0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Lėja perliejo Švilpynukę žudančiu žvilgsniu ir suakmenėjo. Sugebėjo tik pagriebti nuo sofos pagalvėlę ir paleisti į Urtę ir jos įžūlią šypsenėlę
(Ne)laimei Urtė pasilenkė, taip išvengdama įpykusios klastūnyno antrakursės smūgio
-Ir čia tikrai karšta. Nevaidink kad šąli -klastuolė bandė atremti savo  tvirtovės šturmavimą  - Aš nekalta , kad tau per šalta. Imk mano megztinį
Lėja numetė savo juodą megztuką Lėjai ir nusišypsojo
- Viralas jau šviesiai mėlyna, tai reiškia, kad viskas gerai . Vakarėlis įvyks, žinau, kokią draugę pasikviesiu, nematau prasmės čia ilgiau likti...
Klastuolė dar žvilgtelėjo į kuo toliau, tuo labiau mėlyną viralą .
-Manau, viskas pavyko
Klastūnyno antrakursė staigiai puolė prie durų.
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Urtė pamačiusi kur Lėja eina kaip su spiruokle stryktelėjo nuo sofos ir pasileido link jos. Pavijusi griebė už rankos ir partempusi atgal šyptelėjo.
-Truputi palauk ir galėsime eiti ieškoti vietos vakarėliui. Ikigalutinio išvirimo trūksta pekiolikos minučių. Paplepėkim,- pasiūlė ji, bet pamačiusi draugės išvaizdą nusijuokė.- galėsim apie tavo vaikiną nekalbėt... Galim pakalbėti apie mūsų vakarėlį.
Ji žvilgtelėjo į katilą ir nudžiugo pamačiusi, kad jis beveik tokios spalvos kokios reikia.
- Ar žinai jog eliksyrui reikia pasakyti tikslią temą pižamų vakarėliui? Ką darom? Gal vakarėlis vestuvių tema? Arba vakarėlis- meilės guolis? Juokauju,- dar skubiai šūktelėjo ji kol negavo į galvą iš antros pagalvės.-Gal žinai kokį žaidimą? Dabar vis teik nuobodu...

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Kai klastuolė jau buvo išėjusi iš buvusio kabineto , ją pasivijo Švilpynukė
-Jeigu ką , tai mes draugai. Girdėjai, draugai - pasakė klastuolė ypač pabrėždama paskutinį žodį , bet mergaitė vis dėl to draugės įkalbėta sugrįžo prie viralo.
Mergaitės atsisėdo ant sofos ir Lėja išklausė viską , ką jai pasakė draugė. Vienu momentu jau norėjo mesti Urtei į galvą pirmą po ranka papuolusį daiktą, bet, pamačiusi jog tai gėlių vazonas, susilaikė
- Darom vakarėlį bet kokia tema. Gal turi idėjų? - klastuolė nužvelgė draugę - beja, kur nukišai tuos traškučius, aš valgyti noriu, be to, šiandien nevalgiau pietų, o iki vakarienės dar dvi valandos - pasakė antrakursė žvelgdama į seną dulkiną laikrodį pakabintą ant kabineto sienos.
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Urtė tingiai mostelėjo lazdele ir nukrovė šalia stovėjusį stalelį traškučių pakeliais.
-Žinau jog maistas negali išsiburti ir panašiai, bet minčių skaitymą paveldėjau iš tėčio, o maisto kūrimą iš mamos. Kol kas sugebu sukurti tik traškučius ir spragėsius, bet per kitas atostogas su mama imsimės pudingo...
Ji šyptelėjo ir susigriebė patraukti nuo jos vazoną jai užeitų noras mestelėti dar vieną kandžią repliką apie jos vestuves.
-Gal darome skaitymo naktį? O tema bus Hario Poterio knygos?- staiga ji pasinėrė į fantazijas.- Lentynose aplink stovės visos knygos, o pagalvėlės bus minkštos enciklopedijos, miegosime ant... Pala, o tau tinka? ir beje pasakyk ką pakviesi, nes reikia pasiderinti ir su jomis...

