0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #30 Prieš 14 metus »
Miriana tyliai ir ramiai sėdėjo, kol kažkas sušuko į ausį. Miriana staiga atsisuko, ir išvydo kažkokią keistą būtybę... Ji buvo su gobtuvu. Tuomet būtybė nusiėmė kaukę ir Grifukė atpažino Alisą.
- Eik jau, išgąsdinai,- juokdamasi pasakė Miriana.
Miriana apžvelgė Alisą. Ji buvo su gobtuvu - greit jos neatpažinsi.
- Na... Kaip ir nelabai. Tu pirmoji be manęs čia atėjusi mokinė,- šyptelėjo Klastuolei.
- Tai ką veikiam? Ei, žiūrėk, ten dar viena mokinė. Dėja, nepažįstu jos,- numykė Grifukė.
Tuomet ji įžvalgiau apžiūrėjo salę. Ten nieko naujo nesimatė. Grifukė gurgštelėjo pasukų punčo.
- Užsisakysi ką nors? Aš tai kol kas tik pasukų punčo...

*

Alisa Vandormon

Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #31 Prieš 14 metus »
Alisa išklausė Mirianą.
-Aha,aš tos mokinės taip pat neatpažįstu.Naujokė.Net nesimato,iš kokio koledžo.
Ali nusiėmė gobtuvą,nes šis jai trukdė.
-Mmmm...Aš gal visgi geriau užsisakysiu...Kokio nors kokteilio!Pavyždžiui,šokolado,-barmenas priėjo prie mergaitės.-Man kokį skanų kokteilį,jei galima,-paprašė.Tada atsargiai apsidairė.Mokinių išties nesimatė.Prie įėjimo nerimastingai visdar trypčiojo bjaurybės troliai.Aha,troliai...Neduok, Tamsos Valdove,aš už egzaminus gausiu trolį...
-O kaip egzaminai?-paklausė klastuolė.-Bijai?Ar daug ruošies,ar ne?Aš laukiu antro kurso...Imsime skraidyti šluotomis...Bet egzaminų bijau!Juk aš naujokė,dar neperseniausiai čia atvykau...
Ant stalo netrukus puikavosi taurė skanaus kokteilio.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #32 Prieš 14 metus »
- Na, kaip ir nelabai. Tiesiog makaulės nesinori perkrauti,- šyptelėjo.
Tuomet dar gurgštelėjo punčo.
- Gaila, kad bernų nėra. Nėra su kuo pašokt...
Tuomet Miriana prisiminė Taylorą. Kaip norėčiau, kad čia ateitų Tayloras... Jo kažkaip pasiilgau...
- Kaip tau su bernais? Jau turi simpatiją? - linksmai paklausė.
Miriana dar kartą apsižvalgė.
- Aš tai su tokiu Tayloru susipažinau. Na, jis gana mielas, bet... Na, nežinau,- nusijuokė Grifukė.

*

Alisa Vandormon

Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #33 Prieš 14 metus »
Šmaikštuolė.
-Ai,nelebai.Kad Hogvartse mažai bernų.O jei kalbam apie klastuolius...
Alisa gūžtelėjo pečiais.
-Teko tokį Ugninį matyt,visai simpatiškas,sakyčiau.Kaštoninių plaukų,svajingų akių...Ach,bet gal dar kitais metais apie bernus svajot.Puskė sako,kad aš,tipo,per maža.Nors ji pati pora metų didesnė.
Alisa stebėjo,kaip vyresni šoko porom,ir vieni,ir keliese.Ach,kaip norėčiau pašokt,išsiliet,nors akimirkai pamiršt mokslus,artėjančius egzaminus,kurie man vis neduoda ramybės,pamiršt visus rūpesčius,vargus,šeimoss reikalus,ir nors kartą,nors vieną vienintelį kartą...Atsipalaiduoti!
-Jo,galėtų koks porą bičiukų pasirodyt,visvien linksmiau.O dabar nekoks Helovyno vakaras-šnekamės dviese,aplink niūru,šalta,profesoriai šėlsta,o mums liūdna...Na,bent jau man.
Matau,kad Mirianai irgi vienai nuobodu.O ji jau susipažino su kažkokiu vaikinu...Jai sekasi,į mane kolkas niekas nežiūri,gal nepatinku charakterio bruožais,o gal išvaizda?Velniai žino...Bet ir Rebė,mama ir visi kiti dejuoja,atseit,berniūkščiai kiaulės,geriau su jais nedraugaut.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #34 Prieš 14 metus »
- Na ką, dvi senmergės sėdi vakarėlyje laukdamos vaikinų dėmesio,- prunkštelėjo iš šių žodžių Miriana.
Senmergės. Šmaikščiai pasakyta.
- Čia dėl senmergių tik juokaju. Dar mums kaip ir per anksti tie bernai... Bet apie juos svajoti niekas nedraudžia, ar ne? - linksmai paklausė.
Tuomet Grifukė pribaigė savo punčą - išgėrė jį iki galo. Tada prie jos priėjo padavėjas vampyro kosiumu (?), paėmė tuščią stiklinę ir pasiteiravo.
- Gal dar ko nors?
- Em... Man braškinį kokteilį ir obuolių pyragą.
Vyriškis nuėjo, o Miriana vėl kreipėsi į Alisą:
- Taigi, ką veikiam? Nobuodu man jau čia kažkaip...
Greit ant stalo pasirodė rausvas gėrimas ir pyragaitis. Mergina prisitraukė juos arčiau savęs ir ėmė pamžu valgyti pyragaitį.

