0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

zaibas2000

   Iki tol, kol didžiausią terorizmo grėsmę piliai keliančio dalyko kabinetas buvo iškeltas į sunkiau pajudinamus požemius, kur neliko poreikio po kiekvienos pamokos iš naujo įstatinėti langus, Nuodai ir Vaistai vykdavo mokyklos antrame aukšte. Keista, jog ši patalpa nebėra naudojama, o joje esančiose spintelėse tebėra daiktų, skirtų eliksyrų virimui bei įvairių ingredientų, nors retesnių kaži, ar berastum. Kambaryje dar laikomi keli labai seni mokinių suolai bei didelis ir patogus senovinis mokytojo stalo, bet šiaip jau kabinetas yra pustuštis, o jo kampus kampelius jau seniai okupavo vorai.
   Retai kas susimąsto, kad galbūt šis kabinetas toksai paliktas ne šiaip sau - tiek atsargų čia atsiranda kartas nuo karto, tiek švara palaikoma, kad ir minimali, bet vis tiek. Galima įtarti, jog šitaip gudrauja mokyklos valdžia - žinodama, kaip mokiniai nekenčia Nuodų ir Vaistų dalyko, leidžia jiems praktikuotis tariamai paslapčia. Juk virti sprogstamąjį eliksyrą profesorius kažin, ar išmokys, tačiau sukūręs jį pats įgysi ne ką prastesnių įgūdžių, negu virdamas kokią eilinę šlykštynę iš vadovėlio...

Urtė pasirinko šį kabinetą, nes čia buvo daug senų ir nenaudojamų eliksyrų sudėtinių dalių. Jei jos su Lėja užsimanė išvirti eliksyrą, kodėl ne čia?
Kambarėlis buvo šviesus, bet dulkinas ir seniai nevalytas. pakampėse gulėjo dulkių  gumulai, o ant lubų voratinklius raizgė vorai. Suolų nebuvo daug, gal tik dvi dešimtys, tačiau visi buvo juodi dėl didžiulio purvo sluoksnio. Švilpė laukdama draugės nusprendė truputį apsišvarinti.
- Valyk!
Mergaitė atsivertė reikiamą knygą ir greit surado puslapį su norimu išvirti eliksyru.
Vakarėlių eliksyras
Kiaulutės žiedlapis
Smaugiančio medžio žievės atplaišėlė
Kaliandros sultys (trys šaukštai)
"Velnio nagai"
Salamandros kraujas
Visosės plaukas

Ji net nebeskaitė instrukcijos- perskaitys, kai draugė pasirodys. Mergaitė nušlepsėjo į sandėlį ieškoti sudėtinių dalių.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Fasiras von Sjuardas »

