0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sara Nikolė Keyes

  • ***
  • 187
  • Lytis: Moteris
  • Alive or just breathing?
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #45 Prieš 6 metus »
Nors Sara jau buvo baigusi Hogvartsą, tačiau ji dar niekada nesilankė gobelenų koridoriuje. Kaip tik dabar dvidešimtmetė žingsniavo trečio aukšto koridoriumi, kuris buvo netoli gobelenų koridorių.
Šį kartą mėlynplaukė buvo apsivilkusi raudona suknele ir apsiavusi juodus batelius, kurie puikiai derėjo prie suknelės. Plaukai buvo tvarkingai surišti į mažytę 'arklio uodegą'.
Po kelių minučių Sara pastebėjo pirmuosius gobelenus. Jau beveik. Pagalvojo ir paspartino žingsnį. Gobelenų daugėjo, tačiau Nikolei už akių užkliuvo oranžinė spalva.
- Ugnis, - neramiai sumurmėjo ir paspartino žingsnį. Dabar ji labiau bėgo nei ėjo.
Pamatytas vaizdas tik dar labiau patvirtino Saros spėjimą, kažkas padeginėjo gobelenus.
- Ei! - Sušuko, o vėliau pastebėjo, kad prie degančio gobeleno stovi...mokinė. - Ką čia darai?!
Klausimas nuskambėjo kvailai, bet ką daugiau daryti, nejaugi paklausti kaip sekasi ir nekreipti dėmesio į padegtą gobeleną.
Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside us while we live.-Norman Cousins

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #46 Prieš 6 metus »
Vaje, pričiupo. Mayra staigiai atsisuko ir pamatė žiobarotyros mokytoją. Ji atrodė pribloškiamai gražiai, ne taip, kaip per pamokas, kai bando suvaldyti pirmakursius ir septintakursius (nes šios dvi grupės, kaip pastebėjo Mayra, pridaro daugiausiai problemų, tik skirtumas tas, kad pirmakursiai tai daro dėl nežinojimo, o ne specialiai).
-Labas vakaras mokytoja, atrodote nuostabiai,-susižavėjimo pilnu balsu ir su truputėlį kalta šypsena tarė Mayra. Kaip dabar išsisukti? Juk laikau rankoje lazdelę ir stoviu prie... Jos mintis nutraukė skausmas dešinėję rankoje. Staigiai ją atitraukusi, mergaitė pamatė kylančias pūsles. Vaje, turbūt nusideginau. Turbūt antro laipsnio nudegimas. Man reiktų pas seselę. Nu, bent jau radau priežastį išeiti.
-Man buvo šalta, tad nusprenžiau padegti patį neišvaizdžiausią gobeleną,-ištarė pasiteisinimą juodaplaukė slėpdama nudegintą ranką ir atsitraukdama nuo gobeleno mokytojos link.

*

Neprisijungęs Sara Nikolė Keyes

  • ***
  • 187
  • Lytis: Moteris
  • Alive or just breathing?
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #47 Prieš 6 metus »
- Labas vakaras. Dėkoju už komplimentą. - Tik dabar pamačiusi mokinės veidą Sara prisiminė, kur buvo ją mačiusi. Juk Mayra dalyvavo pirmoje profesorės pamokoje.  Dvidešimtmetė šyptelėjo ir paėmė lazdelę į rankas, burtažodžio pagalba užgesindama ugnį.
- Tikiuosi taip šildydamasi nenusideginai, - nusišypsojo ir pasistengė įžiūrėti Mayros veidą, Nikolė stengėsi įžiūrėti ar mokinė meluoja, ar ne. Tačiau mėlynplaukė nepajėgė atspėti.
Klastūnyno atstovė priėjo arčiau profesorės. Sara apžiūrėjo mokinę, gal ji susižeidė, tačiau viena ranka buvo paslėpta, tai sužadino Keyes smalsumą.
- Eikš, parodyk ranką, - ištarė ir priėjo arčiau Mayros, tarp moters ir mergaitės beliko tik keli žingsniai, o Sara jau žadėjo paimti paslėptą ranką.
Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside us while we live.-Norman Cousins

