0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

 • Šluotų meistras
 • ****
 • 259
 • Lytis: Vyras
 • Mamma mia!
Ats: Keistos durys
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
   Grifiukas įtariai nužvelgė labai jau laimingą profesoriaus Jeffter veidą, bet atsiduso ir vaikiškais žingsniais išturseno į koridorių dar iki tol, kol vyresni moksleiviai tingiai išsikrapštė iš savo suolų ir prie kabineto durų susidarė grūstis.
   Dabar Marcus'as be tikslo sukinėjosi po pilį. Sustodavo tai prie vienų, tai prie kitų durų pasiklausyti, ko mokosi mokiniai kitose pamokose. Prie kitų kabinetų elfai nesisukinėjo - galbūt Apsigynimo nuo Juodosios Magijos profesorius uždraudė jiems trukdyti kitų mokytojų darbą. Arba tiesiog buvo užsiėmę kitais mokiniais, velniai žino. Gal šitas mažiau įtikinamas, mat pilyje sukiojosi, kiek Marcus'as buvo matęs, labai labai daug elfų. Galbūt po tris kiekvienam, sėdėjusiam toje pamokoje. O gal ir po penkis. Ar septynis.
   Tuomet berniukas stabtelėjo prie kažkokių jam anksčiau dar nematytų durų. Užvertė galvą aukštyn, stumtelėjo jas įsirėžęs, suspaudęs lazdelę rankoje, kad būtų pasiruošęs atmušti ataką...
   - Expeliarmus, - staiga išgirdo sau už nugaros ir lazdelė, jam netekus budrumo, nušoko į elfo rankas. Antrakursis visas išraudo, o elfas atlaidžiai nusišypsojo ir priėjęs atidavė lazdelę. Tuomet garsiai pokštelėjo ir išnyko.
   ,,Kur tavo budrumas..." - atsiduso Green'ų dvynys, suspausdamas lazdelę rankoje ir vis kartodamas mintyse reikalingą burtažodį.
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

Kaip ten buvo, kaip nebuvo,
Bet kardų matuot aš neisiu
Su tavim, niekingas bėdžiau,
Netikša tu nelaimingas
“.
- Kalevala

*

Neprisijungęs Aaron Atkins

 • I kursas
 • *
 • 29
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • raudona
Ats: Keistos durys
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Berniukas vaikščiojo po pilį ieškodamas kažko įdomaus. Aišku, tiksliai, kas jam būtų įdomu, nežinojo, tačiau vis tiek ieškojo. O kas jei ras kokį šaunų kambarį, kurio dar nebuvo aplankęs? O kas jei sutiks kažkokį kitą mokinį.
Taip, kitas mokinys. Aaron tai būtų pats geriausias variantas, kadangi burtų lazdelę jis jau laikė rankose. Vaikinukui stipriai knietėjo kažką padaryti kitiems mokiniams. Kodėl? O kodėl ne? Problemų jis nematė net jei už tai būtų atimti taškai. Mat taurė nebuvo jo galvoje. Vaikio manymu, Grifų Gūžta ir taip geriausias koledžas, juk pats Haris Poteris kažkada jame mokėsi, ir ta taurė nieko nebepadarys.
Bet bėda tokia, kad kai ir pastebėjo kelis siluetus panašius į žmones, Aaron nesugebėjo sugalvoti jokių kerų, kuriuos galėtų panaudoti, tad jam tekdavo tik greit pasišalinti su keliais keiksmais, kuriuos girdėjo koridoriuose.
-Šita vieta yra kur kas nuobodesnė nei pasakojo tėtis...-nepatenkintas berniukas šnypštelėjo sau panosimi, kai pastebėjo gan keistas duris, kurios patraukė jo dėmesį kur kas ilgiau nei "dar vienas neįdomus, magiškas dalykėlis". Prie tų dalykėlių buvo priskirti visi paveikslai, kadangi tokių turėjo vaikis ir pas save namuose.
-Va... Bent kažkas įdomesnio...-susimąstęs berniukas žvelgė, kaip keitėsi spalvos. Ne, jam tai neatrodė per daug nuostabiai, jam buvo įdomu ar jis galėtų tokias duris gauti ir pas save namuose.

