0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Jamison NightWalker

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Mirk,bet Aukso Šmaukštą pagauk!
Ats: Detektyvė Koko|Paremtas filmuku
« Atsakymas #15 Prieš 7 metus »
Ahh...Tai taip keista... :D

Keista? Iš kurios pusės? Iš detektyvinės ar napavykusios?  :P
Jamisonas pateko tarp TOP 10 turtingiausių saugykloje:
2016 metai, liepos 25 diena, 16:36
Nebūsiu nuo 06.28 iki ... (Kažkada)
((Visiems, kam turiu parašyti RPG, parašysiu grįžęs))

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Detektyvė Koko|Paremtas filmuku
« Atsakymas #16 Prieš 7 metus »
Jeigu nemėgsti kritikos, tai toliau neskaityk, o jei nori tapti geresniu rašytoju, patarčiau susiveržt ir visgi paskaityt, ką parašysiu toliau.


Visgi nusprendžiau perskaityt. Kas man pirmiausia krito į akį, tai skyrybos taisyklės. Taip rėžia akis visi tie kableliai ir tarpai... išryškintos istorijoje smulkmenos. Atvirai sakant, net nesąmoningai skaitosi (galbūt per žiauru kaip tau, bet tikrai čia yra nesąmonė). Tema neparinkta, aprašymų išvis nėra, nesuprasi, kas per dalykai vyksta, nėra jokios regimos vizijos. Tiesioginės kalbos (dialogų) tiek per daug ir kalba visiškai neatitinka to, ko reikia. Detektyve neapgalvotos detalės, jei bandei daryti juokingai, tai čia visiškas fiasko. Dalys per trumpos. Viena normali dalis turėtų būt apie 1000 žodžių, ar BENT JAU minimum 500, o čia iš visų dalių nesudėtum vienos.
Visiškai nesiskaito, tiesiog baisu... jei rašai sau, tai ir rašyk sau. Negaliu neskaityti ir nerašyti pastabų ar kritikos, nes aš esu ta, kuri rašo daug ir yra įvardijama kaip itin gerai rašanti. Atleisk, nesuveiks ,,nepatinka - neskaityk", nes kiekvienas turim teisę išreikšti nuomonę. Manau, tau tikrai dar nepribrendo laikas rašyti rimtesnius ar išvis - kūrinius. Siūlau bandyti save kituose žanruose, nes kol kas nei veiksmas nuoseklus, nei kažkas visumoje čia išvis yra. Na, trumpai tariant - dabar rašytojas iš tavęs toks, kaip iš stalo erelis.
Negalėjau neparašyt šios nuomonės, nes kaip rašanti negaliu palikti šito briedo atsiprašant ramybėje.
Clever as devil and twice as pretty

*

liusinda

Ats: Detektyvė Koko|Paremtas filmuku
« Atsakymas #17 Prieš 7 metus »
Na manau, kad trečia ir ketvirta dalys buvos gal normalios, bet kitą kartą jeigu tu arai pagal filmą aprašyk kas vyskta, nes čia buvo beveik vien dialogas.  ;) ;) ;) ;) ;)

*

Neprisijungęs Jamison NightWalker

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Mirk,bet Aukso Šmaukštą pagauk!
Ats: Detektyvė Koko|Paremtas filmuku
« Atsakymas #18 Prieš 7 metus »
Jeigu nemėgsti kritikos, tai toliau neskaityk, o jei nori tapti geresniu rašytoju, patarčiau susiveržt ir visgi paskaityt, ką parašysiu toliau.


Visgi nusprendžiau perskaityt. Kas man pirmiausia krito į akį, tai skyrybos taisyklės. Taip rėžia akis visi tie kableliai ir tarpai... išryškintos istorijoje smulkmenos. Atvirai sakant, net nesąmoningai skaitosi (galbūt per žiauru kaip tau, bet tikrai čia yra nesąmonė). Tema neparinkta, aprašymų išvis nėra, nesuprasi, kas per dalykai vyksta, nėra jokios regimos vizijos. Tiesioginės kalbos (dialogų) tiek per daug ir kalba visiškai neatitinka to, ko reikia. Detektyve neapgalvotos detalės, jei bandei daryti juokingai, tai čia visiškas fiasko. Dalys per trumpos. Viena normali dalis turėtų būt apie 1000 žodžių, ar BENT JAU minimum 500, o čia iš visų dalių nesudėtum vienos.
Visiškai nesiskaito, tiesiog baisu... jei rašai sau, tai ir rašyk sau. Negaliu neskaityti ir nerašyti pastabų ar kritikos, nes aš esu ta, kuri rašo daug ir yra įvardijama kaip itin gerai rašanti. Atleisk, nesuveiks ,,nepatinka - neskaityk", nes kiekvienas turim teisę išreikšti nuomonę. Manau, tau tikrai dar nepribrendo laikas rašyti rimtesnius ar išvis - kūrinius. Siūlau bandyti save kituose žanruose, nes kol kas nei veiksmas nuoseklus, nei kažkas visumoje čia išvis yra. Na, trumpai tariant - dabar rašytojas iš tavęs toks, kaip iš stalo erelis.
Negalėjau neparašyt šios nuomonės, nes kaip rašanti negaliu palikti šito briedo atsiprašant ramybėje.

Ar tikrai nesuveiks ,,nepatinka-neskaityk"?
NEPATINKA-NESKAITYK!