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

 • III kursas
 • *
 • 236
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • metamorfmagė
Lėja pasišokinėdama atšuoliavo iki Antro aukšto klasės kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas . Ta vieta klastuolės kažkaipnežavėjo . Nors ten galima buvo ramaia padaryti ką nors uždrausto ( tarkim , kad ir išsivirti kokį draudžiamą eleksyrą ) ta vieta buvo šiurpi. Bet taip buvo tik Lėjos nuomonė , kurios nelabai kas paisė. Vis dėl to , juk ten niekas netrukdys Švilpynukei ir klastuolei išsivirti vakarėlio eleksyrą , kurį raganaitės norėjo panaudoti surengti pižamų vakarėlį. Tai , jos manymu , buvo puiki Urtės pasiūlyta idėja.
Vos atsidūrusi prie durų , už kurių anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas Lėja apsidairė , ar niekas jos neseka ir atsargiai pravėrusi duris ( jos garrrsiai sugirrgždėėjo )  Lėja dirstelėjo vidun . Viduje nieko , be didžiulio stalo nebuvo , taigi klastuolė drąsiai šmurkštelėjo vidun. Ji pateko į senut senutėlę klasę , kurios kiekvienas centimetras dvelkė senove , magija ir ...dar kažkuo.
Lėja pasuko prie didžiojo stalo ir ant jo pamatė didelį , jau paruoštą ( tikriausiai draugės ) alavinį katilą. Lėja padėjo šalia jo savo elksyrų vadovėlį ir pradėjo kraustyti sudedamąsiais dalis . Klastuolė atsinešė velnio nagų ir kiaulutės žiedlapių . Ji atsisėdo ant grindų ir mėmė laukti draugės.
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Urtė vos išlindusi iš sandelio pamatė jog Lėja jau atėjo ir atnešė kaip tik tas dalis kurių ji nerado sandelije.
-Tikiuosi nepamiršai žievės dėl kurios medis tavęs vos nepasmaugė?- neva susirūpinusi paklausė ji,bet neiškentusi nusišypsojo. Mergaitė permetė akimis instrukciją.
-Nebus labai sunku... Tačiau dabar tereikia užvirinti vandenį su salamandros krauju, tada pamaišyti du kartus palei ir tris kart prieš laikrodžio rodyklę. O ne! Tada reikės palikti pritraukti dvylikai valandų, paskui sumetinėti po dvi sudedams dalis kol sumesim visas, o galiausiai reikės palikti viralą virti dviems savaitėms! Mums šis darbas užtruks mėnesį...
Švilpė liūdnai žvilgtelėjo į draugę.
-Atrodo vakarėlio teks palūkėti...

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

 • III kursas
 • *
 • 236
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • metamorfmagė
-Ne , aš tos žievės tikrai  nepamiršau , kaip gi galėčiau pamiršti -Lėja panaršė savo juodo švarko kišenėje ir iš jos išsitraukė baltą permatomą maišelį . -Atidžiau įsižiūrėjus , pasimatys , kad ten viduje žievė tikrai yra.
Lėja padėjo žievę ant stalo ( gal netgi labiau numetė , nes vos tik į ją pasižiūrėdavo , klastuolę imdavo krėsti šiurpas ) ir nuėjo prie lentynos , kuri buvo šio kambario kairėje pusėje ir , tiesiogine šių žodžių prasme , lūžo nuo knygų . Priėjusi arčiau Lėja ima lėtai ranka braukti dulkes nuo knygų
-Panašu , kad čia metų metais niekas nesilankė - su tais žodžiais ji iš lentynos , sukeldama dulkių audrą išsitraukė storą knygą . Kelis kartus atsikosėjusi ir palaukusi , kol dulkės vėl nusės ant žemės Lėja vėl pradėjo kalbėti.
-Vadovėlio reikės ? - ji pažvelgė į savo išsirinktąją knygą - juk čia anksčiau buvo Vaistų kabinetas.
Ji panaršė po savo rankose turimą knygą
-Ir čia lyg tyčia vadovėlis Štai , -pasakė klastuolė duodama draugei knygą - gal rasi to elksyro receptą .Ar moki atmintinai ?
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

- Ačiū, moku,- nusijuokė Urtė ir kibo į receptą.- Kaip sakiau vakarėlio reikės palūkėti, nes ir mano knygoje receptas toks pat... Lauksim po parą, kad sumesti sudėtines dalis. Bet manau apsimoka.
Mergaitė sumetė į katilą dar dvi sudėtines dalis ir pridūrė:
- Viskas. Dabar reikės laukti rytojaus. Pameni buvom susitarusios atsivesti po vieną draugę? Aš žadu kviesti Rokse. Na žinai- Roksana Ryan, ji gera mano draugė. Bet geriau kol kas nieko joms nesakom gerai? Nes jai gėralas nepavyks, mes jas nuvilsim... Laikom tai paslapty.
Švilpė dar kartą žvilgtelėjo į katilą ir pamojo Klastuolei eiti. Ji užrakino duris kerais kurie atkerimi tik užkerėtojo ir pamojavusi Lėjai žengė laiptais į jos koledžo bendrajį kambarį.

