0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Melisa Arin

  • Astronomė
  • ****
  • 247
  • Lytis: Moteris
  • too late, I already found what I was looking for
    • labutis
Viskas tik iliuzija
« Prieš 7 metus »
Nusprendžiau čia kelti savo pirmą pabaigtą ir pirmą short story tipo istoriją :) Ją galima rasti ir mano wattpad paskyroje. Lauksiu nuomonių ir kritikos.

I

- Aš nenoriu. Man to nereikia, - sušnibždėjau, o mano neramus žvilgsnis klaidžiojo po akliną tamsą.
- Meluoji ir pati sau? Tiesiog žavinga! Prisijunk prie mūsų, bus tikrai smagu, - sumurkė neaiškus balsas.
Pajutau, kaip šiltas, bet vis stiprėjantis ir šąlantis vėjas ima kedenti mano plaukus, ir netrukus pajutau, kaip sukuosi kartu su juo.
Sukuosi ir krentu, krentu ir sukuosi, vėjo gūsiai vis vėsta, taip versdami mano gležną kūną drebėti vis labiau. Mataruoju rankomis, bet negaliu užkabinti nė šakelės, nė uolos krašto. Mane supa tuštuma, o aš sukuosi ir krentu.
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

  • ****
  • 203
  • Lytis: Moteris
  • Na ką. Laimėjom?!
Ats: Viskas tik iliuzija
« Atsakymas #1 Prieš 7 metus »
Įdomu...
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Neprisijungęs Melisa Arin

  • Astronomė
  • ****
  • 247
  • Lytis: Moteris
  • too late, I already found what I was looking for
    • labutis
Ats: Viskas tik iliuzija
« Atsakymas #2 Prieš 7 metus »
Ačiū ^^

II

Staiga aš sukniubau ant kažko kieto. Patalpoje tvyrojo tamsa bei vištienos sultinio kvapas. Įžiūrėjau keletą neryškių siluetų, o priešingoje kambario pusėje aidėjo duslūs žingsniai.
Išgirdau spragtelėjimą, ir įsižiebė gerokai per ryški šviesa. Stipriai prisimerkiau ir užsidengiau akis delnais.
- Šviesą mainote į tamsą, - pasigirdo jau anksčiau girdėtasis melodingas balsas. - Taip pat paprastai tiesą keisite melu.
Lėtai purtydama galvą patraukiau rankas nuo veido. Vis dar atrodė šviesu, bet nieko negalėjau matyti. Jaučiausi taip, lyg būčiau tupėjusi debesyje.
- Pripūčiau jums miglos į akis, - vėl nusijuokė tas pats vyriškas balsas.

the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Ats: Viskas tik iliuzija
« Atsakymas #3 Prieš 7 metus »
Oh, pamenu skaičiau šią istoriją... Tikrai įdomi :)
As you swore to God,

*

Neprisijungęs Melisa Arin

  • Astronomė
  • ****
  • 247
  • Lytis: Moteris
  • too late, I already found what I was looking for
    • labutis
Ats: Viskas tik iliuzija
« Atsakymas #4 Prieš 7 metus »
Ačiū :) wattpade jau įkėliau visą, tad, jei kas ieškosit, rasit tuo pačiu pavadinimu, o pati esu Nekohrine ;)

III

Dūmai ėmė lėtai sklaidytis, ir pagaliau sugebėjau apžiūrėti aplinką. Baltai dažytos sienos, besipuikuojančios tiek abstrakčiais, tiek itin realistiškais piešiniais. Grindys priminė milžinišką medinę šachmatų lentą.
Neskaičiuojant manęs, patalpoje ant grindų įvairiausiomis pozomis buvo įsitaisę dar šeši žmonės. Nenorėjau žinoti, kaip jie čia atsidūrė.
Vėl išgirdusi žingsnius, pasukau galvą link garso šaltinio. Tai buvo aukštas vyras, vilkintis juodai, tik neužsegta  liemenė buvo balta. Pastarosios spalvos dažais storu sluoksniu išteptą veidą įrėmino juodi plaukai.
- Žinau, kas sudaužė mėgstamiausią tavo mamos vazą, - šelmiškai nusišypsojo priėjęs prie mažos, išsigandusios mergaitės.

the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Somin Ishii

  • ***
  • 167
  • Lytis: Moteris
  • 1
Ats: Viskas tik iliuzija
« Atsakymas #5 Prieš 7 metus »
Įkelk visą istoriją. Labai įdomu. Man ypač patiko pirma dalis, jos pabaiga. :)
Rašyk toliau. :)
1