0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Siaubo istorijos
« Prieš 7 metus »
Geeeerai, keliam čia savo siaubo istorijas :D kelsiu ne tik aš, prisijunkit ir jūs! ^^

O štai ir pirmoji mano senokai parašyta istorija, pavadinimu "juodosios akys"


Guliu lovoje. Jau pirma valanda nakties. Vienoje mano rankoje- prožektorius, o kitoje-knyga. Šiandien šilta- juk vasara- tad dėviu tik paprastus šortus ir trumparankovę maikutę. Visas namas skendi tyloje, tik laikrodis tiksi ant mano sienos. Skaitau ypač įdomią knygą, nenorėjau nuo jos atsitraukti vakare. Ir taip būna kiekvieną naktį-kiekvieną naktį aš skaitau knygas. Mano pirštai verčia gelsvus popieriaus lapus, o akys bėgioja žodžių eilutėmis. Knyga nuotykių literatūros-ją aš ypač mėgau. Knygos veikėjai bėga nuo tariamosios blogiukiukės ilgais plaukais ir aštriais nagais, o ji juos vejasi ir... Staiga išgirstu klyksmą. Jis sklinda iš kone toliausiai esančio kambario pirmame aukšte. Mano... Mano mažosios sesutės kambario. Mano pirštai paleidžia knygą, aš akimirkai sustingstu. Kas... Kas jai nutiko?.. Mano durys turi langelį, tad matau, kaip šviesa užsidega koridoriuje, matau, gkaip mano tėvai skuba laiptais žemyn pažiūrėti, kas nutiko mano aštuonmetei sesutei. Aš atsistoju, norėdama eiti paskui juos, kai staiga išgirstu suklinkant mano mamą ir mano tėtį rėkiant:
-BĖK!
Aš akimirką sudvejoju ir tada mano širdis kone sustoja. Aš išgirstu kraupų laiptų girgždėjimą kažkam lipant viršun. Ir pamatau kraupų moters siluetą, lipantį laiptais. Jos kūnas... Keistas. Ji juda tarytum katė. Ir plaukai. Jie vilkosi žeme-tokie buvo ilgi. O aš neturiu kur bėgti. Skubiai įlipu į spintą ir stengiuosi kvėpuoti kuo tyliau. Išgirstu, kaip ji tylutėliai pradaro duris ir įeina. Sulaikau kvėpavimą. Girdžiu, kaip ji suurzgia manęs neradusi. Ir... Ji išeina. Girdžiu trinktelint lauko duris. Aš turėjau suprasti. Turėjau suprasti, kad čia kažkas ne taip. Kad viskas... Per lengva. Bet palengvėjimas apakino mane ir aš nubėgau laiptais žemyn. Koridoriuje, kraujo baloje, guli mano mama, tėtis ir sesutė. Aš verkdama prie jų pribėgu ir sugriebiu mamai už rankos, parpuolusi ant kelių.
-Ne,-sukūkčioju aš,-nepalikit manęs.
Viskas vyksta žaibiškai-lyg siaubo filme. Plieniniai mano mamos gniaužtai man surakina riešą, ir jos galva pasisuka į mane kraupiai traškėdama.
-Tai kodėl tau prie mūsų neprisijungus?-sušvokščia, beveik suurzgia mano mama.
Mane ištinka šokas. Jos akys... Juodos. Ir iš jų bėga kraujas. Už manęs kažkas nusikvatoja ir aš atsisuku. Tai ji. Žudikė. Jos ilgieji plaukai juodi, o akys irgi juodos, o jos nagai... Gal dvidešimties centimetrų ilgio ir aštrūs kaip skustuvas. Ji suurzgia ir iššiepia dantis.
-Kvailelė.
Jos juokas yra paskutinis dalykas kurį girdžiu, kai jos nagai įsminga man į akis. ... ... ... Kodėl tau prie mūsų neprisijungus?..

//////////////////////////
Laukiu komentarų, pasiūlymų! Rašykit, ar patiko! :33

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Jamison NightWalker

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Mirk,bet Aukso Šmaukštą pagauk!
Ats: Siaubo istorijos
« Atsakymas #1 Prieš 7 metus »
Naisssss
Na, žinau daug siaubo istorijų, bet jos per žiaurios...
O šiaip tavo pasakojimas: Naisssss
Jamisonas pateko tarp TOP 10 turtingiausių saugykloje:
2016 metai, liepos 25 diena, 16:36
Nebūsiu nuo 06.28 iki ... (Kažkada)
((Visiems, kam turiu parašyti RPG, parašysiu grįžęs))

*

Neprisijungęs Minevra Keitigal

  • I kursas
  • *
  • 92
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš turiu tikslą sužinoti, kas aš esu iš tikro.
Ats: Siaubo istorijos
« Atsakymas #2 Prieš 7 metus »
Jo, fainiai, tik nelabai suprantu: ta žudikė - žmogus ar vėlė?
Mes esame klastingesni už bet ką kitą, bet tai nereiškia, jog negalime būti mieli.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Siaubo istorijos
« Atsakymas #3 Prieš 7 metus »
Oiiii, Minerva, nežinau, pati spręsk :D

Kita

Tuk.

Tuk.

Tuk.

TUK.

Heilė atsibudo nuo tuksėjimo. Mergaitė sumirksėjo ir užsitraukė ant galvos anklodę.

TUK.

Aštuonmetė suvirpėjo ir baigščiai pažvelgė pro tarpelį į kambarį. Ten nieko nebuvo.

TUK.

Garsas sklido iš vonios kambario, esančio visai šalia.
Heilė stipriau apkabino savo meškiną ir išgąstingai sušuko, kviesdama mamą.
Tačiau vos tik ji atėjo, garsas nutilo. Mama apžiūrėjo visą kambarį ir nieko nerado. Sakė, kad greičiausiai tiesiog paukštis atsitrenkė į langą.
Mamai padainavus lopšinę, mergaitė užmigo su ašarų pėdsaku ant pagalvės.
Kai ji jau kietai miegojo, iš vonios kambario atsklido kikenimas.

Ryte Heilė jau viską buvo pamiršusi. Be to, jos su mamyte turėjo šiandien kraustytis į kitą miestą, tad galvoti apie tokius niekus nebuvo kada. Mergaitė nuėjo į vonią išsivalyti dantų. Viską padariusi Ji nusišypsojo savo atvaizdui. Tačiau... Atvaizdas nepadarė to paties.
 Jis tik stuktelėjo į veidrodį.
Tuk.
Heilė nustebusi ištiesė ranką į veidrodį...

Mergaitės mama šūktelėjo:
-Heile, kur tu? Vėluojame!
Mergaitė atsidarė vonios duris ir jos išvažiavo. Važiuojant mama nusistebėjo, kodėl dukra tokia tyli. Ji per visą kelių valandų kelionę nepratarė nė žodžio. Elgėsi beveik kaip ne jos vaikas. Jos persikraustė į kitą namą, ir viskas buvo kaip įprasta, tik...
Po kelių dienų į Heilės namą atsikraustė kiti žmonės. Tai buvo Siuzana ir Markas, neseniai susituokę, jauna, laiminga pora. Jie buvo labai laimingi, gavę tokį gerą namą.
Kol spintoje rado vaiką su perpjauta gerkle. Jie rado Heilę.

