0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • IV kursas
 • *
 • 314
 • Taškai: 55
 • Lytis: Vyras
 • Klastūnyno prefektas
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #150 Prieš 2 mėnesius »
Vakaras. Klastuolis sėdėjo priešais židinį ir į jį spoksodamas kūrė nuostabų planą. Gyvename tik vieną kartą, dėl to paklusti visoms taisyklėms būtų kvaila. Vegard pasižymėjo protu, atkaklumu, ambicingumu ir ką jau kalbėti apie drąsą ir egoizmą. Galbūt ir nepavyks apgauti Varno Nago, bet ateityje turėtų pavykti. Apsiauste gulėjo multisulčių eleksyras kurį juodaplaukis nukniaukė iš kažkokio bendrakursio, taip pat ir lazdelė. Bet visgi koks buvo tas planas? Parodys tik laikas, niekas daugiau. Jo mintis išblaškė į bendrajį kambarį įėjęs pirmakursis. Vegard nekentė pirmakursių ,nes manė jog jie kvaili, bet galbūt būtų galima šį kartą jam padėkoti? Tikriausiai. Pakilęs nuo minkštos apdrikusios ir šaltos sofos vaikinas paliko kambarį. Požemiai jį pasitiko su stipriu pelėsio ir drėgmės kvapu, keletas fakelų apšvietė tamsius koridorius ,bet to nepakako. Vegard tikslas buvo surasti Varno Nago mokinį, nesvarbu kur ir nesvarbu kiek jam bus metų. Širdis traukė eiti į Astronomijos bokštą, kas ten žino, galbūt ir pavyks rasti ten kokį nupiepusį varniuką. Palikęs savo išmylėtus požemius vaikinas pastebėjo jog pagrindiniais koridoriais niekas nevaikščiojo, galbūt taip ir geriau. Koridoriai jau nebebuvo tokie klaidūs, nes Vegard jau priprato prie Hogvartso. Išsitraukęs lazdelę jis ėjo ir ėjo, kol galiausiai pasiekė tą nelemtą bokštą. Vaikinas pradėjo lipti laiptais į viršų ir tolumoje išgirdo kvėpavimą, o galbūt žingsnius. Gali būti jog juodaplaukis kažkokiu nepaaiškinamu būdu pasivertė į vilkolakį? Netrukus jis pasiekė bokštą ir išvydo tai ko nesitikėjo, ten buvo varniukas, arba bent Vegard taip atrodė, bet kokiu atveju Vegard pabandys panaudoti kerus, kurie jam padės įgyvendinti planą. Nukreipęs lazdelę, Vegard sušuko:
- Stupefy! - Kerai jau lėkė į siluetą, įdomu ar pavyks.

