0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Stella

Re: Tiltelis
« Atsakymas #30 Prieš 14 metus »
Nusijuokusi stebėjo Lurę. Kai ji grakščiai atsistojo, tokia mažutė kaip ir Stella atsistojo ir susikaupusi suriko. Kai iš jos lazdelės pasirodė vanduo Stella suplojo rankomis.
-Mačiau, tikrai šaunu, matai tau viskas pavyksta.
Padrasino ją ir nusijuokė.

*

Viltė

Re: Tiltelis
« Atsakymas #31 Prieš 14 metus »
- Mm... Matyt man reikėjo tik žiūrovų. - nekaltai šyptelėjo Lu. Tada lengviau atsikvėpusi mergaitė vėl atsisėdo. Tuomet atsisuko į Stellą.
- Turi brolių ar seserų? - pasidomėjo, laimingai maskatuodama kojomis.
- Be to, ką mėgsti veikti laisvalaikiu? Be to, kad atsitrenkinėti į žmones? - tyliai nusijuokė ir pamosikavo lazdele sau prieš akis.
- Spėju tavo visa giminė iš klastūnyno, tiesa? - pasidomėjo, persisvėrė virš vandens ir kryptelėjusi galvą ėmė spoksoti į savo atpindį vandenyje.
- Ką būtum dariusi, jei būtum patekusi... tarkim pas varnius?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Lure Jewel »

*

Stella

Re: Tiltelis
« Atsakymas #32 Prieš 14 metus »
-Vadinasi nuo šiol burti mokysimės kartu.
Linksmai ištarę ir žaidė su savo lazdele rankose, kai galiausiai įsidėjo ją ir nužvelgė saulę kuri jau pamažu artėjo ežero link.
-Turiu brolį, kuris jau baigė mokslus ir buvo klastūnyne, išmokė mane kaip reikia elgtis čia ir panašiai.
Nusišypsojo Lurei.
-Laisvalaikiu mėgstu paskaityti, o šiaip labiausiai tai krėsti visokias šunybes. Tai mano hobi.
Sukikeno mergina.
-O tu?
Pasiteiravo ir išgirdusi sekantį klausimą kiek atsiduso.
-Taip ir būtent aš turėjau patekti į klastūnyną, privalėjau pratęsti giminės bruožą ir bla bla bla.
Kalbėjo apie tai be jokio susižavėjimo.
-Kas būtų buvę?-pasitikslino ir nusijuokė mergaitė,- nežinau, tikriausiai tėvai būtų manęs atsižadėję ir visiems paskelbę jog aš miriau, o čia mokyčiausi sau viena ir panašiai.
Kiek lenngvai pasakojo mergaitė.
-Na, o kaip tu?

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Re: Tiltelis
« Atsakymas #33 Prieš 14 metus »
Kairi buvo šokiruota. Ne tai,kad atėjo viena nepažįstamoji, bet prisistatė ir ana, ir tiesiog įžūliai ignoravo juos. Klastuolės. Ko iš jų tikėtis. Tik jau ne formalaus mandagumo. Kairi atsisėdo ir neslėpdama šalto susidomėjimo nužvelgė klastuoles. Tuo metu kaip užsikirtęs laikrodis, Kristianas pašoko ir išlėkė. Vargšelis... kiek nuliūdo Kairi. Staiga pamatė, kad jis paliko savo brangiąją fleitą ir žaibo greitumu čiupo dėklą. Akimirką buvo mirtinai išsigandusi. Daiktus ji vertino labiau nei žmones. Kam mylėti tai,kas žus.. vienas skausmas.. Kairi kumštelėjo Mirianai ir sušnabždėjo:
- Aš einu iš čia. Susitiksim vėliau,ok? Kartu nueisime į Kiauliasodį.
Tuomet pakilo, užsimetė švarkelį ir demonstratyviai ignoruodama priešais dvi kliūtis (klastuoles) praėjo vieną jų kliudydama.
- Prašau man atleisti, kokia aš nerangi, - su sarkazmu balse atsiprašė ir nuėjo. O dabar reikia susirasti Kristianą.

