0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

 • ****
 • 203
 • Lytis: Moteris
 • Na ką. Laimėjom?!
Ats: Mirties valgytojos dukra
« Atsakymas #15 Prieš 5 metus »
Istorija NUOSTABI!
Iš pradžių tai net nekreipiau dėmesio įtuos kurie rašo, bet o naujausia tema, tai viską perskaičiau ir LABAI patiko. Rašyk ir toliau!!!
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Neprisijungęs Ginta Tauškalė

 • VI kursas
 • *
 • 403
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • „Ateitis sutinkama su praeities našta.“ Peral S. B
Ats: Mirties valgytojos dukra
« Atsakymas #16 Prieš 5 metus »
Per wattpadą mačiau daug jau esi prirašiusi, kodėl čia nebekeli?

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

 • VII kursas
 • *
 • 688
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Mirties valgytojos dukra
« Atsakymas #17 Prieš 5 metus »
Awhhh dėkui, Urte :33
Ginta, keliu, keliu :D

7 skyrius (mėnulio charibė ir skraidymas)
Pavalgiusios merginos atsistojo ir nuėjo pirmosios pamokos link-tai buvo Herbologija. Jos pasuko į tvarkaraštyje nurodytą trečiąjį šiltnamį, kur jau stovėjo dauguma klastuolių ir grupelė švilpių. Herbologija pirmadieniais Švilpynės ir Klastūnyno mokiniams vyko kartu. Visiems mokiniams susirinkus į šiltnamį, netrukus pasirodė ir anksčiau matytas mielasis ir draugiškasis "tvarkdarys" mokytojas George Smith.
-Sveiki, švilpiai ir klastuoliai,-prabilo mokytojas.-aš esu George Smith ir šiais metais dėstysiu jums, pirmakursiams, herbologiją.Pirmakursiams tegaliu pasakyt, kad griežtas nesu, tačiau privalėsit dirbti, jei norėsit užsidirbti taškų. Taigi, pradedam.
  Šiandien sodinsime augalą pavadinimu, - jis iškėlė didelę delno dydžio sėklą, - mėnulio charibė. Gal kas galėtų pasakyt, kas tai per augalas ir kam jis naudojamas?
Jekaterina pakėlė ranką.
 - Galbūt jis užaugęs naudojamas įvairiuose eliksyruose, gydymui, - bandė spėti Klastuolė.
Mergaitei baigus kalbėti, kažkoks švilpis pakėlė ranką ir tarė:
-Kiek girdėjau, tai gydomasis augalas, labai gražus, turintis melsvus žiedus.
Profesorius patenkintas atsakymais linktelėjo.
-Abu esate savotiškai teisūs. Jekaterina, Nichol, abu savo koledžams uždirbate po penkis taškus. Augalas iš tikrųjų yra naudojamas gydomiesiems eliksyrams gaminti, tačiau sumaišytus su trupučiu slibino kraujo gali pavirsti baisiausiais nuodais. Charibė gali išaugti iki šešiasdešimties centimetrų, atpažįstama iš nuostabiai gražių didelių šešialapių žiedų, kurie dažniausiai būna bet kokio mėlynos atspalvio arba balti-iš jų ir gaminami eliksyrai. Gerai, susiskirstykite poromis ir pasiimkite po sėklą nuo stalo!
Džeinė susižvelgė su Gabriella. Žinoma, jos buvo poroje. Mergaitės paėmė nuo stalo didelę sėklą ir, mokytojui paaiškinus kaip, ją pasodino. Likusi pamokos dalis prabėgo be nuotykių, tik skaitant nuobodžią teoriją apie mėnulio charibę.
Skambučiui nuskambėjus mokiniai išėjo iš šiltnamio.
-Kokia dabar pamoka?-paklausė Džeinė Jekaterinos ir Gabriellos.
Jekaterina nušvito.
-Skraidymas ant šluotos! Pagaliau!-suplojo rankomis ji.
Gabriella jai pritarė ir, mergaitėms karštai diskutuojant apie kvidičą ir skraidymą, Džeinė ėjo šalia jų ir bandė nuraminti besidaužančią širdį. Ne tai, kad ji manytų jog kvidičas neįdomus-jis tikrai nuostabus ir pirmakursė juo žavėjosi, tiesiog mergaitė prisibijojo aukščio. Mergaitėms atėjus į didžiąją Hogvartso kvidičo aikštę ir belaukiant kitų klastuolių, Džeinė pastebėjo, kad netoliese būriuojasi grifai-matyt, pamoka vyks kartu su jais.