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

 • III kursas
 • *
 • 104
 • Taškai: 44
 • Lytis: Moteris
 • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #151 Prieš 2 mėnesius »
Žingsniai garsėjo. Buvo galima girdėti, kad laiptais lipanti būtybė artėja prie pačios Astronomijos bokšto apžvalgos aikštelės, kur įprastai vyksta Astronomijos pamokos. Abigailės širdis smarkiai kilnojosi. Tikriausiai kaip tada, kai vakarojant ant Pelėdyno stogo ji išgirdo artėjant žingsniams ir įsivaizdavo, kad ten Filčas. Oi, tada tai buvo streso. Bet pasirodė, kad ten buvo tik drovi grifė Evelina Džonson! Ji buvo miela..
Juk jau vėlu.. Negali atsitikti taip, kad išėjus pasivaikščioti ir pasigrožėti žvaigždėmis, dabar ją ims ir pričiups kažkas! To tiesiog negali būt!
Viskas toliau vyko kaip pagreitintam filme- Nestrof atsisukus laiptų pusėn, akyse sušmėžuoja kažkoks aukštaūgis. Šis išsitraukia lazdelę, varnei užgniaužia kvapą ir iš vaikinuko lūpų pasigirsta žodžiai "Stupefy", o iš jo lazdelės išskrieja raudonos šviesos spindulys. Varnė dar bandė sušukti kažką panašaus į "ne!", bet balsas gerklėje sustingsta, o nuo to momento ji daugiau nieko neprisiminė.
"Lazanija - ne maistas, o gyvenimo būdas." - Katherine Silverstone.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • IV kursas
 • *
 • 314
 • Taškai: 55
 • Lytis: Vyras
 • Klastūnyno prefektas
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #152 Prieš 2 mėnesius »
Kerai pataikė į siluetą ir Vegard nusišypsojo. Atsronomijos bokštu, keletą metrų nuskriejo kaip jau Vegard teko suprasti varniukė mergaitė. Varniukė, tai ko Vegard ir reikėjo. Klastuolis priėjo arčiau ir labai atsargiai išrovė keletą plaukų iš mergaitės galvos, iš klastuoliško apsiausto jis išsitraukė buteliuką su eliksyru ir jau ruošėsi įdėti vidun plauką. Eh, kad tik viskas pavyktų. Saeterhaug atsargiai nuėmė merginos kaklaraištį ir apsiaustą, labai jau nesinorėjo išrengti merginos vidurį bokšto kuriame išties buvo šalta, ką daryti? Juk mergaičių ir berniukų uniforma smarkiai skiriasi, teks nurengti ją visą. Klastuolis nenorėjo elgtis kaip iškrypėlis dėl to kerais nurengė merginos rūbus ir užmetė ant jos savus. Greitai persirengęs išmakino eliksyrą ir pajuto kaip prasidėjo transformacija. Tikriausiai iš šalies Vegard atrodė labai keistai, bet kam rūpėjo? Jis į Varno Nago apsiaustą įsikišo ir savąją lazdelę ir pabandė nutaisyti merginos balsą, bet tai buvo neįtikėtinai sunku. Metas vykdyti planą. Vegard mergaitės pavidale išskuodė iš Atsronomijos bokšto ir bėgo link Varno Nago kambario, ar užteks drąsos ir proto norint atsakyti į belstuko klausimą? Nežinia. Štai, Vegard atsidūrė prie Varno Nago kambario durų ir giliai įkvėpęs (gal geriau sakyti įkvėpusi?) belstuko pagalba pabeldė į duris. Belstukas užkriokė užduodamas klausimą:
- Kas buvo pirmasis Hogvartso direktorius iki tau čia pasirodant?
Vegard sutriko ir bandė atsakymo ieškoti galvoje, staiga jis suprato jog atsakymą žinojo, tik abejojo ar jis teisingas. Mergaitišku ir virpančiu balsu atsakė:
- Armandas Dipetas? - Balsas stipriai virpėjo.
Užsimerkęs, vaikinas laukė. Belstukas netrukus ir vėl užkriokė:
- Neteisingai!
Sumurmėjęs kažką po nosimi apsisuko ir bėgo vėl link Astronomijos bokšto. Jis pyko ir buvo suirzęs, bet nereikėjo nieko tikėtis. Na, ką padarysi, juk jis Klastuolis ,o ne kažkoks Varnis. Vegard kraujyje teka grynakraujiškumas, ambicingumas ir ryžtas, nulis Varniškų savybių. Ką gi, Vegard ir vėl buvo tame pačiame bokšte priešais kone nuogą merginą kuri buvo apmėtyta trečiakursio drabužiais. Baigėsi multisulčių eliksyro efektas, Vegard ir vėl buvo tas bjaurus Klastuolis. Nusirengęs Varno Nago uniformą jis apsirengė savąją Klastūnyno uniformą. Magišku būdu aprengęs Varnę jis nukreipė lazdelę į ją:
- Obliviate. - Nieko neįvyko, tikriausiai juodaplaukis buvo per daug sutrikęs. Pabandęs vėl, nieko nepešė. Trečiasis kartas buvo vėl nesėkmingas. Kas čia dabar?
- OBLIVIATE. - Ketvirtasis kartas, na bent šį kart sėkmingas, Vegard ištrynė nesenus prisiminimus, tuos kurie šiandien aplankė tą Varnę.
- Rennervate. - Iš lazdelės galo išsiveržė raudona šviesa ir palietė varniukę, ši tikriausiai atsigavo. Klastuolis nesakė nieko, kol mergina neprabilo, galbūt ir nebeprabils.

