0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Varpinė
« Atsakymas #30 Prieš 8 metus »
Jaunas vaikinukas stebėdamas ramiai nenustovinčią ir visur besidairančią mergaitę susimastė ar ji nervuojasi ar šiek tiek sutrikusi ir tuomet bandė toliau tęsti jų pokalbį paklausdamas (jo galvojo jau sukosi daugybė klausimų tarp kurių pačiam buvo sunku susigaudyti): Patinka gamta? Po kelių minutėlių pasisuko į langą, pro kurį buvo matyti visa kvidičo aikštė ir nusišypsojęs savo nuoširdžia šypsena vėl paleido iš vieną iš galvoje besimakaluojančių klausimų: Ar Tau patinka kvidičas? Berniuko plaukus bekedenant vėjui apsilankančiam karts nuo karto bokšte, grifiukas pradėjo dalintis savo svajone: "- Norėčiau vieną dieną priklausyti Grifų Gūžtos kvidičo komandai. Būčiau gaudytojas. O dar jei pavyktų iškovoti taurę? Argi ne nuostabu būtų?". Vėl atkreipęs savo žalias akis į klastuolę susiprotėjo, jog dar net vardo nepaklausė. Kuo Tu vardu? - švelniu balsu paklausė moksleivis.

*

Neprisijungęs Alice Black

  • II kursas
  • *
  • 57
  • Taškai:
Ats: Varpinė
« Atsakymas #31 Prieš 8 metus »
Alisa giliai įkvėpė, iškvėpė orą, atsiduso, mintyse suskaičiavo iki dešimt ir pavartė akis. Paskui šaltai paklausė:
- Ar tu moki patylėt bent minutę? - klastuolė dar būtų riebiai nusikeikusi, bet, deja, gatvė keiktis jos neišmokė, tad ji tiesiog metė deginantį žvilgsnį į mažąjį grifiuką. Tačiau kažkodėl ilgai ji negalėjo į jį žiūrėti piktai, jos veido išraiška sušvelnėjo ir ji vėl įsmeigė žvilgsnį pro langą.
- Gamta - mūsų visų antrieji namai, - paprastai atsakė ši, jusdama kaip žvarbokas rudens vėjas žnaibo jos ploną veido odą. - Žinai, ką tau pasakysiu? Niekam nerūpi, kuo tu nori būt. Ar statybininkas, ar dažytojas, ar burtininkas, ar kvidičo žaidėjas. Gal aš Anglijos karaliene noriu būt.
Piktai atsakiusi ji tik dar kartą pavartė akis.
- Dar bent klausimas... Nežinau ką padarysiu, - sušnypštė ji, bet visgi atsakė. - Alisa.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Varpinė
« Atsakymas #32 Prieš 8 metus »
Vaikis visiškai pasimetė, kai jos nuotaika žaibišku greičiu ėmė kisti tai į gerą, tai į blogą pusę. Jis tik stovėjo ir klausėsi atsakinėjant klastuolės. Kai ji baigė - Mm.. Malonu, Alisa. Aš būsiu Edgar'as, - pasakė grifiukas jau nedrąsiu ir tylesniu balsu. Pats pirmakursis giliai atsiduso ir vėl gi pažvelgė ten, kur metė savo žvilgsnį tik užlipęs į bokštą. Tas gyvybe trykštantis gamtovaizdis jam padėjo geriau sudėlioti mintis į savo vietas. Sukdamas savo akis atgal į klastuolę pastebėjo, kaip ji virptelėjo papūtus vėjo gūsiui: - Tau tikriausiai šalta.., - neklausiamai tarė Edgar'as. Visgi ką man galėtum padaryti, jei užduočiau Tau klausimą? - neatlaikęs paklausė berniūkštis varstydamas žvilgsniu savo vienmetės veidą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Edgar Jeffter »