----------------------
Tikiuosi, patiko! Atleiskit, kad trumpoka. Laukiu komentarų! :))

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Melisa Arin

  • Astronomė
  • ****
  • 247
  • Lytis: Moteris
  • too late, I already found what I was looking for
    • labutis
Ats: Siaubo istorijos
« Atsakymas #4 Prieš 7 metus »
Naaaaaais
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Somin Ishii

  • ***
  • 167
  • Lytis: Moteris
  • 1
Ats: Siaubo istorijos
« Atsakymas #5 Prieš 7 metus »
Gražu, prašyčiau dar kokią sumegzt
1

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Siaubo istorijos
« Atsakymas #6 Prieš 7 metus »
Buvo rytas, gal devinta valanda. Aš ramiai miegojau savo lovoje, kai į mano kambarį it koks viesulas įsiveržė mano mama ir praskleidusi užuolaidas kone dainuote išdainavo:
-Pabusk, mieloji! Laikas keltis!
Aš suniurzgiau ir pasitryniau sau akis.
-Mama, kodėl tu čia?.. Juk vasara. Ko dabar reikia?-sumurmėjau.
-Mes su mama tau norim kai ką pranešti!-iš kažkur čia jau buvo atsiradęs mano tėtis.
-Mhm?-murmtelėjau.
Mama nusišypsojo.
-Na... Mano gimtadienis artėja ir mes su tavo tėčiu išvykstame į Egiptą! Nepyksti?-susirūpino mama.
Aš nusišypsojau.
-Žinoma, ne!
Nepykstu, nes jie visada palieka mane pas mano močiutę, o ji man leidžia viską. Mama vėl nusišypsojo.
-Tai šaunu! Bet močiutė tavęs priimti negalės, ji serga... Bet juk bus smagu pas tavo tetą Stefani, jai tik dvidešimt, rasit bendrą kalbą!
Aš sudejavau. Teta Stefani buvo keista. Niekada neateidavo į jokius susibūrimus, rengiasi tik juodai. Be to, nemanau, kad kada nors mačiau ją valgančią.
Vakare tėvai jau nuvežė mane pas tetą ir aš pabeldžiau į jos namo duris. Keista, jis buvo milžiniškas. Matyt, teta Stefani neblogai uždirba. Duris atidarė ta pati aukšta, juodaplaukė moteris-tokia pat kokią ir prisimenu.
-Sveikute, Rugile! Nagi, užeik, jau vėlu. Užsakiau picos,-pakvietė vidun ji mane.
Aš šiaip ne taip išspaudžiau šypseną ir užėjau. Viduje buvo viskas labai stilinga ir švaru, vyravo juoda ur balta spalvos. Mes pavakarieniavome, o tada teta Stefani nuvedė mane į mano kambarį.
-Mieloji, jei išgirsi kokių garsų, nesivargink naktį Ieškoti ko nors. Ar eiti iš kambario. Tai tik katės, jų čia visur lauke pilna ir aš pati auginu tris.
Tai pasakiusi ji išėjo.
Pabudau ir pažvelgiau į laikrodį ant sienos. Jis rodė antrą valandą nakties. Netrukus vėl išgirdau tą garsą. Jis išties buvo panašus į katės miaukimą, bet... Kažkas viliojo mane eiti ir Ieškoti kas tai. Suabejojau, bet tada atsidusau ir apsimovusi šlepetes išėjau Ieškoti kas man trukdo miegoti. Tas garsas... Sklido iš rūsio. Teta laiko savo kates rūsyje?.. Aš prikandau lūpą ir atsargiai, tyliai atidariau rūsio duris bei nusileidau laiptais žemyn.
Palubėje mirkčiojo vienui viena lemputė, tačiau ji pakankamai apšvietė patalpą. Nuo vaizdo mano širdis kone sustojo. Prie sienų buvo prirakinti mažiausiai penkiolika... Žmonių?.. Nepaprastai sužalotų žmonių. Jiems buvo nuskusti plaukai ir supjaustytą galva, užsiūtos akys ir burna. Tai jie skleidė tą garsą negalėdami rėkti. Kraujas bėgo per jų veidus. Aš sudrebėjau ir ištikta šoko žengiau atgal, kai išgirdau šaltą tetos Stefani balsą:
-Nagi nagi... Kas gi čia?.. Susiradai draugų, Rugile?..
Atsisukau ir išpilta prakaito pamačiau ją stovinčią už manęs, visą aptaškytą krauju ir rankoje laikančią kruviną adatą su juodu siūlu. Ji nusijuokė ir papurtė galvą.
-Juk sakiau niekur neiti, mieloji...-atsiduso ji.
Jos ranka sujudėjo žaibiškai ir jos peilis įsmigo man į kaklą. Sugargaliavau, nebegalėdamas rėkti, ir pajaučiau kad kažkas šilto teka man iš burnos. Mano kraujas. Stefani meiliai nusišypsojo ir tarstelėjo:
-Saldžių sapnų, mieloji.
Tada vienu tiksliu mostu perpjauna man gerklę.
...
O jūs norėtumėte tokios tetos?.. :D