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Lėja pažvelgė į Švilpynukės išburtus traškučius
-Nenoriu išburtų traškučių, noriu tikrų. Negi tikrai sušlamštei visą jų pakelį? - juokdamasi mergaitė paragavo vieno išburto traškučio iš dubenėlio
- Bet šiaip jau, šitie tikrai neblogi
Lėja pažvelgė į Urtės akis ir pamatė, jog draugės galvoje tikari užgimsta kokia nors kandi replika apie tai, apie ką ji kalbėt nenorėjo.
-Skaitymo vakarėlis skamba puikiai. Manau, ši idėja pati geriausia iš pasiūlytų , nors nieko daugiau nė viena iš mūsų ir nepasiūlė - mergaitė nusišypsojo - bet ar tikrai nori daryti apie konkrečias knygas? Manau, geriausia būtų tiesiog vakarėlis knygų tema. Tada būtų daugiau laisvės vaizduotei.
Mergaitė dar sykį pažvelgė į traškučiais nuklotą stalą .



Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Urtė piktai pažiūrėjo į Lėją.
-Tu gal visai? Ar žinai, kad tas traškučių pakelis ir buvo mano mhh,- tariant paskutinį žodį ją pagavo nenumaldomas juokas.- Ha, ha, ha jis jau ha, buvo, ha, mano, haha išburtas.
Mergaitė pamatė, kad draugė stovi išpūtusi akis ir ėmė juoktis dar labiau. Pagaliau nustojusi ji paaiškino apstulbusiai Lėjai:
-Man kartai užeina tokie juoko priepuoliai kai iš karto žinau jog pasakysiu kai ką juokingo ir pradedu pati juoktis iš savo žodžių kurių dar net nepasakiau. Pamatys ir tu užsikrėsi mano priepuoliais ir juoksimės kartu.
Švilpė šyptelėjo jog klastuolė suprastų, kad tai netikra liga ir nereikia jos bijoti. Tada mergaitė pripuolė prie katilo ir užgesinusi ugnį pripylė stiklainį mėlynai žaižaruojančio skysčio.
-Baigta. Dabar tereikia panaudoti per savaitę, nes kitaip suges. Jau gali kviesti ką norėjai...

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
-Traškučiai buvo tavo? Išburti? Geras!
Klastuolė linksmai nuo stalo su traškučiais paėmė tuščia violetinį plastikinį dubenėlį ir padavė Švilpynukei
-Nagi, išburk spragėsių.- ji nusišypsojo - Jeigu ką  tai mėgstu su karamele, tokius kap pardavinėja forum cinemas.
Pažvelgus į draugės veidą ji nepastebėjo, kad jai būtų kažkas neaišku, bet ji dėl visa ko pridūrė
-Tai toks didelis pastatas, vadinamas kino teatru. Ten yra didžiulės salės dideliais ekranais, kurie rodo filmus. Labai gera žiobarų mėgstama vieta.
Lėja priėjo prie melsvojo viralo.
- Mes dar nesutarėm dėl vakarėlio datos. O knygų tema tau tinka, ar ne ?
Klastūnyno antrakursė sukurpė drąsą ir paklausė draugės
-O ar...privalau kviestis mergaitę?


Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Urtė pagriebė iš Lėjos dubenį ir užsimerkė. Atsimerkusi ištiesė draugei pilną dubenį saldžių spragėsių. Paskui susimąstė.
-Manau bus gera ir knygų tema. Nors gal reiktų padaryti tema "it's a boy"? Bet ne o jai tai mergaitė? Taigi kadangi nežinom tiks ir knygos...
Mergaitė pagriebė saują traškučių iš draugės ir susimastė. Gera buvo sėdėti jaukiame kabinete apšviestame tik melsvo eliksyro likučio katile. Gera buvo ir nesėdėti ligoninės palataoje kur tau sako jog sergi vėžiu... Švilpė nejučiomis susiraukė, bet pajautusi jog klastuolė ją stebi išlygino kaktą. Paskui išgirdusi Lėjos klausimą  išsiviepė.
-Ne nebūtina, bet tada keisim temą į Valentino dienos vakarėlį,- pamačiusi, kad draugė jau kelia dubenį su spragėsiais ji surimtėjo ir įsakė,- nuleisk, nes daugiau išburti nebegaliu- jėgų tiek nėra, o dar vėžiu sergant..
Ji staiga užsidengė burną supratusi, kad išplepėjo ir tyliai paprašė:
-Niekam nesakyk ir nesivesk berniuko. Tai burtininkų vėžys ir pavojingas priešingos lyties atstovams.  Vienu žodžiu kai serga berniukas jis gali užkrėsti mergaitę, ši užkrės berniuką ir taip toliau, o aš nenoriu niekam pakenkti.
Šviesiaplaukės skruostu nuriedėjo ašara.
-Nenoriu pakenkti ir tam kurį myliu...