*

Aleksas82

Ats: Keistos durys
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
Aleksas ir vėl neturėjo ką veikt. Visiems subinės jau buvo išspardytos, o daugiau savanorių nebebuvo iki kol jo akys sugavo vaikėzą, apžiurinėjantį baisias duris.
 Tyliai prisiartinęs prie jo, rudaplaukis pakartojo tą patį linksmą, jau senai išmoktą burtažodį:
- Densaugeo, - ištarė jis ir kaip visada pradėjo juoktis iš sparčiai augančių vaikėzo dantų,- nu tai kaip? Gražios durys? O gal dantys gražesni? - sukrizeno Aleksas, - Šiaip nesu toks malonus, bet šį kart prisistatysiu, kad mane atsimintum. Aš Aleksas, o tu kaip matau dar viena šiukšlė šioje mokykloje,-nužvelgęs grifiuką tarė.
 Kalbėtis su tokias, kaip tas vaikis Al nebuvo įdomu. Dažniausiai tokie tik apsižliumbia ir kelia visą Hogvartsą ant kojų.
 Rudaplaukis tik dar kartą akimis nuskenavo berniuką ir nustumęs jį nuo kelio, priėjo prie durų.
- Užrakintos, - sumurmėjo jis, - Žinai, leisiu tau pasirodyt ir atidaryt duris.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Aleksas Gilbert »

*

Neprisijungęs Aaron Atkins

 • I kursas
 • *
 • 29
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • raudona
Ats: Keistos durys
« Atsakymas #18 Prieš 2 metus »
Vaikis jau norėjo apsisukti ir parašyti savo tėvams paklausiant apie duris, kai pasigirdo kažkur girdėtas burtažodis, o tada pats nemaloniausias jausmas. Dantys augo tikrai sparčiai, jis iš pradžių netgi išsigando, tačiau, jo laimei, kerai nebuvo tokie stiprūs, tad ir dantys nebuvo labai stipriai dideli. Problemos berniukas tame nematė, jis pats nusijuokė ir nužvelgė žmogų, kuris sugalvojo taip papokštauti.
-Aš Aaron,-net nejausdamas didelių trukdžių dėl didesnių dantų berniukas garsiai nusijuoke taip juos tik išryškindamas. Bet koks jam skirtumas? Kodėl jis turėtų viską sureikšminti?
-Ir atleisk, bet pirmiausia man teks atsikeršyti,-vaikinukas nužvelgė jo apsiaustą ir vos vos šyptelėjo vėl parodydamas savo neįprastai didelius dantis.-Diffindo,-Aaron burtų lazdelė buvo paruošta, iš jos galiuko pasirodė raudona švieselė, vaikinukas buvo patenkintas. Patrumpinti apsiaustai juk būna labai gražūs ar ne?
-Beje, turėtum jau mokėti pats atrakinti duris,-nužvelgęs Alekso išvaizdą vaikis sumojo, kad šis turėtų būti pirmakursis.

*

Aleksas82

Ats: Keistos durys
« Atsakymas #19 Prieš 2 metus »
-Ei! Šį apsiaustą, ką tik užsidėjau,-niršo Aleksas. -Relasio,  - sumurmėjo rudaplaukis nusviesdamas grifiuką toliau nuo durų, - Alohomoro, - Durys sunkiai atsidarė, Al nusirengęs apsiaustą ir nusviedęs jį kažkur į pakanpį, įžengė į purviną ir dulkėtą patalpą.
- Eini? - atsisukęs tarė besistojančiam grifiui,- beje, aš Aleksas. Aleksas Gilbert'as.
 Patalpa buvo gan tamsi ir be langų, nors gal langai ir buvo, bet jie buvo per daug purvini. Toliau kaip ir įprastose klasėse čia buvo pristatyta suolų, mokytojo stalas ir lenta. Visi objektai buvo taip apdulkėją, kad ant jų atsisėdus vis dar per didelį dulkių sluoksį nesimatytų žymės.
Lumos, - ištarė Aleksas įleisdamas šiek tiek šviesos į vidų. Nors nuo lazdelės sklido pakankamai ryški šviesa, jos apšviesti visus patalpos kampus neužteko.
Lumos Solem, - greitai ištarė vaikinas, viename kampe pastebėjęs kažką judant. Deja, jo nusivylimui tai buvo tik pelė.
 Išauta šviesa iš lazdelės greitai išnyko, vėl palikdama patalpą prieblandoje. Dabar šiame tuščiame kambaryje, apšviestama rudaplaukio lazdele, stovėjo tik Aleksas su Aronu. Daugiau nieko nebebuvo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Aleksas Gilbert »

