0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

liusinda

Uždraustasis miškas
« Prieš 7 metus »
Uždraustasis miškas, kartais dar žinomas kaip Tamsusis miškas, stūkso netoli Hogvartso. Kaip galima suprasti iš pavadinimo, į jį įžengti mokiniams yra draudžiama, išskyrus atliekant areštą ar dalyvaujant Magiškų gyvūnų priežiūros pamokoje.
 Pats miškas yra neįtikėtinai senas. Jo medžiai tankūs, stori ir nualinti gamtos stichijų savo lapija dengia dangų, neleisdami nė vienam saulės spindulėliui pasiekti žemės, visokie spygliuoti ir dygliuoti krūmai ir žolės tik ir taikosi įsikibti į rūbus ar apsivyti aplink kojas, o po kojomis dar maišosi ir visokie kelmeliai ir šaknys, tik ir taikydamiesi parversti neapdairų keleivį. Nuklysti nuo takelio praktiškai neįmanoma, nes augalai taip tankiai suaugę, kad nerastum jokio praėjimo, nebent tokį pasidarytum jėga.
 Bet augalija nėra vienintelis miške slypintis pavojus - čia taip pat gyvena visokios būtybės, vienos nusiteikusios draugiškiau, o kitos - pasiruošusios pulti bet kurią akimirką. Kartu su įprastais miško gyvūnais čia galima sutikti akromantulų, kentaurų, testralių, vienaragių, hipogrifų, o per pilnatį - dar ir vilkolakių. Sakoma, kad miške gyvena ir skraidantis Fordas, su kuriuo Haris Poteris ir Ronaldas Vizlis antrame kurse skrido į Hogvartsą!
 Taigi, kiekvienas savo gyvybę saugantis hogietis turėtų vengti Uždraustojo miško, kad jo neištiktų mokinių, kurie niekada taip ir negrįžo į pilį, likimas.

Kaip ir visada vakare Liusinda nusprendė pasivaikščioti po apylinkes. Ji jau buvo pasiėmusi pledą, kurį būtų pasitiesusi prie ežero kai į galvą jai šovė mintis.
 Juk aš dar nebuvau prie miško.
Liusinda pasidėjo pledą ir išėjo. Hogvartso apylinkės buvo pustuštės. Tik keli mokiniai vaikščiojo ir grožėjosi apylinkėmis. Kiti turbūt buvo koledžų kambariuose, miegamuosiuose arba bibliotekoje, nes oras buvo šaltokas. Priėjusi mišką Liusinda apsižvalgė. Miške buvo tamsu, gan niūru. Šis miškas nebuvo labai tankus. Jame, ko gero, augo beveik visi pasaulio medžiai. Liusinda sunkiai galėtų rasti tris vienodus medžius.
 Ne. Viena aš, net tikrai neeisiu.
Liusinda dar kartą apžiūrėjo miškelį ir jau norėjo eiti, kai pamatė, kad kažkokia mergaitė eina jos link.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »

*

Neprisijungęs Somin Ishii

  • ***
  • 167
  • Lytis: Moteris
  • 1
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #1 Prieš 7 metus »
Kaip ir visada,Andrea vaikščiojo po Hogvartso apylinkes,kad nurimtų nuo dienos triukšmo.Bet tą vakarą mergaitė nebuvo nuvargus ir ją buvo užplūdusi tokia energija,kad atrodo išverstų viską kas tik pasipainiotų po kojomis.Tad ji norėjo nors ir lauke prabūti visą naktį,bet tik nesėdėti Bendrajam kambary ar kur kitur.Jau visi mokiniai skirstėsi ir ji liko viena, pievelės,netoli nuo Kvidičo aikštės, vidury.Mažoji burtininkė vaikščiojo iš vieno pievutės kampo į kitą.Ir kadangi jai ši diena buvo kažkuo ypatinga,varniukei šovė beprotiška mintis:
Miškas.Jame niekada nebuvau.Eisiu ten.Būtinai. Ji patyliukais nubėgo link miško ir pamatė...Amm..geriau įsižiūrėjo.. ir ten buvo jos gera draugė,Liusinda!
- Ei,Liusinda,ką čia veiki? Dar neini miegot?-pirmakursė net drebėjo iš laimės,kad sutiko draugę.
- Klausyk,man šiandien laabai gera nuotaika,o aplamai ir visa diena,tad..Varom į Uždraustąjį mišką? Pažiūrėsim kas ten tokio uždrausto,- šiupiu balsu nusikvatojo Andrea, ir nubėgo į miško gilumą.
- Bėk paskui manee! Pašėlsim kol kiti parps lovose ir sapnuos fėjas ir kitus gražius bei per daug vaikiškus sapniukus!-varniukė,jau nebebuvo panaši į save.Ji buvo per daug geros nuotaikos,kad tą darytų.
ŠI NAKTIS BUS PASAKIŠKA! Pati geriausia.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Andrea Rachell »
1

