0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • VII kursas
 • *
 • 335
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #105 Prieš 5 mėnesius »
Jaunuolis žvilgtelėjo į savo okamį. Šis šiandien atrodė labai patenkintas. Juk gyvenant šeštakursio kuprinėje nevisada gauni galimybę išlįsti iš jos. Turi pasirodyti jaunuoliui tinkamas tai dienai.
 Jones apžvelgė vietą, kurioje yra. Čia mėtėsi senas katilas ir lentynose buvo daug tvarkingai sustatytų buteliukų. Ant visų buteliukų buvo užrašyti kažkokie pavadinimai. Keletą iš jų vaikinas nusprendė paskaityti. ,,Geltonplaukių nuodai''. Šis pavadinimas Švilpynės koledžo atstovui nebuvo girdėtas, bet vien žodis nuodai baisiai jį gąsdino. Juk nuodai tai ne vaistai, nuodai gali stipriai pakenkti.
- Am malonu susipažinti, Aviana. Aš Ryan, - tarė rudaplaukis pasitvarkydamas savo plaukus. Po kelių akimirkų naujai sutikta pažįstama pradėjo eiti į kitą klasės ar kabineto galą. Jones pavardės nešiotojas kilstelėjo antakius nesuprasdamas kodėl ji taip daro. Staiga pasigirdo dūžio garsas ir po patalpą pasklido keistas kvapas?
- Kas čia per kvapas? - sumurmėjo vaikinukas klausdamas.
There's no such thing as fate.

*

avianawallflower

Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #106 Prieš 5 mėnesius »
Tas kvapas vis stipriau griaužė nosį, pradėjo jau griaužti ir akis. Atrodė jog griaužia visą kūną. Ką daryti? Šioje situacijoje jau Tergeo nepadės, kvapas neišgaruos. Mergina išsigando, nejaugi ji tikrai turėjo priklausyti Grifų Gūžtai? Kažkaip neatrodo. Aviana rankoje gniaužė lazdelę ir galvojo ką daryti.
- Ryan, gal žinai kokius nors kerus? - Su virpančiu balsu paklausė Aviana.
Rudaplaukė pajuto jog reikia kuo greičiau iš čia dingti ir išgelbėti tą Ryan. Abejonės dėl koledžo dingo. Per menką švieselę buvo galima įžiūrėti jog Ryan ne vienas, o su augintiniu.
- Jis mielas. O dabar griebk jį ir neždinamės iš čia.
Pasiėmusi savo daiktus Aviana juos sugrūdo į apsiausto kišenę ir priėjo arčiau Ryan. Reikia sprukti kol dar niekas neužduso. Pamintyjo grifiukė.
- Eime Ryan, greičiau.

