0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Re: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #15 Prieš 13 metus »
Suraibuliavo oras, nuo žemės vėjo šuoras pakėlė snaiges ir apgaubė du atvykėlius, kurie lengvai nusileido ant tvirto pagrindo. Maxas atmetė plaukų sruogą, nusipurtė sniegą nuo švarko ir giliai įkvėpė gaivaus kalnų oro.
- Gera grįžti. Jau seniai akių nedžiugino ši mokykla ir ją supanti gamta. Beveik norėčiau čia ir pasilikti. Na, bent jau turime kelias dienas per kurias nutaikęs progą aprodysiu tau, mano brangus Cinamone, apylinkes.
Šalia stovėjęs vaikinukas nušvito ir su giliu susižavėjimu pažvelgė į savo viršininką. Koks jis nuostabus. Puikus šefas, darbe rimtas ir teisingas. Nepalaužiamas. Ir toks malonus, kilnus, geraširdis. Kokia garbė dirbti tokiam puikiam žmogui,kaip mano mokytojas. Ak, jis dar ir mane moko alchemijos! Geriau pasaulyje nebūna...
- Nustok varvinti seilę, Cinamone. Eime į vidų, - saldžią minčių giją nutraukė priekaištaujantis Maxo balsas ir vaikinukas suėmė save į rankas.
Paėmęs lagaminą Cinamonas nusekė paskui Maxą į pilį nekantraudamas viską apžiūrėti, su visais susipažinti ir daug išmokti. O tuo tarpu Lethal nerimavo dėl šios viešnagės. Senokai lankėsi šioje vietoje. Ir tais laikais kai ką čia paliko.. Ar dar ras? Ar ši vieta vis dar saugo jo prisiminimus, išgyvenimus ar jau atšalo, kaip ir jo gyvenimas? Maxas nutaisė susikaupusią veido miną ir ryžtingai žengė per slenkstį: bus, kas bus.
O kuo tuo metu užsiiminėjo jo kolegė Marita jam mažiausiai rūpėjo. Galėjo nors ir pasiklysti erdvėje. Jam ji buvo nebeįdomi, todėl visai nepergyveno. Adios, gražuole!

