0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

• IV kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai: 520
  • Lytis: Moteris
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #420 Prieš 5 mėnesius »
Dori ramiai skaitė knygą ir gurkšnojo kakavą, kai jis įėjo į kambarj. Po velnių. Indio. Pamačius vaikiną pilvą aplankė diegliai, tačiau tikrai ne tokie, kokie pasirodydavo praeitais metais per kvidičo treniruotes. Šitie buvo nepaprastai nemalonūs.
Kai Mendel viską ramiai apsvarstė apie tą bučinį per kvidičo varžybas su Varno nagu ir apie tolimesnį Indio elgesį, mat jis akivaizdžiai ėmė vengti Dori, klastuolei kuo toliau, tuo labiau darėsi gėda. Ji save kaltino, kad šitaip pasielgė, nes būti atstumai nebuvo pats maloniausias jausmas pasaulyje. Juk ji pasirodė kaip tikrų tikriausia kvaiša. O dar padėjo Indio išsisukti nuo tos vandens pabaisos nemalonės. Idiotė! Dabar tikrai to nedaryčiau!
Laikui bėgant tas įvykis pasimiršo, ypač dabar, kai Dori supo nemažas būrys naujai pažįstamų žmonių, kai ji apturėjo tokias vasaros atostogas, kurių metu teko apsilankyti Magijos Ministerijoje ir pabuvoti teisiamųjų suole. Tiesą pasakius, atvykusi į Hogvartsą kaip trečiakursė Dori apie Indio net nepagalvojo. Nesutiko jo nei Klastūnyno bendrajame kambaryje, nei didžiojoje salėje, nei dar kur nors.
Tačiau dabar... Dabar jis įėjo į kambarį, kur vietą jau buvo užsiėmusi trylikmetė. Dori į vaikiną pažvelgė tik akies krašteliu. Iš pradžių jis jos nematė. Pasinaudojusi proga Mendel nusuko žvilgsnį ir nusprendė Indio ignoruoti. Kodėl ji pirma turėtų rodyti kažkokią reakciją? Juk tai jis įsiveržė į kambarį. Ne Dori.
Netrukus Indio prabilo. Kaip ir reikėjo tikėtis, balsas buvo kupinas nepasitenkinimo, o gal ir pasišlykštėjimo. Dori žiūrėjo į knygą. Neva skaitė, tačiau tuo metu toje knygoje nieko nematė apart nesuprantamo raidžių kratinio. Jos skruostai vos vos paraudo, o lūpos siaurai susičiaupė. Kurių galų Indio Dori taip nekentė? Vis tik praėjo šitiek laiko. Jeigu jau taip manęs nemėgsta, galėtų tiesiog ignoruoti.
Dori galvojo, kaip pasielgti. Akimirką ji norėjo bendrakoledžiui įkąsti kokia nors žeidžiančia replika. Kitą akimirką galvojo, kad geriausia būtų tiesiog pirštu parodyti į duris. Tačiau vis tik mergaitė nedarė nei to, nei ano. Jai nepatiko būti nemėgiamai, o tas, kuris jos nemėgo ir dabar buvo kartu kambaryje, Dori nuomone, šiuo metu nenusipelnė visiškai jokios mergaitės reakcijos, ypač po to, kai jo balsas skambėjo taip nemaloniai į Mendel pusę. Todėl mergaitė stengėsi nusiraminti ir vaidino, kad toliau skaito knygą.

*

Neprisijungęs Indio Dellso

• III kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Why so serious?
« Atsakymas #421 Prieš 5 mėnesius »
Kad Indio visais įmanomais būdais vengė Dori, turbūt matė bet kas. Tik mergaitė ateidavo į tą pačią patalpą, kurioje būdavo tamasiaplaukis, šis tuoj pat pasišalindavo arba nuleisdavo galvą į grindis. Tačiau ar galima kaltinti berniuką? Kokią gėdą jam pridarė Dori su savo kvailu išsišokimu prieš visą mokyklą. Kiekvienas hogietis matė, kaip ši įsisiurbė berniukui į lupas, o šis ją atstūmė, ir tiesiogine prasme ir ne. Nuo pat pradžių žinojo, kad toje kvidičo komandoje buvo keistos mergaitė, bet nesitikėjo tokio dalyko. Kelias dienas po to berniuko galvoje sukosi begalė minčių, klausinėjančių kodėl Dori taip pasielgė, ar Indio davė kažkokį ženklą, kad jai reiktų taip elgtis, tačiau nieko išganingo nesugalvojo.
Dori apsimetė, kad nemato klastuolio. Apsimetė, kad toliau skaito knygą kai berniukas jos akyse įžvelgė sutrikimą ir išsiblaškymą. Klastuolės šviesūs žandai šiek tiek paraudo, o tai išdavė, kad ji jaučiasi nepatogiai, bet mergaitė nieko neatsakė. Indio tikrai nežadėjo tęsti pokalbio, jei Dori nenori, vadinasi jie nešnekės. Tačiau tamsiaplaukis niekur neis.
Indio nebuvo pasiemęs jokios knygos ar kažkokio kito užsiėmimo, tad teko atsisėsti ant priešais esančio fotelio ir įtemptai imti stebėti Dori.

