0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Mija SouthWest

 • ***
 • 91
 • Lytis: Moteris
Stogas
« Prieš 11 metus »
Trečias langas nuo kairės šiaurinio koridoriaus gale visada buvo praviras. Nesvarbu, ar lydavo, ar pustydavo. Ši vieta buvo žinoma tik keletui asmenų. Pusė iš jų niekada čia nesilankė ir nesilankys, kita pusė bijodavo sušalti.
Grįžkime prie lango.
Už jo - didelė palangė ir vaizdas į besikryžminantį bokštą su nuožulniu stogu. Du dideli žingsniai oru, ir tu jau stovi pačioje nusotabiausioje pilies vietoje. Nors deja, kartais, kai tikrai stipriai pašaldavo, net geriausiai lygsvarą belaikantys akrobatai ant šio šlaitinio stogo neišsilaikydavo ir tėkšdavosi tiesiai į magijos istorijos kabineto balkonėlį.
Nepaisant šių niuansų, čia buvo gražu ir miela. Iš čia atsiverdavo nuostabus vaizdas. Debesys atrodydavo begalo arti, o mėnulį galėjai beveik ranka pasiekti. Puiki vieta pokalbiams apie egzistanciją ir gyvenimo šviesaforus.

Mija viena čia niekuomet nėjo. O ir šiaip niekada nėjo, nes tokioje vietoje gali būti tik su ypatingais žmonėmis. Tačiau šį vakarą ji nusprendė praleisti čia, už nugaros besivesdama kolegę, kurios beveik nepažinojo. Tačiau širdis, rankos ir smilkiniai jautė, jog tas žmogus kažkuo artimas jos smegenims. Nesvarbu kuo, svarbu, jog jautė.
-Lipsite, ar man žudytis pirmai?
Pasakiusi kiek patylėjo ri pasitaisė:
-Cheh, juokauju, aš lipu, o jūs sekite man iš paskos.
Kreipinys "jūs" skambėjo itin nepatogiai, bet pakiesti jo į antrąjį asmenį nebuvo kada, Mija dviem rankomis laikėsi už stogo krašto ir šonu slinko link stogo viršaus. Ar nepatogiau būtų čia užskristi šluota? Juk vis dėlto aš SouthWest. Labai juokinga.

Pasiekusi stogo šiaurinį galą ji sustojo. Širdyje pūtė vėjas, galvoje irgi. Užsisvajojusiomis akimis ji pažvelgė į Tėją, pažvelgė į mažytes snaiges besisupančias tame vėjyje ir akimirką viskas buvo puiku.
Atsigavusi po šios šiaurinės apvaizdos ji stryktelėjo atgal į balkonėlį ir dingo palikdama Tėją ant stogo krašto.
Mes dar susitiksime, kitaip.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė Mija SouthWest »

*

Neprisijungęs Elwynna Riggins

 • Burtininkė
 • **
 • 21
 • Lytis: Moteris
Re: Stogas
« Atsakymas #1 Prieš 11 metus »
Tėja įsisprendė rankomis į šonus ir dėbtelėjo į stogu tolstančią Mijos figūrėlę. Šitokiame aukštyje! Kai vėjas kone uraganinis! Basomis kojomis!! Dievaži, vien tik šauktukai merginos galvoje ir tesisuko. Jos kolegė ryškiai buvo nusprendusi pasiaukoti bokštų smailėms... Arba jai akivaizdžiai buvo ne visi namie. Cha! Įsivaizduokit dabar, kokios nuomonės apie save buvo mūsų gerbiama Galatėja, kai suvokė, kad pati sėdi ant tos nelaimingos palangės iškišusi kojas į lauką. Manot, kad ji kaip geras, protingas vaikas, jas nukėlė į koridoriaus pusę ir atsitraukė per gerus du metrus nuo visų langų, stogų ir šalčių? Hmm, kas gi sakė, kad ji turėjo bent kokį logikos žiupsnį. Dar smagiau pasidarė, kai svirduliuodama atsistojo ir, bandydama laikytis už čerpių, kraigo, bet ko, kas tik pasitaikė pakeliui, patraukė į priekį.
Stogas kilo gan stačiai, tačiau lipti buvo keistai paprasta - na, jei neimsime į galvą to, kad kiekvieną žingsnį turėjo palydėti ekspromtu sukurta malda nežinomiems dievams ir/arba šūsnis keiksmų - taip, visai juokų darbas. Keletą kartų ji jau buvo bepasiduodanti, juk tai - šitaip lengva! Kartą suklupo, tada nusikeikė jau garsiai. Galų gale, ant nosies pajutusi kažką šalto ir šlapio, taip apstulbo, kad ištiesti Mijai pagalbos prašantį delną buvo stačiai refleksas.
-Kas čia su tuo "jūs"? -pabandė išdaužti juokelį Tėja, mintyse keikdama savo nelaimingą žvaigždę. -Tokia sena pasijutau!