*

Aidan Seagrave

Re: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #16 Prieš 12 metus »
Aidanas nei per greitai nei per lėtai, kaip tik normaliu greičiu, ėjo link mokyklos vartų. Rankoje suspaudęs laikė kiek ankstėliau gautą raštelį. Mintyse svarstė kas gi nutiko, jog anonimas ar anonimai taip staiga panoro su juo susitikti. Matyt svarbu... Jis dar kartą žvilgtelėjo į valdiškai antspauduotą raštelį. Jokios klastos nesijautė. Be to, Aidanas tebuvo vidutinis jaunas burtininkas, nė karto nepadaręs ko nors tokio, dėl ko vėliau tektų nešti kudašių ar kaip kitaip tikėtis liūdnų pasekmių. Artėjant prie milžiniškų, sparnuotais šernais puoštų vartų, vaikinas vakaro prieblandoje pastebėjo dvi laukiančias figūras. Seagrave iš tolo mostelėjo ranka sveikindamasis, tačiau žmogystos tik nežymiai sujudėjo jį pastebėjusios. Mokytojui jau beveik pasiekus vartus virš galvos purptelėjo tas pats pasipūtęs apuokas atnešęs trumpąjį raštelį. Vaikinas automatiškai akimis pasekė paukštį, kuris pranyko vieno iš pakelės medžių šakų raizgalynėje.
 Aidanas pravėrė didžiuosius vartus ir vikriai šmurkštelėjo į kitą pusę. Mandagiai šypsodamasis jis nužvelgė priešais stovinčius vyriškius, kaip jis spėjo iš figūrų, nes atvykėliai dėvėjo žemę šluojančias tamsiai mėlynas mantijas ir žinoma buvo užsimaukšlinę gobtuvus. Vienas iš nedaugelio dalykų, kurių negalėjo pakęsti Aidanas buvo būtent veidą slepiantys gobtuvai, mat vaikinui visad buvo svarbi kūno kalba, ypač akys ir veido mimikos.
-Seagrave, Aidanas?- Pasitikslino kairiau stovintis.
Jaunasis mokytojas linktelėjo. Situacija ėmė atrodyti kažkaip neįtikimai. Tačiau žmogysta dar nebaigė:
-Tas pats Aidanas Seagrave, Žiobarotyros mokytojas Hogvartso Raganų ir Burtininkų mokykloje?
Dar vienas nebylus linktelėjimas- taip.
Tuo pat metu kitas apsiaustuotasis nepastebimai atsidūrė Aidanui beveik už nugaros. Su paruošta lazdele. Vos sulaukęs teigiamo atsakymo ja mostelėjo.  Aidanas jau žiojosi klausti kas čia vyksta, kai be sąmonės susmuko žmogystoms ant rankų. Du prašalaičiai greit pažvelgė viens į kitą ir sekančią akimirką išnyko oru su bežadžiu Seagrave kūnu.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #17 Prieš 9 metus »
Fasas pro pagrindinius vartus žengė į aplinkinę mokyklos teritoriją, pilkos mūro sienos su pletkininkais paveikslais buvo įsiėdę iki gyvo kaulo. Rankose nešėsi tuščią pergamento lapelį. Koja jau buvo lyg ir sugijusi, todėl vaikinas nebešlubavo, o ėjo įprastu tvirtu žingsniu. Ketvirtakursis, apsimesdamas, kad nemato, praėjo pro suoliukus apgulusių įsimylėjėlių poreles. Ką padarysi - pavasaris.
Grifiukas iš tolo apžvelgė ežero pakrantę, nei prie Būstinės, nei prie Draugų namelio nieko nebuvo. Aha, vadinasi Keitė Buveinėje - Varnanagės namelyje, arba Gūžtoje - Grifų gūžtos. Gerai, kad bent jau nėjo į Klastuolių Būstinę, kitaip Fasui vėl tektų gabenti ją į ligoninę. O gal ir ne taip gerai, nes Varno Nago ir Grifų Gūžtos namukai Uždraustajame Miške.... Fasas, išėjęs ant minkštos, žalios žolės, pastypčiojo, mąstydamas - išsikviesti skraidūną, ar ne. Nusprendė, kad geriau ne - nereikia atsikreipti bereikalingo dėmesio į save, o ir pasivaikščioti būtų neprošal. Apsidairęs pamatė, kad mokinių čia visai mažai, o danguje šviečia pavasariška saulutė. Tada nuėjo į Uždraustąjį Mišką.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #18 Prieš 9 metus »
Leila lėtai įėjo į Hogvartsą. Apsidairiusi ji šoktelėjo. Tada cyptelėjo ir dar kartą stryktelėjo. Leila šypsojosi žinodama, kad jos vienoje kišenėje jaukiai gulėjo burtų lazdelė. Nežinia kodėl, kitoje gulėjo visiškai bevertis telefonas. Ji jį ištraukė, ir dar kartą pabandė įjungti. Šalia esančio paveikslo gyventojas susidomėjęs pažvelgė į telefoną, priversdamas mergaitę šoktelti atgal. Ji dar nepriprato prie judančių ir kalbančių paveikslų. Bent jau šis nešnekus. Kiek paėjusi į priekį ji suplojo delnais.
-Aš Hogvartse...-ji myktelėjo ir džiaugiasi nuliuoksėjo bibliotekos link.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Leila Evers »