*

liusinda

Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #2 Prieš 7 metus »
Liusinda taip pat labai apsidžiaugė pamačiusi labai gerą savo draugę Andrea.
 - Labas, Andrea. Mhh aš galvoju ar verta šiandien eiti į mišką?
Kai Andrea pasiųlius eiti į mišką nubėgo Liusinda nuskubėjo paskui. Po kelių akimirkų ji pasivijo draugę.
 - Andrea, o ką mes čia iš vis veikiam?- Liusinda paklausė eidama gan sparčiu žingsniu.
Po kelių akimirkų jos priėjo gan keistos išvaizdos rastą. Jis buvo labai didelis ir platus.
 - Ar tik man atrodo, kad tokių didelių rastų čia neturėtų būti?
Liusinda nusprendė geriau apžiūrėti jį. Jo viršuje buvo gal nemažas plyšys. Liusinda pasilenkė, norėdama jį apžiūrėti. Staiga nutrūko jos grandinėje ir nukrito į plyšį.
 - Ne!- Suriko Liusinda.- Tik ne ši grandinėlė.
Liusindos akyse jau kaupėsi ašaros.

*

Neprisijungęs Somin Ishii

  • ***
  • 167
  • Lytis: Moteris
  • 1
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #3 Prieš 7 metus »
Andrea pamačiusi,kad kažkas atsitiko Liusindai,pribėgo ir susirūpinusi pasakė:
- Liusinda,kas atsitiko? Ten lyg ir kažkokia apyrankė ar grandinėlė..ar ne? Ji nukrito?
Varniukė visą laiką žiūrėjo į Liusindą,bet kai pamatė kur nusuktas jos žvilgsnis iš kart suprato.Jos grandinėlė bus įkritusi..Mergaitė norėjo padėti,bet nežinojo ką daryti.Tada pasakė:
Liusinda,gal yra koks burtažodis padedantis ištraukti kažkokį daiktą? Galėtume paklausti profesorių,bet jie gali viską sužinoti,tad tai per daug rizikinga.
Andrea mąstė ir mąstė,kol ją aplankė šiokia tokia mintis.Ji pabėgėjo šiek tiek į priekį ir grįžo prie rąsto.Ji rankoje laikė ilgą šakelę ir paprašė Liusindos pasitraukti,tada pabandė iškrapštyti tą papuošaliuką,bet nieko gera neišėjo.
- Beje,kodėl ji tau tokia brangi?
Pirmakursė žiūrėjo į apsiverkšlenusią draugę ir laukė atsakymo.Jai buvo labai nemalonu dėl jos.Juk aš kalta..Nuvedžiau ją čia                                                                                                                                                                                                                                                         
1

*

liusinda

Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #4 Prieš 7 metus »
 - Šią grandinėlę su raktu man padovanojo tėvai, kurių aš gyvenime nesu mačiusi. Kai man buvo penkeri gavau laišką nuo jų. Jie sakė, kad visame pasaulyje yra penkio tokios grandinėlės. Raktai rodo, kad esu iš grynakraujų burtininkų šeimos. Dar laiške buvo parašyta, kad privalau surasti kitus raktų savininkus, bet be savojo aš negalėsiu jiems įrodyti kas aš esu,- Liusinda nusišypsojo or priėjo prie Andrea'os.
Tikiuosi mes greitai ją ištrauksime ir aš neturėsiu pasakoti visos istorijos apie grandinėję. Liusinda taip pat susirado šakelę ir pabandė ištraukti. Deja nesekmingai. Nei Liusinda nei Andrea neištraukė graundinėlės su pagaliukais.
 - Mums reikėtų burtų knygos. Ten tikrai rastume tinkamą burtą. Žinau burtą kurio pagalba gal būt knyga iš bibliotekos atsirastų čia, bet kaip mes poto pasiaiškintume...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Liusinda Collins »