*

Neprisijungęs Alice Black

  • II kursas
  • *
  • 57
  • Taškai:
Ats: Varpinė
« Atsakymas #33 Prieš 8 metus »
Alisa abejingai kilstelėjo antakį.
- Ne? Nešalta? - atsakė ji su klausiamu tonu balse. Iš tiesų mergaitei gal ir buvo kiek šaltoka, bet dėl per didelio savo išdidumo ir principingo charakterio ji švelniai sumelavo.
Mergaitė prikando putlią rausvą lūpą ir susisuko į storą megztinį, kad būtų nors kiek šilčiau. Tik dabar, Edgarui priminus apie vėją, ji nežymiai virptelėjo, kai lengvi šiurpuliukai perbėgo per nugarą ir rankas.
- O ko aš tau galėčiau nepadaryti? - klausimu į klausimą atsakė vienuolikametė ir pašaipiai šyptelėjo, primerkdama melsvas akis ir suraukdama dailią nosytę. - Jei mane toliau erzinsi, sužinosi, ką reiškia gilios žaizdos, - šnipštelėjo ji, berniukui prie pat ausies ir giliai atsiduso kažkaip "netyčia" prisiliesdama prie jo peties.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Varpinė
« Atsakymas #34 Prieš 8 metus »
Nežymiai šyptelėjo berniukas žvelgdamas į mergaitę besigūžiančia į megztinį po jos atsakymo suprasdamas, kad ji klastuoliškai jam sumelavo. Edgar'as kaskart pamatęs, jį žavinčią, bendrakursės šypsena, nesvarbu ar mielą ar pašiepiančią, sekundėlei jis kažkur toli, toli dingdavo lyg jo nebūtų. Taip nutiko ir šį kartą. Atsitokėjęs išgąstingai išpūtė savo vaikiškas akutes pastebėjęs prie jo labai arti atsidūrusią mergytę. Alisai prisilietus prie pirmakursio, šis pajuto keistai malonų jausmą kartu su kruopelyte drovumo ir tuomet pakreipęs galvą į ją taip, jog matytų jos, tik per sprindį esančias, gilias tartum bedugnė akis, patyliukais atsakė į jos šnabždesį, - O mane domina tie dalykai, kurių aš nežinau. Tik gaila.. Kad aš Tavęs lyg ir neerzinau dar..,- akimirką patylėjęs pridūrė vėl nežymiai parodymas šypseną: - Beje, galiu paskolinti Tau savo mokyklinį apsiaustą. Gal su juo bus kiek šilčiau?

*

Neprisijungęs Alice Black

  • II kursas
  • *
  • 57
  • Taškai:
Ats: Varpinė
« Atsakymas #35 Prieš 8 metus »
- Tu vien jau išsižiojęs mane erzini, - atšovė mergaičiukė ir susidėjo rankas ant krūtinės. Ji jautėsi padėties šeimininkė, galėjo daryti bet ką, nes berniukas, kurio vardo ji dar nežinojo, galėjo prisitaikyti prie situacijų, kad tik jai įtiktų.
- Tau pačiam tada bus žvarbu, - šaltai nusijuokė klastuolė ir nuėjo link varpo.
Kelis kartus ji pabarbeno pirštais į metalą, iš kurio buvo padarytas varpas. Jis tyliai suskambo ir pradėjo nežymiai, nežymiai virpėti. Alisa apsuko ratą aplink didžiulį mokyklos varpą ir apgalvojo ką toliau daryti su naujuoju draugu. Kadangi jis Alisos labai daug ko klausinėjo, jai nepatiko ir ji nenorėjo leistis su juo į kalbas (o kam reikia merginai vyro, kuris kalbėtų už ją daugiau, nei ji pati?)