*

Neprisijungęs Armand Desrosiers

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Gaze into the fire, surrender to them
Re: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #19 Prieš 8 metus »
Tylėdamas Velinas priėjo prie vartų, šiais metais jis ne per labiausiai reiškėsi. Varno nagas jau bedugnėje sėdi ir net neverta jo iš ten traukti, nes jau dabar jis tikrai nebe pralenks Klastūnyno, bet vis dėl to, gal pasisektų bent jau gauti trečią vietą. Kuri, kaip jam, nebuvo labai garbinga. Ir kam daugiau reikia dėkoti, negu jam - Velinui, už tokį bjaurų pralaimėjimą? Užsimerkė. Turbūt kitais metais reikės kartoti šeštą kursą, nes taip nieko ir nenuveikė per šiuos metus, nei namų darbų, nei pamokų nelankė.
Vaikinas atsiduso. Atsirėmė į vartus ir išsitraukė savo užrašų knygelę, joje buvo surašyta tiek daug pokalbių per pastaruosius keletą metų, tiksliau jie buvo trumpi ir ilgi atsakymai į klausimus. Dažniausiai atsakinėdavo į tai ar jis moka kalbėti ir kokiam koledžui priklauso. O daugiau... daugiau ne daug kas su juo ir kalbėdavo, vis dėl to erzindavo kalbėti su tuo kurio atsakymus reikia skaityti ant popieriaus.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #20 Prieš 8 metus »
   Jekaterina stovėjo prie pilies durų, kol nusileido saulė, o tuomet be garso nužingsniavo tolyn. Kaip ir dažniausiai, nuo galvos iki kojų apsirengusi juodai mergaitė patraukė kur akys veda. Deja, kojos joms nebuvo labai paklusnios, taigi nuvedė tiesiai prie vartų. Išėjimo į laisvę, kaip sakytų žiobarų vaikai, bet Klastuolė niekada nenorėjo išvykti iš Hogvartso. Taip tyliai tipendama žole sustingo, nes prie vartų stovėjo vieniša figūrėlė, bet priėjusi kiek arčiau antrakursė nemanė, kad tokia jau ir vieniša, nors aplink nieko nebuvo. Turiu du pasirinkimus. Eiti susipažinti su juo arba nueiti šalin ir patraukti į Uždraustąjį Mišką. Abu pasirinkimai buvo viliojantys, tad negalėdama apsispręsti ji begarsiu žingsniu atsidūrė netoli to vaikino ir atsisėdo tarp dviejų krūmų ir susiliejo aplinka. Tiesa, galėjai pastebėti ją dėl vos vos švytinčios odos, bet krūmai juk ne permatomi. Klastuoliukė nei spoksojo, nei nežiūrėjo. Paprasčiausiai tylėjo.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Armand Desrosiers

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Gaze into the fire, surrender to them
Re: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #21 Prieš 8 metus »
Krūmo šakelės sutraškėjo. Galbūt jo katė grįžo? Nematė jau visus metus... Bet turbūt ją bus suėdę kentaurai kaip ir kitus dingusius mokinius. Atsiduso. Koks apmaudas! Bet vis dėl to gal krūmuose bus juodas triušis kuris nuves jį į keistą olą pas gyvates. Pasuko savo galvą į krūmus. Nieko nematė. Nei blizgančių akių, nei ilgų kyšančių ausų, nei uodegų, nei šnypštimo negirdėjo. Vis dėl to nusprendė prie tų krūmų prieiti... Kilstelėjo antakius kai išvydo tokia pat baltą odą kaip savo. Toli gražu tai nebuvo katė, labiau panašėjo į nepažįstamą mergaitę kuri šimtu procentu buvo įsiruošusį į pavojingą žygį miškan.
Išsitraukė rašalinį tušinuką ir suraitė pasisveikinimą į laisvą lapelį. Išplėšė jį ir įteikė.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #22 Prieš 8 metus »
   Jekaterina sėdėdama stebėjo tą nepažįstamąjį, kuris, kaip jai pasirodė, smalsiu žvilgsniu nuėjo prie tos vietos, kur sėdėjo mergaitė. Ji nustebusi priėmė lapelį ir nejučia šyptelėjo. Uždaras žmogus, arba negali kalbėti. Bet juk tai nesąmonė. Jeigu nemokėtų kalbėti, tai aš būčiau jį mačiusi. O jegu uždaras, tai tuomet paaiškina, kodėl aš jo dar nepažįstu. Klastuolė išsitraukė paprastą žiobarišką tušinuką ir savo keista rašysena greitai, bet gražiai išvedžiojo raides. ,,Labas ir tau. Kuo užsiimi čia prie šitų vartų?". Ji įteikė lapelį atgal. Antrakursė be garso atsistojo ir ant pirštų galiukų atsistojusi prasimankštino ir tiriamai nužvelgė vaikiną. Lyg ir buvo maždug šešiolikos, bet atrodė vyresnis. Išstypęs, šviesiaodis ir tamsiaplaukis. Su keista aura, sklindančia nuo jo. Juodaplukė iškart nusprendė, kad turės būti įdomu pabendrauti. Jeigu jis bendrauja rašteliais, man nekliudo. Vistik žmogus, kaip ir visi kiti.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Armand Desrosiers

