0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

• Transfigūracijos profesorius
  • *
  • 388
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #120 Prieš 5 mėnesius »
Ir labai greit viską išsiaiškino. Nereikėjo ilgai laukti.
Kadangi žinojo, kokia ši mokinė neprognozuojama, buvo pasiruošęs iškart panaudoti burtų lazdelę. Ir jai pradėjus sakyti burtažodį mikliai ją pertraukė.
- Expelliarmus. - Staigiai pasakė.
Tada dar kartą mostelėjo lazdele ir atsidarė spintos durys. Iš jos išlėkė dėžutė pilna senų pergamentų, su eliksyrų receptais. Jie buvo sudėtingai įskaitomi. Auris padėjo dėžutę ant stalo, tada atsišaukė švaraus pergamento, rašalo ir plunksną.
- Panele Forrm, kaip jau sakiau savo darbo nebaigėt. Kadangi pirmą susprogdinot, dabar visus šiuos senus receptus surašysit iš naujo, perrašysit aišku? Jeigu nedirbsit, nubrauksiu Klastūnynui šimtą taškų, o jūs keliausit pas direktorę aišku? Nejuokaukit verčiau su manimi. Tikiuos viską supratot?
Ir kam aš gaištu su ja laiką? Bet jeigu paleisiu, tai pagalvos, kad gali lipti man ant galvos. Dar ko. Visi norai pasikalbėti su šia mokine išgaravo kaip dūmas.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

• IV kursas
  • *
  • 214
  • Taškai: 95
« Atsakymas #121 Prieš 5 mėnesius »
Klastuolės kerai savo tikslo nepasiekė, nes profesorius taip pat paleido savo kerus. Bet bent jau mano lazdelė neišskrido man iš rankų. Pagalvojo klastuolė.
- Ne tau spręsti kada darbą baigiau! - dar labiau supykusi pasakė klastuolė. Bet vis tiek klastuolė darbą pradėjo. Aišku nenustygo noru dingti iš čia, bet taškų vis vien buvo gaila. Nors klastuolė sutiko nešdintis bet kokia kaina. Šiek tiek perrašiusi klastuolė visus pergamento lapus sudėjo vieną ant kito. Ji norėjo panaudoti kerus apie kuriuos jai pasakė profesorius, bet bijojo, kad jis meluoja. Kas gali pasitikėti tokiu kaip jis? Nesuprato klastuolė. Bet nusprendė kerus pabandyti. Blogiau juk nebus.
- Evanesco! - ištarė klastuolė ir visi lapai akimirksniu pradingo. Vis dėlto jis nemelavo.
- Dabar aš jau tikrai baigiau.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

• Transfigūracijos profesorius
  • *
  • 388
« Atsakymas #122 Prieš 5 mėnesius »
Kuo toliau, tuo labiau jis norėjo tiesiog išeiti ir pabaigti šį reikalą. Į jos replikas niekaip nesureagavo, o kam? Forrm kurį laiką sėdėjo ir rašė, o paskui ėmė dėti lapus į krūvą. Auris su susidomėjimu žiūrėjo kas čia bus. Sudėjusi juos į krūvelę ji pradangino tuos popierius. O tai kuriems galams tada rašė? Na palauk tu man. Pagalvojo. Šiaip būtų išėjęs, užrakinęs ją klasėje kelioms valandoms ir palikęs. Tegu pasėdi ir pažiopso į voratinklius. Bet nusprendė, kad gal kitaip tegu būna.
Jis ramiausiai priėjo prie mokinės ir ištraukė jos burtų lazdelę mergaitei iš rankos.
- Dabar gali eit sau. Gražinsiu tau ją rytoj, o gal poryt, matysim. - Pasakė lediniu tonu. Dirbti jau jos nusprendė neversti. Nes tai tebuvo jos ir jo laiko gaišimas. O štai lazdelė kitas reikalas. Auris pasisuko išeiti pro duris. Neketino likti čia nė akimirkos daugiau.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

• IV kursas
  • *
  • 214
  • Taškai: 95
« Atsakymas #123 Prieš 5 mėnesius »
Klastuolė pradanigno lapus. Jai tai patiko. Nepagalvoja profesorius ką pasakoja. Juokėsi mintyse klastuolė. Nieko neapgalvojantis profesorius. Ir kam jį priėmė dirbti? Ir vėl mintyse juokėsi klastuolė. Paskui profesorisu padarė kai ką netikėto. Jis išplėšė lazdelę klastuolei iš rankų. Koks kvailys. Pagalvojo klastuolė. Bet jis pradėjo eiti durų link. Ji neturėjo ką daryti, o laiko buvo nedaug. Klastuolė nenorėjo prarasti savo burtų lazdelės. Tad ji prabėgo pro profesorių ir pastojo jam kelią. Tada staigiai išplėšė savo lazdelę jam iš rankos.
- Atsilyginsiu per kitą pamoką! - išrėkė profesoriui klastuolė ir pabėgo. Kiek pabėgėjusi stabtelėjo pažiūrėti ar lazdelė nesulūžo. Lazdelė buvo kaip nauja. Kadangi lazdelė buvo visiškai sveika tad klastuolė grįžo į klastūnyno bendrajį kambarį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Erka Forrm »