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Varpinė
« Atsakymas #36 Prieš 8 metus »
Vaikis suraukęs vieną akį taip, kad ją beveik dengė jo antakis truputuką įsižeidusiai, tačiau nejaučiant jokios antipatijos, tarė: - Jei Tave erzina mano kalbėjimas galime ir patylėti.. Bet ne! Geriau tu man papasakok ką nors apie save, o aš mielai Tavęs pasiklausysiu, tuo pačiu neerzindamas Tavęs.
Berniukas buvo pratęs ir prie šaltesnių orų, tad jo kol kas negąsdino bokšte prakošiantys vėjo gūsiai, juolab jis dar vis buvo pasislėpęs po šiltu apsiaustu. Lydėdamas Alisą akimis jis pradėjo garsiau šnekėti, kad mergaitė jį girdėtų: - Ne, man nebus šalta. Be to, jei taip ir bus, vadinasi Tau bus šilčiau. O Tu juk mergaitė, todėl ir turėtum jaustis šiltai.
Po savo mandagaus pasiūlymo grifiukas pradėjo dairytis į portretais išraižytas sienas laukdamas klastuolės atsakymo.

*

Neprisijungęs Alice Black

  • II kursas
  • *
  • 57
  • Taškai:
Ats: Varpinė
« Atsakymas #37 Prieš 8 metus »
- Gerai, aš esu Alisa, man vienuolika, mokausi Klastūnyne, - labiausiai pabrėžė žodį Klastūnynas, kad Edgaras suprastų, kad su ja prasidėti ne juokai. - Šiaip gyvenu Londone, bet čia niekam nerūpi.
Nors dažniausiai ji kalbėdavo daug ir dažnai, šioje situacijoje ji tiesiog norėtų nusiplauti ir išskristi kartu su tais paukščiais danguje. Mergaitė bijojo savo jausmų, dėl to visada stengdavosi išlikti šalta ir bejausmė.
- Nu oh my God, - pavartė akis Alisa. - Nereikia man to tavo apsiausto, man ir taip gerai...
Ji giliai įkvėpė ir iškvėpė. Paprastai taip staigiai nesusierzindavo, bet dabar savo širdyje jautė kažkokį keistą nepažįstamą jausmą ir bandė jį kaip nors užslėpti jį dengdama savo šaltumu ir atšiaurumu.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Varpinė
« Atsakymas #38 Prieš 8 metus »
- Man rūpi, - tvirtai atsakęs į mergaitės pareiškimą berniukas nupėdino prie lango, už kurio driekėsi lyg pat horizonto žaliuojantis, kaip ir grifiuko akys, uždraustasis miškas.
Oi, tas keistas klastuolių bruožas viską neigti ir stengtis daryti atvirkščiai,- pamanė Edgar'as.
- Man būtų malonu sužinoti ką reiškia, jau ne pirmą sykį pastebimas, Tavo tas akyčių pavartymas?,- pasiteiravęs pirmakursis, kiek drovėdamasis, jog gali atrodyti šiek tiek keistai, nusivilko savo apsiaustą persimetė jį per ranką ir eidamas ratu aplink mergaitę netikėtai atsidūrė už jos nugaros. Pasinaudodamas šia proga jis išskleidė savo apsiaustą ir juo atsargiai apgobė Alisos pečius ir tikėdamasis sulaukti nekokios reakcijos iš jos kiek atsitraukė toliau.