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #48 Prieš 6 metus »
Profesorei užgesinus ugnį, viduje Mayra nuliūdo. Juk ji taip stengėsi ir galvojo, kur čia ją uždegti ir staiga, štai tau, visas darbas šuniui ant uodegos, nes kažkas ją pričiupo. Žiobarotyros mokytojai priėjus ir jau norėjus paimti jos nudegintą ranką, klastuolė staigiai atsitraukė. Juk nežinia, kaip mokytoja sureaguos pamačiusi pūsles and mergaitės delno viršutinės dalies.
-Um... Profesore? Man viskas gerai. Tikrai. O ta ugnis... Na, nežinau, kas man užėjo, bet sugalvojau ja pasišildyti. O ką jūs čia veikiate?-susidomėjimo pilnu balsu paklausė juodaplaukė, pakreipusi galvą į šoną ir atidžiai stebėdama mokytojos reakciją. Pirmakursei patiko stebėti žmones ir su jais žaisti, bet žaisti su vienu iš mokytojų? Didelė rizika. O rizika Mayrai patiko.

*

Neprisijungęs Sara Nikolė Keyes

  • ***
  • 187
  • Lytis: Moteris
  • Alive or just breathing?
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #49 Prieš 6 metus »
- Na gerai... -Nutęsė Sara vos klastūnei patraukus ranką. Mėlynplaukė tikrai nenorėjo sudaryti tokio įspūdžio, kad nepasitiki mokine ar kad nesirūpina savo mokiniais. - Nieko tokio, svarbu, kad nesusižeidei, - nusišypsojo.
Mayrai uždavus klausimą tik dabar susimąstė, kodėl Sara čia atėjo. Pailsėti? Tiesiog paspoksoti į gobelenus? Smalsumas?
- Na atėjau čia...nežinau. Gal tiesiog norėjau pasižiūrėti į gobelenus, - priežastis neatsirado. - Beje, gali į mane kreiptis "tu". Nesu tokia jau sena, kad reikėtų į mane kreiptis "jūs", - nuoširdžiai nusijuokė iš pasakytos teisybės. Juk dvidešimt metų dar nėra senatvė, ne jaunystė, bet ir ne senatvė. O jėgų šiuo metu Nikolei netrūko. Tikrai. Tokiame amžiuje  ji buvo pasiryžusi visokiems darbams.
Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside us while we live.-Norman Cousins

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #50 Prieš 6 metus »
Išgirdusi netvirtą atsakymą, Mayra nusišypsojo. Jai patiko prigauti žmones klausimais, kurių jie nesitiki.  Mokytojai pasakius, kad mergaitė galinti vadinti ją ,,tu", ši tik linktelėjo ir nukreipė žvilgnį į netoliese buvusį gobeleną. Jame buvo pavaizduotos trys moterys degančios laužuose, o aplink jas buvo žmonių minia, kuri laikė deglus ir atrodė įsiutusi. Minios veidų nesimatė, bet pyktis tarsi sklido nuo jų iš gobeleno audinio. Nors būrio veidų nesimatė, degančių moterų veidai buvo perkreipti skausmo ir apangliję. Mayrai šis gobelenas kėlė neaiškius jausmus. Tai tarsi buvo baimės, pykčio ir pasitenkinimo mišinys. Mergaitė kurį laiką patyrinėjusi gobeleną, atsisuko į mokytoją ir pasiūlė:
-Tai gal pasivaikštom ir aptariam gobelenus? Galim pradėti nuo šito. Kokius jausmus jis jums... Atsiprašau, tau sukelia?
Mergaitė kaire ranka parodė į neseniai nužiūrinėtą gobeleną, dešiniąją vis dar slėpdama rankovėje. Ja pasirūpins vėliau.

