0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs David Lockwood

  • Burtininkas
  • ****
  • 359
  • Lytis: Vyras
(hogvartsas)2015 m. rudens sezono mokytojų atranka (hogvartsas)

Mokslo metams besibaigiant nenorime delsti ir skelbiame mūsų forumo autoritetų - mokytojų atranką.

Kodėl verta tapti mokytoju? Štai 3 priežastys!

  • Mokytojai turi visišką laisvę ir gali pasikliauti fantazija dėstant pamokas.
  • Jie gali ne tik gali skirti taškus už dalyvavimą pamokose ir namų darbus, bet ir juos atimti, taip nubausdami maištaujančius mokinius.
  • Galim vardinti ir toliau, tačiau nevarginsim Tavęs sudarinėdami "kilometrinį" sąrašą ir užbaigsim jį tiesiog pasakydami, kad mokytoju būti - prestižas!

Kokių mokytojų ieškome?

  • Turinčių lakią vaizduotę.
  • Gebančių pravesti bent pamoką per mėnesį (3 pamokas per mokslo metus).
  • Svajojančių bent kartą įlįsti į mokytojo kailį.

Tad nepramiegok puikios galimybės ir iki rugpjūčio 29 d. užpildyk anketą, kurią rasi žemiau!

Anketa

[b]Pamoka (-os), kurią (-ias) nori vesti.[/b]
[b]Kodėl turėtume šią vietą skirti būtent Tau?[/b]
[b]Kuo sudomintum mokinius pamokose?[/b]
[b]Kodėl nori būti mokytoju, o ne mokiniu?[/b]

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: 2015 m. rudens sezono mokytojų atranka
« Atsakymas #1 Prieš 8 metus »
Pamoka (-os), kurią (-ias) nori vesti. Apsigynimas nuo juodosios magijos.
Kodėl turėtume šią vietą skirti būtent Tau? Ši vieta turėtų atitekti man, nes praeitais metais taip pat vedžiau šią pamoką, bandžiau, ir tikriausiai sudominau mokinius pamokų temomis.
Kuo sudomintum mokinius pamokose? Skirčiau įtraukiančias praktines užduotis, nedaryčiau ilgos teorinės dalies (dažniausiai mokiniai susidomi praktinėmis užduotimis, plius, už jas uždirbama daugiau taškų koledžui, kas yra aktualu mokiniams).
Kodėl nori būti mokytoju, o ne mokiniu? Jau pabaigiau septynis kursus, patyriau, ką reiškia būti profesore. Būti mokytoja man patiko labiau, negu mokine; turiu gana gerą vaizduotę, tad tikrai sugalvočiau gerų idėjų pamokoms. Nedarau pamokų bet kaip, noriu, kad jos būtų itraukiančios, nenuobodžios. Jau turiu kelias mintis būsimoms apsigynimo nuo juodosios magijos pamokoms.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: 2015 m. rudens sezono mokytojų atranka
« Atsakymas #2 Prieš 8 metus »
Pamoka (-os), kurią (-ias) nori vesti. Herbologija
Kodėl turėtume šią vietą skirti būtent Tau? Nes aš jos noriu. Kas čia per klausimas?
Kuo sudomintum mokinius pamokose? Augalais, manyčiau. Negi plytomis?
Kodėl nori būti mokytoju, o ne mokiniu? Man visai patiko mokyti. Turiu vaizduotės daug, tik rašydama kartais bijau peržengti bet kokias ribas. Šiemet stengsiuosi ribų nepaisyti. O kai nebus idėjų, tapsiu pirmąja, kuri ves pamoką laisvuoju stiliumi.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: 2015 m. rudens sezono mokytojų atranka
« Atsakymas #3 Prieš 8 metus »
Pamoka (-os), kurią (-ias) nori vesti. kerėjimas, magiškųjų gyvūnų priežiūra(kartu su Gabriella)
Kodėl turėtume šią vietą skirti būtent Tau? Džeinė pagal aprašymą yra aurorų vadė, tad labai tiktų kerėjimui ir dievina gyvūnus bei apie juos nusimano-pati augina juodą panterą Naktį. Dėl kai kurių priežasčių trumpam turėsiu nustoti joti- maždaug 2 mėnesiams, tad turėsiu daug laiko pravesti pamokoms. Labai noriu kad visiems būtų įdomios mano pamokos ir tikrai pasistengsiu jas tokiomis padaryti!
Kuo sudomintum mokinius pamokose? bus išbandymų baigiamasis kontrolinis-abiejų dalykų-už kuriuos bus galima uždirbti daug taškų, jie vyks visose Hogvartso temose ir reikės stengtis rašyti labai gerus ir ilgus postus, be to, paskubėti. Nuo to priklausys taškų kiekis. Manau visiems bus labai įdomu :)
Kodėl nori būti mokytoju, o ne mokiniu? Praeitais metais Džeinė buvo Astronomijos mokytoja. Nei mano, nei jos charakteris nėra tinkamas ramiam žvaigždžių stebėjimui :D o mokinę turiu antrą personažę Klarą Harison.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Re: 2015 m. rudens sezono mokytojų atranka
« Atsakymas #4 Prieš 8 metus »
Pamoka (—as) kurią (—ias) nori vesti. Transfigūracija.