Kai visi susirinko, prieš juos iš dangaus ant šluotos atskrido ir padariusi kelias įspūdingas kilpas(vien nuo minties tokias daryti Džeinę supykino) nusileido ant žemės apie trisdešimt metų turinti atletiška trumpaplaukė blondinė.
-Sveiki visi! Aš esu Diana Karen, jums- profesorė Karen. Prieš pradedant skraidyti, noriu jums pasakyti keletą dalykų: pirma, būkit atsargūs, jei nenorite atsirasti mokyklos ligoninėje. Antra, nuo šios akimirkos per mano pamokas nepakęsiu nepaklusnumo. Vien todėl, kad mes lauke, nereiškia, kad galite tinginiauti ar išsidirbinėti. Trečia, nenusiminkite jei pirmą kartą nesiseks. Ne visi yra gimę būti kvidičininkais, ir netgi geriausiems ne visada sekasi pirmąją pamoką. Ketvirta, jei pajusite, kad nebevaldote savo šluotos, būtinai kvieskite pagalbos,-pasakė mokytoja.-o dabar...
Profesorė Karen mostelėjo lazdele ir kiekvienam mokiniui į rankas atskrido po šluotą. Nors ir senos, tačiau šluotos buvo gerai išsilaikiusios ir neįbrėžtos.
Džeinė giliai įkvėpė. Aplinkui vaikai džiūgavo, o ji tiesiog bandė nenualpti, prisiminusi mokytojos kilpas.
-Gerai, padėkite savo šluotas ant žemės!-perrėkė vėją profesorė.-tada ištieskite dešinę ranką virš jos ir susikaupę pasakykite: "op"! Šluota turėtų atskristi jums tiesiai į delną. Nesijaudinkite, jei nepavyks iš pirmų kartų.
Mokytoja pademonstravo, kaip tai daryti, ir aplinkui oras prisipildė garsių "op", mokiniams bandant kilstelti šluotą. Viskas skambėjo kaip žuvėdros iš animacinio filmuko "nemo".
Mergaitė giliai įkvėpė, iškėlė vos virpančią dešinę ranką virš šluotos ir sumikčiojo:
-O-op!
Šluota šiek tiek pasirideno į kairę, tačiau daugiau nieko neatsitiko.
-Op!-ryžtingiau pakartojo klastuolė.
Šluota dar pasirideno.
-OP!-jau šiek tiek susinervinusi ištarė ji.
Šluota pakilo gal per dešimt centimetrų nuo žemės, tačiau tada nukrito atgal.
-OP, TU KVAILAS DAIKTE, PAKILK PAGALIAU!
Džeinės nuostabai, šluota kuo gražiausiai pakilo jai į ranką. Matyt, supykusi ji iš tikrųjų panorėjo, kad šluota pakiltų ir viską greičiau baigtųsi. Tačiau prisiminusi, kad reiks ir skristi, klastuolės pirštai sudrebėjo. Tai iškart nutrynė šypseną jai nuo veido.
-Džeine, šaunuolė!-nusišypsojo Gabriella, tačiau iškart surimtėjo pamačiusi, kokia išbalusi yra draugė.-ar tu gerai jautiesi.
Džeinė tik linktelėjo, nenorėdama nieko sakyti ir išduoti drebančio balso.
-ŠAUNUOLIAI VISI, KURIEMS PAVYKO!-suriko profesorė.
Mokiniai susižvalgė ir nusišypsojo- daugumai buvo pavykę.
-DABAR BANDYSIME SKRISTI!
Iš Džeinės lūpų išsprūdo nedidelė dejonė. Mokytoja parodė, kaip apžergti šluotą ir atsispirti nuo žemės.
-Nepakilkite daugiau nei dešimt metrų nuo žemės!
Džeinė jautėsi, tarytum kojos išvis nelaikytų ir būtų pagamintos iš spagečių. Ji atsargiai apžergė šluotą ir giliai įkvėpusi, besidaužančia širdimi atsispyrė nuo žemės. Juodaplaukė pakilo į kažkur aštuonių metrų aukštį, jos rankos ėmė slidinėti slidžiu koto paviršiumi, nes delnai prakaitavo iš baimės. Pirmas kelias sekundes ji buvo užsimerkusi, tada išdryso atsimerkti... Ir kaip tik laiku pasukti į šoną, kad nesusidurtų su kažkokia grifiuke, kuri burnodama nuskrido šalin. Iš čia, aukštai, vaizdas atrodė labai gražus. Džeinė po mažu nusiramino ir apsuko keletą kartų, netgi nusišypsojo. Pamokai pasibaigus, nusileido ir atidavė šluotą profesorei. Nors ir drebančiomis rankomis, bet palengvėjusia širdimi Džeinė nuskubėjo į kitą pamoką.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Somin Ishii