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Paėmusi iš draugės spragėsių dubenį mergaitė tuoj pat įniko į maistą
- Visai skanūs. Net už forum cinemo geresni - ji nusišypsojo - apskritai žiobarų maistas man atrodo nuobodus..
 Bekemšant spragėsius ji išgirdo repliką :
-Klausyk - staiga prabilo Lėja jau neva labai rimtai - jei nenori , kad tau užvoščiau šituo dubeniu, tu verčiau patylėk...
Išgraibiusi iš dubens paskutinius spragėsius klastuolė padėjo dubenį.
Išgirdusi apie ligą iš pradžių jai buvo kiek sunku tuo patiketi, bet pamačiusi Švilpynukės akyse ašaras ji apkabino draugę
- Viskas gerai, gerai, nesivesiu jo. Atsivesiu draugę iš varno nago, ji labai linksma ir šauni
Klastuolei norėjosi užduoti klausimą a[pie paskutinius Urtės žodžius, bet ji susilaikė.
Dabar netinkamas metas...


Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Urtė smarkiai, smarkiai suspaudė draugę ir per ašaras šyptelėjo. Jai kaip tik dabar reikėjo draugės paguodos ir užuojautos. Gal ji ir nebuvo Lėjos geriausia draugė, tačiau Lėja buvo jos.Tada mergaitė nusišluostė akis ir prisitraukė pergamento lapą. Kažką pakeverzojo ir pažvelgė į Lėją.
-Ko spoksai? Man jau viskas gerai. Vėžį išgydys ir viskas bus gerai...
Ji parodė jai lapą kuriame buvo užrašyta
Citata
Kas tai?
Vieta:
Laikas:
Tema:
Turėti:
Negalima:
Galima:
-Užpildyk ir padaugink dvigubai, tai bus kvietimai, o aš truputi pagulėsiu. Kažko galva įskaudo. Man negalima išburti tiek daug maisto vienu metu...
Švilpė pastūmė lapą Klastuolei ir užsisvajojo. Vėžį išgydis tik šių metų gale... Laukia baisiai ilgi metai nematant JO.

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Klastuolė taip nemanė. Ji nemanė, kad Urtė dabar nori būti guodžiama ir apkabinama. Bent jau, jeigu būtų Švilpynukės vietoje ji tikrai nenorėtų kad prie jos kas nors lystų su savo guodimais.
Gal čia klastuoliški genai
Išgirdusi iš Urtės lūpų gana šiurkščius žodžiu klastūnyno antrakursė nė kiek nesupyko ant draugės.
Jai dabar ir taip sunku, nepristok prie jos
Klastuolė paėmė iš draugės lapą ir murmėdama po nosimi padauginimo burtažodžius padaugino Urtės surašytų popieriukų. Dabar jų buvo keturi.
-Nagi, ko laukiam? Imam tušinukus ir rašom - pasakė ji kaip tik galėdama smagiau, kad pakeltų draugei nuotaiką ir nukreiptų jos mintis kur kitur. Nors kalbėti smagiai, kai vos ne neverki yra tikrai sunku
Kur jau ne, Lėja
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Staiga susigriebusi jog Lėjai nurodymus davė gan per šiurkščiai Urtė linksmai šyptelėjo jai ir pagriebė tušinuką. Truputi pagalvojusi ji parašė ir padavė draugei jau užpildytą lapelį.
Citata
Kas tai? Pižamų vakarėlis
Vieta: Draugų namelis prie ežero
Laikas: Birželio trylikta
Tema: Skaitymo naktis
Turėti: Viska ko prireiks smagiai pasilinksminti su draugėmis (pižama, datų šepetėlis ir t.t)
Negalima: Būti nemandagiems
Galima: Ateiti  ;)
-Manau laiką dar galėsim koreguoti, o būtent trylikta, nes mano gimtadienis maniau atšvęsim tuo pačiu...
Ji nudelbė akis į žemę, nes staiga suprato jog jos sumanymas per daug akiplėšiškas. Paskui staiga jas pakėlė ir paklausė:
-Ar tu galvojai kviesti Andrea?