*

Neprisijungęs Aaron Atkins

 • I kursas
 • *
 • 29
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • raudona
Ats: Keistos durys
« Atsakymas #20 Prieš 2 metus »
-Pats kaltas,-vos spėjęs atsakyti vaikinukas buvo nusviestas nuo durų. Toks varniaus veiksmas jį prajuokino gerokai labiau nei turėtų.
-Apsiausto negaila? Juk tokį gražų padariau...-prunkštelėjęs berniukas draugiškiau šyptelėjo ir nužvelgė pravertas duris.-Ne, neinu,-sarkastiškai atsikirtęs vaikis nusekė Alekso įkandin. Vis dėl to, nauja patalpa bent kažkas įdomesnio.
-Aš Aaron'as Atkinsas,-kiek vėliau prisistatęs, mat dar kurį laiką svarstė ar tikrai reikia pasakyti savo vardą ir pavardę. Berniukui naujoji patalpa buvo kur kas įdomesnė nei varniukas. Aaron jau norėjo žiebti švieselę su burtų lazdelės pagalbą, bet jį aplenkė Aleksas, kas, beje, nebuvo tokia didžiulė problema.
Prisiartinęs prie suolų berniukas perbraukė per paviršių ir nužvelgė savąjį pirštą.
-Šlykštu, šioj pily tiek apleistų vietų...-Aaron vėl ėmė dairytis ir planuoti, ką gero galėtų padaryti tokioje klasėje. Juk ji nenaudojama, tad koks skirtumas ar vaikis čia įkurs kokią nors laboratorija, ar ne.
-Na, tai ką čia galima įdomesnio nuveikti...-vaizduotės pagalba jau dėliodamas suolus berniukas prisiminė, kad jei jau su kažkuo susitiko reiktų ir pabendrauti.

*

Aleksas82

Ats: Keistos durys
« Atsakymas #21 Prieš 2 metus »
- Vienintelis ir nepakartojamas visame Hogvartse Aleksas Gilbert'as, - net nepažiūrėjas Arono pusėn prisitatė rudaplaukis,-žinai tu man jau sakei savo apgailėtiną vardą, o aš savajį taip pat minėjau, tai kam dar tie formulumai? - nesupratęs kodėl jie prisistatė dar kartą tarė Al.
Toliau jis tiesiog vaikštinėjo po patalpą abžiūrinėdamas senus suolus. Tai buvo žiauriai nuobodu.
- Ar visada esi toks išlepęs šiknius?  - Pagaliau prisiminęs, kad jis čia ne vienas ir atsisukęs į Aroną paklausė, - keistas reginys matyti tokį grifiuką.
Laukdamas jo atsakymo Aleksas dar kartą apėjo visą kabinetą ir sustojo prie mokytojo stalo. Stalas turėjo stalčius ir jei yra stalčiai, yra ir kažkokie palikti seni daiktai. Vargiai atstumęs vieną iš jų ir pastebėjęs gan dailų tušinuką, įsimetė jį į kelnių kišenę, bei toliau apžvelgė stalčiui gulėjusius popierius.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Aleksas Gilbert »

