0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 751
  • Taškai: 52
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #75 Prieš mėnesį »
Stebėdamas Aurio randą Eion vieno negalėjo suprasti. Kodėl tada jis nesuvokia noro mokytis juodosios magijos? Argi pats nenorėtų taip pamokyti tėvo, kad jam maža nepasirodytų? Taip, gal praeitis nuodija, gal reikia iš jos išlipti. Galbūt. Netgi turbūt. Bet Eion visa širdimi troško pajusti galią ir pamatyti, kaip jo gyvenimą pragaru pavertę žmonės kenčia. Netgi labai kenčia.
- Man keista, bet jūs nesuprantate, - tepratarė vaikinukas. Kad ir ką profesorius kalbėtų, jam perkalbėti nepavyks - dėl šito jis buvo daugiau nei tikras. Gali būti, kad vieną kartą padarys kažką baisaus. Galbūt to pasigailės. Bet vis tiek padarys.
- Tas jausmas nėra visa apimantis. Bet aš turiu tai padaryti. Privalau, - dar pabandė įteigti, kaip tai jam svarbu. Kiek pasvarstęs tęsė: - Taip, baimės galbūt yra. Bet tam man ir reikia išmokti smogti pačiam. Kad jie man nieko nebegalėtų padaryti.
Dar norėjo paklausti, kaip tada atlikti ritualą profesoriui Levinsui, bet vis dėlto klausimo taip ir neuždavė. Nors to plikio nemėgo, neketino tokių veiksmų imtis prieš jį. Ir visai nereikia, kad Auris prisigalvotų nežinia ko.
O štai jam pradėjus juoktis Eion šiek tiek nustebo. Negalvojo, kad pasiseks, bet viskas kuo puikiausiai. Nebent Auris apsimeta ir juokiasi specialiai. Vis tik taip neatrodė, ir vaikinukas netyčia leptelėjo:
- O čia tai geras.
Labai norėjo pabandyti dar kartą, bet ne su Auriu. Pagamins dar vieną tokią lėlę ir iškrės Rodžeriui pokštą.
- Kokiu atstumu turi būti ta figūrėlė nuo žmogaus, kuriam ji veikia? - lyg tarp kitko pasiteiravo.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1811
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #76 Prieš mėnesį »
- Ko nesuprantu? Kad nori juos sunaikinti? Jaustis stipresnis? Aišku suprantu. Tą norą puikiausiai suprantu. Bet tu prisimink ir tai, kad net jeigu tarkim tu jiems atkeršytum už viską. Tavo prisiminimų, tavo praeities tas nepakeistų. Stiprius žmones daro ne juodoji magija, ne žiaurumas. Stiprius žmones padaro jų gražūs ir teisingi poelgiai.
Dabar užsigaubk sutaną ir eik aiškint apie tai, kad reikia atsukti antrą skruostą nuskriaudusiems. Prabilo tasai pašaipusis balselis. Pats jei turėtum progą galimai nežinia ką padarytum tėvui ar Dolohovams. Visai ne. Aš turiu svarbesnių reikalų. Bandė ginčytis su savimi.
- Nėra viską apimantis, bet tu vis tiek manai, kad privalai kažką jiems padaryti? bet jie tavęs nepasieks. Iš Airijos išvykai ir ten negrįši. Reikia bandyti gyventi toliau, arba iš naujo. Tai sunku, sunku viską pamiršti. Bet verta bandyti.
Kiek jie dar turės praeiti, kad Eion pyktis, jo juodi prisiminimai imtų  sklaidytis? Auris jau pats taip toli nuo savo jaunystės dienų ir dar vis tiek dažnai gyvena senais prisiminimais. Ar galės jam padėti, jei pats kartais panyra į savo tamsos bedugnę?
Kai kerai nustojo veikti pasakė.
- Nesvarbu, tas žmogus gali būti, kad ir kitoje šalyje. Ryšys vis tiek liks tvirtas.
Galvoje sukosi mintys apie Eion taip norimą kerštą. Apie tai, kad dar nežino visko, kas dėjosi Airijoje. Apie tai, kad jiems dar galybę dalykų greičiausiai teks pereiti.
- Ar turi klausimų? Jei ne manau šiandien baigsim.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 751
  • Taškai: 52
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #77 Prieš mėnesį »
Kodėl tie, kurie kažko nesupranta, labiausiai mėgsta aiškinti, kad iš tiesų supranta? Taip, praeities tai nepakeis, bet pasitelkęs juodąją magiją Eion galėtų prisiminti Airiją ne su baime, o su žinojimu, kad dabar viskas kitaip. Kad jis gali parodyti tiems žmonėms jų vietą. Tik Auris atkakliai atsisakė tai suprasti.
- Jūs nesuprantate, - tiesiog pakartojo vaikinukas profesoriui. Džiaugėsi, kad Auris išmokė bent jau šio vieno ritualo. Tai buvo pradžia. Pamažu jis galės išmokti žymiai daugiau, o tada galiausiai nuskristi į nekenčiamą šalį. Atkeršijęs pasijus taip gerai, kaip dar nesijautė niekada gyvenime. Tuo nė kiek neabejojantis vaikinukas labai norėjo mokytis toliau.
- Tikrai galvojate, kad žmones stipriais padaro jų gražūs poelgiai? - šituo Eion niekaip negalėjo patikėti. Skambėjo kaip kažkokia nesąmonė, bet daugiau nieko nesakė. Tik nusišypsojo, kad sukurtas ryšys išlieka ir dideliu atstumu. Vadinasi, jam tereikės gauti plaukų. Tam, kad padarytų tai, ką nori padaryti, net nereikės likti prakeiktoje Airijoje.
- Ne, klausimų neturiu, - atsakė ir pajuto nusivylimą. Nors pamoka naudinga, ji užtruko pernelyg trumpai. Eion dar galėjo išmokti labai daug. Taigi pabandė: - Bet...
Vis dėlto taip ir nesurado argumentų, kodėl reikėtų tęsti mokslus, tad daugiau nieko nepasakė. Tiesiog linktelėjo ir mintyse kartodamas išmoktą ritualą paliko klasę.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1811
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #78 Prieš mėnesį »
Auriui reikės laiko pagalvoti kaip pratęsti šią diskusiją. Dar kol kas nežinojo. Bet jie negalėjo juk užleisti šitos temos. Šitos keršto temos.
- Aš visada atviras paaiškinimams. - Pasakė Eion vėl tarus, kad jis nesupranta.
- Na taip. Manau, kad yra taip, kaip sakau. Prieš porą metų gal sakyčiau ką kito. Bet dabar galvoju būtent taip. - Na gerai. Kartais taip negalvodavo. Kartais, kai pykdavo ar nutikdavo kas nors liūdno. Tada vėl imdavo keikti tėvą. Nekęsti savo silpnybių atsiradusių mokykloje ir panašiai. Bet dieve mano negalėjo juk keikti jo dėl visų savo problemų. Ne. Juk turėjo eiti toliau. Norėjo eiti tolyn nuo savo praeities.
- Iki. Susitiksim kitą šeštadienį. - Jautėsi pririštas prie šitų prakeiktų pamokų. Bet aiškindamas jam juodosios magijos dėsnius pastebės kiek Eion progresuoja, ar skaito knygas ar ne. Ir išvis daugmaž žinos ką jis mokosi ir kur lenda. Taigi. Kito pasirinkimo nesugalvojo. Tik toliau tęsti šitas velnio pamokas.
Eion išėjus Senkleris susirinko daiktus ir irgi išnyko iš šitos kvailos klasės.