*

Night Rain

Re: Stogas
« Atsakymas #2 Prieš 11 metus »
Damienas po truputį lipo aukštyn laiptais. Jį keistai traukė panašios nepatogios vietelės kai jis pasiusdavo vienišas. Jis tiesa ir taip buvo vienišius prie tokio jausmo pripratęs žmogus, lyg ir atsparus jam. Užlipęs ėmė vaikštinėti ratais lyg kažko laukdamas, vis bežvilgteldamas žemyn, ar niekas be jo nelipa aukštyn...
Žiūrint šitokią saulėtą dieną žemyn buvo gan skaudu matyti kitus kažką veikiančius. Keista, bet jį tai lyg ir tenkino.
Iš apačios pasigirdo kad kažkas lipa aukštyn. Damienas apėjo dar porą ratų ir sustojo prie laiptų.

*

Vanessa Williams

Re: Stogas
« Atsakymas #3 Prieš 11 metus »
Dakota  dusdama vis lipo ir lipo suktais laiptais aukštyn. Buvo daug būdų patekti ant stogo, bet žinoma, ji pasirinko vieną sunkiausių... Pasibaigus laiptams ji spyrė į sieną ir didelis skardos gabalas žvangėdamas nukrito. Ji lėtai išlindo pro kvadratinę angą ir nuo vėjo gūsių vos nenusirito atgal, laiptais žemyn. Išsiropštusi ant stogo ji beveik nieko nematė, nes nuo vėjo ašarojo akys. Ji atsisėdo ir atsirėmė į nedidelį kaminą, laukdama, kol vėjas aprims. Po gero pusvalandžio mergina atsistojo ir priėjo prie pat pastato krašto. jos trečdalis pėdos buvo už stogo borto. Ji žiūrėjo žemyn, sukosi galva. Bet nušokti reikėjo. Ji seniai apie tai galvojo, o dabar atėjo laikas. Vienu momentu ji taip susvyravo, kad vos nenukrito. Greit puolusi atgal apsikabino kaminą ir ėmė giliai kvėpuoti. Kodėl buvo taip sunku? Šoki ir viskas... Greičiausiai trukdė rūkas, nes negalėjai matyti žemės, arba vien ta mintis, kad šį viršutinį stoga nuo žemės skira beveik kilometras... Ji užsimerkė ir atrėmė žandą į šaltą kaminą. Ir staiga iš niekur nieko atsistojo ir ėmė bėgti prie stogo krašto.