*

Neprisijungęs Aaron Atkins

 • I kursas
 • *
 • 29
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • raudona
Ats: Keistos durys
« Atsakymas #22 Prieš 2 metus »
-Tu pradėjai prisistatinėti, aš atsakiau taip pat,- patraukęs pečiais, nors, rodos, į jį ir nežiūrėjo, atsakė vaikinukas. O koks jam skirtumas? Bent jau varniuko vardo nepamirš ilgam nepaisant to, kad Aaron atmintis buvo puiki.
Išgirdęs Alekso klausimą vaikis garsiai nusijuokė.
-Geresnio apibūdinimo nesu girdėjęs!-šiek tiek aprimęs berniukas nustatė rimtą veidą.-Bet taip, aš toks visada,-Aaron ignoravo žodžius, kad buvo keista tokį grifą matyti, kadangi jam atrodė, kad jis panašus kaip visi. Nors su Green'ais jis nerado progos pabendrauti, bet istorijų apie juos girdėjo tikrai šaunių.
Stebėdamas, ką daro Aleksas grifiukas susiraukė. Jis mąstė, ką gali įdomaus padaryti, bet nieko gero neišmąstė.
-Kažką įdomaus radai?-tikėdamasis, kad bent šis atneš kažkokių idėjų vaikis nužvelgė gale esantį suolą ir su rankove perbraukė per stalą.-šlykštu...-tyliai tarstelėjęs jis tą patį padarė su kėde, o tada įsitaisė klasės gale ir išsišiepė parodydamas vis dar neįprastai didelius dantis.
-Taigi, ponas profesoriau Aleksai Gilbert'ai, kokią čia pamoka ir ką mes išmoksime?-pasidėjęs lazdelę ant stalo jis laukė, kol šis atsakys.

*

Aleksas82

Ats: Keistos durys
« Atsakymas #23 Prieš 2 metus »
- Šiandien ant tavęs parodysiu nukryžiavimo kerus. Ai, pala... jie neleistini... - Apsimestinai nustebęs ir nuliūdęs tarė Aleksas, - Na tada teks pašalinti tavo didelius dantis. Rinksiesi operaciją ar burtus? Na manau operacija geresnis pasirinkimas. Žinai, aš pirmakursis ir burtų dar gerai neišmanau. Tad ateik čia, - pasiėmęs iš stalčiaus žiobariškas, aprudijusias žirkles Aleksas grėsmingai artinosi prie Arono, - Pala, pala. Nebaigiau ir žiobariškos medicinos, - vėl apgaulingai nuliūdo rudaplaukis ir išsitraukė savo burtų lazdelę, - Finite Incantatem, - garsiai ištarė Aleksas, atšaukdamas kerus ir pirmą kartą draugiškai šyptelėdamas Aronui, - tai, kad jau čia atėjom, gal pasitreniruokim sudėtingus kerus? Visad norėjau išmokt iššaukt ginėja. Ką manai?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Aleksas Gilbert »

*

Neprisijungęs Aaron Atkins

 • I kursas
 • *
 • 29
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • raudona
Ats: Keistos durys
« Atsakymas #24 Prieš 2 metus »
-Ane?-dirbtinai apsidžiaugęs, kadangi apie nukryžiavimo kerus vaikis suvokė, stebėjo, ką toliau darys Aleksas. Bet, deja, šis paminėjo, kad šie yra uždrausti ir nieko nebus. O gaila, Aaron būtų iš tikrųjų tai mielai pabandęs.
-Ė, su žirklem dantų nesutaisysi, protinguoli,-garsiai nusijuokęs vaikis vis bandė sugalvoti kažkokią įdomesnę veiklą, bet visgi, niekas nešovė į galvą. O tada žiūrėk, tas varnius panaikino jo dantis!
-Ei! Man jie patiko!-dirbtinai supykęs Aaron susiraukė ir sukryžiavo rankas taip tik dar labiau dramatizuodamas. Na, bet jei rimtai, tai jam buvo visiškai vienodai, kadangi šie ne taip ir trukdė.
-Sudėtingus kerus?-netvirtai perklausęs vaikinukas papurtė galvą.-Gynėjo kerai yra per daug sunkūs, kai kurie burtininkai visą gyvenimą nesugeba iškviesti jo! Nejuokauk,-rimčiau atsakęs berniukas susimąstė, kokius burtažodžius jie iš tikrųjų galėtų panaudoti.
-Bet galiu tave pamokyti lengvo burtažodžio, mes jį ne per seniausiais ir išmokome...-patraukęs pečiais Aaron pasvarstė ar tas vaikinukas suvokia, kad jis nėra toks galingas ir gabus, kad jam pavyktų sunkiausi kerai, ar jis tiesiog per daug apie save gerai galvoja?

