0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alicia Dana Visser

 • I kursas
 • *
 • 10
 • Taškai: 18
 • Tu sukiesi kartu su pasauliu
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #285 Prieš mėnesį »
Šokoladinis pyragas buvo begalo skanus Alicia pati suprato, kad tokio pyrago ji beveik niekur niekada nebuvo valgius. O tai dar labiau mergaitę paskatino niekada negrįžti namo. Suvalgiusi pyrago gabalėlį grifiukė atsigėrė kažkur rasto saldaus limonado, o jį gerdama išgirdo kaip kažkas atėjo į virtuvę. Gal čia atėjo tie elfai ar dar kažkas. Nutarė žaliakė ir atsisukusi pamatė tamsiaplaukę mergaitę su mielu katinėliu rankose. Ji pasiėmė keksiuką ir pradėjo valgyti. Nepažįstamoji visai nepastebėjo vienuolikmetės, o tai ją pradėjo šiek tiek pykditi. Juk aš tik dėl to nusidažiau plaukus ir pradėjau kvepintis. To net neužtenka. Tikriausiai reikia ant veido ryškiai parašyti užrašą ,,Pastebėk mane ". Piktai pagalvojo Dana ir tyliai kaip visuomet priėjusi prie mergaitės pasisveikino norėdama,kad ji dabar jau ją pastebėtų:
- Labas aš Dana, o tu kuo vardu ? Ai be to tavo katinėlis labai mielas gal norėtum limonado ?- ištiesė ranką su limonado stiklinę.

*

Neprisijungęs Victoria Julia Saeterhaug

 • I kursas
 • *
 • 14
 • Taškai:
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #286 Prieš 3 savaites »
Victoria Julia sau kuo ramiausiai valgė savo keksiuką kaip prie jos kai ji to visiškai nesitikėjo priėjo kažkokia mergaitė tokio pat kurso kaip ir pati Saeterhaug tiktai aiškiai iš kito koledžo. Ta mergaitė kaip suprato pati Varno nago mokinė buvo Grifė nors net tai mergaitė visiškai nerūpėjo. Ir vėl žmonės kiek  jau galima? Kodėl aš paprasčiau negaliu tiesiog mokytis viena? Aš tiesiog nekenčiu šios vietos!! taip kaip nebuvo k1 daugiau daryti pati pirmakursė ištarė:
- Na ką gi sveika, O aš esu Victoria Julia kuriuo vardu kreipsiesi man nesvarbu. beje dėl katino čia Damiano arba gali sakyti tiesiog Dami. Jį aš nešuosi visur na arba beveik visur. Ir ačiū už limonadą.- Šiaip ne taip Varniukė prisivertė save nusišypsoti vien tik jau iš mandagumo ir atsigėrė ką tik jai paduoto gėrimo kurį kaip bebūtų keista Dana padavė labai laiku. Kiek apsižvalgiusi Vic vėl greičiausiai net pati to nenorėdama pasakė:
- Tikrai labai ačiū , beje tau neatrodo , kad tie namų elfai kažkokie jau labai keisti? Na taip aš grynakraujė apie juos daug žinau , bet vis tik....Nes nepanašu , kad Damiano jie jau labai patiktų.- Su šia mintimi Victoria Julia nusišypsojo nors kam to reikėjo tai nežinojo niekas.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

*

Neprisijungęs Alicia Dana Visser

 • I kursas
 • *
 • 10
 • Taškai: 18
 • Tu sukiesi kartu su pasauliu
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #287 Prieš 1 savaitę »
Gerdama skanų braškinį limonadą Alicia klausėsi mergaitės ir jos nieko kačiuko prisistatymo. O kai jie Victoria baigė kalbėti mergaitė pradėjo savo kalbas:
- Malonu tave sutikti Julia, bei tavo mielajį katinėlį Dami,- gurkštelėjo limonado grifiukė, - pritariu tau, jie ištikrųjų atrodo keistai. Gyvenime aš jūsų net mačiusi nesu,- tik tada pirmakursė suprato ką pasakė Julia ir ištos nuostabos garsiai sušuko,- pala ką ?! Tu esi grynakraujė burtininkė ?! Tavo abu tėvai yra grynakraujai burtininkai ?! Ir tai reiškia, kad tu viską žinai apie magijos pasaulį ?! NEGALI BŪTI !!!- Dana apsiramink tu, kad tik įžeidei grynakrauję burtininkę. Subarė save Dana ir tylesniu ir draugiškesniu balsu pasakė:
- Atleisk Victoria aš tiesiog labai nustebau, nes pati esu žiobarų kilmės. Ir man šis visas pasaulis yra labai naujas ir nepažįstamas. Gal tu gali papasakoti man apie šį pasaulį ? Paviždžiui apie šio pasaulio madas ? Labai prašau.