*

Neprisijungęs Somin Ishii

  • ***
  • 167
  • Lytis: Moteris
  • 1
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #5 Prieš 7 metus »
- Geras..,-stebėjosi Andrea.                                                                       
_O ką daryti,aš nežinau.Burtų knyga..sakyčiau,kad reikėtų sugalvoti šiokį tokį planą,su kuriuo mes galėtumėm ištraukti šitą tavo grandinėlę.Galima sugalvoti daug būdų,kaip ją ištraukti,bet nežinau kaip tą įgyvendinti.Tarkime..nematomieji apsiaustai.Gal žinai kur juos gauti?- varniukė suko ir suko galvą,samprotavo ir laukė atsakymo.
- Beje,o kas bus kai tu surasi raktų savininkus? Kažkas pasikeis? Tikiuosi,liksi Hogvartse,nes labai nenorėčiau prarasti tokios geros draugės kaip tu.   - Palauk..o nėra kur nors Uždraustam,šiame miške gyvių ar gyvūnų kurie mums pagelbėtų? Tarkim tas kuris turi magiškų galių ir gali kažką ištraukti? Gal žinai tokius kurie klaidžioja čia ,ir ne pro šal padėtų?
1

*

liusinda

Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #6 Prieš 7 metus »
 - Ne. Gali nebijoti, Hogvartsą pabaigsiu... Ir net jei surasčiau juos aš net neįsivaizduoju kas nutiktu,- Liusinda pradėjo atsakinėti į visus Andrea'os klausimus.- O dėl gyvūnų nežinau, bet žinau kur galime rasti apsiaustą... Jis mano lagamine.
 Liusinda dar kartą pabandė su pagaliuku ištraukti grandinėlę.
 - Arba galiu pamėginti vieną burtažodį, bet jis suveiks tik tuo atveju jeišis kelmas neužburtas kažkokiais keistais kerais.
Liusinda išsitraukė savo burtų lazdelę ir ištarė:
 - Acio grandinėle.
Nieko neįvyko.
 - Galėčiau susprogdinti šį kelmą. Grandinėlei nieko neatsitiktų, bet neturėsim normalaus pasiaiškinimo kodėl sprogdinom kelmą...
 - Winggardium leviosa.
 Nieko neįvyko.
 - Šis kelmas turėtų būti užburtas sunkiais kerais.  Andrea, gal turi minčių kaip dar galime ją ištraukti?

*

Neprisijungęs Somin Ishii

  • ***
  • 167
  • Lytis: Moteris
  • 1
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #7 Prieš 7 metus »
- Yey,kaip nuostabu,kad liksi,o aš jau persigandau,-nusijuokė Andrea.             -Taigi,grįžkime prie reikalo.Vadinasi,jei turi nematomą apsiaustą,galime tyliai nusliūkinti į biblioteką,į Uždrastąjį skyrių,iš kurio paimtumėme reikalingą burtų knygą.O vėliau vėl ateitumėm čia,ir surastumėm burtą,kuris panaikintų tuos kerus.Tinka toks planas?-paklausė varniukė ir įdėmiai pažvelgė į draugę.           - Jei tiks,tai galima bus nutarti galutinai,kas eis į biblioteką ir kas turės daugiau drąsos.Su mielu noru nueičiau pati,bet užeina nerimas,kai apgalvoju,jog kažkas gali pastebėti,-baimės kupinomis akimis pasakė Andrea.                       - Na,beliko laukti tavo pritarimo,šiam planui,- vilties kupina pasakė mažoji burtininkė,Andrea.
1