*

Neprisijungęs Sara Nikolė Keyes

  • ***
  • 187
  • Lytis: Moteris
  • Alive or just breathing?
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #51 Prieš 6 metus »
Sara ramiai stovėjo toje pačioje vietoje, tačiau išgirdusi klausimą apie netoliese buvusį gobeleną ji pasisuko jį apžiūrėti. Gobelene buvo pavaizduotos trys lauže degančios moterys. Turbūt raganos. Pamanė dvidešimtmetė ir atidžiau apžiūrėjo gobeleną. Kūrinyje matėsi žmonių minia, nuo jos sklido pyktis, kurį pajautė ir Nikolė.
- Daugiausiai jaučiu pyktį už moterų deginimą. Vėliau, pajutau gailestį degančiųjų atveju, taip pat ir pasibjaurėjimą minia. Ta minia man primena šiuolaikinį pasaulį. Visus žmones (tiek žiobarus, tiek burtininkus), kad šie nesugeba priimti kitokių žmonių, skirtingų žmonių. Kaip kai kurie žiobarai nepriima magijos, kaip kai kurie burtininkai nesupranta žiobarų.
Profesorė ramiai ir atvirai išsakė savo nuomonę. Jai nepatiko tokia tvarka pasaulyje. Ji norėjo nusistovėjusią tvarką pakeisti.
Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside us while we live.-Norman Cousins

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #52 Prieš 6 metus »
Išklausiusi profesorės nuomonę, Mayra linktelėjo. Ranką vis labiau ir labiau skaudėjo, kai klastuolė pajuto kažką tiršto ir šilto tekant sužeistąja dešine ranka. Greitai metusi žvilgnį žemyn, juodaplaukė pamatė kraują kapsintį ant kilimo. Gerai, kad prieblanda. Gal nesimatys. Tikiuosi. Dar kartą linktelėjusi klastuolė išsakė savo nuomonę:
-Bet mes nežinome ar šios moterys deginamos už tai, kad jos raganos, nors pasižiūrėjus iš pirmo žvilgsnio taip gali atrodyti. Gali būti, kad šios moterys padarė nusikaltimą, pavyzdžiui vogė vaikus, nes deginamas senovėje buvo pakankamai paplitusi bausmė, nors dauguma yra įsitikinę, kad degino tik raganas.
Priėjusi prie sekančio gobeleno, Mayra susiraukė iš skausmo, bet po to išspaudė šypseną.
-Tai, ką matote čia, profesore?-paklausė mergaitė sveikąja ranka rodydama į sekantį gobeleną.

*

Neprisijungęs Sara Nikolė Keyes

  • ***
  • 187
  • Lytis: Moteris
  • Alive or just breathing?
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #53 Prieš 6 metus »
Koridoriuje pasigirdo neaiškus kapsėjimas, gal lašėjo vanduo ar koks kitas skystis. Sara į tai numojo ranka, tik dar labiau įsitraukė į pokalbį.
- Gal tu domėsi istorija? - Nustebusi, kad Mayra žino pakankamai daug apie senuosius laikus truputį nustebo.
Netrukus jos priėjo kitą gobeleną, šį kartą profesorei pasirodė dar paslaptingesnis. Gobelene buvo pavaizduotas daugiau spalvų mišinys, bet geriau įsižiūrėjus buvo galima pamatyti tam tikras formas.
- Na aš čia iš pradžių mačiau tik spalvas ir įvairias formas, tačiau dabar geriau įsižiūrėjus pamačiau lyg ir žmonių kontūrus, bet jie kažkokie keisti. - Dvidešimtmetė minutei nutilo ir dar labiau įsigilino į kūrinį, jai patiko šnekėti apie juos. - Dabar man matosi lyg ir žmonės, o už nugarų keli namai. Nors visų šių dalykų kontūrai nelabai ryškūs, tačiau galima įžiūrėti ne tik tai, ką pasakiau, bet apžiūrėjus atidžiau galima būtų pamatyti kažką kito. Na, o ką tu matai?
Laukė mokinės atsakymo, vis dar stebėdama gobeleną ir ieškodama naujų formų užuominų.
Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside us while we live.-Norman Cousins