Kodėl turėtume šią vietą skirti būtent Tau ?. Nes bandysiu atgaivinti transfigūracijos pamokas. Be to neblogai nusimanau apie transfigūraciją. Žinau nemažai reikalingų burtažodžių. Dažniausiai būnu aktyvi. Be to neblogai rašau be klaidų. Esu Hario Poterio fanė. Lunos tėtis garsus auroras.

Kuo sudomintum mokinius pamokose ?  Pabandysiu juos sužavėti transfigūracija. Parodyčiau kuo naudinga yra transfigūracija burtininkams. Bus pavyzdžiai. Ir panašiai.

Kodėl nori būti mokytoju, o ne mokiniu ? Aš noriu patirti ką visi mokytojai patiria. Noriu pažvelgti iš mokytojos akių, mąstysenos. Jausti atsakomybę už mokinius. Be to turiu dar vieną personažą Draką kuris yra mokinys...

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: 2015 m. rudens sezono mokytojų atranka
« Atsakymas #5 Prieš 8 metus »
Pamoka (-os), kurią (-ias) nori vesti. Ateities būrimas ir Astronomija
Kodėl turėtume šią vietą skirti būtent Tau? Patirties šiuo atveju turiu (jau treti Hogvartso metai, kai pretenduoju į šią vietą). Tarp kitko, ilgą laiką ši pamoka buvo neaktyvi, jos visai nebuvo. Taigi, naudojuosi proga būti šios pamokos dalimi.
Kalbant apie astronomiją, mane nuo mažumės domino tai, kas vyksta danguje. Manau, tikrai surasčiau įdomias temas, pasiknisusi senuose sąsiuviniuose. O ir prie to pačio - mano vaizduotė, kuomet yra kalbama apie žvaigždes, žengia toliau nei pati galiu suvokti.
Kuo sudomintum mokinius pamokose? Kaip pastebėjote (o gal ir nepastebėjote) Ateities būrime aš vis kapstausi senoviniais būdais (kuriuos sugalvoju pati) taigi man pačiai tenka pasidomėti tautos, kurią aš pasirenku, mitas ir legendomis. Visus būrimo būdus aš dažniausiai sugalvoju pati, tad Google to nesurasit, o ir praeitį man vis dar norėtųsi paknebinėti.
Atsronomijoje mokiniai gautų ne tik stebėti pro teleskopą ir braižyti žvaigždėlapius, bet ir atlikti įdomesnes praktikos užduotis. Esu numačiusi pamoką krentančių žvaigždžių aptarimui, o jos eigoje išmokyti padaryti miniatiūrinį krentančios žvaigždės modelį (kadangi viskas yra siejama su magija, manau būtų tikrai įdomu turėti nuosavą degantį dujų kamuoliuką).
Kodėl nori būti mokytoju, o ne mokiniu? Buvau profesore du Hogvartso metus, ir galiu drąsiai teigti, jog mokytojo duona man mielesnė. O ir šiaip, mokiniu atsibuvus kodėl gi nesigriebti profesoriaus specialybės?

Re: 2015 m. rudens sezono mokytojų atranka
« Atsakymas #6 Prieš 8 metus »
Pamoka (-os), kurią (-ias) nori vesti. Transfigūracija bei Herbologija
Kodėl turėtume šią vietą skirti būtent Tau? Tikrai ne paslaptis, kad aš (bei George) esu žmogus, kuriam artima gamta ir augalai, todėl Herbologija yra būtent ta pamoka, kuri leidžia tą meilę išreikšti. O transfigūracija asmeniškai man visada buvo ta magiškiausia iš visų pamokų, iš pažiūros nepaklūstanti jokiems logikos dėsniams, bet vėliau, į ją įsigilinus, supranti, kad ji tuo pačiu turi ir griežtas taisykles (pavyzdžiui, neįmanoma iš niekur išburti maisto). Šiaip ar taip, šiose dviejose pamokose yra labai daug galimybių pasireikšti vaizduotei, kurią, manyčiau, turiu gana gerai išvystytą.
Kuo sudomintum mokinius pamokose? Pamokose minimi augalai bei burtažodžiai greičiausiai bus ne iš knygų, o tai, logiška, yra daug įdomiau negu metų metus mokytis apie mandragoras ar Vera Verto. Mėgstu netradicines pamokas, todėl tarp mano vedamų pasitaikys ir išvykų, ir kliūčių ruožų, ir t.t. (juk negalima visko išduoti, tiesa?) Mėgstu ir įvairesnes užduotis, tad nenustebkite, jei liepsiu ką nors nupiešti ar surasti už klasės ribų.
Kodėl nori būti mokytoju, o ne mokiniu? Mokinio vietoje išbuvau apie ketverius realius metus (ir daugiau, jeigu skaičiuosim praeitą forumą). Dabar George metas būti profesoriumi.

*

Neprisijungęs David Lockwood

  • Burtininkas
  • ****
  • 359
  • Lytis: Vyras
Re: 2015 m. rudens sezono mokytojų atranka
« Atsakymas #7 Prieš 8 metus »
Mokytojų atrankos rezultatai

Apsigynimas nuo juodosios magijos: Gabriella Morris
Astronomija: Kasiopėja Evers
Ateities būrimas: Kasiopėja Evers
Herbologija: Keitė Emilė Darvin
Kerėjimas: Džeinė Meko
Magijos istorija: -
Magiškų gyvūnų priežiūra: Džeinė Meko, Gabriella Morris
Nuodai ir vaistai: -
Transfigūracija: George Smith
Žiobarotyra: -

Išrinkus mokytojus, pats metas išrinkti ir koledžų vadovus!

Praeitų mokslo metų koledžų vadovai:
Grifų Gūžta: George Smith
Švilpynė: Sorenas von Sjuardas
Varno Nagas: Kasiopėja Evers
Klastūnynas: Gabriella Morris

Šiais mokslo metais mokytojo vietą paliko Sorenas, tad teks išrinkti naują vadovą Švilpynei, tačiau galima pakeisti ir kitų koledžų vadovus. Iki pirmadienio vakaro galite rašyti pageidavimus (ar norite likti/tapti koledžo vadovu, pakeisti koledžą kuriam vadovaujate).

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: 2015 m. rudens sezono mokytojų atranka
« Atsakymas #8 Prieš 8 metus »
Aš noriu likti savo koledžo vadove :)

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: 2015 m. rudens sezono mokytojų atranka
« Atsakymas #9 Prieš 8 metus »
Aš norėčiau pasivaržyti su Gabriella dėl Klastūnyno vadovės vietos ;)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: 2015 m. rudens sezono mokytojų atranka
« Atsakymas #10 Prieš 8 metus »
Ot kokia :D

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: 2015 m. rudens sezono mokytojų atranka
« Atsakymas #11 Prieš 8 metus »
Darykit balsavimą, tegu klastuoliai balsuoja ;)

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: 2015 m. rudens sezono mokytojų atranka
« Atsakymas #12 Prieš 8 metus »
Na, tada as pralaimėsiu :D bet šiaip gera idėja ir manau kad ne vien tik klastuoliai turėtų balsuoti :)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: 2015 m. rudens sezono mokytojų atranka
« Atsakymas #13 Prieš 8 metus »
Klastuolių vadovė, tegu klastuoliai ir balsuoja :D

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Re: 2015 m. rudens sezono mokytojų atranka
« Atsakymas #14 Prieš 8 metus »
O nenori, Džeine, geriau Švilpynei atstovauti, o ne varžytis? ;D
It's a totally over complicated statement here.