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

 • III kursas
 • *
 • 236
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • metamorfmagė
Po savaitės Lėja  nužingsniavo ten vėl patikrinti , kaip gi jų viriamas eleksyras .Jis dabar buvo tamsiai geltonos spalvos
Visur ta geltona suraukė nosį klastuolė kodėl gi jis negalėtų būti žalias .Taip , šviesiai žalias , kaip vasaros žolė.
Ji perbraukė ranka juodus plaukus ir šyptelėjo .Įsikišusi ranką į pamušalą mergaitė iš ten išsitraukė peilį .Šiandienai išsirinko tą, dantytais ašmenimis ir juoda, keliais deimančiukais inkustruota rankena. Net neatsisukusi mergaitė sviedė jį ir atsisukusi pamatė , kad jis įsmigo į stalą, vos per kelis milimetrus nuo katilo su elksyru.
Gaila, kad niekas nematė
Mergaitė mintyse pati save pagyrė ir stipriu trūktelėjimu ištraukė peilį iš stalo
Bet dar reikia daug treniruotis

Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Urtė įėjo kaip tik tą akimirką kai jos draugė sviedė peilį. Ji vos neriktelėjo, bet susivaldė. Tada piktai nužvelgė Lėją.
-O jai būtum išvertusi? Vėl viskas iš naujo? Tu pagalvok ar tikrai taip moki svaidyti peilį, kad išverstum eliksyrą?- staiga ji susivokė ką pasakė ir prapliupo juoku.
Kai švilpė nurimo pažvelgė į draugę jau kitokiu- nuostabos kupinu žvilgsniu.
-Iš kur taip gerai peilį svaidai? Gal lankei gynybos kursus? Lankiau ir dabar lankas mano dažas draugas. Nori pamatyti?
Mergaitė tuoj tapsianti mergina, tik švyst ir įgimtu judesiu iš už peties kabančio krepšio išsitraukė sulankstomą lanką ir greitu judesiu jį išlankstė ir įdėjo strėlę. Paleidusi tiesiai į šviestuvo vidurinę žvakę atsisuko į Lėją ir su šypsena veide prabilo:
-Darom pagaliau tą eliksyrą ar turi dar ką parodyti?

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

 • III kursas
 • *
 • 236
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • metamorfmagė
-Aaaa , dėl lanko - mergaitė išmetė peilį į orą ir sugavo jį už rankenos - irgi moku šaudyt.Aišku , gal ne taip gerai , bet moku
Ji priėjo prie eleksyro ir pirštu apvedė aplink katilo šonus
-Kodėl jis toks šlykščiai geltonas? - nusisuvaldė nepasakiusi klastuolė - ta prasme - greitai pasitaisė ji -neturiu nieko prieš geltoną spalvą, bet mūsų eleksyro spalva tikrai..-klastuolė prisimerkė ieškodama gražesnio žodžio - siaubinga.Siaubingai šlykšti.
Klastuolė liovėsi žiūrėjusi į tirštą viralą ir nusuko nuo jo akis ( ji manė , kad jeigu ten žiūrės ilgiau , ją tikrai supykins.
Ji pažiūrėjo į žvakidę .Priėjusi prie jos Lėja užpūtė žvakes ir ištraukė Švilpynukės paleistą strėlę.
Tada pasitraukė kuo toliau nuo žvakidės .
Šiam metimui klastuolė išsirinko peilį lenktai ašmenimis , kurį taip pat išsitraukė iš švarko pamušalo ir metė...
Peilis persmeigė pusiau vidurinę žvakę ir ji nukrito ant grindų.


Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Urtė nusijuokė iškilus Lėjos komentarui apie viralą.
-Nebijok. Sumetus dar vieną sudedamąją dalį jis pasidarys kokčiau žalsvas,-ji jau šypsojojosi visa burna.-Tada kas minutę didinsim liepsną po vieną laipsnį, kol eliksyriukas taps tamsiai mėlynas kaip naktis. Ar tau tokia spalva tinka?
Draugei metus peilį ji jau nebelabai kreipė dėmesį, nes buvo pasinėrusi į savo apmąstymus. Dar porą kartų pliaukštelėjo delnais ir ėmė po nosimi bambėti:
-Juk svarbu, kad nereikės jo gerti ar ne? Mes jį tik išlaistysime ant norimos vietos. Taip, jai reikia kaitinti kas minutę, o sako, kad laipsniai turi pakilti iki tiek ir tiek. Vadinsi mūsų vakarėlis įvyks... greičiau nei už savaitės!!- suriko ji ant viso kabineto.- Juk reikia kviesti drauges, siaubti pižamų parduotuves, apvogti virtuvę, nes eliksyras neduoda maisto. Ramiai... Ramiai... Ko tu čia stypsai, lekiam?!
Po šių žodžių mergaitė mestelėjo į katilą dar porą žiūbsnelių "Velnio nagų" ir su bildesiu išmovė iš kabineto.

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

 • III kursas
 • *
 • 236
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • metamorfmagė
Po kelių savaičių kažkas vėl atginė antrakursę klastuolę antro aukšto klasę, kur anksčiau buvo nuodų ir vaistų kabinetas. Tiksliau, ne kažkas, o noras pamatyti, kaip sekasi eleksyrui virtis.
Mergaitė pravėrė girgždinčias duris ir nužingsniavo prie katilo. Sumetė kiaulutės žiedlapį ir eleksyro spalva pradėjo truputį keistis. Jo spalva iš šlykščiai ( bent jau taip rodėsi klastuolei ) geltonos persimainė į švelniai samaninę.
Mergaitė nusišypsojo gana klastinga šypsenėle. Kažkodėl jai viskas, kas yra žalios spalvos ar turi jos atspalvį, atrodė priklausantys klastūnynui.
Ji paėmė ir padidino ugnį .
Samaninė spalva kiek patamsėjo.
Nieko nuostabaus, ji juk turi tapti mėlyna
Mėlyna spalva klastuolei tiko ir patiko.

Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Urtė nubėgo į kabinetą dar su ašaromis akyse, bet greit jas nusivalė. Nors šiandiena buvo bloga diena ji niekam nenorėjo rodyti savo ašarų. Ji per prievartą šyptelėjo pamačiusi kokia susikaupusi Lėja.
-Sveikutė,- bakstelėjo į nugarą ji kai prisiartino.- Kaip eliksyras?
Pažiūrėjusi draugei per petį švilpė aiktelėjo. Kažkas ne taip... Pagal vadovėlį dabar jis turi būti žydras... Staiga lyg kažką suvokusi ji pervertė kelis lapus atgal ir susikrimtusi atsisuko į Lėją.
-Mes kai ką pražiopsojom... Eliksyras visas dvi savaites turėjo virti saulės šviesoje. Aš manau, manau jog jis sugadintas,- labai tyliai užbaigė ji.
Paskui staiga puolė prie katilo ir užkėlė jį ant palangės. Eliksyras iškart sušvito žydrai, o šviesiaplaukės veidas linksmai.
-Atrodo pavyko. Ar jau sugalvojai ką kviesi?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė urte gedvilaite »