*

rulonaS

Re: Stogas
« Atsakymas #4 Prieš 11 metus »
  Šįkart papasakosiu ne apie permainingą ir truputį išprotėjusią vilkolakę Mery Fate, o apie visiškai išprotėjusią prancūzę Marią Loup, kuri dingo labai senai, bet dabar vėl atsirado ir kažkodėl nusprendė apsilankyti Hogvartse.
  Trumpų juodų plaukų mergina, spausdama prie širdies didžiulę senovišką knygą, lėtai skrido ant šluotos. Susikaupusia mina, susigūžusi ir išbalusi lyg ko bijotų. Keletą kartų susvyravusi ji pagaliau nusivertė ant pilies stogo (kadangi nelabai mokėjo skraidyti šluota, nubrozdino blizgantį naujausio Žaibo laką). Atsistojusi prancūzaitė apsidairė. Knygos nepaleido nei vieną akimirką. Beje, joje buvo surašyti actekų burtažodžiai - Maria tik jais ir tesinaudojo, nes jai uždraudė kerėti su burtų lazdele. Sulaužė. Nes girtavo viešoje vietoje. Bet visi mes žmonės, tiesa? O klysti žmogiška.
  Beprotė atidžiai apsidairė. Be Dakotos, besiglebesčiuojančios su kaminu, daugiau nieko nebuvo. Loup nusimetė apsiaustą ir liko tik su nudėvėtu džinsiniu sarafanu bei švarkeliu. Vaikiška ir bjauru, bet juk kiekvieno žmogaus skonis skirtingas.
  Kai Dakota ėmė bėgti prie stogo krašto, Maria sureagavo labai greitai. Ji sučiupo profesorę. Dar pusė sekundės ir profesorė jau nebegalėtų vaikščiot ir tai tik geriausiu atveju.
  - Ką tu čia dabar sugalvojai, kvaiša? - piktai sušnypštė Maria, stipriai laikydama Dakę už pakarpos, kad ta vėl ko nors nesumanytų. Jos buvo nepažįstamos, bet Maria turėjo kaip ir gailestį kiekvienai gyvai būtybei. Argi tai ne nuostabu? Mergina tyliai nusijuokė. Linksmas juokas buvo per daug netinkantis šioms aplinkybėms. Knyga vis dar buvo atidžiai saugoma Marios rankų.

*

Vanessa Williams

Re: Stogas
« Atsakymas #5 Prieš 11 metus »
Dakota bėgdama dar spėjo išvysti kažkokį neaiškų padarą nerealiu greičiu skriejantį tiesiai į ją, ir tik paskutinę akimirką padaras pasuko, pasigirdo bildesys ir tada staigus rankos trūkis, o galiausiai ji nebegalėjo nė pajudėti, nes šitaip sulaikytai pajudėti, gręsia pasismaugimas.
- Ką tu čia išdarinėji, nori gal man ranką išsukti?! -užkriokė ji ant kažkokio padaro, kurio per ašarojančias nuo vėjo akis negalėjo įžvelgti. Kaip mažas vaikas išsimuisčiusi iš žmogaus gniaužtų ji tiriamai nužvelgė padarą. Tai buvo neaiškaus amžiaus moteriškos lyties atstovė. Tas amžiaus neaiškumas buvo gana aiškus, nuo šešiolikos iki 50 metų. Pažiūrėjus vienu kampu atrodė jauna- kitu, senstelėjusi. Dakota tvirtai žengė žingsnį prie stogo atbrailos ir vėl žvilgtelėjo žemyn. Pilve kažkas sukosi. Turbūt susinervavę džiaugsmo drugeliai, kurie negalėjo plaistytis krentant žemyn.
- O ką tu sugalvojai, bandydama sulaikyti? Nejau šioje laisvoje valstybėje net nuo stogo nušokti nebegalima?! - rėkė ji skeryčiodama rankomis.

*

rulonaS

Re: Stogas
« Atsakymas #6 Prieš 11 metus »
  Maria vėl nusijuokė. Užsimerkusi išrėkė:
  - Kam tau, po velniais šokinėti nuo stogo? Jei mirti - paprašyk manęs, padarysiu tai neskausmingai ir įdomiai...
  Išdykėlis vėjas pabandė išplėšti iš Loup knygą. Mergina tvirčiau ją suspaudė ir sumurmėjo kažkokį keistą žodį. Gal tai buvo keiksmažodis, o gal priežastis šluotos, pakilusios ir atskridusios į Marios rankas.
  Truputį svyruodama joudaplaukė sušuko:
  - Siūlau sandėrį! Dvi-trys valandos saloje ežero viduryje ir galėsi nuo stogų šokinėti nors ir kasdien. Sutarta? Beje, vadink mane Lėja.
  Netikrais vardais visuomet galima pasikliauti. Po vieno nemalonaus atsitikimo, Loup daugiau niekada niekam nesakė savo tikrojo vardo. Naudojo viską: padrikus raidžių kratinius, pažįstamų vardus, bet tik ne jos pačios. Kas norėtų, būti užkerėtas liepsnojimo kerais? Degi, skauda, bet nesudegi. O būtent tiems kerams reikėjo tikro žmogaus vardo ir pavardės. O ką jau kalbėti apie visokias nušiurusias užrašų knygutes, kurias piktieji burtininkai ir nepatyrę vaikai naudoja žudymui. Užrašai vardą, pavardę, rašydamas galvoji apie tą žmogų, jo išvaizda... Ir viskas. Lengviau nebūna. Nei ašarų, kančių, priešmirtinių maldavimų, kraujo... Netgi šiek tiek nuobodoka. Taip manė Maria Diana Loup.
  Galbūt Dakė atsakė, gal ir ne... Bet Maria nieko nesakiusi užšoko ant šluotos, kerais užsodino Dakę ir žaibišku greičiu nuskriejo į salą. Turiu auką - turiu auką, džiūgavo mintyse. O dievai, aukoju jums ir jūs leidžiat man gyventi... Vos čia atskridau ir iš kart nusišypsojo sėkmė. Tikiuosi, jog šita nepaspruks kaip ta paskutinioji, truputį sunerimo bet iš lūpų ištrūkęs spigus raganiškas kikenimas nustelbė visas blogas mintis.