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #54 Prieš 6 metus »
Mokytojai paklausus, ar ji domisi istorija, Mayra tik gūžtelėjo pečiais ir atsakė:
-Mes daug apie tai mokėmės žiobarų mokykloje, kurią lankiau paskatinta tetos. Man ten visai patiko.
Kitame gobelene iš tiesų matėsi daugybės spalvų maišalynė ir jų buvo tiek daug, kad nors ir neryškios, jos sukėlė Mayrai galvos skausmą. Užsimerkusi mergaitė patrynė smilkinius, kol mokytoja buvo susikaupusi ties gobelenu. Vėl paslėpus ranką, juodaplaukę užplūdo karščio banga, bet kadangi ji greitai praėjo, pilkaakė nusprendė nekreipti į netikėtą karščio bangą dėmesio.
-Taip, šis gobelenas tikrai spalvingas, net akis skauda. Aš matau degančius namus ir nuo jų bėgančius žmones. Jaučiu siaubą ir išgąst...
Mergaitė nespėjo pabaigti sakinio, nes staiga prarado pusiausvyrą ir parkrito, prarasdama sąmonę.

*

Neprisijungęs Elrodas Adrianas

  • V kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #55 Prieš 5 metus »
Elrodas Hogvartse jau galėjo vadinti save senbuviu. Per pirmuosius metus taip išnaršė visus hogvartso kampelius, kad žinojo čia beveik viską. Tik šito koridoriaus, trečiame aukšte, nebuvo regėjęs. Ėjo pro čia šimtus kartų, bet šią akimirką jis regis išdygo iš niekur. Pasukus į dulkėtą, gobelenais nukabinėtą praėjimą, vedantį dar nežinia kur, berniukui suspurdo širdis.
   Kadangi koridorius buvo tamsus ir neapšviestas, šviesiaplaukis sušnibždėjo:
- Lumos.
Lazdelei įsižiebus Elrodas matė viską kiek aiškiau. Pablukę nuo senumo ir storo dulkių sluoksnio čia kabojo patys įspūdingiausi gobelenai, pasakojantys senovės burtininkų nuotykius bei žygius. Daug ko berniukas nesuprato, ypač senovės runomis išmargintų atvaizdų, tačiau tyrinėti visvien buvo įdomu.

*

Neprisijungęs Daniela Defoe

  • VII kursas
  • *
  • 17
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • can you cha nge your whole life in a day?
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #56 Prieš 5 metus »
     Danielė labai stengėsi įsiminti bent pagrindines pilies vietas, tačiau neišvengiamai karts nuo karto pasiklysdavo. Jau valandą klaidžiojo koridoriais, tačiau nesutiko nei gyvos dvasios. Nedidelį išgastį pakeitė gerokai didesnė baimė kai darėsi vis tamsiau. Jau norėjo sukti atgal kai staiga pamatė priekyje nedidelę švieselę, galėjo prisiekti jog ji ką tik įsižiebė! Pagaliau atsirado viltis, kad nebeteks valandų valandas klaidžioti. Nuskubėjusi švieselės link, Danielė labai tikėjosi pagalbos.
     Šviesiaplaukis berniukas buvo taip susidomėjęs piešiniais ant gobelenų, kad nė nepastebėjo besiartinančios mergaitės.
     -Labas! Aš pasiklydau, gal žinai kaip galėčiau nusigauti į Grifų gūžtos bendrąjį kambarį?