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

 • III kursas
 • *
 • 104
 • Taškai: 44
 • Lytis: Moteris
 • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #153 Prieš mėnesį »
Abigailė sunkiai pramerkė akis. Pilnai atsimerkusi pamatė dangų, pilną ryškių žvaigždžių ir kažkokio stogo kraštą. Varnė tuojau pat pakėlė galvą ir apsižvalgė- ji gulėjo ant grindų neaiškiame bokšte. Nors ne tokiame jau ir neaiškiame- Nestrof netruko suprasti, kad guli Astronomijos bokšte, ant grindų. Žaliaakei širdies plakimo dažnis pradėjo tankėti. Kaip aš čia atsiradau?? Ir dar vidury nakties? Varno koledžo mokinę apėmė panika, kai ji pamatė, jog drabužiai apvilkti visai ne taip, kaip įprastai- apsiaustas susegtas per daug tvarkingai, kaklaraištis užrištas taip pat per daug tvarkingai. Abigailės mokykliniai rūbai niekad nebūdavo dėvimi labai taisyklingai.
Antrakursę velniškai išgąsdino netoliese stovėjęs vaikinukas. Kas čia ką tik įvyko?? Ir blogiausia buvo tas, kad varnė nė per kur nieko neprisiminė nuo to momento, kai išėjo iš Varno Nago bendrojo kambario. Čia kažkas labai ne taip.. Rudaplaukė atsistojo, susvyravo ir pažvelgė į keistąjį, sprendžiant pagal uniformą, klastuolį.
-Kas čia atsitiko? Kaip aš čia atsiradau?? Gal teiksiesi man paaiškinti?- kone spiegiančiu balsu pradėjo reikalauti atsakymų Abigailė.
"Lazanija - ne maistas, o gyvenimo būdas." - Katherine Silverstone.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • IV kursas
 • *
 • 314
 • Taškai: 55
 • Lytis: Vyras
 • Klastūnyno prefektas
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #154 Prieš mėnesį »
Varniukė atsigavo. Vegard stovėjo taip lyg nieko nebūtų buvę. Dabar reikėjo tikėtis jog niekas nepapasakotų nepažįstamajai apie nesėkmingą bandymą patekti į Varno Nagą. Juodaplaukis jautėsi keistai, atrodė jog jis neseniai kažką išprievartavo, bet taip nebuvo. Varnė buvo pasimetusi, labai aiškiai matėsi. Ji uždavė klausimą, tik spiegdama, nebuvo lengva suprasti kažką, bet Saeterhaug pasistengė.
- Kodėl tu manęs klausi? Lyg aš žinočiau ,kas čia nutiko. Tai tikriausiai išėjai pasivaikščioti ir atpėdinai čia. - Nekaltu balsu kuris buvo pilnas melo pareiškė Klastuolis.
Nesužinosi tikriausiai niekada... Vegard užsimerkė ir uždavė klausimą:
- Kuo vardu būsi?
Vegard turėjo greitai sugalvoti vardą kurį pasakys nepažįstamajai, nesinorėjo sakyti tikro vardo, visgi, jį visi žino. Vegard Lysfjord Saeterhaug - pasaulinė Hogvartso žvaigždė.

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

 • III kursas
 • *
 • 104
 • Taškai: 44
 • Lytis: Moteris
 • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #155 Prieš 3 savaites »
Keistuolis tiesiog stovėjo, kai Nestrof reikalavo jo atsakymų. O susimąstęs, kad jau galėtų būti metas atsakymams, jis tepasakė, jog nežino, kas čia buvo. Nu tai juokdarys! Nežino mat jis!
-Aš pamenu, jog išėjau iš bendrojo koledžo kambario. Bet kaip aš atsiradau čia? Ir dar gulėt ant grindų! Dėl Merlino barzdos, tu man čia nesuk makaronų ir pasakok, kas ką tik buvo!-iškošė Abigailė.
  Jai nepatiko šis įtartinas tipelis. Na, varnė tiesiog jautė, jog nuo jo sklinda bloga aura. Paskutinėmis savaitėmis laisvalaikiu trečiakursė mėgo paskaitinėti knygas apie kristalus, aurą, magnetines bangas ir panašius dalykus. Tai burtininkę, aišku, sudomino. Ir būtent šią akimirką Abigailės perskaityti dalykai pasitvirtino. Ji jautė aplinkoje tvyrančią įtampą.
  Mat, koks tavo vardas! Dar ir vardą sakyk!
-Nemanau, kad privalau tau prisistatinėti,- ganėtinai priešiškai tarė mergaitė. Tačiau akimirką suabejojo ir įdomumo dėlei pateikė kitą, ne savo tikrąjį vardą.- Na, bet tebūnie. Esu Liucija. O koks tavasis vardas?
  Klastingai žvilgtelėjusi į klastuolį, rudaplaukė laukė atsakymo.
"Lazanija - ne maistas, o gyvenimo būdas." - Katherine Silverstone.