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Gaze into the fire, surrender to them
Re: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #23 Prieš 8 metus »
Nužvelgė jaunąją mergaitę, kuri kaip iš aprangos matė buvo tikra klastuolė. Jau galvojo, kad jo raštelį suglamžys ir išmes, bet pasirodo susidūrė su miela ir gražia mergele kuri yra tokia mandagi ir maloni, kad net sumanė, atrašyti rašteliu tai pat. Vaikino plaukai jam užkrito ant akių ir jis perskaitęs atsakymą ėmė rašyt savąjį.
"Laukiu mergelės su kuria galėčiau eiti į mišką ir surasti gyvačių landą, beje gali kalbėti, neesu kurčias" kone gothic raidžių stiliumi parašė, kaip visada.
Nežinojo ką mergaitė į tai atsakys, galbūt pavadins jį iškrypėliu kuris tykoja nekaltų mergaičių tamsoje, o gal ji jį nutemps į mišką ir privers išties parodyti kur tos gyvačių landos yra. Vienaip ar kitaip jam būtų įdomu, atitrauktų jį nuo mąstymo apie savo vargšelę katytę kuri taip pas jį ir negrįžo, kai apie ją galvodavo, visada jausdavosi lyg galvotų apie savo mirusią merginą, nors tiesa buvo ta, kad tokios jis niekada neturėjęs, na arba tiesiog nelaikęs kurios nors savo mylimąją, vis dėl to Velinas buvo uždaras žmogus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Velin Vauhelt »

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #24 Prieš 8 metus »
   Jekaterina atsikvėpė ir juodomis akimis apžvelgė vaizdelį. Krūmai, tvora, vartai ir du žmonės. Ideali panorama. Susilaikiusi neprunkštelėjusi Klastuolė žvilgtelėjo miško link - visai nieko būtų ten apsilankyti ir pavaikštinėti. Kaip sakant, prisiminti senus gerus laikus (nors tikslas buvo visai ne toks). Gavusi raštelį permetė akimis ir greitai atrašė raitytomis raidėmis.
,,Meh, koks skirtumas. Vis tiek tas pats, kalbėsi ar rašysi. Sakai, trauksi į mišką?" perdavė jam rraštelį. Toks bendravimo būdas paįvairino tipinius plepalus. Be to, nesijautė nejaukiai, tarsi kalbėdama su siena. Ne, niekas manęs neprigąsdins. Niekaip. O jeigu rimtai į mišką? Tuomet galbūt ir naują kampelį surasiu. Nesvarbu, tarkim, susidvejinęs antrasis aš Jekaterinos viduje buvo itin plepus, ką ji pastebėjo jau anksčiau.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Armand Desrosiers

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Gaze into the fire, surrender to them
Re: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #25 Prieš 8 metus »
Mergaitė akivaizdžiai nesuprato, kad jis tik pokštauja. Nieku gyvu netemptu nepilnametės į mišką, tas miškas ir jam buvo ne pati palankiausia vieta, ypač po to kai susidūrė su vilkolakiu, vos nebuvo prigirdytas svetimo kraujo ir priverstas valgyti savo pakeleivių mėsos. Vien dabar pagalvojus apie tai, ne kažin kokie vaizdiniai iškyla priešais akis.
"Tai nėra tas pats, naudojasi rašalas, tušinukas, verčiau kalbėk ir akių nesigadink" dabar nuskambėjo lyg koks senas diedulė ar bent jau kaip kuris nors iš mokytojų, nors jau ir nebe žino kaip šios mokyklos profesoriai skamba, nes pamokose nesilankė visus metus.
Nužvelgė klastuolę. Palenkė savo galvą. Padarė išvadą, kad toji tiktų būti Švilpynėje nes baisiai jau naivi.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #26 Prieš 8 metus »
   Klastuolė vos nepavartė akių, kai nusprendė, kad dėl miško jis buvo juokavęs.
 - Neee, rimtai? Nebūk nuobodyla, einam, - jeigu bandysi nužudyti, aš pirma, pranešk, vėl tas įkyrus balselis. Suirzusi dėl to taip gadinančio nervus padarėlio jos mintyse, ji vėl pasistiebė ant pirštų galų, kai tolumoje įžiūrėjo dar visai neseniai užmuštų padarėlių/harpijų/kraujasiurbių/mostrų armijėlę.
 - Akis labiau gadinsiu, jeigu skaitysiu. Žiūrėk sau už nugaros, - pratarė trečiakursė, kažkodėl nesibaimindama. Juk jos už vartų ir patekti į Hogvartso teritoriją negali, nors... kelios jau ten buvo. Na, matai, Jekute. Kai nesiveli į bėdas ir pavojus, jie patys tave mielu noru susiranda, krizeno balsiukas, kuris jau pamažu darėsi nuo jos nebepriklausomas.
Clever as devil and twice as pretty