*

Neprisijungęs Alice Black

  • II kursas
  • *
  • 57
  • Taškai:
Ats: Varpinė
« Atsakymas #39 Prieš 8 metus »
- Nerūpi, niekam nerūpi, kokia aš esu, svarbiausia, kad egzistuoju, - ji vėl pavartė akis, ką darė tikrai dažnai.
Alisa sukryžiavo rankas ant krūtinės ir atsirėmė į varpą, bet šis pasislinko ir ji vos neišsitėškė ant šaltų varpinės grindų, bet suvaidino, kad nieko nebuvo. Tik šįkart atsistojo ramiai ir beveik nesilietė prie varpo.
- Tai reiškia, kad net mano akys nenori tavęs regėti, - piktai atšovė ji ir dar labiau susierzino. Nors giliai širdyje jautė, kad lyg ir neturėtų taip elgtis, bet išorėje liko rami ir atrodė, kad jai nusispjaut ant berniuko. - Jėzus Marija, ar tau taip sunku suprast, kad. man. nešalta ir man. nereikia. tavo. apsiausto.
Ji nusimetė Edgaro apsiaustą, užmetė jam ant rankų ir greitai apsisukusi nubėgo laiptais žemyn, aišku, dar kartą paslysdama ir pasitempdama koją. Likusią kelio dalį iki Klastūnyno mergaičių kambario, ji šlubčiojo ir keikė save dėl per savo nerangumą išsisuktą čiurną.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Varpinė
« Atsakymas #40 Prieš 8 metus »
Juodaplaukis apstulbęs liko stovėti po to kai mergaitė galima sakyti padėjo jį į šuns dienas. Berniukas aišku jos nekaltino, gal labiau pyko ant savęs už tai, kad įsiutino vienuolikmetę, bet nesuvokė, ką tokio blogo galėjo padaryti. Palengva jis vėl apsivilko atgautu savo apsiaustu, dar kartą ramiu žingsniu apėjo aplink bokštą grožėdamasis iš jo matomais vaizdais. Tuomet pažvelgė ir suprasdamas, jog jokio atsakymo iš jo nesulauks vis vien jo paklausė: - Din-Di-Lin, varpeli, kokia nenusisekusi mano diena, ar ne?,- ir nuleista galva bei nusiminusiu veidu patraukė link laitų. Vaikas leidosi tais pačiais siaurais laiptais, kaip ir atėjo, tačiau nuotaika kardinaliai buvo pasikeitusi. Grįžęs atgal į koridorius Edgar'as nusliūkino tiesiai į Grifų Gūžtos kambarį.

*

Neprisijungęs Adira Floris

  • VI kursas
  • *
  • 305
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • :)
Ats: Varpinė
« Atsakymas #41 Prieš 8 metus »
Adira lėtai ėjo pasikišusi knygą po pažastimi. Ji mėgavosi vėjeliu ir tuo nuostabiu oru. Buvo graži diena pilyje, todėl varniukė nusprendė prasiblaškyti, o ne kiūksioti bibliotekoje.
Jai visada buvo įdomu, kas yra pilies centre, tame bokštelyje. Ji buvo įsitikinusi, kad ten galima eiti mokiniams, todėl šią popietę ji ten ir nuėjo. Mergina atsargiai lipo siaurais laiptais, jos alkūnės kelis kartus nusibrozdino į šiurkščias sienas.
Užlipus ji pamatė paprastą vaizdą - keturis langus be stiklo. Bet pažvelgus pro juos, Adira net aiktelėjo. Ji galėjo matyti kvidičo aikštę, kiemelį ir ežerą vienoje patalpoje! Dar čia buvo auksinis milžiniškas varpas. „Tai šis varpas mus palydi į pamoką..“ pagaliau suprato ji. Pamačiusi, kad varpą nuo žemės skiria daugiau nei metras, varniukė palindo po juo ir žvilgtelėjo į laikrodį, kuris rodė - po dvidešimt minučių baigsis pamoka. „Tada aš iš čia ir išlipsiu“ nusprendė ir atsivertė knygą.