 • ***
 • 167
 • Lytis: Moteris
 • 1
Ats: Mirties valgytojos dukra
« Atsakymas #18 Prieš 5 metus »
Fainaaaaai. Laukiu savęs istorijoj ;D
1

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

 • VII kursas
 • *
 • 688
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Mirties valgytojos dukra
« Atsakymas #19 Prieš 5 metus »
8 skyrius (kaip klasė pavirto zoologijos sodu)
Po skraidymo pamokos(laimei, nesibaigusios katastrofa) Džeinė kuo greičiau čiupo savo kuprinę ir nulėkė į antrą aukštą-ten klastuoliams ir grifams turėjo kartu vykti nuodų ir vaistų pamoka. Juodaplaukei beeinant koridoriumi, viena apkūni klastuolė išsiviepė ir po poros akimirkų Džeinė jau tysojo ant grindų-toji nenaudėlė pakišo koją. Visa išraudusi mergaitė susirinko savo knygas, girdėdama tos storulės šutvės juoką ir patyčias. Padedama Gabriellos, Džeinė atsistojo ir įėjo į klasę. Draugė raminamai spustelėjo jai petį ir pradėjo apkalbinėti Heilę-pasirodo, toks buvo tos storulė vardas- tačiau Džeinė beveik nieko negirdėjo. Tik primerkusi savo skaisčiai žalias akis tūžmingai žvelgė į tą niekdarę. Praeidama ji išsiviepė ir šnipštelėjo Džeinei:
-Ieškai problemų, blusele?
Nuo tų žodžių klastuolė tik dar labiau išraudo ir taip stipriai suspaudė kumščius, kad perlūžo rankoje laikytas pieštukas. Blusomis buvo vadinami visi vaikai, kurie užaugo vaikų namuose. Tai buvo beveik taip pat blogai, kaip būti pavadintam purvakrauju. Laimei, prieš Džeinei iškrečiant kažkokią kvailystę, atsistojo profesorius. Tai buvo jaunas profesorius, nors ir ne pačios įprasčiausios išvaizdos. Sutrumpintai-jis buvo apsirengęs kaip roko žvaigždė.
-Sveiki visi. Esu profesorius Von Sjuardas. Viskas, ko jums reikia žinoti-už nedrausmingumą bus žiauriai baudžiama, tad prašyčiau elgtis padoriai, nes patys vėliau gailėsitės,-nuožmiai žybtelėjo mėlynos profesoriaus akys.
Klasė iškart aptilo.
-Šiandien mokysimės gaminti paprastą eliksyrą Keleda Iercis, spartinantį augalų augimą. Viskas surašyta ant lentos. Galite pradėti,-ir, neįtikėtina, mokytojas tiesiog atsisėdo, susidėjo kojas ant stalo ir ėmė skaityti laikraštį.
Nors ir ne itin patenkinta, Džeinė nusprendė nesiginčyti ir nuėjusi į klasės galą pasiėmė alavinį katilą. Taip pat susirado ir visas reikalingas sudedamąsias dalis ir nuėjo gaminti mišinio. Kurį laiką nieko įdomaus nevyko, girdėjosi tik nepatenkintų mokinių niurzgėjimas. Tačiau besmulkindama mandragorų šaknį Džeinė pastebėjo klastuolių-tiksliau, Heilės- pusėn link slenkantį grifą. Susidomėjusi mergaitė stabtelėjo ir žiūrėjo, ką jis darys toliau. Pastebėjo, kad berniukas rankoje gniaužia stiklainiuką su kažkokiais mėlynais milteliais. Sekundė, dvi- ir Klerei nusisukus, jis jau subėrė miltelius į jos katilą ir nurūko šalin. Kas vyko toliau, buvo gražu pažiūrėti- Klerė suklykė, o kai atsisuko... Vietoje jos nosies buvo didžiulis kiaulės šnipas.

----------
Patiko? Kelti dar?