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Ats: Siaubo istorijos
« Atsakymas #7 Prieš 7 metus »
Nuostabi teta. Tik žinai ką? Viskas labai nuspėjama. Per daug.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Ginta Tauškalė

  • VI kursas
  • *
  • 403
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • „Ateitis sutinkama su praeities našta.“ Peral S. B
Ats: Siaubo istorijos
« Atsakymas #8 Prieš 7 metus »
Istorija kurią aš kuriu pagrindinės veikėjos vardas Heilė :D Taip sutapo :D

Ats: Siaubo istorijos
« Atsakymas #9 Prieš 7 metus »
Jauna pora, gyvenusi dideliame name nuošalioje vietoje, išėjo viena vakarą į pobuvį ir paliko aukle priziūrėti jų du vaikus. Aukle paguldė vaikus i lova ir, jiems užmigus, likusia vakaro dali ziūrėjo televizorių. Suskambėjo telefonas. Mergina atsiliepė. Ragelyje pasigirdo įsteriskai besijuokiantis vyriškas balsas. Balsas pasakė: “Aš antrame aukšte su vaikais. Ateik ir tu”. Pamaniusi, kad čia gal “koks nors durnius skambinėja”, ar gal kuris iš jos draugų nevykusiai juokauja, ji mete rageli ir pagarsino televizoriu. Greitai po to vel pasigirdo skambutis. Tas pats įsteriškai kvatojantis balsas vėl tarė: “Aš antrame aukšte su vaikais, ateik ir tu”.

Dabar ji jau rimtai issigando ir paskambino i telefonu stoti. Operatore jai pasake, jog ji pranes policijai, ir patare merginai, jei tas pats balsas vel skambintu, kad ji bandytu su juo ilgiau pasneketi. Tuo budu telefonu stotis tures laiko atsekti, is kur skambinama, ir arestuoti ta zmogu. Nepraejus nei kelioms minutems, telefonas vel suskambo, ir kai tas pats balsas pasake: “As antrame aukste su vaikais, ateik ir tu”, mergina pabande ji pasnekinti. Taciau skambintojas turbut atspejo, kodel ji tai daro, ir padejo rageli.

Tik po keliu sekundziu telefonas vel suskambejo. Si karta tai buvo operatore. Ji pasake: “Bek is namo kuo greiciau, tas zmogus skambina is to paties namo”. Aukle tik padejo rageli ir isgirdo kazka lipanti laiptais. Ji isbego is namo - tiesiai policijai i glebi. Policija isiverze i nama ir rado vyra, mojuojanti mesininko peiliu. Pasirodo, jis ilipo i nama per antro auksto langa, nuzude abu vaikus ir ruosesi ta pati padaryti vargsei auklei”.

*

Neprisijungęs Minevra Keitigal

  • I kursas
  • *
  • 92
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš turiu tikslą sužinoti, kas aš esu iš tikro.
Ats: Siaubo istorijos
« Atsakymas #10 Prieš 6 metus »
Aš žinau tą istoriją, man ji nebaisi, tačiau aš įsivaizduoju, kaip turėjo jaustis vaikai ir auklė...

P.S. Džeine, geras istorijas kuri ^_^
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Minevra Keitigal »
Mes esame klastingesni už bet ką kitą, bet tai nereiškia, jog negalime būti mieli.