*

Amabel Ray

Ats: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #27 Prieš 8 metus »
Afrika jau klaidžiojo kone visą valandą, nė nežinodama, kiek kartų praėjo didžiųjų laiptų aikštelę. Jau kiek laiko Afri stengėsi nesuraukti nosies ir jai gana neblogai sekėsi. Kadangi jai nepatiko jos bjaurios strazdanos, mergaitei teko pirma užtepti kelis sluoksnius kremo, tada skystos pudros ir visą tą mišinį palaidoti po trapios pudros velėna. Pasistengdama į saulės šviesą labiausiai neišlįsti, pirmakursė ir pati stebėjosi, kokia ji pasikeitusi tapo nuo mergaičiukės strazdanomis nusėtu veidu iki kažkokios neatpažįstamos merginos.
Jos plaukai buvo purūs (vienuolikmetė neseniai išsiaiškino, kaip juos padaryti, tad nebereikės kentėti nuo tos stipriai ir kietai supintos kasos), nosis užpudruota, akys vis dar rudos, plaukai varnų juodumo ir mėlynai žvilgantys, po truputį pereinantys į rožinį atspalvį. Tad pusė plaukų buvo tamsūs, o kita pusė - rožiniai.
Blaškydamasi po neaiškią vietą, Afrika pagaliau sustojo prie didžiulių ir įspūdingų vartų. Neišlaikiusi emocijų Afri pagaliau suraukė pripudruotą nosį ir jos kakta nubėgo prakaito srovelė, tačiau balta ranka ją greitai nuvalė.
-Na ką,-tyliai burbtelėjo tamsiaplaukė, o saulė savo spinduliukais žaidė ant juodos plaukų pusės, verčianti juos žvilgėti mėlynai.-Puiku. Pasiklydau, kelio neprisimenu, teks likti čia, kol nusigaluosiu. Dėkui.
Kai mergaitė sukando dantis, buvo aiškiai matyti mažas tarpas tarp dantų.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #28 Prieš 8 metus »
 Po pamokos Varniukė nusprendė eiti pasivaikščioti kur nors Hogvartso apylinkėse. Gal prie ežero, o gal šiaip kur nors... Ji nusprendė paprasčiausiai išeiti pro vartus, juk niekas to nedraudė. Nulipusi laiptais Margo išėjo pro sunkias medines duris į vidinį kiemą. Mergaitė giliai įkvėpė ir užvertė galvą prieš saulę.
 Atsipūtusi jau ketino pėdinti pro vartus kai jos žvilgsnis užstrigo ties mergaite. Ji buvo keistokos išvaizdos, bet Margo patiko išskirtiniai žmonės... Jie ją kažkaip traukė... Galbūt todėl, kad ir pati nebuvo tokia kaip visi, be to niekada nemėgo taisyklių.
 Varnanagė dar neturėjo daug draugų, tad pradėjo patyliukais eiti link merginos juodai rožiniais plaukais. Kai iki mergaičiukės liko vos pora žingsnių, Monika pastebėjo, kad toji nepažįstamoji nėra pačios geriausios nuotaikos.
 Būdama rūpestinga pirmakursė švelniai paklausė:
- Ar kas nors atsitiko?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Margo Diuken »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Amabel Ray

Ats: Pagrindiniai vartai
« Atsakymas #29 Prieš 8 metus »
Išgirdusi nepažįstamos mergaitės balsą, Garnet dar truputį susinervino ir beveik tą parodė.
-Nieko. Aš Garnet,-kiek galėdama maloniau, tačiau dar irzliai atrėžė Gar. Mergaitė atsiduso.-Atleisk, pastaruoju metu esu per daug irzli. Tikrai. Va čia dar vienas nepralenkiamas mano pranašumas norint susipažinti su žmonėmis, aplodismentai,- pati sau sumurmėjo Allen.
Pažvelgusi į keistuosius vartus, pirmakursė suraukė nosį ir vos ne visas jos špaklius nutekėjo.
O taip. Nutekėk, špakliau, nutekėk. Nutekėk ant mano juodų žvilgančių plaukų. Mintyse dainuodama šią dainelę pagal ,,Neliesk mano damos, neliesk" ritmą, mergina menkai šyptelėjo.
-Atleisk, jei aš nekalbi. Čia tikriausiai dėl mano asmeninių bruožų,-Garnet nusikratė, prisiminusi tai, kaip ji filmavo savo paskutinę kasetę apie visus jos nekenčiamus žmones. Tyliai krenkštelėjusi ji suniūniavo.-Palauk, aš kažką sakiau?