0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: LGBT+
« Atsakymas #15 Prieš 3 metus »
Pati esi biseksuali. Kas liečia LGBT kaip bendruomenę, pastaruoju metu labai daug visokių nesąmonių kyla ir jaunesni nariai tarpusavyje pešasi, tai per daug į visa tai nesiveliu ir jai priklausančių žmonių tik ligoninėj esu sutikus (psichiatrijos skyriuje mūsų nors su vežimu vežk).
Dėl LGBT veikėjų kūrimo istorijose, tai reikia su šituo elgtis pakankamai atsargiai, kad nesigautų gay best friend situacija (šiuo dalyku ir aplamai LGBT fetišacija kaltinu Wattpad).
O dėl veikėjų, Mayra tikrai yra bi, Markas ir prisijungė į sūpynių parką, Liucijai berniukai nepatiks (nebent kažkoks sugebės pakeisti mano nuomonę), Marlena nori tik muštis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Mayra Llewellyn »

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: LGBT+
« Atsakymas #16 Prieš 3 metus »
Pati nepriklausau šiai community, bet esu labai stipriai palaikanti, nes paprasčiausiai nematau priežasties drausti LGBTQ+ bendruomenės nariams susituokti, turėti vaikų ar visais įmanomais būdais kurtis savo gyvenimą taip, kaip jie patys nori. Manau į netradicinės lytinės orientacijos žmones reiktų žiūrėti kaip ir į visus kitus straight asmenis. Vienu žodžiu palaikau ir apie žmones nesprendžiu iš to kokios lyties asmenys jam patinka  :D
(Cristal yra straight, bet ateityje tikrai sukursiu įvairesnių veikėjų  :))
my morning face:

*

Neprisijungęs Sho Ishi

  • I kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
Ats: LGBT+
« Atsakymas #17 Prieš 3 metus »
Hoi,bisexual genderfluid with a girlfriend here

*

domutis

Ats: LGBT+
« Atsakymas #18 Prieš 3 metus »
Ankščiau nepalaikiau ir galima sakyti tų žmonių nekenčiau ,bet dabar jau palaikau ir suprantu ,kad jie yra vistiek žmonės. Pats nepriklausau.  O savo personažų dar nepadarysiu LGBT nariais.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: LGBT+
« Atsakymas #19 Prieš 2 metus »
Visai neseniai pats buvau homofobas, bet pakeičiau savo nuomonę, nes mes visi esame žmonės ir galime mylėti ką tik norime. Apie mano situaciją nekomentuosiu. Ties personažais, mano personažai tikrai yra "spalvoti", tiek iš senosios paskyros, tiek iš dabartinės. Turėjau tokią Eriką Van Hauten ir ji buvo lesbietė, dabartiniai personažai visi yra queer. Noah buvo biseksualus (numirė vargšas, užmušė), Andrew yra biseksualus, Tori neaiški ten kažkokia, bet paskui supras, kad heteroseksuali yra. Vegard gėjus, bet tai slepia.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Vegard Saeterhaug »
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Luna Evanns

  • II kursas
  • *
  • 77
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • L+V will never be together
Ats: LGBT+
« Atsakymas #20 Prieš 2 metus »
Hilow... Taigi pati tiek palaikau tiek priklausau šiai community pati esu bisexuali/Lesbietė (dar nežinau labai tiksliai) ir taip pat mano personažė Victorija Julija Seterhaug yra Lesbietė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Luna Evanns »
Sono fuori di testa, ma diverso da loro
E tu sei fuori di testa, ma diversa da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro

*

Neprisijungęs Elodie Gold

  • III kursas
  • *
  • 91
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • La mer sent meilleur que toi. Tu pues.
Ats: LGBT+
« Atsakymas #21 Prieš 2 metus »
Net labai palaikau visą LGBTQIA+ community! <3 Dėl to labai ginu, jeigu pastebiu reiškiamą atakuojančią neapykantą. O pati esu straight ir aseksuali (nėra jokios patraukos lytiniems santykiams, bet vistiek patinka vyriškoji lytis, galiu pamilti, bet be lytinių santykių draugauti). Happy Pride Month!! :) <3
B r i g h t o n ,  U K