*

Alisa Vandormon

Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #35 Prieš 14 metus »
-Eee...Gal pačoios vienos pašokam,a?Niekas nemato,o jei kartais ir mato,tai iš kostiumų tikrai neatpažins.Beje,tam vakarėliui turėtų būti visvien kažkokia programa suorganizuota.Tu taip nemanai?Gal vertėtų ko nors paklausti?Arba,jei vis dėlto programos nėra...-Alisa klastingai nusišypsojo.-Pačioms ją susikurti!
Mergaitė pati ėmė juoktis iš savo minties.Akimirksniu užgeso šviesos,pasidarė tamsu,dingo šurmulys.Taip buvo gana linksma,tačiau po kelių sekundžių elektra vėl atsirado,muzikantai ėmė groti trankią muziką,o aplinkiniai šokti.
-Oi,aš jau nebevalgysiu.
Ali pasiglostė savo pilvą.Kiek padelsė,ir sau tyliai po nosim pradėjo niūniuoti žymios daininkės dainą,kurią grojo muzikantai.

[[Nežinau,ar ten grojo muzikantai,ar radijas,ar koks burtininkas lazdele,bet parašiau,kaip man atrodė]]

*

Neprisijungęs Lauren Malign

  • *
  • 63
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #36 Prieš 14 metus »
Bruk buvo bekemšanti velniškai sultingą moliūgų pyragą, kai jos akys užkliuvo už dviejų figūrų. Brooklyn kurį laiką nustojo kramtyti, ištempė savo ausis ir įsiklausė apie ką jos šneka. Iš viso to Bruk galėjo suprasti, kad mergaitės būsiančios jos pačios bendraamžės, atrodo, kažką šnekėjo apie pirmo kurso egzaminus, kažką apie vaikinus (dėl ko iš pradžių Bruk ir suabejojo jų amžiumi) ir šiaip apie kažką dar, ko Bruk ausys nelabai įklausė. Kurį laiką ji mąstė ką jai daryti, gal tiesiog nueiti ir prisistatyti, juk amžinai negalės būti viena. Tačiau, tačiau... Mintys sukosi jos galvoje it vijurkas neleidžiantis padaryti jai tinkamo sprendimo, ar eiti, ar laukti, ar nelįsti į akis, gal jos kokios žiauriai nedraugiškos klastuolės, kurios taip ir norėtų pririšti naivią pirmakursę prie medžio Uždraustajame Miške. O, taip, žinau, kad tokių būna... Danielis pasakodavo man apie tuos kruvinus Klastūnyno - likusios mokyklos mūšius prieš gerus tris metus. Akis už akį... Vis gi, padarusi staigų apsisprendimą, Bruk pakilo nuo kedės ir prieėjo prie dviejų mokinių, kurių tikruosius veidus puošė karnavaliniai kaukių burtai. Bruk ištiesė ranką.
-Sveikos, sedėjau ten viena ir pamaniau, gal susirasti kompanijos. - tarė šviesiaakė fėja pasipuošusi Bruk ir nedrąsiai šyptelėjo. - Mano vardas Brooklyn, esu iš... - akimirką padvejojo mergaitė ir akimis ėmė ieškoti bent menkiausio koledžo ženkliuko ant būsimų pašnekovių drabužių - Grifų Gūžtos.
Brooklyn vėl šyptelėjo su tokia palengvėjimo šypsenėle, lyg būtų padarius nemalonų ir atidėtą darbą. Na, taip geriau. Padarei viską, kas priklauso nuo tavęs. Salėje užgrojo nauja dainą, labai primenanti Brooklyn vaikystėje mėgstamiausią "Imagine" ir jos širdis prisipildė kažkokio keisto šventiško džiugesio.