*

Vanessa Williams

Re: Stogas
« Atsakymas #7 Prieš 11 metus »
Dakota paraudo iš pykčio:
- Kam kam, negalima? O gal tau kliūna paprastos, adrenalino ištroškusios merginos? Žiūrėk, gi kaip linksma, - ji įsibegėjo, jau pašoko nuo stogo, bet ne. Norėtum. Ją kažkas užmetė ant šluotos ir priklijavo. Na, nepriklijavo, bet pajudėti ji negalėjo. Niurnėdama ji net nepastebėjo kur skrido. Vairuotoja pasirodė nekokia, tad ne kartą gresė susidūrimas, su medžiu, su pelikanu, vėl su medžiu ir su keistu raudonu drakoniuk... Pagaliau šluota ėmė leistis į žemę... Dakota tik dabar apsidairė ir išsižiojo...

*

profesore Maljana

Re: Stogas
« Atsakymas #8 Prieš 11 metus »
Na,štai...Lilee pagaliau atėjo į Dvokovos vietą.Ten jos jau laukė Stela.Varnė nieko nelaukus pradėjo kovą.
-Fiendfyre!-iš Lilees lasdelės pliūptelėjo viską naikinanti ugnis.
Varnė laukė Grifės apsiginimo.

[[ilgink]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė Qrane Moris »

*

Neprisijungęs Stela Vy

 • V kursas
 • *
 • 164
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Re: Stogas
« Atsakymas #9 Prieš 11 metus »
 Stela laukė.. Pagaliau pasirodė jos priešininke, Lilee. Stela isieme savo bugienio lazdele, o jos priešininke nieko nelaukusi, ji pradejo kovą:
 - Fiendfyre!
 Iš lazdeles Lilees lazdele išspjove viską naikinančia ugni.
 - Aqua Eructo
 Iš Stelos lazdeles išletė didelė vandens srovė. Kai ugnį užgesino, Stela tarė:
 - Tu ką? Nori mokyklą padegt? Visai debilę.. Neveltuj iš Varno Nago..- Nusišaipė-    Soncini!
 Iš Vy lazdeles išoko jos gynejas, feniksas. Stela nusišipsojo jam:
 - Sveikas. Gal nori paskraidyt? Kai tavęs reikęs pasikviesiu,-feniksas pakilo, ir dingo nakties tamsoje- O dabar, Jamse, Muffliato!
 Į savo priešininke, Stela paleido Spiegenčiu ausų kerus. Turbūt gerai ausyse spiege.. Nusijuoke mintise Stela..
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė Stela Vy »

*

profesore Maljana

Re: Stogas
« Atsakymas #10 Prieš 11 metus »
Pamačius,kad į ją Stela paleido kerus Lilee mostelėjo lasdele ir kerai išnyko.
-Ascendio!-dabar pažiūrėsim kaip apsigins...
Gaila,kad negalima naudoti savo stichijos...-galvojo.