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Gavusi iš Urtės rankų lapelį mergaitė viską perskaitė
- Išties smagu . O ar valgių bus? Nes ji taip , galėsime jų užsakyti devyniuose meduose. Aišku, jeigu tik tu turi leidimą i kiauliasodį. Jei ne, galėsiu eiti viena.
Ji dar sykį peržvelgė Švilpynukės parašytus žodžius
- O keliną valandą viskas vyks? Manau, gal į vakarą, kada visi būtų paruošę namų darbus ir turėtų laiko pasiruošti. Ir manau, tavo gimtadienį turėtumėm pašvęst smagiai
Ji nusišypsojo ( bandė kelti draugei nuotaiką ) ir atsakė
-Ne, ne Andrea. Yra tokia pirmakursė Katerina. Ji labai šauni. Aišku, tu turbūt nieko prieš, kad ji pirmakursė? Pamatysi, susidraugausit.
Iš kažkur klastuolė išbūrė popierėlį ir ant jo užrašė : '' Urtė ir Lėja - geriausios draugės " ir nuskraidino popierėlį prie sienos.

Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Urtė pažvelgė į Lėją ir giliai įkvėpė:
- Tipgaliuišburteisimįkiauliapirksimdevyi medusKaterinalabaišaunimergaižinaująjit avonuosidėj.
Paskui vėl pamačiusi draugę ji pašėlo juoktis.
-Pajuokavau, pajuokavau,- paskui nurimusi po eilinio priepuolio mergaitė susimastė.- Ar žinai kokią kitą kaip aš? Žvengiu kas dvi minutes, sergu vėžiu, esu beviltiškai įsimylėjusi, gebu skaityti mintis ir išburti valgio. Aaa tiesa, dar skaitau Hario Poterio knygas po trisdešimt kartų.
Švilpė nusekė akimis Klastuolės popierėlį ir vėl prakalbo:
-Žinau jog nelabai ką gali išburti, tačiau spragėsiais esam aprūpintos, o viso kito eisim į kiauliasodį. Žinau Katerina, mums kartu Kerėjimas... Manau mes puikiai sutarsime. Pati žadu pakviesti Jaka arba Liusinda. Kaip jos tau?

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Išgirsdusi iš Švilpės visišką makalynę ji nieko nesuprato, todėl jai pavyko tik nusišypsoti.
-Gal galėtum pakartoti? Nieko nesupratau.
Klastuolė pažvelgė į popieriuką su jos parašytais žodžiais, kjuris dabar buvo prilipęs prie kabineto sienos.
-Nėra dviejų tokių pat žmonių. Juk kiekvienas esame unikalus. Tiesa, gali būti panašūs. Bet vienodi- ne. Kad ir aš- keičiu savo išvaizdą, mano plaukai, priklausomai nuo mano jausmų kaitaliojasi, esu perskaičiusi milijoną knygų. Esu įvaikinta žiobarų, o savo tėvų, kurie yra burtininkai, nesu net akyse mačius.
Lėja padarė pertrauką.
- Taip, jos abi labai linksmos.
Klastuolė nuo kaklo nusegė medalioną ir, atvertusi gyvatėmis padabintą dangtelį pažvelvelgė vidun
-Ar daug burtininkų šeimų turi pavardę iš R raidės?
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.