*

Neprisijungęs Elrodas Adrianas

  • V kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #57 Prieš 5 metus »
- Ką? - Elrodas net pašoko, taip netikėtai užkluptas. - Aaa. Labas.
   Berniukas akimirką jautėsi itin sutrikęs. Tarsi pabudęs iš sapno, kai nesupranti realybė tai ar ne. Tačiau labai greitai atsikvošėjęs ir suvokęs, kad vėl buvo per giliai paskendęs savo mintyse, nusišypsojo mergaitei. Ši atrodė kiek pasimetusi taip pat.
  - Pasiklydai? - kilstelėjo antakį berniūkštis. - Aš varnas, tikrai net nenutuokiu kaip rasti tavo bendrajį kambarį. Kaži ar šią akimirką žinočiau, kaip rasti savajį.
   Jis nusijuokė iš savo pokšto, nors kažin ar šis išvis buvo juokingas.
   - Beje aš Elrodas. Ką čia veiki išvis tokiam užkampyje? Nemanai, kad pasukti į apleistą, dulkėtą koridorių yra kiek pavojinga? Nors ką aš čia kalbu, pats čia slankioju. Atleisk. Visad per daug kalbu.
   Jis tik pavartė akis pagalvojęs, jog vėl taip daro. Baisiai sunku buvo atsikratyti to įpročio per daug kalbėti. Berniukas buvo įsitikinęs, kad tai erzina žmones.

*

Neprisijungęs Daniela Defoe

  • VII kursas
  • *
  • 17
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • can you cha nge your whole life in a day?
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #58 Prieš 5 metus »
     Pasiklydęs berniukas, ramiausiai tyrinėjantis pilies sienas, Danielei pasirodė keistokas... Įgimtas raudonplaukės smalsumas išvijo išgąstį. Juk jis prisipažino, kad pats nerastų savo bendrojo kambario, tačiau nebuvo panašu, kad ieškotų pagalbos... Mergaitė akies krašteliu bandė įžiūrėti ką gi taip įdėmiai tyrinėjo Elrodas.
     -Na, jei nepadėsi nusigauti iki Grifų gūžtos bendrojo kambario, gal bent pasakysi ką čia taip įdėmiai apžiūrinėji?- nedrąsiai paklausė Danielė. Nors jos galvoje sukosi ir kitokios mintys... Jeigu nebūtų pamačiusi šviesos, tikrai būtų sukusi atgal, o čia kažkoks berniūkštis stebisi, kodėl ji pasuko į dulkėtą tamsų koridorių! Raudonplaukė nežinojo džiaugtis ar gailėtis, jog pastebėjo šviesą...
     

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #59 Prieš 3 metus »
Šalta. Nesinorėjo išeiti iš mokyklos, o lauke pliaupė kaip iš kibiro. Pirmakursė pamanė jog galėtų su savo augintiniu feneku pasivaikščioti po pilį. Vaikštinėdama net nepajuto kaip atsirado trečiame aukšte. Trečiame aukšte ji jausdavosi nesava ir nejaukiai, nes visad manydavo jog ten ją aptiks koks keistas burtininkas ir nebeleis išeiti iš trečio aukšto niekad, bet žinoma, tai buvo tik Kristinos išgalvoti paistalai. Po dešimt minučių darėsi dar nejaukiau, o ypač stovėti prie kažkokių keistų paveikslų. Pasiėmus mergaitė feneką į rankas atsisėdo ant palangės ir meldėsi jog neateitų koks chuliganas ar koks profesorius, nes tada jai artėtų galas.
- Maila, kad tu žinotum kokia aš vieniša, aš niekam nerūpiu nors juk tu žinai, kad aš esu pati geriausia mokinė.. - Liūdnokai prakalbo Kristina.
tai žinoma... kas mane aplankys tai jaučiu koks monstras... reikia man greičiau kočėlą išsiburt, nes nežinau kas čia tuoj vyks..