[[ilgink]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė Qrane Moris »

*

sara

Re: Stogas
« Atsakymas #11 Prieš 11 metus »
Cindy pagalau užlipo ant stogo ji labai nustebo , nes ant stogo buvo ne viena . Ji laiminga atsisėdo ir pažiūrėjo į žvaigždes . Jos ilgesingai švietė ir priminė jai namus . Ji besvajodama sužiuro į besikaunančias 2 mergaites . Ji į jas žiūrėjo ir mąstė , kad ir jai reikėtu pasitreniruoti , bet tik ne dabar ji norėjo dar pasėdėti . Tos mergaitės atrodė įpykusios iš jų akių lakstė žaibai . Ji gerai neatsiminė mergaičių vardų , bet liktais viena mergaitė buvo Stela Vy . Ji buvo netoli dvikovos ir nusprendė pažiurėti iš dar  atčiau . Ji ėjo , bet staiga ji kažkur įkrito ji įsitvėrė į sieną ir nepasileido ji rėkė pagalbos ir mąstė ar ją kas nors išgirs .....

*

Neprisijungęs Stela Vy

 • V kursas
 • *
 • 164
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Re: Stogas
« Atsakymas #12 Prieš 11 metus »
 Stela isižiojo.. Tokie  geri kerai, o ji juos atšaukė! Bet nespėjus atsikvošėti, į Stela Vy šovė nauji kerai:
 - Ascendio!
 Mergaitė pakilo į orą, maždaug šešis metrus. Čia tai bent! Šita tikrai reike prisiminti! Ascendio! Kadanors tikrai pravers..
 Ji atsisėdo kaip arabė, ir tarė:
 - Šauluolė.. Ačiu.. Tikrai nežinojau tokio užkeikimo.. Beja, Cindy, ką čia veiki?! Nori Gryfiukams gėda užtraukt? Greitai varai atgal į bendrajį kambarį! Nakti po mokykla vaikštinėti- uždraustą!
 Šalia Stelos Vy ir Lilees Jamse, stovėjo gryfiukė Cindy.
 - Gal nori kovoti ore, Jamse? Ascendio!
 Lilee pakilo į orą, tai pat kaip Stela.
 - Ennervate!
 Dabar Lilee atrodė tikrai juokingai. Ji pradėjo linguoti kaip girta. Geri kerai.

*

profesore Maljana

Re: Stogas
« Atsakymas #13 Prieš 11 metus »
Lilee pakilusi į orą ir linguodama kaip girta pradėjo juoktis.
-Ir tai viskas ką tu moki?Densaugeo,-iš Varnės lasdelės pliūptelėjo skaisčiai žalia ugnis.-Gal nori kovos be taisyklių?Būtu linksma,-dar pridūrė Lilee tiesiog žvengdama iš Stelos.
Na na,įdomu ką ji atsakys?,-vis galvojo Varnė.Pagalvojus Lilee apsivertė kūliu ore,ir labai tyliai suburbėjo atkeikimą:
-Anapneo.
Buvo visiškai tylu,girdėjosi tik Stelos Vy keiksnojimai ir Lilees Jams kvatojimas.

*

Neprisijungęs Stela Vy

 • V kursas
 • *
 • 164
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Re: Stogas
« Atsakymas #14 Prieš 11 metus »
 Stela visdar kabodama ore, stebejo Lilee.
 - Densaugeo!- iš Varnes lazdeles plustelėjo Dantų augimo kerai.. Gryfiutės dantis padidejo keleis coliais. Velnias. Nutaikysi lazdele į dantis, ištarė:
 - Enervate!
 Jos dantukai pasidarė normalus. Nespėjus atsikvošėti, į ja skriejo nauji kerai.
 - Anapneo!
 Stela krito ant kieto grindinio, ir susilaužė ranka. Ji nepanikavusi, paime lazdele, ir pridejo prie rankos:
 - Episkey!
 Rankos kaulai atsistatė į vieta. Ak, kokia aš knygu žiurkė. Reikėtu mažiau skaityt.. Nusikvatojo Stela. Atsistojusi lazdele nutaikė į Lilee..
 - Anapneo! Muffliato!
 Nukritusi Lilee, rankomis užsidenge ausis, ir pradejo rekti iš skausmo..