*

• IV kursas
  • *
  • 1080
« Atsakymas #422 Prieš 5 mėnesius »
Dori galvojo, kad Indio išeis. Dėl Merlino barzdos, klastuolė tikrai taip galvojo, mat jau seniai suprato, jog vaikinui ji nepatiko ir įprastai šis jos vengdavo. Tai kurių galų dabar jis turėtų būti tame pačiame kambaryje, kuriame yra ir ji? Tačiau Mendel nelaimei, bendrakoledžis atsisėdo priešais trylikmetę. Ji į vaikiną nepažvelgė, tačiau jautė į save įsmeigtas Indio akis. Tai buvo keista, nes šiaip jau Indio vengdavo akių kontakto. Na, bent jau su Dori.
Mergaitė nutarė ir toliau nekreipti dėmesio. Ji buvo išties pasimetusi. Pagal savo temperamentą Dori seniai turėjo kažką sakyti. Tačiau nenorėjo. Kodėl ji turi kalbėtis su žmogumi, kuriam ji nepatinka? Kita Dori pusė liepė atsistoti ir išeiti. Kam kankintis? Bet čia jau neleido savigarba. Juk ne Dori turėtų iš čia išeiti! Šis kambarys dabar priklausė jai, nes ji pirma jame įsikūrė!
Praėjo jau šiek tiek laiko, tačiau Indio, regis, neketino nei išeiti, nei imtis kokių nors kalbų ar veiksmų. Galiausiai Dori neištvėrė ir įsmeigė akis į atėjūną.
- Ko? - piktai paklausė. - Ko tu iš manęs nori? Ar tai dėl to nutikimo per kvidičo rungtynes su varniais? Dėl suknistų sodo nykštukų, aš atsiprašau! - Dori padėjo knygą į šalį ir užsidengė delnais akis. - Aš labai labai atsiprašau! Nežinau, kas man tada buvo užėję... Aš taip džiaugiausi, buvau apimta emocijų... Na, juk žinai mane. Emocingoji plepė Dori, - prunkštelėjo. - Pameni, aš juk apkabinau visas mergaites. Pameni, taip? Na, o tu kadangi ne mergaitė... Siaubas, aš atsiprašau. Praėjo tikrai daug laiko, Indio. Pamirškim, gerai?
Kokia gėda. Kaip Dori buvo gėda. Kodėl Indio verčia ją tai prisiminti?

*

• III kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Why so serious?
« Atsakymas #423 Prieš 5 mėnesius »
Vaikinas praktiškai nemirksėjo, tiek susikaupęs stebeilyjo į Dori. Akims pradėjus ašaroti vis dėlto teko sumirksėti, nes apsiverkti būtų didesnė gėda nei prarast įtemptą akių kontaktą. Žinojo, kad jis negali pykti ant merginos, kad ji atėjo į tą patį kambarį kaip ir Indio, kuris buvo bendroje pilies teritorijoje, tačiau tai buvo vienas vienintelis saugus kampelis likęs Hogvartse Indio susidėlioti mintis ir šiek tiek atsikvėpti, tad normalu, kad berniukas nenori, jog čia kažkas būtų, tuomet kai nori jis.
Abu mokiniai buvo klastuoliai, abu žinojo, kad artimiausiu metu tikrai nenusileis ir neatiduos kambario kitam, tad įtampa mažoje patalpoje tik stiprėjo.
- Aš norėjau tik kad nepridarytum man gėdos prieš visą Hogvartsą, tik tiek, - į labai ilgą ir varginantį Dori monologą piktai ir susiraukęs, tačiau jau nebe pakeltu tonu, atsakė Indio. - Nu bet jau koks skirtumas, daug laiko praėjo galim pamiršti.
Juodaplaukis pats nusistebėjo kaip šie žodžiai išėjo iš jo burnos, tačiau berniukas žinojo, kad yra pavargęs laikyti pagiežą ir tiek pykčio dėl kažkokio durno įvykio, apie kurį jau turbūt visi pamiršę yra. Išsakius tuos žodžius net lengviau pasidarė.

