0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Atmerk akis ir apsidairyk
« Prieš 8 metus »
***prologas***
...mano draugė pažvelgia į mane juokdamasi.
-Pažiūrėk į šitą mulkį!-nusijuokia ji ir parodo į vieną mano klasės draugą.
Aš juokiuosi kartu. Mano klasės draugas išties atrodo juokingai- jis visada yra pasimetęs, prieš atsakant kokias dvidešimt sekundžių mykia. Be to, vaikšto susikūprinęs, jo apatinė lūpa atvipusi. Aš pažvelgiu į jį ir pikdžiugiškai sakau:
-O Dieve mano, pasižiūrėk į save. Tu toks bjaurus, kad stebiuosi, kaip tavo tėvai dar tavęs nepaliko,-sukikenu aš.
Jis išrausta ir nueina, o visa klasė nugriaudėja juoku. Jau tą pačią akimirką pasijaučiu nesmagiai, tačiau tik dar garsiau nusijuokiu.
Tą dieną grįžusi namo krentu į lovą ir imu galvoti. Mano tėvų nėra namie, aš viena. Ir dėkui Dievui, nes jie išvirstų mano kūkčiojimus. Mano skruostais rieda ašaros, nestabdau savo raudos. Esu ypač populiari, turiu daug draugų, tačiau visi mane mėgsta dėl aštraus liežuvio ir... Nežinau dėl ko. Dabar ypač blogai jaučiuosi dėl to, kad užgauliojau visus tuos vaikus. Mano širdyje-tuštuma. Aš nulipu laiptais į apačią ir paimu iš virtuvės peilį. Tą aštrų, su dantukais. Nueinu į tualetą ir pažvelgiu į veidrodį. Mano ilgi, šviesūs plaukai prilipę prie veido dėl ašarų. Akys raudonos nuo verksmo. iškeliu peilį ir kertu juo per vidinę kairiojo riešo pusę. Kraujas ima piltis į kriauklę. O aš stoviu ir spoksau sau į veidą giliai alsuodama. Peilį išmetu sau iš rankų ir pakraupusi pažvelgiu į kruviną ranką. Tačiau taip padaryti reikėjo. Tai kaip bausmė man už blogą elgesį. Kruopščiai išvalau tualetą, o ranką aprišu. Tėvams nieko nesakau. Tačiau prisižadėjau sau daugiau niekada nebesipjaustyti.
Kitą dieną nuėjusi į mokyklą atsiprašau vaiko už tai, ką padarau. Jis, kad ir kaip keista, man atleidžia. Dabar stengiuosi nebesišaipyti iš kitų. Stengiuosi užslėpti tą juodąją savo pusę.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Atmerk akis ir apsidairyk
« Atsakymas #1 Prieš 8 metus »
***1 skyrius***
Esu mokykloje pirma diena po to... Kraujo kriauklėje. Sėdžiu matematikos pamokoje, šiandien paskutinėje. Matematikos pamoka paprastai man reiškia ilgą pertrauką, nes sėdžiu klasės gale, o prieš mane sėdi vienas aukštas mano draugas, tad niekas negali manęs matyti. Ir ką aš darau. Paprastai aš skaitau, piešiu arba ką nors veikiu su telefonu, tačiau dabar nenoriu daryti nieko. Aš perbraukiu piršto galiuku sau per užkrešėjusį brūkšnį ant riešo. Netrukus mokytoja trumpam išeina iš klasės, tad mano draugas atsisuka, pažvelgia į mane ir susiraukęs klausia:
-Nejaugi pjausteisi? Gal reikia pagalbos?
Aš papurtau galvą ir nusijuokiu.
-Aš? Pjaustytis? Dar ko! Ne. Vakar žirgyne netyčia užkliudžiau balno sagtį, o žirgas pradėjo eiti, tai ir liko toks brūkšnys,-atsakau jam aš.
Žinau, kad draugas manimi patikės. Aš pernelyg gerai meluoju, kad nepatikėtų. Jis man irgi nusišypso ir nusisuka, nes gryžta mokytoja. Aš atsidūstu ir imu piešti. Piešiu juodą rožę. Perteikiu gėlės vaizdą tamsiu, grafitiniu pieštuku, tad gėlė išeina tikroviška ir graži. Kai baigiu piešti gėlę, žvelgiu į ją nematydama jos grožio, tiesiog žiūriu į ją, nes neturiu kur žiūrėti. Vėl mąstau. Žinau, kad negaliu draugams sakyti tiesos- jie pagalvotų, kad man kažkas negerai su galva. Kita vertus, gal taip ir yra.
Pamokai pasibaigus, patraukiu su viena savo drauge namo. Stengiuosi elgtis taip, kaip visada, tačiau mano draugė surimtėja ir pažvelgia man į akis.
-Jei reikia pagalbos, žinai, kad gali kreiptis į mane, tiesa?
Aš tik linkteliu ir nusuku akis. Dabar nenoriu su ja kalbėtis. Parėjusi namo turiu greitai persirengti ir važiuoti į plaukimą-manęs laukia treniruotė.