Jeigu tau LABAI nepatinka šis mano pasakojimas (kuris jau pasibaigė) kaltink ne mane,o COCOMONKEYGT!
Viskas ką apie ją žinau:

Youtube: https://www.youtube.com/user/CocomonkeyGT
Twitter'is: https://twitter.com/CocomonkeyGT
Instagram'as: http://instagram.com/cocomonkeygt

Tai va, susisiek su ja ir kaltink ją,o ne MANE!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Jamison NightWalker »
Jamisonas pateko tarp TOP 10 turtingiausių saugykloje:
2016 metai, liepos 25 diena, 16:36
Nebūsiu nuo 06.28 iki ... (Kažkada)
((Visiems, kam turiu parašyti RPG, parašysiu grįžęs))

*

Neprisijungęs Jamison NightWalker

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Mirk,bet Aukso Šmaukštą pagauk!
Ats: Detektyvė Koko|Paremtas filmuku
« Atsakymas #19 Prieš 7 metus »
Na manau, kad trečia ir ketvirta dalys buvos gal normalios, bet kitą kartą jeigu tu arai pagal filmą aprašyk kas vyskta, nes čia buvo beveik vien dialogas.  ;) ;) ;) ;) ;)

Šiaip tai,pačiame FILMUKE (ne filme  :) ) yra vien dialogas,nieko nepadarysi.
Kas ten vyko,negaliu pridurti nes čia bus nebe ,,Pagal Filmuką" o ,,Mano nuomonė".
 :)
Jamisonas pateko tarp TOP 10 turtingiausių saugykloje:
2016 metai, liepos 25 diena, 16:36
Nebūsiu nuo 06.28 iki ... (Kažkada)
((Visiems, kam turiu parašyti RPG, parašysiu grįžęs))

*

Neprisijungęs Jamison NightWalker

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Mirk,bet Aukso Šmaukštą pagauk!
Hm...Jūs greit mane į karstą įvarysit...Kritika,kritika,kritika. Na gerai,kad ir kokia būtų mano nuotaika.
PRADEDAM!:

Koko paspaudė mygtuką kuris buvo ant kameros ir kameros ekrane pasirodė vaizdas:
Visur tamsu,nėra šviesos.Staiga į ekraną šoką žaidimo ,,Five nights at freddy's" meškinas.
Koko staigiai išjungė ir pažiūrėjo StewPidd reakcija:
-AHHHHHHH!!!
-Ups,bloga medžiaga!
Koko dar kartą paspaudė mygtuką ,,ŽIŪRĖTI"
Ekrane matėsi...Miley Cirus ir kaškoks keistas asmuo.
Miley šokinėjo ant akmeninio kamuolio.
Staiga dingo keistas asmuo ir Miley bešokinėdama SPROGO!
Kita medžiaga:
Kalėdos, taspats keitas asmuo stovi prie Kalėdų senelio.
-HOHOHO! Merry...-pasakė senelis.
Staiga,Kalėdų seneliui nespėjus ištarti paskutinio žodžio,keistas asmuo į jį šovė ir netrukus Kalėdų senelis buvo negyvas.
Kita medžiaga:
Keistas asmuo,džiunglese priieina prie banano (Koko mėgstamiausio maisto) ir jį susprogdina!
Dar kita medžiaga:
Keistas asmuo stovi prie žemės block'o.Staiga asmuo jį paliečia ir jis SPROGSTA!
Koko išjungė kamerą.
-OMG, TAI MANO ŽMONA!- pasako Stew.
-Rimtai?
-Nea, tik juokauju.
Ir tada jis padarė TROLL veidą.
-Tai nejuokinga, StewPidd!
-KODĖL TU MANE VADINI STUPID?
-AŠ NEVADINU!Tai-Tavo-Vardas!
-O taip!
-Liko tik viena vaizdo medžiaga,-pasakė Koko.
-HAHAHAHAH OK- atsakė Stew.
Koko tik gūžtelėjo pečiais ir paspaudė mygtuką.
Medžiaga:
Vėl taspats asmuo laiko įkalintą žmogų narve!
-Detektyve Koko, ar jūs pasiruošus sužinoti kas čia vyksta?Nemanau,viso!
Paskutinė medžiaga:
-SIKE!- ištarė abu.
-Ok...-pradėjo keistas asmuo-Pasiruošę?Oj,palaukit,dabar paaiškės kas mes!Gerai...
-3
-2
-1!
Pasirodo keistas žmogus buvo : StewPidd,o įkalintas buvo :Bosas.
Ir jie abu darė TROLL veidus.
Koko išjungusi medžiaga pažiūrėjo į Stew:
-HA GOTEM!GOTEM!-šaukė Stew.
Prie Koko pribėgo bosas ir padarė TROLL veidą.

Po kelių minučių Koko buvo ligoninėje prie jos pribėgo daktaras.
Prie Koko buvo prijungtas keistas aparatas,jis supipsėjo ir daktaras pasakė:
-R.I.P

PABAIGA

This is the end! Pabaigų pabaiga,taigi DABAR galit betkaip kritikuoti (pasistengsiu neisižeisti).
Taigi ačiū jums,kad skaitėte. Gal liūdna pabaiga,bet vistiek gerai!
Taigi, daugiau mano detektyvinių istorijų NEBUS  :P
BYE ALL!!!

PAGERBKIME DETEKTYVĘ KOKO KURI MIRĖ: 2015-09-23

Filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=y6SV59SeC6c
CocoMonkeyGT kanalas (ten rasite kitų filmukų,dainų atkurtų Growtopijoje (Growtopia) bei DARES): https://www.youtube.com/channel/UCkTBWoQsOIGspsLk_4lPvhw




Jamisonas pateko tarp TOP 10 turtingiausių saugykloje:
2016 metai, liepos 25 diena, 16:36
Nebūsiu nuo 06.28 iki ... (Kažkada)
((Visiems, kam turiu parašyti RPG, parašysiu grįžęs))

Ats: Detektyvė Koko|Paremtas filmuku
« Atsakymas #21 Prieš 7 metus »
Rakinama dėl neaktyvumo.