*

Neprisijungęs Erikas Dinas Miglaputys

 • I kursas
 • *
 • 44
 • Taškai:
 • Mielai priimsiu nemokamus galeonus
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #107 Prieš 4 mėnesius »
Dinas ėjo pustuščiu koridoriumi susikišęs delnus į kišenes. Jo nuotaika šiandien buvo kiek niūroka, o ir randą skaudėjo. Berniukas norėjo trumpam numirti, bet tik laikinai, nes dingtų visas malonumas. Jis be emocijų veide akimis užtiko įdomias duris, gal ten galės pasislėpti? Jam nebuvo svarbu, mato jį kažkas ar ne, tačiau įstrižai perėjo koridorių, nekreipdamas dėmesio į kitus mokinius ir įėjo į neužrakintą klasę. Ant apdulkėjusių suolų mėtėsi mezūrėlės, o šei bei ten net ir katiliukai. Apleista klasė, tai jau aišku. Ant lentos su kreida buvo nupieštas juokingas, senas vyras. Berniukas jam nupiešė ūsus su likuse kreida ir sutraiškė užmynęs vieną tarakoną. Na ir šlykštynė. Pamanė jis pažiūrėjęs žemėn kas čia trakštelėjo. Jis atsiduso ir atsisėdo ant apdulkėjusio profesoriui skirto stalo krašto.
- Pogalais, tuoj tikrai galva pliš pusiau. - jis laikė šaltu delnu uždenktą randą, nes įsiskaudėjo kaip reikalas.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • V kursas
 • *
 • 327
 • Taškai: 77
 • Lytis: Vyras
 • Hogvartso mokinys
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #108 Prieš 4 mėnesius »
Po truputį vakarėjo. Dangus nusidažė oranžine ir raudona spalvomis. Vegard tą vakarą apsiausto nevilkėjo, apie koledžą išdavė tik Klastūnyno kaklaraištis. Nors, visi žino Vegard vardą mokykloje, uniforma Hogvartse griežta. Tuomet kodėl juodaplaukis nusivilko apsiaustą? Nes jam paprasčiausiai buvo nė motais tos kvailos taisyklės. Vaikinas laiptais užlipo į antro aukšto koridorių. Visur buvo pilna mokinių iš įvairių koledžų. Šventosios Morkos, kodėl čia tiek daug Švilpynės mokinių? Saeterhaug tarsi prakeiktas buvo, kur tik eina vis sutinka kokį nors švilpį. Meghan Natali Pritz, Luna Evanns, kokiu vardu šiandien apsireikš dar vienas švilpis? Jis ėjo koridoriumi nekreipdamas dėmesio į pašalinius veiksnius, tik jo koncentraciją nutraukė durys. Labai paslaptingos ir keistos. Tiesa, jos buvo šiek tiek praviros, dėl to Saeterhaug nesugebėjo nesusigundyti. Jis šmurkštelėjo vidun. Jį pasitiko storas dulkių sluoksnis, duženos, kiauri katilai ir knygos. Visi šie daiktai tikrai buvo liesti gana senai. Nuodų ir vaistų klasė. Senoji. Kabinete buvo ir žmogus, Vegard atsiduso.

*

Neprisijungęs Erikas Dinas Miglaputys

 • I kursas
 • *
 • 44
 • Taškai:
 • Mielai priimsiu nemokamus galeonus
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #109 Prieš 4 mėnesius »
Taip besėdėdamas, jis sulaukė (nors nelaukė) durų girgždėjimo garso, kas reiškė, jog nuo dabar klasėje yra dar kažkas. Dinas nenoromis atsisuko ir mintyse nusikeikė, nors įprastai to nedarytų. Vėl klastuolis... Pamanė jis, vos pamatęs atėjusio vaikino kaklaraiščio spalvas. Dinas užsisuko ir nekreipė dėmesio į atėjusįjį. Randą, vis dar perštėjo, jis jautė ir pyktį, kad turi šį randą ir šiokį tokį džiaugsmą, nes vos žaizda užgijo, jam dzingtelėjo, jog galbūt jis panašus į legendinį Harį Poterį, tačiau šiandien ši mintis atrodė niekam tikusi ir vaikiška. Randą dabar jis mielai norėtų kažkokiu būdu panaikinti, nes bandymas jo nesusiimti delnu, dėl atėjusio klastuolio, jį žudė. Staiga, jam atsirado noras, susipažinti su juodaplaukiu už nugaros, nes tai būtų gal tik antras ar iš vis pirmas jo sutiktas klastuolis, o ne klastuolė. Berniukas atsisuko į jį ir gal kelias akimirkas į jį žiūrėjo, o po to mostelėjo ranka ir ištarė pirmą, gan šaltą žodį, tiksliau sakinį.
- Na, pradėsiu pirmas, - jis nušoko nuo stalo, ir prisiminė, jog šis veidas jam jau matytas. Akimirksniu prisiminė jo savininko vardą. - Vegard, taip? - jis buvo tikras klastuolio apibūdinimas. Taisyklės jam nė motais, o ir šiaip draugiškas jis toli gražu, tikrai ne per daug. Berniukas paanalizavo jo laikyseną, žvilgsnį ir veido išraišką, dievaži, jis tikrai neturėtų būti maloni asmenybė, tačiau Diną kaip ir visada aplenkdavo smalsumas, tad jis, žinoma pasiliko ir laukė atsako į klastūnyno lygio jo paties ,,malonų pasisveikinimą". Jis stovėjo susikišęs delnus įkišenius, vis dėl to žinodamas pakankamai apie Vegard, šalia kairiosios rankos turėjo lazdelę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Erikas Dinas Miglaputys »