*

liusinda

Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #8 Prieš 7 metus »
 Taigi padarykime paprasčiau. Aš burtų pagalbą "atnešiu" reikiamą burtų knygą ir paskui abi ją nunešime. Mano apsiaustas gan didelis tilpsim abi.
 - Acio didžioji burtažodžių knyga.
 Po kelių akimirkų knyga jau atskiro pas burtininkes.
 - Taigi kokio mums burtažodžio reikia?- Liusinda turbūt kalbėjo ne su drauge, o su knyga. Bent jau iš šalies taip atradė.
 Liusinda padaliau atsivertė reikiama puslapį. Pasiėmė lazdelę ir jau norėjo sakyti burtažodį kai į galvą jai šovė geresnė mintis.
 - Andrea, tu juk šiandien čia dar nei vieno burtažodžio neištarei. Imk pabandyt tu.
 Liusinda padavė knygą draugei ir parodė puslapio vietą kurioje buvo parašytas burtažodis. Varniukė nuėjo prie kelmo. Grandinėlė dar vis buvo vietoje. Liusinda su nekantrumu laukė.

*

Neprisijungęs Somin Ishii

  • ***
  • 167
  • Lytis: Moteris
  • 1
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #9 Prieš 7 metus »
Andrea susižavėjo Liusinda.                                                                         - Vau,kaip šauniai sugalvojai,-pagyrė draugę Andrea.Kai Liusinda padavė jai knygą,varniukė apžvelgė tą burtą.Tada visą puslapį,ir paskelbė:                       - Liusinda,žiūrėk,štai kitas burtažodis,gal pamėginkime jį? Pirmakursė net nelaukus atsakymo,greitai išsitraukė burtų lazdelę ir sušuko:                          - Bombardo marimmum! Burtams nespėjus suveikti,ji pridūrė:                        -Liusinda,saugokis,bėk link manęs!!!  Draugė vos spėjo pribėgti,kai pasigirdo didelis,bet negarsus sprogimas.Andrea pradėjo kosėti nuo dūmų,bet jiems išsisklaidžius,pažiūrėjo į kelmą PUSIAU rąstą.                                                                                                    - LIUSINDA,susprogo,kelmo-rąsto nebėra,-apsidžiaugė Andrea.Ji pribėgo ten kur jis stovėjo ir pradėjo  ieškoti grandinėlės.Ir rado.Bet ji buvo visa pajuodavusi nuo sprogimo.Prisidirbau,-pagalvojo varniukė.                     
1

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Nuotykiai uždraustajame miške
« Atsakymas #10 Prieš 7 metus »
Šiandien Lėjos nuotaika buvo puiki - juk svaitgalis! Jokių namų darbų , jokių mokslu ! Tik linksmybės su draugais !!! Klastuolė net negalvojo , kad susiras jų tiek daug .
Pasišokinėdama mergaitė nušuoliavo iki miško pakraščio ir atsisėdo ant didžiulio akmens. Tada dar sykį peržiūrėjo savo kuprinę - avietinė arbata - yra , sausainiai su juodu ir su baltu šokoladu - yra , ridikėlių ir agurkų salotos su grietine - yra.
Mergaitė žinojo, kad prisikrovė tikrai laaaabai daug maisto. Bet juk žadėjo čia ateiti susitikti su drauge ir surengti iškylą miške . Draugė turėjo atsinešti dar valgių , taigi klastuolė tikrai žinojo , kad badauti draugėms neteks.
Lėja nervingai ėmė baksnoti akmenį koja.  Juodieji bateliai kelis kartus dunkstelėjo į akmenį. Meragitė jau pradėjo nervintis - kur Urtė ? Juk ji paprastai nevėluoja...
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Ats: Nuotykiai uždraustajame miške
« Atsakymas #11 Prieš 7 metus »
Urtė lėkė uždususi kol pamatė Lėją ant akmens. Net iš tolo buvo galima matyti, kad ji prisikrovė maisto. Mergaitė šyptelėjo sau. Kas galėjo pamanyti, kad ji susidraugaus su klastuole kuri taps geriausia jos draugė... Bet ji nesiskundė- vis tiek Lėja geriausia. Mergaitės buvo susitarusios iškylauti, o Švilpė jau smarkiai vėlavo todėl dar pagreitino žingsnį.
Atsisėdusi šalia mergaitė su šypsena praskleidė kuprinę ir parodė du stiklainukus nutelos, batono, maišą saldainių, karamelinio torto gabaliuką, kelioliką keksiukų, du buteliukus sulčių, butelį kolos, pakelį svieto,sausainių su šokoladu ir tarstelėjo:
-Labas, atrodo puotausim,- tada apsižvalgė ir pridūrė. - Eime į miško vidurį, žinau gražią vietą, gerai? Man čia nelabai patinka, bet kas gali mus pamatyti...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė urte gedvilaite »