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Mišelė Streikers

Ats: Mirties valgytojos dukra
« Atsakymas #20 Prieš 5 metus »
Taip. Tačiau ne esmė kad esu 15 skyriuje ,wattpad'e. :)

*

Neprisijungęs Somin Ishii

 • ***
 • 167
 • Lytis: Moteris
 • 1
Ats: Mirties valgytojos dukra
« Atsakymas #21 Prieš 5 metus »
kelk dar
1

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

 • VII kursas
 • *
 • 688
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Mirties valgytojos dukra
« Atsakymas #22 Prieš 5 metus »
9 skyrius (kaip neliko kaltų)
Taigi, kas dėjosi toliau, manau, galite nesunkiai įsivaizduoti. Storulės šutvė spygavo ir susijaudinusios aplink ją šokinėjo, o ji tik stovėjo be amo ir pamažu raudonavo. Kiaulės šnipas klastuolei sunkiai šnopuojant kilnojosi pirmyn atgal, aplink aidėjo skardus mokinių juokas. Tačiau visa aplink nutilo, pasigirdus griausmingam profesoriaus Von Sjuardo balsui.
-Tylos!-nugriaudėjo tarytum griaustinis per visą klasę.
Akimirksniu susidarė tokia tyla, kad galėjai girdėti musę skrendant.
-Na, ar niekas nesiteiks man paaiškinti, kas čia ką tik nutiko?-grėsmingai žaibuodamas akimis paklausė mokinių profesorius.
Džeinė akimis susirado šelmį grifą, tačiau šis nekaltai šypsodamasis sėdėjo klasės gale, toli nuo kiaulaitės.
-Manau, kad aišku, kas čia nutiko! Man nusprendė atkeršyti! Ir greičiausiai ta Lešyreindž pamestinukė!-sukvykė kiaulanosė.
Džeinės skruostai raustelėjo, tačiau ji neketino nusileisti. Žaliaakė dėbtelėjo į jos skriaudėją ir jau ruošėsi atsikirsti, bet ją aplenkė profesorius.
-Panele Snortlot, prašyčiau tylos. Panelė Meko sėdi visiškai kitoje klasės pusėje, kaip ji galėtų jus pasiekti? Be to, jūs neturite įrodymų, be to, net jeigu panelė Meko būtų taip su jumis pasielgusi, vadinasi, jūs tokį elgesį išprovokavote ir esate kalta. Ar dar turite kokių nors nepagrįstų spėliojimų, ar jau galėčiau tęsti pamoką?-žybtelėjo akimis profesorius.
Heilė pasipiktinusi išraudo ir kriuktelėjo- tai sukėlė mokinių krizenimą. Galiausiai kiaulianosė sumurmėjo:
-Ne, pone.
-Šaunu. Tuomet eik pas seselę-čia nėra nieko neišgydomo,-mostelėjo ranka į duris Von Sjuardas.
Heilė taip ir padarė, tačiau praeidama pro Džeinę dar kriuktelėjo:
-Tu už tai dar atsiimsi, žinau, kad čia tavo darbas, snargle.
Džeinė šyptelėjo ir apsimetė nieko neišgirdusi. Likusią pamokos dalį tiesiog dirbo ir, nors nebuvo geriausiai pasirodžiusi mokinė, bent jau neužsiaugino kiaulės uodegos ar kanopų. Galiausiai, skambučiui nuskambėjus, juodaplaukė susidėjo daiktus ir pasisuko eiti, tačiau ją sulaikė profesorius.
-Džeine, aš tikiu, kad šį kartą nieko nepadarei, tačiau tikiuosi, kad nesugalvosi jai kaip nors atkeršyti. Tiesiog nekreipk į tuos pašaipūnus dėmesio. Belatriks... Ji nebuvo gera ragana, tačiau tikrai nepasakysi, kad nebuvo galinga. Dėl jos jie iš tavęs ir šaiposi, tačiau ilgainiui susipras. Na, nebent būtų visiški idiotai. O tokių irgi yra,-kandžiai tarstelėjo Von Sjuardas.
Džeinė šyptelėjo.
-Dėkui, profesoriau.
-Na, bėk, nepavėluok per mano sapaliones,-mostelėjo ranka profesorius.
Koridoriuje Džeinės jau laukė Gabriella.
-Kur buvai?-paklausė draugė.-papuolei į bėdą?
Klastuolė papurtė galvą.
-Ne, tiesiog... Na, žinai, mokytojų šnekos. Nekreipk dėmesio į pašaipas ir taip toliau,-šyptelėjo Džeinė.-profesorius Von Sjuardas atrodo visai įdomus mokytojas, tik kiek šiurpokas, nemanai?
Gabriella nusipurtė.
-Taip, teko girdėti, kad vieną neklusnų mokinį jis tiesiog vidury pamokos pavertė varle.
-Jei tai būtų Heilė, mielai pažiūrėčiau. Bet savo dozę ji jau ir taip šiandien gavo,-sukikeno Džeinė.
Staiga nuskambėjo skambutis, ir jos nubėgo į transformacijos pamoką.