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • V kursas
 • *
 • 327
 • Taškai: 77
 • Lytis: Vyras
 • Hogvartso mokinys
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #110 Prieš 4 mėnesius »
Vegard visgi suprato jog komunikuoti su žmonėmis - per žemas lygis. Argi kartais nebus susirgęs Didybės manija? Juk paklausykit kokia žvaigždė! Mokyklos ir direktoriaus asmeninė pergalė! Galutinė diagnozė - šimtaprocentinė didybės manija. Nors nelabai čia kam ir rūpėjo, buvo ir daug svarbesnių dalykų. Vienas jų - jau per ankštas apsiaustas gulintis Klastūnyno bendrajame kambaryje ant sofos. Kad ir kaip Madam Malkin juos siūtų jie vistiek su laiku susidėvi arba tampa maži. Ar čia magija galėtų pagelbėti - nežinia. Išvada - juodaplaukis išties bukas tik nenori to pripažinti. Jo nuostabias ir išties labai reikalingas mintis išblaškė kažkoks vaikiškas balsas. Ai, čia tik tas kvailas vaikas. Menkoje prieblandoje buvo galima pamatyti koledžo emblemą. DAR VIENAS SUKNISTAS ŠVILPIS?! Tai darėsi nebejuokinga, greičiau baisu. Švilpynės prakeiksmas - ar taip turėtų skambėti ši situacija ištikusi trečiakursį?
- Eh. Ir tu mane pažįsti, nors tikriausiai čia nėra nei vieno kuris manęs nežinotų. - Išdidžiai ir su panieka ištarė vaikinas. - O kuo tu vardu?
Nagi, jam reikia žinoti visų Švilpynės mokinių vardus.

*

Neprisijungęs Rapolas Drakas

 • I kursas
 • *
 • 6
 • Taškai:
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #111 Prieš 3 mėnesius »
Nuodų ir vaistų pamoka vyksta ir vykdavo antrame aukšte. Kai kurie mokiniai nemėgsta nuodų ir vaistų pamokos. Nes kartais dažniausiai taip ir atsitinka sprogsta eleksyrai ir mokinių saugumui ir krtais šį dalyką nori pašalinti. Vilis neskubėdamas atėjo į nuodų ir vaistų pamoką. Sneipas kaip visada buvo piktas ir niūrus. Vilio Sneipas paklasė klausimo, Sneipas buvo dar piktesnis.
- Negi nepavartai nei vieno vadovėlio!?! - šaukė jis. Po kiek laiko jie įėjo į vaistų ir nuodų klasę, aplinkui ūžė eleksyrai prie sienų į spalvotus buteliukus buvo supilti gėralai, prie lempų buvo susipyne stori voratinkliai. Sneipas ant lentos parašė kažkokį receptą bet jį reikėjo tik nusirašyti ir turėti kitai pamokai. Vilis rašydamas galvojo ka gi Sneipas užduos namų darbams. Pagaliau pamoka pasibaigė ir pasakė kad reikės parašyti rašinėlį apie senovės raganų naikinimo būdus. Eidamas pilies požemiu jis  pamatė šikšnosparnį ir prieš pat kojas prabėgo žiurkė. Lipdamas laiptaisgalvojo kaip gera kad praėjo nuodų ir vaistų pamoka. Skubėdamas į pirmą kvidičo pamoką pamiršo prasmengančia pakopą ir nikstelėjo koją. Bėgdamas į grifų gūžtos kambarį susimovė prie judančių laiptų. Pasidėjo vadovėlius ir kaip kulka šovė į kvidičo pamoką.