*

• IV kursas
  • *
  • 1080
« Atsakymas #424 Prieš 5 mėnesius »
Regis, Indio veidas ėmė švelnėti, tačiau Dori tai nei kiek nedžiugino. Ji viską būtų atidavusi, kad daugiau niekada su šiuo vaikinu nereikėtų susidurti, juolab akis į akį. Kai Dori išsikalbėjo, manė, kad vaikinas pradės arba pulti Dori, arba pamokslauti, na, trylikmetė tikėjosi neigiamos reakcijos ir mintyse jau ėmė regztis žodžiai, ką jam toliau reikės sakyti, jeigu šis pradės ginčytis ir panašiai. Kuo jį išvadinti, kad šis įsižeistų? Tačiau Indio nepradėjo pulti ir tada Dori ramiau atsiduso, jai sumažėjo įtampa. Net pamanė, kad gal ir gerai, jog jiedu pagaliau pasikalbėjo. Galbūt nebereikės vienas kito vengti ir tai padės lengviau gyventi.
- Nejau laikai mane tokia baisia? - vyptelėjo. - Vienintelė, kas šitoje situacijoje gali jausti gėdą, tai esu aš. Negi negirdėjai, ką kalbėjo kiti klastuoliai? Kad tau pasisekė, koks tu kietas ir bla bla bla, - prisiminė mergaitė ir vėl gerokai pabalo. - Bet dabar visi jau seniai pamiršę ir niekam tai nerūpi. Niekam, išskyrus mane, nes man vis tiek suknistai gėda.
Dori stebėjosi, kodėl Indio dėl šio įvykio jautė kažkokią tai gėdą prieš kitus. Ar neturėtų berniukas džiaugtis, kad jį pabučiavo mergaitė, juolab kitų akivaizdoje? Na, nebent būtų kokia nors pabaisa, bet Dori tokia nesijautė. Ji sau atrodė pakankamai graži. Po velnių, tai gal aš baisi? Gal aš negraži? Mendel išpūtė akis. Ji niekada nebuvo apie tai pagalvojusi. Kad taip galėtų būti. Galbūt aš graži tik sau?
- Indio, ar aš esu negraži? - išsprūdo klastuolei klausimas kupinas susirūpinimo.

*

• III kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Why so serious?
« Atsakymas #425 Prieš 4 mėnesius »
Įtampa mažame kambarėlyje ūmai nuslūgo. Toks jausmas lyg kas būtų įjungęs kondicionierių ir sumažinęs slėgį. Norėdamas apsimesti kuo abejigesnis visai situacijai Indio visiškai atpalaidavo akis ir stebeilyjo Dori tuo savo smerkiamu, tačiau neperprantamu žvilgsniu. Kad ir pamiršo situaciją vykusią prieš labai ilgą laiką bei atleido mergaitei už jos kvailą elgesį, tai nereiškė, kad Indio nori būti viename kambaryje su kažkuo, kas nėra pačio Indio šešėlis.
- Ai tik nepradėk, nebūk ta komplimentų žvejotoja, gerai, negaliu tokių pakęsti, - susiraukęs atsakė Indio į Dori klausimą. Aišku, kad jis nemanė, kad mergaitė yra negraži, tačiau kai bandoma komplimentus ištraukti per gailestį Indio nori vemti. Aišku, juodaplaukis nežinojo, gad mergaitė turi rimtų problemų su pasitikėjimu savimi, tačiau Indio tikrai nėra tas žmogus pas kurį reiktų eit su tokiom problemom. - Ne, nesi negraži.
Labai rimtu balsu atsakęs Indio galvojo ką čia padarius, kad kuo greičiau Dori dingtų lauk. Žinoma, variantas yra ir jam pačiam palikti šį kamabarį, tačiau taip būtų nesąžininga.
Taip maloniai židinio šilumos apstuptame kamabaryje Indio tikėjosi, kad mergaitė moka skaityt mintis ir netrukus paliks kambarį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Indio Dellso »

*

• IV kursas
  • *
  • 1080
« Atsakymas #426 Prieš 4 mėnesius »
- Aš nesu komplimentų žvejotoja! - susiraukė. - Tiesiog... tiesiog tu privertei mane pagalvoti, kad gal kitiems aš negraži. O ar graži tau, - piktai debtelėjo į bendrakoledžį, - hm. Man tas pats! - aukštai iškėlė galvą.
Ne, nesi negraži, pakartojo mintyse Mendel. Bet jis nepasakė, kad esu graži! Tai kokia aš?! Dori pradėjo nervuotis. Jau ėmė gailėtis, kad atėjo į šitą kambarį. Tačiau kur ji dar galėjo eiti? Juk čia beveik niekada nieko nebūna! Ir, dėl Merlino barzdos, tai Dori vis tik graži ar ne?! Visą laiką manė, kad taip, bet dabar... dabar jau tikra nebuvo. Kaži, o ar aš esu graži Alanui, sukirbėjo mintis galvoje.
Dori atsiduso.
- Kurių galų tu čia dabar sėdi? Pasikalbėjome. Išsiaiškinome. Viskas, galime pamiršti, - pažiūrėjo į berniuką. - Nejau tu tikiesi, kad aš iš čia išeisiu? Šiaip tai jau aš į šitą kambarį atėjau pirma. Ar tau patiktų, jeigu tu čia sėdėtum, aš įsiraučiau ir į tave vėpsočiau? Šiandien čia užimta. Ateik kitą kartą. Nejau Hogvartse maža erdvės?
Tikrai, visa šita situacija jau pradėjo varginti ir erzinti. Ko Indio iš Dori nori? Toks jau tas gyvenimas, vieną dieną kambarys su židiniu laisvas, kitą - užimtas. Dėl Merlino barzdos, ar jis negali užsukti čia kitą kartą, kai kambarys bus tuščias?
Dori taip susierzino, kad nusprendė nusileisti. Susirinkusi savo daiktus ji atsistojo ir pasakė:
- Na, ir sėdėk čia sau, o aš susirasiu geresnę vietą, - ir iškėlusi galvą išėjo iš kambario.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Dori Mendel »