*

Aleksas82

Ats: Keistos durys
« Atsakymas #25 Prieš 2 metus »
-Ne, nieko nebus. Bandysiu iššaukt gynėją. Galėsi stebėt kaip man pavyksta arba... arba pats supranti,  - rimtai tarė Aleksas.
Pasekmes rudaplaukis puikiai žinojo, tokie kerai galėjo ir pražudyti nepatyrūsį burtininką, bet čia jis su Aronu ir jei kas nutiks griufiukas pakvies profesorius. Na bent jau šito Aleksas tikėjosi. Jis nuoširdžisi žinojo, kad jam nepavyks, bet kas nerizikuoja tas negeria šampano. Rudaplaukis tvirtai atsistojo priekį buvusio mokytojo stalą ir išsitraukęs lazdelę sušuko:
- Expecto Patronum,  - deja nieko neįvyko,- pabandysiu dar kartą, - tarė Aleksas Aronui ir dar kartą tik aiškiau tardamas žodžius sušuko, - Expecto Patronum, - vėl joks gynėjas nepasirodė, o Aleksas jau sunkiai stovėjo ant kojų. Galiausiai jam tvirčiau atsistojus ir dar tvirčiau laikant burtų lazdelę, su aiškesniu mostu Gilbert vėl sušuko, - Expecto Patronum, - po šio karto Al nebegirdėjo nieko, atrodo visas laikas sustojo, visa šviesa pradingo ir Arono veidas pradėjo lietis. Varnius sunkiai gaudė orą, kol galiausiai jį pasitiko tamsa. Vaikis nualpo ir sukrito ant grindų sukeldamas didelį garsą. Jo lazdelė iškrito jam iš rankų ir nuriedėjo Arono link, prie pat Arono kojų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Aleksas Gilbert »

*

Neprisijungęs Aaron Atkins

 • I kursas
 • *
 • 29
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • raudona
Ats: Keistos durys
« Atsakymas #26 Prieš 2 metus »
Berniukiui atrodė juokinga, kad Aleksas taip norėjo iškviesti gynėją. Na, bet koks jam skirtumas? Susimaus, pats kaltas, bet Aaronui vis tiek norėjosi kažką gero nuveikti. Atsistojęs iš suolo vaikis nužvelgė savo purviną rankovę ir susiraukė. Kokie kerai tai turėtų nuvalyti? Kad jis žinotų... Berniuko galva buvo visiškai tuščia, atrodo, joje buvo vos keli burtažodžiai ir daugiau nieko. O ką jis darys, kai taps vyresnis, kai visi burtažodžiai bus kur kas sunkesni ir juos kerėti bus kur kas sunkiau.
Na, bet ateitis tegu lieka ateitimi, kadangi Aarono dėmesį patraukė Alekso bandymai iškviesti gynėją.
-Apgailėtina...-labai tyliai burbtelėjęs vaikis išsišiepė ir dairydamasis po klasę, kadangi vis dar ieškojo kažko "tokio", garsiai tarstelėjo.-Tikiuosi lazdelės mostus tikrai tokius darai...-kaip tik po jo žodžių paasigirdo didžiulis garsas. Aaron išsigandęs atsisuko varniuko pusėn ir išvydo šį gulintį ant žemės. Išsižiojęs iš nuostabos vaikinukas priėjo prie jo ir ėmė galvoti ką turėtų daryti visiškai nekreipdamas dėmesio į burtų lazdelę.
Kviesti profesorius? Ne, dar pasakys, kad negali būti tokioje klasėje ir jie bus bėdoje... Reikėjo galvoti ir greitai, mat jis nesuvokė, kas Aleksui nutiko.
-Ė? Gyvas?-iš arčiau nužvelgęs vaikinuką Aaronas įsitempė. Jis vis dar rankose laikė burtų lazdelę, tačiau ką su ja galėjo padaryti? O gi nieko! Berniukas nežinojo nei vieno burtažodžio, tad jam beliko vienas žiaurus būdas. Jis pasidėjo lazdelę šalia savęs ir iš delno tvojo gulinčiajam į žandą.