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

 • III kursas
 • *
 • 236
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • metamorfmagė
Lėja kaip užhipnotizuota stebėjo melsvąjį eleksyrą , kai į kambarį įlėkė Urtė
-Sveika - pasisveikino ir Lėja
Ji pažvelgė į draugę ir pamatė kiek paraudusias Urtės akis
-Kas..kas nutiko? - susirūpinusios vyresnėlės sesers tonu paklausė klastuolė
Ji nusekė akimis prie eleksyro einančią Švilpynukę. Išgirdusi jos žodžius mergaitė kiek sunerimo
- Tu tikra? Kaip nepasisekė..
Tačiau pamačiusi džiūgaujančią Urtę nusišypsojo
-Kaip gerai , vadinasi, vakarėlis tikrai įvyks! Valio!
Kai Švilpynės mokinė paklausė ką ji ruošiasi kviesti, klastuolei iškart prieš į galvą šovė vienas žmogus
Čia mergaičių vakarėlis, raminkis, Lėja - sudraudė ji save
-Nežinauniekasdarnešovėįgalvą - greitai išbėrė žodžius ji
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Urtė nesitikėjo, kad kas pastebės jos užraudusias akis todėl per privartą šyptelėjo ir atsakė:
-Nieko ypatingo tik prasta diena,- pamačiusi, kad klastuolei negana ji dar pridūrė.- Susipykau su mama susirgau bjauria liga ir dar daug ko. Nebijok neužkrečiama liga.
Paskui pastebėjusi, kad paklausta ką kvies Lėja paraudo ji pradėjo juoktis.- Lėja, tu paraudai... Kaip miela... Ar galvojai apie kokį berniuką?
Kadangi eliksyras tingiai pukšėjo mergaitė greit išbūrė žalsvai ir geltonai dryžuotą sofą ir klestelėjo ant jos.
-Greit viską pasakoji! Kiek jam metų, ką veikia, ką mėgsta, kokiam koledže? Nors gal pirma vardą pasakyk...
Švilpė patogiau įsitaisė ant sofos ir ėmė demonstratyviai valgyti iš nežinia kur ištrauktus traškučius. Tada dar kartą užmetė akį į eliksyrą ir įsmeigė jas į draugę.

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

 • III kursas
 • *
 • 236
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • metamorfmagė
- Tikrai? Kokia liga?
Mergaitė atsisėdo ant palangės ir nudažė plaukus šviesios karamelės spalva. Ji pažvelgė pro langą. Saulė skaisčiai švietė nušviesdama kieme augančią žolę. Draugės balsas tarsi gražino ją iš apmąstymo į tikrovę .
- Ką ??? Kodėl taip pagalvojai ??? Čia tiesiog laaabai karšta.. - išsigynė klastuolė ir dar kelis kartus pamosavo ranka, taip tarsi patvirtindama savo žodžius
Bet kai Lėjos draugė Švilpynukė išbūrė sofą, prisėdo ant jos ir išsitraukė traškučius, tarsi ruošdamasi įdomiam filmui klastuolė suprato, kad išsisukti nepavyks.
Bet mėginti juk vis vien galima
- Juk sakiau, kad čia tik labai karšta. Einu, parversiu langą.
Lėja dar pavogė saują traškučių iš Urtės ir nuėjo prie lango. Klastuolė vylėsi, kad draugės mintis pavyko nukreipti kur kas kitur, kad ir kokia prasta aktorė ji tuo metu buvo.

 
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Urtė tiasiog suakmenėjo paklausta apie ligą, nes dar nebuvo niekam pasiruošusi pasakyti. Net pati tik šiandiena sžinojo, o sesės dar nebuvo sutikusi... Staiga jos veidas nusigiedrijo ir įgavo įžūlią šypseną.
-Pasakysiu kokia baisia liga sergu ir kada mirsiu jai pasakysi su kuo ir kur kelsi vestuves,- tardama paskutinius žodžius mergaitė greit pasilenkė išvengdama žalsvos sofos pagalvėlės.- Nevaizduok, kad čia karšta ir greit uždaryk langą man jau lūpos mėlynuoja.
Švilpė dar kartą pažiūrėjo į viralą ir staigiai pripuolusi pamažino ugnį kol jis dar neišbėgo. Tada vėl atsisuko į draugę.
-Kalbės ar perskaityti tavo mintis? Nepamiršk, kad labai lengvai galiu išsiaiškinti kur tu labiausiai bijai kutenimo...