*

Neprisijungęs Melisa Arin

  • Astronomė
  • ****
  • 247
  • Lytis: Moteris
  • too late, I already found what I was looking for
    • labutis
Ats: Varpinė
« Atsakymas #42 Prieš 8 metus »
Melisa vis dar nekantravo pamatyti visą pilį, tad šiandien nusprendė apsižvalgyti varpinėje. Lipdama siaurais laiptais ji šiek tiek gailėjosi, kad nepasiėmė nė knygos, nė pergamento su plunksna ir rašalu. Bala nematė, tikrai tyrinėtojai nereikia knygos einant į žygį. Iš šios minties varniukė nusijuokė. Taip, žinoma, šaunus bus mano "žygis" laiptais aukštyn. Mergaitės netrikdė tai, kad  laiptinė buvo siauroka, ar kad jau keletą kartų vos nepaslydo. Melisa buvo per daug apsėsta minties, kad turi pamatyti visą pilį. Kai pagaliau pasiekė viršų, nustebo išvydusi kitą mergaitę. Nebūk atsiskyrėlė. Eik, pasisveikink, juk neįkąs. Tikriausiai. Tamsiaplaukė ir vėl tyliai iš savęs nusijuokė. Gal ji nepalaikys manęs beprote vien todėl, kad dažniau kalbuosi su savimi ar augalais, negu su žmonėmis. Varniukė atsargiai pabeldė į akmeninę bokšto sieną.
-Labas, ar netrukdau? Mano vardas Melisa, o tavo?
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Adira Floris

  • VI kursas
  • *
  • 305
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • :)
Ats: Varpinė
« Atsakymas #43 Prieš 8 metus »
Adira dievino knygą, kurią dabar skaitė. Ji buvo apie monstrus, kurie apvogė miestelį. Tikriausiai tai buvo pirma jos knyga ne apie gyvūnus.
Taip ji skaitė kokias dešimt minučių, kol neišgirdo laiptų traškėjimo. „Tikriausiai tai koks paukštis, neatrodo, jog čia lankytųsi žmonės“ pagalvojo sau ir nuvijo mintį, kad čia žmogus. Bet tuo metu prie laiptų pabaigos kažkas išlindo, Adira stengėsi nežiūrėti į žmogų ir toliau skaityti. Tada tas žmogus kažką padarė prie sienos, tikriausiai pabeldė, bet, žinoma, nieko nesigirdėjo, nes siena buvo stora kaip geležis.
Adira visiškai nenustebo išgirdusi mergaitės žodžius. Juk būtų buvę keista sėdėti vienoje varpinėje ir tylėti.
Ta mergaitė pasisveikino, tik tada Adira pakėlė akis nuo knygos ir pamatė mielą merginą. Ant apsiausto turėjo mėlyną emblemą, tai varniukę privertė nusišypsoti. Jai reikėjo naujų draugų iš to paties koledžo.
Adira kiek nedrąsiai atsakė:
-Aš Adira Floris,-tada dar pridūrė.-Ir ne, netrukdai. Tiesą sakant, visai gerai, kad čia atėjai.
Vis dėl to mergaitė nusprendė ir toliau sėdėti varpo apačioje.

*

Neprisijungęs Melisa Arin

  • Astronomė
  • ****
  • 247
  • Lytis: Moteris
  • too late, I already found what I was looking for
    • labutis
Ats: Varpinė
« Atsakymas #44 Prieš 8 metus »
Melisa nusišypsojo Adirai ir prisėdo šalia jos.
-Ar dažnai čia ateini?-paklausė.
Patalpa buvo visai jauki, tačiau Melisa neturėjo laikrodžio ir nežinojo, kada tas milžiniškas daiktas suskambės. Tai bus kurtinančiai nuostabus varpelių koncertas gyvai. Mergaitė šyptelėjo iš savo kvailo pokšto ir žvilgtelėjo į Adiros knygą. Monstrai jos nedomino, tad nusuko žvilgsnį į vaizdą pro vieną iš langų be stiklo. Suprato, kad tai kvidičo aikštė, bet Melisa niekada nesidomėjo sportu, o ir burtininkų žaidimai jai švietė tik iš labai toli. Tamsiaplaukė vėl pažvelgė į Adirą.
-Mėgsti skaityti, ar ne? Kokios knygos tau patinka? Ar mokyklos bibliotekoje yra ko nors daugiau, ne tik Hogvarsto istorijos ir krūvos niekam tikusių knygų? Prisipažįstu, man dar dorai neteko joje lankytis,- Melisa droviai šyptelėjo.
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe