0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kajus Stefanas Andersonas

  • VII kursas
  • *
  • 84
  • Taškai:
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #90 Prieš 8 metus »
Kajus išsitraukė pergamentą, erelio plunksną ir rašalo buteliuką. Jis atsivertė 25 knygos puslapį ieškodamas simbolių ir gyvūnų reikšmių. Naršydamas tarp simbolių, frazių, pavadinimų pirmakursis pastebėjo daugybę nematytų: rutulyje nupiešta linija; kvadrate esantys du trikampiai, kurie susikerta; ir galybė kitų. Beieškant vilko reikšmės sapne jis atrado, jog sapne matyti savo gyvūną reiškia sėkmė, bet jei pamatai savo augintinį būnant su kitu lyg jis būtų jų šeimininkas reiškia nelaimę tam žmogui.Iškart bėdos... Ech, kada ateis sėkmė? Tarp tų simbolių buvo pavaizduotas juodas šuo, kuris yra tamsiausias pasaulio ženklas. Mirties ženklas. Ne, to negali būti. Kur sėkmė tiems, kuriems jos labai trūksta?
- Žinau ką tai reiškia. Ir tai nėra gerai. - sumurmėjo pats sau Andersonas.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #91 Prieš 8 metus »
Kasiopėja sėdėjo savo kėdėje, užrašinėje paišydama žmones, vienaragius ir kates, retkarčiais užmesdama akį į miegančią klasę. Virš kiekvieno mokinio matėsi kažkokia spalva pripildyti krištolo burbuliukai, vieni ryškesni, kiti ne taip. Garbanė čia matė ir žalią, ir geltoną, ir mėlyną, ir kokią tik nori -  čia buvo susigrupavusi visa vaivorykštė. Šyptelėjusi profesorė užvertė užrašinę, pastūmė ją kiek tolėliau ir atsidususi ėmė stebėti klasę.
Tiesą sakant jeigu ji būtų norėjusi, garbanė būtų laisvai įsibrovusi į kažkurio mokinio sapnus - ji ir burtažodį mokėjo, ir pakankamai gerai jį įvaldžiusi buvo, tačiau profesorė gerbė žmogaus privatumą ir ten nesikišo. Pamačiusi jau šiek tiek bepradedačius busti mokinius, Kasiopėja šyptelėjo, žvilgtelėdama į laikrodį.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #92 Prieš 8 metus »
...pagaliau! Varniukė išknisusi pusę savo krepšio turinio išsitraukė pergamentą, rašalo buteliuką ir savąją plunksną. Pergamento šūsnyje suradusi apipaišytą juodraštį pradėjo rašyti.
 Po poros užsikniaubus pergamentą praleistų minučių juodraštukyje padrikai papeckioti juodavo gan dailia rašysena parašyti žodžiai:
Citata
tiltelis (tvirtas, naujas), knyga (atversta, parašyta nesuprantama kalba), voras (mažas, ropojo delnu).
Mergaitė nužvelgė tai ką buvo pakeverzojusi ir pastūmė lapelį kiek tolėliau nuo savęs. Tada atsargiai, tarsi ko bijodama prisitraukė arčiau savęs knygą. Užmetė vieną akį į viršelį ir švelniai jį atvertė. Atsargiai ir tyliai sklaidydama nenaują popierių, lyg jaudindamasi, kad nuo puslapių šnaresio kas nors gali pabusti, susirado reikiamą, 25 puslapį...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Monika Čiobris »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Melody

Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #93 Prieš 8 metus »
  Pradėjusi lėtai merkti akis, mergina kelis syk sumirksėjo bandydama priprasti prie aplinkos šviesos. Klasėje viskas buvo kaip buvę, kai kurie mokiniai dar nusvėrę galvas miegojo, tačiau kita pusė užsidegę ieškojo simbolių vadovėlyje ir skrupulingai viską aprašinėjo.
  Nenorėdama gaišti Melody taip pat pradėjo vartyti knygą ieškodama ko nors panašaus į daiktus matytus sapne.
Citata
Mėnulio jaunatis reiškia asmens mirtį.
Antrakursė susiraukė, tuomet apsidairė ar niekas nematė ir suglamžiusi popieriuką, sugrūdo į krepšį. Gerai, šitą praleisim. Tęskim toliau.
Citata
išeiti iš trobos į lauką - sunki ir ilga liga. Naktinė kelionė - tėvynės netektis. Avis - liūdesys, sunkumai. Gyvulių kraujas - reiškia, jog jūsų reikalai susitvarkys.
Be galo sutrikusi klastuolė trumpam atitraukė žvilgsnį visa tai skamba tiesiog košmariškai. Nemanau, kad šitą darbą pristatysiu profesorei, galbūt pasakysiu, jog neradau jokių ženklų knygoje ar, kad nepamenu jokių ženklų sapne.
  Pasiėmusi burtų lazdelę mergina "išvalė" sapnų gaudyklę:
 - Fehilo

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #94 Prieš 8 metus »
Monikai jos sapnas nepatiko. Varnanagė nemėgo vorų, o galbūt net bijojo jų... Mergaitė vedžiojo pirštu nuo vieno paveikslėlio iki kito, bet galiausiai atsiduso. „Sapnuoti iš vis yra blogai..!“ - susimąstė, nes retai kuris ženklas reiškė ką nors gera. Mergina toliau braukė pirštu per nenaują knygos popierių, kai jos žvilgsnis užstrigo.
- Voras! - sušnibždėjo. - Voras voras voras voras voras!
Varniukė sumirksėjo ir pradėjo skaityti.
- Taigi... Voras - pažintis... Bent viena reikšmė kuri nėra šiurpi. - ramiau atsikvėpė mergina. - Kad ir kitos tokios būtų...
Monika prisitraukė prie savęs lapelį ir pasižymėjusi „voro“ reikšmę vėl pastūmė juodraštį nuo savęs. Ji toliau krimto žodį po žodžio...
 Ne per toliausiai nuo „voro“ ji rado ir „tiltą“, ir „knygą“.
„Tiltas (tvirtas) - sėkmė. Knyga (atversta) -  nuoširdumas. Bet tai, jog užverčiau knygą reiškia, kad gali kilti sunkumų“ - mintyse perskaitė ir vėl pasižymėjo pergamento skiautėje. -„Beliko tik „nemokėjimas skaityti“- dingtelėjo pirmakursei ir nuo šios minties ji vos neprunkštelėjo .
 Keletą minučių mergaitė neatitraukė akių nuo knygos, ir tai nenuėjo veltui. Paskutinį kartą brūkštelėjusi juodraštyje „nesuprasti kas parašyta - visiška priešingybė tau“, Varniukė pasiėmė gražų pergamento lapą ir perrašė viską ką buvo pasižymėjusi.
Citata
„Taigi išvada.Jeigu sėkmę įvardintume kaip laimingą atsitiktinumą išeitų, kad... Per laimingą atsitiktinumą susipažinsiu su kažkuo, kas iš pažiūros bus visiška mano priešingybė, bet vėliau paaiškės, kad tas kažkas labai nuoširdus ir malonus asmuo... Ir man prireiks jos arba jo pagalbos, kad įveiktume kliūtis!“
- paprotavo.
Monika nužvelgė savo darbą... Truputį padvejojo ar jau nešti jį profesorei? Galiausiai nusprendė, kad niekas per galvą neduos ir tyliai nužingsniavusi iki profesorės stalo atidavė savo ateities spėjimą.
Grįžusi į suolą prisiminė, kad reikia „išvalyti“ sapnų gaudyklę, tad išsitraukė savo lazdelę ir tarė:
- Fehilo!
Atsilošė ir palyginus ramiai laukė pamokos pabaigos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Monika Čiobris »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Aizee Freemind

