0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
K-pop
« Prieš 7 metus »
Am, hey. Tai va, neseniai susidomėjau K-pop ir, turiu pasakyt, šitas stilius mane pakerėjo, įsimyliu visas K-pop dainas, kokias tik randu. Tai va.



Mano favoritai BTS grupė. Mėgstamiausios dainos:
1. Danger
2. Boy in Luv
3. Save me
4. EPILOGUE: Young Forever
5. Just one day
6. Dope
7. I need u

Mėgstamiausios K-pop grupės:
1. BTS
2. MONSTA X
3. Gary
4. M.A.P. 6
5. GOT7
6. iKON
7. AOA
8. CRUSH
Ir dar daug kitų. Visų tikrai neišvardinčiau.

Dabar truputis apie patį K-pop
K-pop - populiariosios Korėjos muzikos trumpinys - muzikos žanras, kilęs iš Pietų Korėjos, susidedantis iš pop, šokių, hip hop, roko, ritmenbliuzo, elektroninės muzikos stilių. K-pop grupėse neretai būna nemažai narių, į korėjiečių kalbos dainas įmaišoma ir anglų kalba, nemažai repo, nuostabūs šokiai dainų klipuose (ah, kad aš taip šokt mokėčiau). Dabar K-pop darosi vis populiaresnis muzikos žanras, ir, kaip sakau, man jis yra tikrai perfect. Taigi. Galbūt kas nors susidomėjo tuo, ar K-pop'erių jau turim čia, tai rašykit :> padiskutuosim.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Lawrence Cobain

  • I kursas
  • *
  • 14
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: K-pop
« Atsakymas #1 Prieš 7 metus »
Nesu apskritai viso K-Pop fanatas, bet myliu Blackpink <3 viena mėgstamiausių grupių šiuo metu apskritai. Kol kas teturi 4 dainas, tačiau visos yra awesome. Nors tik šįmet susikūrusi grupė, tačiau jau yra viena populiariausių ir skina daug apdovanojimų. Sėkmę lemia tiek geros dainos, tiek niekam ne paslaptis, puiki išvaizda, įvaizdis ir žinoma YG family kompanija...

*

Neprisijungęs Adira Floris

  • VI kursas
  • *
  • 305
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • :)
Ats: K-pop
« Atsakymas #2 Prieš 7 metus »
Hm, aš irgi prieš porą mėnesių pamėgau BTS, dabar tenka ir kitų grupių pasiklausyt, ir Blackpink labai patinka :)

*

Neprisijungęs Vikassi Park Lin Chao

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: K-pop
« Atsakymas #3 Prieš 5 metus »
Man labai patinka BTS!!^^

*

Neprisijungęs Šarlotė Black

  • I kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
Ats: K-pop
« Atsakymas #4 Prieš 4 metus »
mano klasiokė pamišus dėl V iš BTS. Aš tai mėgstu Blackpink but woteva nes niekam nerūpi :D