*

Aleksas82

Ats: Keistos durys
« Atsakymas #27 Prieš 2 metus »
Vaikis pajuto didžiulį perštėjimą dešinėje žando pusėje:
-Gal pakvaišai? - vos girdimai, bet piktai pabandė grifiuką aprėkti Aleksas. Burtas tikrai buvo jam per sunkus, bet Al nebūtų Aleksas jei nepabandytų. Galva šiek tiek vis dar svaigo ir jautėsi keistas silpnumo jausmas. Sunkiai, vos vėl neišsitėkšdamas veidu į žemę, vaikis pakilo nuo dulkėtų grindų.
-Dar kartą man trenksi ir galėsi atsisveikint su savo pasididžiavimu! - vis dar negarsiai, bet lediniu ir  be jokio gailesčio balsu, tarė varniukas. Ši patalpa jį jau pabaigė užknist, tad apsisukęs durų link jis lėtai nuėjo į koridorius. Arono jis net nebekvietė, šios pora valandų su vaikėzu vertė jį gailėtis pasirinkimu eiti čia. Aronas buvo tik išlepintas avigalvis. Na bent jau jam užteko proto nepakviesti profesioriaus. Bus šioks toks draugas, kai Aleksas vėl bandys išaukti gynėją.
-Tai iki?-net nepažvelgęs sumurmėjo varnius.
Šią minutę jis tik norėjo nueit nusipraust ir pasiimt naują apsiaustą. Pilvas grojo maršus, tad Aleksui teks prasukt pro valgyklą, kur tikėtina bus ir avigalvis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Aleksas Gilbert »

*

domutis

Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #28 Prieš 1 metus »
Aštuntajame Hogvartso pilies aukšte buvo durys jos nuolat keisdavo spalvą.Tai žalai,tai mėlyna,tai dar kokia spalva.Klasė buvo apleista labai dulkėta ir apgyvendinta gausiais dideliais vorais. Stovėjo čia ir suolai, nežinomo profesoriaus stalas.Langų ši klasė neturėjo.Domantas į šią klasę užsuko vien tik dėl tų keistų durų keičiančių spalvą.Domantas galvojo kad ir klasė keis spalvas ,bet taip dėja nebuvo.Domantas ilgai klaidžiojo po klasę be šviesos ir galiausiai nusprendė įsijungti šviesą.Pasiėmė lazdelė ir pasakė:
-Lumos.
Lazdelės gale užsidegė šviesa.Domantas atidžiau apžiūrėjo klasę ir pamatė lentą.Lenta buvo labai baisi galima sakyti karvių aptvaro tvora.Baigęs žiūrinėti klasę Domantas pasuko link išėjimo.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • III kursas
 • *
 • 541
 • Taškai: 10
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #29 Prieš 2 mėnesius »
Buvo vėlus penktadienio vakaras. Dori šį vakarą atsidūrė aštuntame aukšte, mat kuo labiau į viršų, tuo daugiau varnių - juk reikėjo kažkaip atsilyginti tam mokslinčių koledžui už įžeidinėjimus ir dar baisiau per kvidičo rungtynes. Dori apmėtė kelis varnius smarvinėmis bombelėmis, dar kelis aplaistė kažkokiu keistu mišiniu iš magiškų Vizlių šunybių. Iš pasalų kirtusi kelis burtažodžius, kurie veidą paverčia spuogų veisykla, Dori movė pro arčiausiai buvusias duris. Tos durys buvo keistos, jos visiškai nesiderino prie Hogvartso interjero, nes buvo ryškiai oranžinės spalvos.
Antrakursė atsidūrė kažkokioje senoje klasėje, kurioje, regis, jau nevyko jokios pamokos. Dori pagalvojo, kad Hogvartse labai daug nenaudojamų patalpų. Ar tai reiškia, kad anksčiau vyko daugiau pamokų? Mąstydama apie viską ir tuo pačiu apie nieką Mendel nutarė luktelėti kelias minutes, kad būtų saugu išeiti ir grįžti į požemius. Šiek tiek palaukusi ji išėjo iš patalpos ir kuo ramiausiai nusileido žemyn į Klastūnyną.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 savaites sukūrė Dori Mendel »