  • I kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #95 Prieš 8 metus »
Aizee laukė ateities būrimo pamokos. Jau vien pavadinimas, tartum burtažodis, traukė nueiti į šią pamoką.
Jai patiko neįprasta atmosfera tvyranti kabinete, kad nėra nuobodžių, nutrintų suolų. Mergaitės akis džiugino levandiniai foteliukai, nes levandinė - jos mėgstamiausia spalva. Aizė dar labiau pralinksmėjo, kai mokytoja uždavė praktinę užduotį. Ji nekantravo veikti, be to mergaitė vis dar sunkiai užmigdavo.
Aizee sužavėjo iš spalvotų plunksnų padarytos sapnų gaudyklės, o krištoliniai rutuliukai gaudė nuo lango sklindančią šviesą ir mėtė saulės zuikučius po kabinetą. Nekantrauju pradėti, tačiau šiek tiek baisoka... - pagalvojo Aizee. . Ji dažnai kalba per miegus, štai kas nedavė jai ramybės... Mergaitė papurtė galvą, taip nuvydama šiek tiek gąsdinančias mintis ir kaip ir liepta, bakstelėjo lazdele į plunksną.
Mergaitė pajuto, kaip sunkėja jos akių vokai ir pasidavė tam svaigiam jausmui, kai mintys skaidrėja, skaidrėja, kol pasidaro tokios skaidrios kaip ant sapnų gaudyklių kabantys krištoliniai rutuliukai...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »

*

Neprisijungęs Kajus Stefanas Andersonas

  • VII kursas
  • *
  • 84
  • Taškai:
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #96 Prieš 8 metus »
Kajus pamirkė plunksną į rašalą ir pradėjo rašyti.

Citata
  Manau, jog sapnuodamas išpranašavau ne savo, bet kito žmogaus ateitį. Sapne mačiau daug ženklų, bet nevisus galėjau suprasti ir tik nedaugumą jų prisimenu. Mano matytas žmogus su mano augintiniu sėdėjo prie medžio ir skaitė knygą, kuri buvo pilna simbolių. Medis reiškia gamtą, gamtos stichijas. Matyti savo augintinį su kitu žmogumi reiškia nelaimę tam žmogui. Iš mano matytų simbolių prisimenu tik kelis: juodą šunį vadinamą kraupu (Mirtis), snaigė (Šaltis, sustingimas. Kartais perkeltine reikšme aiškinamas kaip netektis), ┼K.A.┼ (Kryžius verčiamas tikėjimu, gerumu, kartais ir pagalba. O K.A. reiškia mane.)
  Mergaitei iš mano sapno gresia pavojus. Jai pranašaujama mirtis nuo šalčio. Ir sapnas sako, jog tai mano pareiga ją apsaugoti. Tik aš, deja, nežinau kaip ją išgelbėt.

Parašęs pirmakursis darbą nunešė mokytojai, o grįžęs į savo vietą lazdelę nukreipė į sapnų gaudyklę ir sumurmėjo:
- Fehilo.

*

Neprisijungęs Sakuro Tsubouchi

  • I kursas
  • *
  • 3
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #97 Prieš 8 metus »
Į klasę žengusi aukšta,tamsiaplaukė mergina greitai susirado sau laisvą vietą pačiame gale, kad neužstotu kitiems vaizdo savo ūgiu.. Pamokai prasidėjus megrina labai sudomino sapnų gaudyklė, apie ją ji skaitė labai daug. Išgridusi klausymą grifiukė staigiai pakėlė savo ranką ir bandė mintyse sudelioti atsakyma, sudeliauvusi klausyma pagaliau tvirtu, savimi pasitikinčiu balsu atsakė:
-Šitie burbuliukai, sugeria pačius blogiausius sapnus iš atminties ir prabudus neleidžia apie jos prisiminti. O vėliau įmanoma , kaip nors iš šių rutuliukų sugrąžinti sapnus atgal į savo ar kieno kito mintis.
Nuleidusi ranka mergina tikėjosi jog atsakė teisingai, nes apie šį daiktą jai teko daug skaityti ir girdėti iš savo vyreniųjų brolių...