Plaukioju vandenyje. Darau viską automatiškai-paneriu, rankų mostas, iškylu. Paneriu, mostas, iškylu. Ir taip visada. Vanduo-gera vieta galvoti. Gali pasinerti į savo mintis ir niekas tau netrukdys... Tą ir darau. Bandau rasti išeitį. Bandau rasti išeitį, kaip išeiti iš Uždaro rato. Nežinau, ką daryti. Jei nustosiu elgtis kaip įprasta, nežinau, kaip elgsis draugai. Aš galiu atsirasti tų vietoje, iš kurių anksčiau šaipiausi.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Atmerk akis ir apsidairyk
« Atsakymas #2 Prieš 8 metus »
***2 skyrius***
Aš guliu lovoje. Laikrodis ant mano stalo rodo, kad dabar yra dvi valandos ir keturiasdešimt trys minutės nakties. Visame name tvyro mirtina tyla, o aš spoksau į lubas. Po keturių valandų man teks lipti iš lovos ir eiti į mokyklą. Ir elgtis taip, tarytum viskas būtų gerai. Šypsotis, juoktis, plepėti. Man ir vėl teks užsidėti kaukę. Linksmos ir pašėlusios, sarkastiškos merginos kaukę. Nes ją visi mėgsta. Kaukę, o ne mane. Tos tikrosios manęs aš ir pati nesuprantu. Nesuprantu savęs. Šaunu. Man jau tikrai kažkas negerai.
Atsistoju. Mano basos pėdos paliečia šaltas medines grindis. Nebegaliu iškęsti tos mirtinos tylos. Nekenčiu tylos. Priėjusi prie lango plačiai jį praveriu. Mano kambarys prisipildo važiuojančių mašinų, kalbančių žmonių garso. Gryžtu į lovą ir atsigulu. Šalta. Tačiau bent jau ne tylu. Nemėgstu tylos, nes ji man primena, kad nors ir turiu daug "draugų", esu vieniša.
Pabundu nuo telefono žadintuvo. Suniurzgu ir pakeliu telefoną nuo grindų. Be dešimties minučių septynios. Nepamenu, kada užmigau, tačiau turėjau miegoti kažkur apie tris valandas. Man galvoje nemaloniai zvimbia tarytum į galvą būtų įskridusi kokia įkyri musė. Giliai įkvepiu ir sukandusi dantis užsidedu savo kaukę.
Pamokos baigėsi. Na, iš dalies. Aš ir mano draugas-tas, kuris sėdi prieš mane per matematiką-nusiplovėme nuo paskutinės pamokos. Nuolat taip darome, nes nė vienas nemėgstame antradieniais vykstančios vokiečių kalbos. Man galvoje vis dar zvimbia. Kartu einame į ledainę-tai tarytum tradicija. Kiekvieną antradienį einame valgyti tų pačių ledų. Nusipirkę ledų atsisėdame ant suoliuko parke. Mums valgant, netoliese pamatau motiną, barančią vaiką. Nežinia kodėl, mano akys pritvinksta ašarų, o ledai nebeatrodo tokie skanūs. Aš juos išmetu į šiukšlių dėžę ir prikandusi lūpą stengiuosi neverkti. Mano draugas pažvelgia į mane susirūpinęs.
-Ar viskas gerai?-atsargiai paklausia jis.
Taip ilgai kauptos ašaros išsiveržia netikėtai. Aš papurtau galvą. Nejaugi atrodo, kad viskas gerai?.. Aš užsidengiu veidą delnais ir jau nebestabdau raudos. Pora žmonių į mane spokso sumišę. Aš sukūkčioju. Tada pajuntu, kad mane apkabina draugas. Aš jį irgi apkabinu ir įsikniaubiu į jo marškinėlius, nemažai juos sušlapindama. Jis nieko man nesako, tik laiko apkabinęs, kol mano ašarų fontanas nuslūgsta. Dar niekada neverkiau draugų akivaizdoje. Aš susiraukiu pažvelgiu į draugą.
-Tik prašau, niekam apie tai nepasakok.
Jis linkteli ir nieko neklausinėdamas paima kuprinę. Patraukiame namo. Nė vienas nieko nepasakome. Šį draugą pažystu jau devynerius metus-jis man kaip brolis. Jei jau kas ir galėjo mane suprasti, tai jis.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Atmerk akis ir apsidairyk
« Atsakymas #3 Prieš 8 metus »
Oho. Ohoho. Ohohoho. Buvo labai keista viskas ???  anyway, norėsiu skaityti toliau :)
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Atmerk akis ir apsidairyk
« Atsakymas #4 Prieš 8 metus »
Stipru. Super

Re: Atmerk akis ir apsidairyk
« Atsakymas #5 Prieš 8 metus »
Nepildyta daugiau nei mėnesį tema keliama į archyvą. Norėdama ją atkurti, rašyk administracijai.