*

Alisa Vandormon

Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #37 Prieš 14 metus »
Alisa pastebėjo,kad kažkas prisiartino prie judviejų.Ji įdėmiai išklausė prisistatymą.Cha,dar viena grifė,kiek tų grifų Hogvartse landžioja?Naujokė...Kaži,ji tokia kaip Miriana ir Kairi,ar tokia,kaip man pasakojo tėvai?Kągi,reikia atsakyti,nors nežinau,ar gera mintis draugauti su grifukais...Mergaitė juodus plaukus užsimetė ant pečių,taip ir neatskleisdama savo tikrojo veido.
-Labas.
Daugiau Alisa nepratarė nė žodelio.Bent jau kolkas.Klastuolė laukė,kol iniciatyvą perims Miriana,bet ši tylėjo.Fėja,ta mergiotė atėjo į Helovyno vakarėlį,o persirengė fėjos drabužiais.Pf!
-Aš iš Klastūnyno,-gan savanaudiškai metė pirmakursė.-O ji iš Grifų Gūžtos.Bet nemanyk,kad jei aš draugauju su ja,tai draugausiu su tavim.
Vienuolikmetė klausiamai žvilgtelėjo į Mirianą.Žvilgsnis turėjo reikšti:"Ar priimam ją į savo kompaniją?Ji man atrodo per daug geranoriška."

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #38 Prieš 14 metus »
Sniegas įėjo į patalpą. Jis buvo pasipuošęs sidabrine Mirties Valgytojo kauke, juodu apsiaustu su žaliai švytinčiomis juostelėmis ir lešiais nuo kurių jo akys buvo tamsiai žalios. Apsidairęs po patalpą Sniegas dauk pažystamų žmonių nepamatė. Pastebėjęs klasūnietę apsutą grifių sumanė nueiti. Kvepia nesutarimais.... Eiamas Jis toliau dairėsi po patalpą, kurioje buvo gan vėsu, nors jo mantija nebuvo viena iš ploniausių. Priėjęs prie Alisos Sniegas pasisveikino be balso linkteldamas galvą.
-Aš Sniegas Ugninis, kuo tu vardu? - Paklausė ignoruodamas grifes.
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Alisa Vandormon

Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #39 Prieš 14 metus »
Alisa staigiai apsigręžė.Prieš ją stovėjo žavus vaikinas.Nejau...Sniegas?Mergina nusimetė gobtuvą.Ji dar kelias minutes patylėjo,ir galiausiai tarė:
-Sveikas gyvas,aš Al...Al...Alisa,paprasčiau tiesiog Ali.O čia Miriana,-Alisa Sniegui šyptelėjo,ir pažvelgė į jį tokiu žvilgsniu,tarsi norėdama perspėti,kad šis nelįstų prie grifės.
Oho,Ali,tavo magija tikrai pažengusi.Užteko apie jį pagalvoti...
-Gražus kostiumas,tarpkitko,-tarstelėjo,ir nemandagiai nužvelgė Bruk.-Sniegai,čia,kaip minėjau,Miriana.
Klastuolė nedrąsiai šyptelėjo grifei.

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #40 Prieš 14 metus »
Sniegas šyptelėjo, bet pro kaukę to beveik nesimatė.
-Malonu susipažint Alisa. - Tada išgirdo komplimentą apie kostiuką.
-Dėkuj, tavo taip pat - Šyptelėjo ir atsisuko iš pradžių į vieną, paskui į kitą grifes, nerodydamas itin didelio noro su jomis bendrauti, jis iš bendro mandagumo, arogantiškai linktelėjo galvą.
-Taigi, kas įdomaus čia vyksta? - Prabilo Sniegas atsisukęs į Alisą. Ji jam pasirodė simpatiška mergina, kuri net iš veido bruožų buvo panaši į tikrą klastunietę.
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Alisa Vandormon

Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #41 Prieš 14 metus »
Salėje ūkavo mokiniai ir jų mokytojai.Padavėjas,dėvėjęs Voldemorto kostiumą,nespėjo lakstyti tarp stalų.Alisa,papūtusi lūpą,atrodė savimi pasitikinti,gal net per daug.
-Oi,taip nuobodu...Neįsivaizduoju,galbūt...
Tą akimirką pasigirdo plonas vaikino balsas:
-Sveiki sveiki visi,susirinkę į Helovyno vakarėlį!Noriu jus nuoširdžiai pasveikinti su šitokia nuostabia proga!Manyčiau,kad jau pavalgėt ir pašokot.O dabar...Skelbiami baisiausio kostiumo rinkimai!Visus norinčius kviečiame į salės vidurį.Nugalėtojų laukia šaunūs prizai!
Štai,pagaliau kažkoks įdomumas.Baisiausio kostiumo rinkimai...Neblogas sumanymas!
Ali pažvelgė į abu pirmakursius.
-Dalyvausit?

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #42 Prieš 14 metus »
-Aš manau kad nedalyvausiu..... Iškart atsakė Sniegas. Visiškai netrokštu kažkokio prizo uz kostiumą. O tau manau turėtų pasisekt... - Šyptelėjo Sniegas, ir susirasdęs laisvą vietą prisėdo. Jis iškėlė lazdelę ir iš jos paleido kelias kibirkštis, kad padavėjas jį pastebėtų. Jam priėjus Sniegas sau Alisai ir beveik prieš savo valią grifei užsakė gaiviųjų gėrymų. Padavėjas buvo greitas kaip žaibas, po kelių akimirku ant stalelio jau stovėjo trys stiklinės ir trys buteliukai vaisvandenių.
-Na va, prašom. - Šyptelėjo sniegas ir pakėlė savają stiklinę.
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Neprisijungęs Lauren Malign

  • *
  • 63
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #43 Prieš 14 metus »
Just perfect. Brooklyn akys prisimerkė. Tai sakai, iš Klastūnyno? Hahaha, žiūrėk tu man, dabar vietoj vardo pirmiausiai pasakomas koledžas, kaip individualu. Ai, bet Bruk, jeigu žmogui taip nerūpi jo vardas, tai ir nuo šiol vadink ją kokia gyvatėde. Mergaitė kurį laiką buvo gerokai pasimetus, nes vistiek tikėjosi šiltesnio priėmimo ir atvirai sakant, kitokio koledžo. Grifiukė, šalia klastuolės, neištarė nė žodžio. Bet staiga Bruk visiškai pasikeitė ir tik ironiškai, ironiškai šyptelėjo.
-O, mieloji, aaaa... koks ten tavo vardas... klastūnke, ar aš sakiau, kad prašausi į tavo draugų kompaniją? Žinai, norisi turėti draugų, kurie bent vardus turi.
Pati nesuprasdama, kas ją paskatino taip pasakyti, ji ironiškai nusiviepė, nusisuko ir nuėjo prie artimiausio staliuko. Širdyje, nors vis dar iš baimės ir jaudulio tankiai kvėpuodama, ji jautė pranašumą prieš tą mergiotę ir nors ir nesitikėjo tokios vakarėlio pradžios, jai jau patiko šis vakaras. Brooklyn sedėjo, žiūrėjo į pasakiškai užburtas lubas, kurios buvo apsiniaukusios ir romantiškai bežaibuojančios. Tada pasisuko į stalą, ant kurio buvo atsiradę jau naujų skanėstų. Jos akys pamatė naujausių Vyzlių kramtučių, Bruk laimingai stryktelėjo ir vieną atsilaužė. Tada grįžo į savo vietą ir grožėjosi tokiu dangum, kuris bet kokiu kitu atveju ją gąsdintų.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Didelė ir šiurpi salė giliai po Hogvartsu
« Atsakymas #44 Prieš 14 metus »
Miriana tyliai sėdėjo, kol priėjo dar viena mergina.
- Em... Svaika. Aš Miriana,- pasakė Grifukė, tačiau Brooklyn jau nuėjo.
Tuomet prisistatė vienas vaikinas.
- Sveikas,- drąsiai pasisveikino su vaikinuku. - Aš, kaip ir minėjo Alisa, esu Miriana Lendal,- prisistatė.
Pirmakursė apžvelgė vaikinuką. Jis buvo tikrų tikriausias Klastuolis. Tačiau Miriana su kai kuriais iš jų sutarė gan puikiai. Mano kostiumas nelabai šiurpus... Turbūt neapsimoka eiti į baisiausio kostiumo konkursą...