*

Neprisijungęs Gabia Quee

  • I kursas
  • *
  • 7
  • Taškai:
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #98 Prieš 8 metus »
Gabia laukė šios pamokas. Nuskambėjus garsiam skambučiui ji įžengė į klasę. Mokytojos dar nebuvo. Klasėje tvanku ir labai daug mokinių. Gabia susirado vietą kuo arčiau lango ir atsisėdo ant kėdės, pravėrusi langą pastebėjo kelis mokiniu lauke. Ji į juos nekreipė dėmėsio. Staiga į klasę įėjo mokytoja ir visus nutildė. Kiekvienas vaikas atsisėdo ant kėdės ir visi nutilo. Prasidėjo pamoka... Gabia pamokos pirmosios 15 minučių buvo labai nuobodžios, tad ji vis žvilgčiojo pro langą. Staiga Gabia tą mažąja mergaitę užplūdo mintys ,,Norėčiau ištrūkti į lauką, ir būti laisva nieko nevaržoma". Mokytoja pastebėjo, kad Gabia ,,gaudo" varnas ir tučtuojau jai liepė pakartoti tai ką mokytoja buvo pasakiusi. Vargšė mrgaitė visai pasimėtė ir išraudo. Visa klasė sužiuro į ją. Mokytoja piktai nužvelgė Gabia ir... ją gerai apibarė ir aprėkė. Mergaitai pradėjo kauptis ašaros, ir pravirko...
The tiger and the lion may be more powerful...
... but the Wolf doesn't perform in the circus.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #99 Prieš 8 metus »
Kadangi profesorė lakstė tai nuo vieno tai prie kito vaiko Edgar'ui taip ji ir nepaaiškino jo sapno reikšmės, todėl jis nusprendė tiesiog parašysiąs interpretaciją sapnui pagal save, kurią tiesiog vėliau paduosiąs mokytojai, o ji kai jau galės tuomet ir ištaisys.
Pasiėmęs popiergalį ir plunksną grifiukas susikaupė ir atidžiai pradėjo keverzoti:
Karas - reiškia kovą su iškylančiais sunkumais.
Medžio šaknis - užduotį, mįslę.
Parkritimas - nepasisekimą.
Laimės simbolis - laimę.
Taigi šifruojant visa tai matoma gaunasi, jog ateityje gausiu kažkokią užduotį, kuri tikriausiai nebus viena iš lengviausių, nes matomas yra ir kažkoks nepasisekimas vykdant ją. Ta nesėkmė nebus nuolatinė, nes nuožmiai kaunantis su ja, ji bus įveikta, kas nulems laimingai ir sėkmingai įvykdytą užduotį.

Baigęs savo rašliavą Edgar'as nunešė ir padavė ją, profesorei ir grįžo į suolą tikėdamasis, žinoma, neprasto įvertinimo bei laukdamas varpo dūžių reiškiančių pamokos pabaigą.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #100 Prieš 8 metus »
Kasiopėja apžvelgė klasę, žiūrėdama kaip mokiniai jau baigia rašyti simbolių reikšmes ir prnašystes ir sumeta jai ant stalo. Gražiai sudėjusi visus lapus į vieną krūvą, garbanė žvilgtelėjo į laikrodį ant rankos.
-Gerai,-ištarė ji, mat iki skambučio buvo užsilikusios tik kelios minutės.-Šią pamoką taip ir baigsime. Kiekvienas dirbęs gauna po penkis taškus,-šyptelėjo ji, atsistodama ir paimdama dar vieną lapą iš mokinio.-Iki kito karto,-nusišypsojo ji, paleisdama mokinius anksčiau. Vos jiems išėjus sugaudė varpas, reiškiantis pamokos pabaigą.
Profesorė greitai ištuštino likusias sapnų gaudykles, tvarkingai sukrovė jas į dėžę, po pažastimi pasikišusi visus rašinius, šiaip ne taip su visa dėže nulipo kopėčiomis žemyn, užrakindama burtais liuką ir nukurnėdama į savo kabinetą.