0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Paskutinės puselfės vaikas
« Prieš 8 metus »
Praėjo keleri metai. Nuo sunaikinto blogio. Nihala tebebuvo priklausoma nuo amuleto. Amuletas buvo stebuklingas. Nihalai jo reikėjo. Nes jei nusikabintų tai tuoj pat mirtų. Mergina yra nepaprasta : puselfė. Ji vienintelė pasaulyje išlikusi puselfė. Nihalos poz.
- Štai ir praėjo keletas metų. Kada aš nugalėjau , blogį. Aš ištekėjau iš . Jis mano vaikystės draugas. Beveik visą laiką kartu praleidome. Bet ne visada. Mudu susilaukėme vaiko : berniuko. Mes jam išrinkome vardą: . Jis mane džiugina, priverčia užmiršti skausmą širdyje. Kurį patyriau augant. Skausmas - netekimas  tėvo. , kad esu išrinktoji, vienintelė puselfė. Kad  nužudė mano , tėvus. Buvau įsimylėjusi Fensą .  - buvęs  Soanos vaikinas, žuvęs per karą. Aš jį labai mylėjau.  Soana man buvo netikra teta. Ir dabar palaikome ryšius. Įstojau į akademiją. Turėjau svajonę tapti Drakono . Iš pradžių nepriėmė. Nes moterys negali būti . Jos turi namuose dirbti namų ruošą, auginti vaikus, gaminti valgį, dirbti. Man tas visai nepatiko. Kad patekčiau turėjau susikauti  dešimčia karių. Reikėjo kautis be pertraukos. Kariai buvo išrinkti patys geriausi. Šiaip ar taip aš vos laimėjau. Ravenas buvo labai nepatenkintas. Kai mokiausi tuo metu savo klasiokus pralenkiau. Niekas manęs nemėgo, bijojo. Tačiau susipažinau su Lajumi. Jis žuvęs. Mirė kaip tikras didvyris. Labai pasiilgau jo. Jį nužudė Tirono žmonės. Prieš kelis metus ieškojau stebuklingų akmenų. Jie buvo reikalingi tam, kad nuversčiau Tironą. Ieškoti akmenėlių nebuvo lengva. Per ieškojimus sužinojau, kad buvau paaukota ugnies dievui Ševrarui. Ir mano tikrasis vardas buvo Šeirina. Ją suteikė mūsų gentis. Tas vardas reiškė ,,Paaukotoji". Kai suradau visus reikiamus akmenėlius keliavau į Didžiąją žemę. Ten manęs laukė Idas. Idas - buvo mano mokytojas. Ir beveik atstojo man tėvą. Jis yra nykštukas. Kol buvau išvykusi jis neteko akies, bet neprarado sugebėjimų. Kai mūšis prasidėjo aš ant savo drakono ir palyda skridome į Tirono pilį. Prieš tai sukalbėjau burtažodį ir šis panaikino Tirono magiją. O aš turėjau mirti, bet nemiriau. Įėjusi į Tirono tvirtovę, susiradusi jį nužudžiau. Sužinojau, kad jisntaip pat puselfis. Tik mišrus. Jo tikrasis vardas Asteris. Mano vaikas taip pat mišrus, bet gražus. Jis yra aukštesnis jau už mane. Turi smailias ausis. Jo plaukai mėlynos spalvos. Pasišiausę kaip Senaro.Turi strazdanų. Akys ne violetinės, o vaiskiai žalios spalvos. Jis labai geras, paslaugus. Mes gyvename Vėjų žemèje, Salazare. Buvusio netikro tėvo Livono namuose. Pagaliau ramybės sulaukėm. Idas paskirtas būti vyriausiuoju generolu. Kartais mes ten vykstame. Sarijui dabar yra dvylika. Lanko mokyklą. Ką gi, daugiau nieko neturiu pasakyti.Štai įkeliu dalį. Ir parašykite savo nuomonę ar verta tęsti.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Luna Įkyrėlė »

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Paskutinės puselfės vaikas
« Atsakymas #1 Prieš 8 metus »
Perskaičiau šitą tavo kūrinį, net nežinau, toks gana painus, ir rodos, liūdnas? Painumas tai kaip Tolkino knygose - skaitau sakinį du kartus, arba įsigilinęs į tekstą iki galvos skausmo (pusiau juokauju). Jeigu čia epilogas, tai toks pernelyg ilgas :) Bet visgi, gal ir visai neblogai :)
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Re: Paskutinės puselfės vaikas
« Atsakymas #2 Prieš 8 metus »
Dėkui už komentarus. Čia įžanga. Nihalai augant buvo daug skausmo. Ačiū, kad skaitei

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Re: Paskutinės puselfės vaikas
« Atsakymas #3 Prieš 8 metus »
1995- 07-31

Pasaulį išvydo vaikas. Jis pradėjo rėkti ir verkti. Daktaras su seselėmis jį nuprausė, suvyniojo į vystyklus, pasvėrė. Vos gimęs berniukas svėrė penkis kilogramus. Atrodė tarsi rubuilis. Daktaras švelniai jį pakėlė nuėjo prie Liamo tėvų. Ir pasveikino juos:
- Sveikinu, štai jūsų berniukas, - tai pasakęs jis įteikė jį Liamo motinai. Toji švelniai jį priėmė ir atsargiai, švelniai pabučiavo savo sūneliui į kaktą. Berniukas pramerkė savo mielas akutes. Jų spalva buvo ... Raudona! Mama vos neišmetė savo vaiko iš rankų. Vaikas tyrinėjo savo mamą ir pajutęs, kad jį šiek tiek užgavo pradėjo verkti. Mama pradėjo jį supti. Tas aprimo ir užsimerkė norėdamas miegoti. Po to mama perdavė vaiką tėvui. Tas buvo laimingas turėdamas sūnų. Mama dar tebebuvo išsigandusi tad išsigandusiu balsu, bet tyliai, kad daktaras neišgirstų prabilo :
- Lukai, aš negaliu patikėti savo akimis. Mūsų vaiko akys raudonos.
- Ką ? O taip.Žinau kodėl.Nes jis paveldėjo iš mano tėvo raudonas akis.
- Bet aš nemačiau tavo tėvo raudonų akių. Jo akys žalios spalvos.
- Žalios, nes nešioja lęšius. Brangioji, kokį vardą duosime vaikėzui ? - erzinamai paklausė Lukas. Vaikas tėvui su motina besikalbant savo nykštį įsikišo į burną. Motina nusiramino ir juokavo :
- Pats tu vaikėzas. Gal Harry ?
- Gana gana su vaikėzais. Ne ne. Ne Harry. O Liam.
- Oi, koks gražus vardas.
- Taigi, Liam. Liam, mano sūneli, - Lukas pamylavo jį. Tasai net pradėjo spardytis kaip kumeliukas. Lukas nusijuokė savo savo storu balsu :
- Cha, cha. Mat, būsimas futbolininkas atsirado, - tai taręs jis jį atidavė Morganai. Ta pradėjo žindyti Liam .
Sveiki, ką manot apie pradžią ? Ar neparašiau pievų. Ar man verta ją tęst ? Prašau kritikos ir nuomonės. Bei pavotinkite. Ačiū.

Dar rašau apie Liam-wolf


Ats: Paskutinės puselfės vaikas
« Atsakymas #4 Prieš 7 metus »
Istorija nepildyta daug mėnesių. Norėdama ją pratęsti rašyk administracijai.