpėjo ?. Paklausė savęs mergaitė.Ir paskutinį kartą apsižvalgė.Netikėtai ant vieno astronomijos bokšto lango ji pamatė pelėdą kuri Domantui atnešė laišką.Ji nedrąsiai priėjo prie lango ir kai norėjo ją paliesti ji nuskrido pelėdyno pusę.Vovere dar bandė paskaityti ,bet niekaip neišėjo.Ji pokiek laiko pasiėmė knygą dar pažvelgė pro langą gražų kraštovaizdį.Ir lipdama laiptais nuėjo link varno nago bokšto.   
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #132 Prieš 3 metus »
Pilkaplaukis lėtai žingsniavo link astronomijos bokšto. Jis norėjo pamąstyti apie tai kas įvyko vasarą. Dar norėjo pamąstyti apie savo širdies reikalus, kurie jam vis suko galvelę. O galiausiai jis mąstė, kodėl gi vasara nesusitiko su Cindy? Juk būtų galėjęs pakalbėti su ja apie įvairius dalykus ir papasakoti apie tai kas vis kankina jį. Apie tai mąstydamas trečiakursis tik atsiduso ir pradėjo lipti laiptais vis aukštyn. Greitai jis pasiekė astronomijos bokšto viršų. Čia jis atsisėdo ant žemės ir atsirėmė į sieną. Jau buvo vakaras, tad greitai danguje turėjo pasirodyti žvaigždės, kurios atrodo labai nuostabiai. Berniukas išsitraukė savo bloknotą ir pieštuką bei pradėjo piešti. Piešė kažkieno veidą. Kieno kol kas nežinojo. Tiesiog leido rankai viską daryti pačiai ir panašiai. Jis labai įsijautė į piešinį ir galiausiai pamatė išryškėjusius bruožus. Jie buvo labai panašūs į Cindy, tad berniukas juos paryškino. Norėjo, kad piešinys išeitų gražus ir jo draugė ten atrodytų gražiai, tad taisė keletą detalių, kurios nebuvo tokios pačios kaip Cindy. Po maždaug dešimties minučių ant lapo buvo piešta Cindy. Ji atrodė gražiai, beveik taip gražiai kaip ir tikroji. Taigi Jones tiesiog nustojo piešti ir apžiūrinėjo piešinį.
There's no such thing as fate.

*

Cindy Grant

Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #133 Prieš 3 metus »
Oranžinių plaukų savininkės vasara buvo neišskirtinė ir gal kiek nuobodoka. Ji niekur neatostogavo, nieko neaplankė, o kas svarbiausia, nė nesusitiko su draugais. Ji buvo pasiilgusi draugų, Hogvartso, netgi pamokų, profesorių ir namų darbų, tad nauji mokslo metai Hogvartse, tikrai pakėlė nuotaiką švilpukei. Tik šiuo momentu ši buvo kiek nusiminusi, kadangi nuo sugrįžimo į mokyklą, dar nesugebėjo susitikti su savo draugais, kurių mergina buvo labai pasiilgusi. Tad kiek nusiminusi ir prislėgta, Cindy laiptukais užlipo į astronomijos bokštą. Pravėrusi duris ir įžengusi į jį, švilpė išpradžių peržvelgė aukščiau matomą vaizdą, o vėliau akis nuleido žemiau. Tuoj pat šios veidą užpildė plati šypseną, kai ši pastebėjo pilkų plaukų savininką.
- Ryan! Aš taip tavęs pasiilgau! - Patenkintai sušuko Grant ir priėjusi prie draugo, atsisėdo šalia ir iš to džiaugsmo bei ilgesio, apsikabino jį.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #134 Prieš 3 metus »
 Jones mąstė apie vasarą. Jis nesusitiko ne tik su Cindy, bet ir su jokiais draugais iš Hogvartso. Tai  vaikinuką liūdina, bet jam nelabai buvo laiko tam. Nauji namai, naujai sena šalis ir naujai sena kalba. Tai kiek kėlė keblumų pilkaplaukiui, bet viskas susitvarkys. Viskas kažkada bus gerai.
 Galiausiai berniukas nustojo mąstyti apie vasarą. Jis atvertė kitą bloknoto ir pradėjo piešti vaizdą, kurį matė iš astronomijos bokšto. Staiga pajautė rankas apkabinant jį. Berniukas iš karto plačiai nusišypsojo.
- Aš irgi tavęs labai pasiilgau, Cindy, - pasakė vaikinas ir taip pat apsikabino savo draugę. - Ką gero nuveikei vasarą? - pasidomėjo ir kiek atsitraukė nuo draugės. Tada žvilgtelėjo į piešinį ir nusišypsojo, kadangi jis buvo tikrai panašus.
There's no such thing as fate.