0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • III kursas
  • *
  • 681
  • Taškai: 205
Ats: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #480 Prieš mėnesį »
Deoiridh buvo apkabinusi Dori. Trylikmetė kažkiek pažliumbė, bet stengėsi laikytis kiek įmanoma labiau. Kada ją paskutinį kartą buvo kas nors apkabinęs? Ji prisiminė, kaip praeitais metais apkabino visas kvidičo komandos drauges, kai Klastūnynas nugalėjo Varno Nagą. Ar tai viskas? Ar po to karto tamsiaplaukės niekas taip ir nebuvo priglaudęs? Regis, taip. O kada... o kada paskutinį kartą Dori buvo apkabinusi mama? Tėtis? Po velnių, prieš pirmą kursą. Prieš įlipant į traukinį. Apie tai pagalvojusi mergaitė nesusilaikė ir kelis kartus sukūkčiojo.
O jeigu Dori turėtų sesę? Arba brolį? Ar ir šie jos nekęstų taip pat, kaip dabar nekentė tėvai? Ar jos sesė arba brolis būtų žiobarė arba žiobaras? O gal vis tik magas? Ar tada paauglė nesijaustų tokia vieniša?
- Ačiū, Deoiridh, - susigėdusi ir tuo pačiu dėkodama sekundėlei žvilgtelėjo į grifę.
Norėčiau, kad tu būtum mano sesuo, nejučiom pagalvojo. Bet Deoiridh tikriausiai turi gražią šeimą, kuri ją myli, gyvena išpuoselėtame burtininkų šeimos dvare, ech... Tikriausiai ji guodžia trečiakursę tiesiog iš mandagumo. Taip, veikiausiai Deoiridh yra labai gerai išauklėta. Vis tik ji Dori kalbėjo apie pagarbą tėvams. Matyt, jos šeimoje pagarba yra labai svarbi kiekvienam žmogui. O Dori kokia šeima?.. Nebeliko, tikriausiai, nieko iš jos...
- Einam, - tyliai pritarė.
Dori ir Deoiridh dingo iš kvidičo aikštės.