*

Viltė

Re: Tiltelis
« Atsakymas #34 Prieš 14 metus »
Lure įdėmiai klausėsi.
- Hm... tik atsižadėję... Lengvai pasakyta. - gūžtelėjo pečiais.
- Aš... vienturtė, neturiu nei brolių nei seserų, bet man ir taip gerai..  O laisvalaikiu... Laabai mėgstu kvidičą, tikiuosi, kad kai galėsiu jau žaisti mane priims į komandą. - šyptelėjo.
- Tėvas dar vaikystėje išmokė žaisti. - palingavo galva, ėmė rankose žaisti savo burtų lazdele.
- Mano giminė taip pat iš klastūnyno. - šyptelėjo Lu. Ji niekuomet nekalbėdavo apie savo motiną ir jos gimines, pripažino tik tėvo pusę.
- Labai džiaugiuosi, kad patekau į klastūnyną, nors turbūt nebūtų manęs nuteisę, jei būčiau pakliuvusi kur kitur. - pareiškė, kai pamatė nueinančią Kairi, kuri ją užkliudė. Lu suirzusi nužvelgė ją.
- Puiku, turime dar vieną auką. Nevykėlė...

*

Stella

Re: Tiltelis
« Atsakymas #35 Prieš 14 metus »
Stella atsiduso.
-Tiesiog taip buvau auginama, kad tik klastūnynas yra vienintelis koledžas, kuris yra aukšo lygio, visi kiti skirti šliužams.
Mergaitė šyptelėjo ir pasirėmė rankomis ant tiltelio.
-Kvidičas? Na o aš nelabai moku.. Manau tik stebėsiu tave žaidžiant.
Mirktelėjo mergaitei.
-Aš taip pat džiaugiuosi kad esu klastūnyne, nes kiek pasakojo brolis čia tikrai linksmi žmonės yra.
Kai kažkokia grifukė užkliudė Stellą, Stella įniršo.
-Tuoj aš tą mažą.
Įniršusi nužvelgė kaip ji nuėjo.
-Tegu tik pasirodo mano akyse dar, padegsiu aš jos plaukus.
Piktai sumurmėjo.

*

Viltė

Re: Tiltelis
« Atsakymas #36 Prieš 14 metus »
Lure piktai spoksojo tolyn.
- Vargšelė ji... Geriau jau saugotų savo nušiurusius plaukus. - atsiduso.
- Matyt švilpė arba grifė... Kiek girdėjau, varniai būna kiek protingesni. Retai erzina mus. - palingavo galva. - Reikės išmokti daugiau kerų, su kuriais galėtume jai pakenkti. - užsigalvojo, tada užsidengė ranka burną.
- Vajėė... Aš to nesakiau. - papurtė galvą ir nekaltai šyptelėjo. Lure'i visada puikiai pavykdavo vaidinti nekaltą mergaitę.
- Man atrodo dabar ta mergaitė mūsų bijos... Lyg mes kokios pabaisos... - atsiduso.

*

Stella

Re: Tiltelis
« Atsakymas #37 Prieš 14 metus »
Kiek atsipalaidavusi nusišypsojo Lurei bet jau galvojo kur galėtų padegti mergaitės plaukus.
-Taip reikės pasimokyti kokių burtų, tačiau galima linksmai paišdykauti ir be kerų.
Paaiškino ji.
-Štai pavyzdžiui galėsim pagauti kokią gyvatę ir įkišti kokiam švilpiui į kuprinę, įsivaizduoji kaip išsigąs kai atidarys kuprinę.
Stella nusijuokė lengvabūdišku savo juoku, vaikišku ir natūraliu. O akys degė nuo planų planelių.

*

Viltė

Re: Tiltelis
« Atsakymas #38 Prieš 14 metus »
Lure šyptelėjo.
- Tas vargšelis švilpis mergaitę išvydęs išsigąsta, įdomu kas būtų, jei gyvatę pamatytų. - sukikeno Lu.
- Nusibodo sėdėti. - tyliai pareiškė ir atsistojo ant tiltelio. Žvilgtelėjo į likusią grifę. Tačiau ši niekuo neužkliuvo Lure'i. Šviesiaplaukė mergaitė eilinį kartą pasitvarkė plaukus, tada šiek tiek pašokinėjo ant vienos, po to ant kitos kojos. Jos žvilgsnis nukrypo uždraustojo miško link. Tačiau klastuolė tylėjo. Nenorėjo pirmą dieną keliauti ten, mokėdama tik paleisti vandens čiurkšlę iš lazdelės.
- Žinai, būtų faina nusigauti į švilpių arba grifų bendrąjį kambarį. - užsisvajojo mergaitė.