-----------
Nuomoniųųų!

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

 • ****
 • 203
 • Lytis: Moteris
 • Na ką. Laimėjom?!
Ats: Mirties valgytojos dukra
« Atsakymas #23 Prieš 5 metus »
super, kelk ir toliau
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

 • VII kursas
 • *
 • 688
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Mirties valgytojos dukra
« Atsakymas #24 Prieš 4 metus »
Nežinau, ar dar yra skaitančių, bet įkelsiu dar vieną dalį. Šiaip wattpad'e yra apie dvidešimt skyrių, jei domina, aplankykit profilį @-kaciukas- .

10 skyrius (Alisą irgi nuvedė triušis)
Likusi diena prabėgo ramiai- na, per kerėjimo pamoką pro langą į klasę įskrido muštukas, bet tai buvo tik kaip vienišas debesėlis giedrame danguje- ir Džeinė su Gabriella ir Jekaterina išėjo į kiemą. Susėdusios prie ežero didžiulio galingo ąžuolo pavėsyje, merginos ėmė šnekučiuotis. Tačiau netrukus Džeinė pastebėjo atokiau stovinčią, vietoje mindžikuojančią varniukę.
-Ei!-šyptelėjusi šūktelėjo jai klastuolė.-ar neprisijungsi prie mūsų?
Toji varniukė droviai šyptelėjo ir priėjo prie grupelės.
-Gal tu iš Švilpynės?-Jekaterina nepraleido progos šnipštelėti ir nepiktai pašiepti Džeinę.
Pasirodo, toji varniukė buvo Vivian- irgi naujokė. Jos visos taip įsikalbėjo, kad net nepastebėjo, kaip atėjo vakaras.
Merginos nenoriai išsiskyrė ir nuėjo į savo miegamuosius ir nuėjo miegoti. Netrukus Džeinė jau buvo sapnų karalystėje.
...Džeinė pabudo, pajutusi sunkumą ant krūtinės. Ir vos susilaikė nesušukusi- ant jos tupėjo baltas, šviečiantis, lyg iš mėnulio gijų padarytas triušis. Šis, pamatęs, kad mergina atsibudo, tučtuojau nušoko nuo jos ir nustriksėjo link durų. Tačiau nebėgo. Atsisuko į Džeinę ir pakarpė ausimis. Klastuolė sumišusi atsistojo.
-Nagi, eik iš čia!-sušnabždėjo ji.
Triušis vėl pakarpė ausimis ir tiptelėjo ją už naktinių skverno. Tad Džeinei neliko nieko kito, tik sekti paskui jį. Nė nespėjusi dorai apsirengti ar batų apsiauti, mergina nubėgo paskui triušį, ir atsitokėjo tik Uždraustojo miško žolei palietus jos kojas. Mergaitė sustojo ir išsigandusi apsižvalgė. Baltojo graužiko nebuvo matyti nė ženklo.
Žaltvykslė? Vaiduoklis? Kas tai buvo? Ironiška,-pamanė juodaplaukė.-mano mėgstamiausia pasaka visada buvo „Alisa stebuklų šalyje". Ją irgi nuvedė kiškis. Tik ji atsidūrė Stebuklų šalyje, o aš-Uždraustajame miške, pilname vilkolakių ir balą žino kokių dar padarų!
Ji dar sykį apsižvalgė- ne vien kiškis dingo! Kurioje pusėje buvo mokykla?!
O tada trakštelėjo šakelė. Gūdžiame miške nuaidėjo keistas, baugus urzgimas.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Klara Mondeu

 • II kursas
 • *
 • 13
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Negyvenk būtuoju laiku, gyvenk būsimuoju
Ats: Mirties valgytojos dukra
« Atsakymas #25 Prieš 3 metus »
Labaiii graziai kuri, plz kur nors ir mane įterpk  ;) :P (giggle)
Ir mes stebėsime kaip galop nukrinta saulė...