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: Nuotykiai uždraustajame miške
« Atsakymas #12 Prieš 7 metus »
-Gerai , einam- pritarė Lėja - man irgi kažkaip ne prie širdies tokios atviros vietos...
Klastuolė ir Švilpynukė susirinko maistą ir patraukė į miško gilumą.Žingsniuojant mergaitės dėmesį patraukė keistas medis .
Jis buvo didelis , šaknys susirangiusios ir išsikerojusios į visas įmanomas puses
-Tau gerai sekasi Herbatologija ? Nes man tai siaubingai - parbilo mergaitė žiūrėdama į keistąjį medį.-Gal žinai , koks čia medis ? Tikuosi , nenuodingas ?
Nesulaukusi draugės atsakymo Lėja priėjo dar arčiau medžio ir priklaupė prie vienos iš keistųjų šakų.
-Hm...tikiuosi , galiu paliesti....
Bet mergaitė atitraukė ranką. Nusprendė nerizikuoti.Klastuolės žvilgsnis vėl nukrypo į draugę
-Dar toli iki tos vietos ? Jeigu norėsim , šitą medį galėsim apžiūrėti vėliau..
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

zaibas2000

Ats: Nuotykiai uždraustajame miške
« Atsakymas #13 Prieš 7 metus »
Urtė tarsi atsipeikėjo iš sustingimo, tačiau viskas buvo gerai- Klastuolė nepalietė gumbuotojo kradvėjaus. Jai būtų palietusi medis būtų ją užsmaugęs.
-Ne nebetoli, tuoj turėtume išvysti akmenį panašų į saulę ir tada dar paeisim kelias minutes. Pamatysi tau patiks. Ten labai saulėta todėl pastačiau pavėsinę ir apsaugojau visais man žinomais kerais prie kurių dar prisidėjo mokyklos apsauga.
Urtė taip seniai su niekuo nebuvo kalbėjus, nes egzaminai vertė ją daug mokytis todėl dabar tarškėjo kaip užsukta:
-Mano visa šeima grynakraujai, turiu sesę dvynę. Gal esi mačiusi? Ji varno nage... Turbūt žinai, kad ten protingieji? Mano sesė turėji gerą širdį, o aš protą, todėl visi manė, kad aš ten būsiu, bet mes tarsi apsikeitėm vietom... Man kartais atrodo jog paskirstymo kepurė mus supainiojo,- ji pati nusijuokė iš savo pokšo.- O ar tu ir norėjai mokytis klastūnyne? Aš tai nelabai norėčiau, bet vis geriau nei niekur tiesa? Oi, taršku kaip užsukta, papasakok apsie save...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė urte gedvilaite »

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: Nuotykiai uždraustajame miške
« Atsakymas #14 Prieš 7 metus »
-Klastūnynas nėra jau toks blogas - nusijuokė Lėja -  Visi kažkodėl prieš jį nusistatę .Tiesą sakant , man buvo vis vien , kur mokysiuosi, svarbu kad bent jau patekau į Hogvartsą.
Lėja apsidairė
-Kokių keistų medžių čia pilna - o gal žinai , koks ten buvo medis , kurio šaknis norėjau apžiūrėti ? Gal vertėjo paimti kelis mėginukus , būčiau panaudojus Herbatologijoje ...- pasakė klastuolė žvalgydamasi per petį.
Jos žingsniavo toliau
- Šitame miške , kiek girdėjau pilna visokių keistų padarų . Na , pamatyti vienaragį būtų visai nieko , bet noru susidurti su milžiniškais vorais ar juo labiau vilolakiais labai netrykštu.
Mergaitė susirado kišenėje burtų lazdelę . Tik norėjo įsitikinti , ar nepametė . Na , dėl visa ko.
-Aš neturiu brolių ar sesių , gyvenu vieta su įtėviais Žaliojoje alėjoje Londone , O tu kur gyveni ? Ir gal žinai , koks ten per keistas medis buvo ? Man su Herbatologija prastai , bet kiek girdėjau ,tai visi Švilpynukai Herbatologijai labai gabūs ...
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.