*

Stella

Re: Tiltelis
« Atsakymas #39 Prieš 14 metus »
Stella vis dar sedėjo, bet sėdėdama atsisuko į Lurę.
-Jis rimtai toks baikštus?
Sukikeno Stella. Vėjui papūtus ir sutaršius mergaitės plaukus ji kiek patvarkė juos ir kaip visada uždėjo sruogas už ausų.
-Gal ką nors nuveikiam?
pasekė Lurės žvilgsniu ir pamatė grifukę.
-Pavyzdžiui išmaudom tą mergaitę?
Šelmiškom akim pašoko iš savo vietos.
-Aha, bet reikia jų kvailų slaptažodžių, kad iki ten nusigautume...

*

Viltė

Re: Tiltelis
« Atsakymas #40 Prieš 14 metus »
Lure gūžtelėjo pečiais.
- Aj, jis kažkoks laabai keistas. - mergaitė ėmė sukti plaukų sruogą aplink pirštą.
- Ką nors nuveikiam? Šitą? - paklausė dirstelėdama Mirandos pusėn.
- Net nežinau, žinok. Jai neturiu noro kažko daryt. Jau geriau pasigauti aną mergiūkštę, ar tą švilpį... - užsigalvojo klastuolė.
- Greičiau prabėgtų dar kelios dienos... Noriu naujų kerų išmokt. - pareiškė Lu, vis dar sukdama šviesių plaukų sruogą aplink savo pirštą.
- Su slaptažodžiu tai joo... sunkoka.

*

Stella

Re: Tiltelis
« Atsakymas #41 Prieš 14 metus »
-Matyt bijo mergaičių.
Stella sukikeno ir nugara pasirėmė į tiltelį.
-O, man taip knieti nagučiai, na bet ką darysi, einam ieškoti tos nektekšos mergiščios.
Prisiminusi jos kumštelėjimą Stella kiek susinervino ir su kumščiu trenkė į tiltelį.
-O kas bus po kelių dienų?

*

Viltė

Re: Tiltelis
« Atsakymas #42 Prieš 14 metus »
- Po kelių dienųų... - nutęsė Lu. - Po kelių dienų būsiu labiau įgudusi visuose tuose kerėjimuose, daugiau pažinosiu mokykloje.... - šyptelėjo.
- Tikiuosi, kad pasidarys dar linksmiau čia. Na, žinai, pirmą dieną prisidirbti dar nelabai gerai, reikia gerą įspūdį profesoriams padaryti ir panašiai... - vyptelėjo. Tada Lu nuėjo ir užsiropštusi ant turėklo atsisėdo.
- Vajėė, tikiuosi nenukrisiu. - suvapėjo Lure. Tačiau ji normaliai laikė liksvarą, jei jos kas nors nepastums - lengvai išsilaikys.
- Tai vat. visai patinka man čia kol kas. O kaip tau?

*

Neprisijungęs Sayuri Qinzu

  • *
  • 167
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • - perfection
Re: Tiltelis
« Atsakymas #43 Prieš 14 metus »
Sayuri pasiklydusi savo mintyse vaikštinėjo po apylinkes ir net nepastebėjo kaip priėjo tiltelį prie ežero. Ant jo stovėjo ir šnekučiavosi dvi mergaitės. Pagal uniformas Sam nusprendė, kad klastuoliukės. Na va, metas plėsti pažinčių ratą. Mergaitė greitu žingsniu patraukė link mergaičių. Kol ji priėjo, pakilo labai stiprus vėjas ir Sammi turėjo net prisimerkti, kad vjo gūsis neišdžiovintų akių.
- Po šimts goblinų, tas vėjas... - sumurmėjo sau po nosimi, o tada pasisuko į klastuoles - sveikos - tarstelėjo ir šyptelėjo - na ir vėjas, tiesa?...

*

Viltė

Re: Tiltelis
« Atsakymas #44 Prieš 14 metus »
Prie jų atėjo dar viena klastuolė. Kone tuo pat metu pūstelėjo smarkus vėjas.
- Vajėė, tuoj nusitėkšiu. - sumurmėjo ir nušoko nuo turėklo, ant kurio sėdėjo. Mergaitė kaip mat ėmė tvarkytis šviesius, vėjo taršomus plaukus.
- Sveikutė. - Lu buvo nusiteikusi neįtikėtinai gerai.
- Aha, stiprokas. - sumurmėjo. Tada linksmai prišokavo prie Sammi ir atkišo jai ranką, norėdama susipažinti.
- Aš Lu. Lure Jewel, tačiau gali vadinti tiesiog Lu. - linktelėjo jai.