0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Magiškojo transporto departamento vadovas
  • *
  • 249
  • Lytis: Moteris
Ats: Žiobarotyros profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #60 Prieš 5 dienas »
  Dėliodamas dėžes, kuriose buvo įvairiausi įrankiai bei įvairios konstravimui skirtos medžiagos, Lukas galvoje niūniavo melodiją, kuri buvo įstrigusi galvoje po paskutinio karto, kai lankėsi žiobariškame prekybos centre. Nors pirmas keletą dienų ir žinojo nemažą dalį žodžių, tačiau dabar galvoje buvo išlikusi tik ta įkyri melodija, kuri dingdavo ir atsirasdavo taip pat staigiai, kaip lietus Lietuvoje.
  Greitai pasibaigė tiek melodija, tiek tai, ką būtų galima padėti ant stalo ar bent kažkiek patvarkyti, tad pasigrožėjęs savo atliktu darbu, nusprendė grįžti prie darbų taisymo. Aišku, tai nelabai viliojo, tačiau vaikinas nelabai turėjo kitą pasirinkimo ir tai buvo vienintelis dalykas, ką jis galėjo daryti šiuo metu. Jau būdamas visai arti stalo ir į rankas imdamas rašymo priemonę, išgirdo pakankamai garsiai nulenkiamą durų rankeną. Kiek nustebęs, kad kažkas braunasi pas jį į kabinetą tokiu metu, atsisuko, pro jau užsidarančias duris įlekiančią Arletę. Rudaplaukiui buvo malonu matyti mergaitę, su kuria teko praleisti kažkiek laiko, na ir bendrauti, kiek leido galimybės.
  Ištiesęs delną aukštyn, buvęs klastuolis pasisveikino, kita paimdamas piešinį, už kurį padėkojo linktelėjimu. Atlenkęs piešinį ir pasigrožėjęs tuo, ką sugebėjo nupiešti vienuolikmetė, Lukas paėmė keletą popieriaus lapų ir porą rašymo priemonių, taip ketindamas komunikuoti su šviesiaplauke. Parašęs keletą žodžių ant popieriaus lapo, šį su šypsena įteikė Arletei.
Citata
Ačiū

Džiugu, kad tau čia patinka
  Vaikinas neįsivaizdavo kaip galėtų pradėti pokalbį, tad tiesiog stovėjo priešais mergaitę, bandydamas suprasti kas dedasi šios mažoje ir jaunoje galvoje. Pamatęs šios veide kažkokį liūdnumą, šis susirūpino šia. Spėjo, kad šviesiaplaukiai yra sunku susitaikyti su nauja aplinka ir dėl to šiai nėra labai linksma būti Hogvartse.
Citata
Kas yra? Ar kažkas blogai?
  Parašęs susirūpinimo žinutę, lapą apsuko nuo savęs, kad Arletė galėtų perskaityti žinutę. Buvo šiek tiek liūdna, kad raštu nebuvo įmanoma perteikti emocijų, tad rudaplaukis tikėjosi, kad šioji supras, kad jis to klausia iš susirūpinimo.
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės